|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dvojčki 2011
26.7.2011 0:42:06   
ruška
Tikatoka, ojoj. Da bo le dobro! Srečno!
Fantiča ti pa lepo rasteta user posted image
Jaz dajem svojima D3 in Iztok ima krče, menda, pa ne vem da bi jih imel zarad kapljic. Mojca po nima. Al sem pa jaz čorava user posted image

Jaz pa jutri grem na g. pregled, upam da je vse ok.

Vikend? Kaj je to vikend? Večkrat ne vem kateri je dan, vsi so si zelo podobni. user posted image


Punce, hvala za predloge glede pesmic. Končno mi je mož neki nabavil. Mam Biba leze, Hudo mravljico (Mismis user posted image ), Šmentano muho in še mnogo tega. Ma ne bom pela ne vem kok, to je tok malo da ne mumlam brezveze. Pri nas pa mora bit hrup, drugač deca ne spita. user posted image



(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: Dvojčki 2011
26.7.2011 7:57:57   
araz
Punce sporočam vam, da se vam zdej pridružujem na tej temi. Namreč 20.07.2011 sem rodila Živo 2260 in 45 ter Brino 2090 in 44.
Kaj več pa bom napisala kasneje.

(odgovor članu ruška)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: Dvojčki 2011
26.7.2011 9:47:16   
lina10
Lepo sta ležali, nisem ju nič zvezala sedaj ko pa se že fino premikata pa ju moram zaradi varnosti, spodaj sem pa dala brišačo da je bilo bolj udobno od tistega blaga vsaj na začetku.

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: Dvojčki 2011
26.7.2011 9:51:00   
lina10
Dobrodošla araz s svojima dvema princeskama in dobro se rihtajteuser posted image user posted image .

(odgovor članu araz)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: Dvojčki 2011
26.7.2011 18:17:48   
ruška
Araz, super da si z nami! user posted image

(odgovor članu lina10)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: Dvojčki 2011
26.7.2011 21:56:17   
anchika
aras, super, čestitam in dobrodošla pa hitro z novičkami

(odgovor članu ruška)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: Dvojčki 2011
26.7.2011 21:57:44   
anchika
Danes pohajali z novim vozičkom. Super. Tako sem vesela da sem ga kupila.

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: Dvojčki 2011
27.7.2011 22:36:35   
mismis
Araz, čestitke tudi tukaj za mali princeski Brino in Živo user posted image user posted image user posted image user posted image

kot kaže so Brine ratale popularne user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: Dvojčki 2011
29.7.2011 22:42:41   
araz
Ojla! No mi smo se že malce privadili en na drugega in man zaenkrat gre prav superuser posted image . Živa in Brina sta že na svoji porodni teži. Sta pridne samo spita in jesta in nič ne jokata. Oglašata se samo pri previjanju in umivanju. Bili smo tudi že na prvem sprehodu. Sta pa punci tako močni, da že dvigujeta glavico in moramo prav paziti na te drobcene glavice. Hranim pa jih z AM in pa z mojim, ki si ga črpam. Zaenkrat je mojega samo za vsako po en obrok na dan. Upam, da bo tega kaj več ratal.

Mišmiš očitno so Brine letos res popularne, ker poznam zdej že kar nekaj punc, ki so dale oz. bodo dale tako ime.

Kar se tiče poroda pa je bil ekspresen. Porod so mi sprožili zaradi težav z jeternimi testi in žolčnimi kislinami (tako povečanje, da je že ogrožalo moji punčki). ROdila sem v 2 urah z niti ne 10 popadki, ki sem jih komaj kaj čutila. Res je bil sanjski porod. V porodnišnici smo bile pa 5 dni. Obe sta bile v toplih posteljicah, Živa 2 dni in Brina 4 dni. Zlatenice ni dobila nobena, sta imeli izredno nizko vrednost tako, da je zdravnica rekla, da bi bilo najbolj še mal dodat (se je pohecala). Z osebjem sem bila pa izredno zadovoljna. Vsi so tako prijazni in vsi so se ponujali za pomoč.



(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: Dvojčki 2011
30.7.2011 11:48:21   
anchika
Danes praznujemo 3 mesece!!

