|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: krema - "melem"
25.2.2012 8:45:51   
nussy
Pozdravljene!

Samo da poročam o rezultatih. Moj mali user posted image je pri 2,5 m začel dobivati hrapavo kožo in izpuščaje po ličkih, na veki desne učke in zadaj na mečavi, kjer je imel štorkljino znamenje. Potrjeno ima alergijo na KML in jajca, atopijski dermatitis je rezultat tega. Kljub temu, da sem jaz že od tedaj na strogi dieti, ker se dojiva, mu ni nič kaj pomagalo. Dobila sva negovalno kremo iz lekarne, ki sicer ni slaba, ampak le bolj vlaži, za izpuščaje pa locoidon in fucidin. Ta dva sta izpuščajčke sicer malo izboljšala oz. včasih skoraj popolnoma, vendar so se hitro spet pojavili. Predno sva prvič prišla na dermatološko, je bilo stanje res grozno, imel je žive rane. Najhujše pri vsem je to, da malega srbi tako močno in nič mu ne moreš pomagati. Izpuščaji so šli še na prsni koš in nogice. Ponoči nisva spala, ker se je zbujal in praskaluser posted image . Dobila sva kapljice Fenistil, ki malo sicer pomagajo, ampak nič posebnega.
No, znanci so nam povedali za kremco g. Vasića in nam jo tudi prinesli. Zdaj bo pikec star 7mesecev in je ''kot nov'':) S kremco sem ga mazala ta teden, 4 dni zjutraj in zvečer. Vse ostale kremce sem ukinila, prav tako Fenistil. Malega NIČ ne srbi, bolje spi, na telesu pa nobenih znakov AD, razen malenkost še lišajčka na ličku, ampak tedva sta res trdovratna, saj ima tam pač najhujše žarišče. V glavnem, danes ga nisem več namazala in bom videla, kako hitro bo prišlo nazaj. Po moje, da se bodo izpuščaji vrnili, ampak zdaj vsaj vem, kako jih pozdraviti.


< Sporočilo je popravil nussy -- 25.2.2012 8:46:58 >

(odgovor članu strk)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: krema - "melem"
25.2.2012 11:29:02   
Mimona29
O super, hvala ker si delila z nami!

(odgovor članu nussy)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: krema - "melem"
25.2.2012 13:50:40   
buba.miska
tudi mi uporabljamo to kremo:) Mazala sem jo 2 tedna potem pa več ne ker je dobila vodene koze. Koža se je tako j popravla po cca. 3 dneh mazanja. in sedaj je minilo že več kot mesec in ni sluha ne duha o suhi koži oz ad.
imam pa teto ki dela v beogradu v lekarni in mi je rekla da lahko kremi zaupamo in da je bila presenečena nad štvilom ljudi, ki so bili na pregledu pri tem gospodu. Ima vse prijavljeno (pred mojo prošnjo ni vedla za njega in za njega tudi nič ne dela ker dela v privat lekarni)

LP


_____________________________

ŽANA(2130g) IN KLEMEN (2310g) 14.5.2009

(odgovor članu Mimona29)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: krema - "melem"
27.2.2012 13:38:42   
Carmenka
pozdravljene!

Glede cene kreme:
trenutno je cena kreme 25€, jaz sem jih naročila 27 in pridejo ta teden, cena je 25,875€, če sem natančna, ker sem znesek, ki sem ga plačala za nakazilo denarja v tujino, razdelila med število naročnic, ker pa se ena ne javlja bo verjetno (počakam do jutri) ena krema na voljo. Sporočim jutri.
Bom pa verjetno ko bom naslednjič naročala tudi jaz razmislila o malce višji ceni, ker se mi zdi fer da bi tem gospodu (od kolegice sorodnik) ki jih gre iskat kako malenkost več nakazala(20€ za en nakup mogoče), glede na to da je že parkrat šel in ga bom še kdaj prosila da jih gre.