(odgovor članu araz)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: Dvojčki 2011
30.7.2011 14:44:59   
tikatoka
Dan punce

Araz najprej čestitke za tvoji punci in naj kar ostane tako kot je da jesta in spita. Pa veliko zdravja in cartanja vam želim user posted image

No jaz sem bila v petek na pregledu v Ljubljani in moram drug teden nazaj, ker bom morala na operacijo. Sicer je manjša operacija, ampak bom morala tam ostat vsaj en dan, če bo vse OK bom šla drug dan lahko domov.

Drugače sta našadva fanta ok, vsakih par dni se naredi, da se pojavijo krči potem pa sta prava angelčka. Tudi zunaj smo zdaj več kot prej ko je bilo vroče in nam vsem prav paše.

Kako ste ostali, upam da tudi dobro.

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: Dvojčki 2011
30.7.2011 14:54:49   
mismis
Anchika, čestitke za 3. mesece user posted image user posted image user posted image

tikatoka, ma sr@nje pa še tole, držim pestke, da bo operacija čim prej za tabo in da ti ne bo potrebno ostati dolgo v bolnišnici

Araz, sem porajtala da so Brine ratale popularne, jaz sem imela to ime izbrano že dve leti, no pa smo šele sedaj dočakali svojo Binco user posted image user posted image user posted image  Pa super za ekspresen porod user posted image user posted image user posted image  v katerem tednu so ti ga pa sprožili? Ker vidim, da imata tvoji pupi kar lepo težo, sta pa manjši kot sta bili moji pri rojstvu

Me smo v redu, no kolikor toliko, če ni krčkov še nekako gre... Naši pupi ste zbujata na tri ure za hranjenje in previjanje, posledično je mama vedno neprespana user posted image user posted image , ker tisti čas, ko pupe spijo, si mama črpa mleko za njiju. Ampak bo že, vsak dan bo lažje, no vsaj upam
kako ste kaj ostale????

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu tikatoka)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: Dvojčki 2011
30.7.2011 22:22:28   
mapesi
Dobra povezava
http://www.babyslumber.com/happiestbaby.html

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: Dvojčki 2011
31.7.2011 7:18:22   
araz
Mišmiš meni so porod sprožili v 35 2/7 tednov.Ja težo imata pa res lepo. In tudi ful jesta. Zdej smo že na 70ml prišli na obork. Vsaj dva oborka mi tolk pojesta. Kakšnega pa potem tudsamo 40ml.
Drugače se pa tud meni zbujata na 3 ure, vmes si pa tud črpam mleko. Dojim ju pa ne. Živa je zainteresirana, da bi kaj povlekla medtem, ko Brina pa ne. Bom kasneje probala zdej je važno, da lepo napredujeta na teži.
Pa Brina mi tud mal več poliva. Živa pa dosedaj še ni.

Danes pa upma, da bomo šli kaj ven. DO sedaj smo bili samo enkrat. Kar zmanjka časa.



(odgovor članu mapesi)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: Dvojčki 2011
31.7.2011 10:51:29   
mismis
Mapesi, hvala za ta link, večino tega že počnem user posted image , kako napredujeta tvoja dva?

Araz, potem so ti podobno sprožili porod kot je bil pri meni CR, in sicer jaz em ga imela v 35 6/7, pa sta bili moji pupi manjši kot tvoji. To je bil tudi razlog zakaj so mi naredili CR toliko prej, ker sta pupi imeli premalo plodovnice in nista rastli.  Tudi naši dve sta na začetku pojedli cca 40 ml, sedaj smo že na 80 ml, občasno tudi na 100 ml, nekako nista preveč ješčni, zato pa tudi počasi dobivata kg gor. Kako je pa tvoji pupi sprejela starejša sestrica?

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu araz)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: Dvojčki 2011
31.7.2011 11:18:10   
trsica
Malo sem v manjku s časom, pa bom samo na hitro:

Bom pokomentirala samo toliko, da se mal pohvalim.
V glavnem, mi nismo več samo gosenica ped-pedi v rikverc, ampak tudi gliser. No, vsaj Nadja. Ona leži na trebuhu, dvigne roke in noge, potem pa ima roke v zraku, z nogami pa brca, kot zmešana. Sem precenila, da če ji nataknem Freda in jo postavim v vodo, nam uide. user posted image user posted image user posted image David pa... ah... On ima pa najraje svojo ribico za glodat in to je to. Edino zvečer mi je začel spat na trebuhu, tako kot Nadja. Prej smo imeli pa kar nekaj dni nočnih seans.
Zobkov še ni na spregled. user posted image
GH jemo vse kar vidimo. No, po merilih ab dem 6. Monat.user posted image Pa nič ne prekuhavam sadja. Vsakič pozabim, da je treba. Pa ne da se mi. Priznam. user posted image