LP Karmen

(odgovor članu buba.miska)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: krema - "melem"
27.2.2012 13:56:11   
Carmenka
Dobila sporočilo, da ena ne bo vzela kreme, tako da če jo katera potrebuje naj mi piše na mail. ZS-jev ne berem.

LP Karmen

(odgovor članu Carmenka)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: krema - "melem"
27.2.2012 15:14:48   
ninchyc
Pozdravljeni,

Carmenka sporoča, da krema ni več na voljo.

LP

(odgovor članu Carmenka)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: krema - "melem"
28.2.2012 20:55:47   
miny
Zdravo,

tudi jaz bi imela to čudežno kremico, čeprav so moji moji punčko postavili sum na AD (samo sum, ker nima izpuščajev na obrazuuser posted image ) in diagnoze niso potrdili, so ji kljub temu predpisali kortikosteroide user posted image  
Če bo katera imela te kremice, mi naj prosim piše na ZS.

LP

< Sporočilo je popravil miny -- 28.2.2012 20:57:55 >

(odgovor članu ninchyc)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: krema - "melem"
1.3.2012 19:26:40   
miny
Smo dobili kremico. Danes smo prvič namazali, rezultate sporočimo.user posted image

(odgovor članu miny)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: krema - "melem"
4.3.2012 10:00:30   
miny
Zdravo,

tudi jaz poročam o super rezultatih. Že prvič, ko smo namazali se je stanje izboljšalo za 90% in smo spali celo noč.
Po drugem mazanju pa ni bilo sledi o kakršnih koli izpuščajih. Ta kremica je res zakon. Toplo priporočam.
LP

(odgovor članu miny)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: krema - "melem"
4.3.2012 22:05:01   
jutranja rosa
Uf jaz ne uspem prebrati vseh objav pod to temo...kako ste prišle do kremice? Ste jo naročile direktno preko objavljenega maila na začetku? Moj fantek ima tudi hud AD.

(odgovor članu miny)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: krema - "melem"
6.3.2012 10:42:43   
suzana200
Gregor zdravo,
kot zgleda si ti nazadnje tole kremico dobavljal. Kaj lahko prosim poveš kako se tej kremi točno reče?
Res bi te prosila za informacijo, saj bi jo tudi mi potrebovali nujno.

Hvala za odgovor
Suzana

(odgovor članu .sara.)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: krema - "melem"
6.3.2012 17:11:27   
buba.miska
pozdravljene jaz sem skenirala to kar je nalepljeno na kremi je v mojem albumu upam da se bo videlo
lp


_____________________________

ŽANA(2130g) IN KLEMEN (2310g) 14.5.2009

(odgovor članu suzana200)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: krema - "melem"
6.3.2012 22:34:04   
Gregor_
Zdravo,
Imam zelo omejen dostop do interneta ker sem v tujini in nisem uspel takoj odgovoriti. Krema je od Vasića iz Beograda. Žal nimam več informacij in upam, da bo info od "buba.miska" pomagala.

Sicer pa vsem sporočam, da so kreme, čaji, kis, vse že dobavljene pri mojem sorodniku v BG. Imam samo nekaj zapletov glede prevoza, a upam, da to hitro uredim. Potem bom imel kremo na zalogi in bo dobava kasneje možna takoj. Cena bo zaradi nižjih stroškov 30,- EUR za kremo in ne 33,- kot je bilo prvotno rečeno. Znižanje cene seveda velja tudi za vse, ki so naročili po ceni 33,- EUR.

Lep pozdrav,
G

(odgovor članu buba.miska)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: krema - "melem"
9.3.2012 18:09:41   
san
Živjo Gregor ali pa morda kdo drug, ali se da to kremo še dobit, naročit? Tudi jaz bi jo nujno potrebovala za sina, res je revež. Najepša hvala za odgovor!

(odgovor članu Gregor_)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: krema - "melem"
9.3.2012 19:53:25   
kristi07
Pozdravljen Gregor!

Tudi mi bi nujno potrebovali 1 kremo, jo je še možno dobiti? Ali pa mogoče preko katerega drugega?

Hvala za odgovore.