Uuuu, še govor. Ja, Nadja (itak) ima že ba-ba-ba, ta-ta, te-ta, ka-ka. Zanimivo, da najlažje z dudo v ustih. No, pri Davidu smo pa zdaj končno dobili tudi zvok zraven slike. Danes sta se mi oba režala na postelji v pižami-zebra (iz H&M). Dol sem padla od smeha.

user posted image

Mal je slaba slika, ker je slikano s telefonom in slaba svetloba. user posted image



_____________________________

da bomo fit,
100 TREBUŠNJAKOV v rit,
pa še malo seksa,
da nam ne bo treba čokoladnega keksa.

:D

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: Dvojčki 2011
31.7.2011 22:29:30   
anchika
trsiva ful maš srčkana otročička

(odgovor članu trsica)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: Dvojčki 2011
1.8.2011 6:26:19   
lina10
Zelo luštni bebici paše jima pižamicauser posted image user posted image .

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: Dvojčki 2011
2.8.2011 15:10:33   
Lunca31
Dan user posted image
Mi smo se pa danes vrnili iz Dalmacije user posted image Imeli smo se enkratno!
In kako se je lepo vrniti domov... user posted image

Zdaj grem prat cunje user posted image

(odgovor članu lina10)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: Dvojčki 2011
3.8.2011 0:31:12   
ruška
Živjo!

Lunca, kok so deca zdržala potovanje?
Mi smo prejšnji teden šli v Ljubljano in sta spala ves čas; jima je pasalo guncanje user posted image
Je katera peljala deco na UZ kolkov 28.7?

Kok je Tikatoka?

Trsica, maš zelo luštno deco user posted image
Pri nas je še fantek začel s spuščanjem glasov (star je 7 tednov), da se ga sliši še kok poleg joka in dretja.... kok so to lepi zvokci user posted image nežni

(odgovor članu Lunca31)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: Dvojčki 2011
3.8.2011 15:11:45   
tikatoka
Čao punce

Evo mojo operacijo so prestavili za en teden, ker ni proste operacijske user posted image , če fašem infekcijo moram pa na urgenco, pa bojo že kakšen prost termin najdl user posted image . Evo takle je naš zdravstveni sistem user posted image , kljub temu da sem imela na napotnici napisano nujno pač nisem življensko ogrožena in lahko čakam.

No naša mladiča sta tudi že začela spuščat glasove še kake druge razen jokanja in res jih je lepo poslušat user posted image . Drugače se pa naš Matic ko je res besen user posted image , tako grdo dere, da kaj takega še v življenju nisem slišala, pa v vrtcu delam tako da sem že slišala jok mnogih otrok ampak tale naš podira vse rekorde v dretju user posted image . Hvala bogu se ne dogaja tako zelo pogosto, da je reeees besen. Jure pa tako milo jokca da se ti kar zasmili user posted image . Mah mene imata že oba v malem prstu eden me dobi na mili jok, drugi tako fletno gruli in govori da se kar topim. Jutri bosta stara že 8 tednov, ma meni čas kar divja, ne samo beži.

Trsica zeloooo fletna sončka imaš.


(odgovor članu ruška)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: Dvojčki 2011
3.8.2011 21:54:21   
anchika
ruška jaz sem mela pregled kolkov 28.7. zakaj sprašuješ?

(odgovor članu tikatoka)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: Dvojčki 2011
4.8.2011 4:36:25   
ruška
Anchika, si bila v Ljubljani?
Sprašujem, ker sem ta dan na pregledu srečala mamu in ateta z dvojčki user posted image
Ampak ta dva mala so se mi zdela tako majhna, mislim da sta bila lažja kot tvoja dva ob rojstvu user posted image

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: Dvojčki 2011
4.8.2011 12:52:48   
anchika
ruška ne nisem bila v Lj. Mi smo meli 28.7 pregled kolkov pri 3 mesecih

(odgovor članu ruška)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: Dvojčki 2011
4.8.2011 16:12:38   
ruška
Aham.

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?