Lp Kristina

(odgovor članu Gregor_)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: krema - "melem"
17.3.2012 22:22:26   
jutranja rosa
Tole ne paše v to temo, mogoče pa komu pomaga:

V čakanju in groznem obupu zaradi srbenja, gnojnih ran po ličkih, smo pri našem 5 mesečnem dojenčku preizkusili kremico AVENE TriXera za atopike in je SUPER. Tako lepe kožice še ni imel v celem svojem življenju. Kožica izgleda nahranjena, mehka in vlažna. Super je. Le toliko v info za prvo pomoč. Nam zelo pomaga! Je bil prej naš sonček res velik revček, zelo slabo je spal, po celem obrazu se je do krvi popraskal in dobil še bakterijsko infekcijo po ličkih, mu je gnoj tekel iz ranic :(. Infekcijo zdravimo z antibiotično kremico Fucidin, ostale predele kožice pa mažemo s to kremico.

(odgovor članu kristi07)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: krema - "melem"
19.3.2012 16:13:54   
Gregor_
Pozdravljeni vsi,
Kreme so končno prispele, prav tako nekaj čajev in kisa.
Za vse info me prosim kontaktirajte na:
gregor.erman@gmail.com
031 370 446

Lep pozdrav,

Grega

(odgovor članu kristi07)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: krema - "melem"
22.3.2012 17:35:52   
Rozica25
Mi smo danes dobili kremo od g. Gregorja za kar se mu lepo zahvaljujem, saj sami nimamo moznosti, da bi sli kremo iskat.

Moti me edino to, da kremo dobim brez vsakrsne nalepke, datuma izdelave, rok uporabe, kaj sele sestavin. Krema je v vijolicnem loncku.
Clovek ze malo podvomi v kakovost, ali je res prisla original k nam.
Ce bi sebe mazala mi je ista figa, ko pa otroka pa mi ni vseeno.
G. Gregor zagotavlja da je original, veljavna 18 mesecev.

Lep pozdrav

(odgovor članu Gregor_)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: krema - "melem"
22.3.2012 19:35:44   
cukr07
IZVIRNO SPOROČILO: Rozica25

Mi smo danes dobili kremo od g. Gregorja za kar se mu lepo zahvaljujem, saj sami nimamo moznosti, da bi sli kremo iskat.

Moti me edino to, da kremo dobim brez vsakrsne nalepke, datuma izdelave, rok uporabe, kaj sele sestavin. Krema je v vijolicnem loncku.
Clovek ze malo podvomi v kakovost, ali je res prisla original k nam.
Ce bi sebe mazala mi je ista figa, ko pa otroka pa mi ni vseeno.
G. Gregor zagotavlja da je original, veljavna 18 mesecev.



Tudi mi smo jo dobili in upam, da nam bo res pomagala kljub temu da ni zraven nobenih podatkov o kremi.

_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein

(odgovor članu Rozica25)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: krema - "melem"
22.3.2012 20:15:46   
Rozica25
Tudi mi smo ze dvakrat namazali in upam da bo delovalo ;)

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: krema - "melem"
26.3.2012 20:50:42   
Gregor_
Zdravo,
Tudi meni ni všeč ker ni etikete, vendar je tudi jaz nisem dobil. Želim si tudi, da bi imel nek pečat na embalaži, da bi se videlo ali je bilo že odprto, oz da bi bil to dokaz, da je zares original.Bodite prepričani, da nisem sam odstranjeval nalepk. Naročena je bila količina zame in tako je dal vse lončke brez nalepk. Edino na čaju in na kisu so listki, tako po "domače" narejeno, samo sprintano na list in prilepljeno na embalažo. Tam tudi piše malo več o uporabi oz pišejo navodila za zdravljenje v kombinaciji krema+čaj+kis.
Na etiketi od kreme pa sicer piše:
MELEM ZA KOŽNE BOLESTI:
ekceme, psorijazu,lišajeve,neurodermatitis, rozaceu i atopiski dermatitis
sastav: pčelinji proizvodi i lekovito bilje
upotreba: mazati dva puta dnevno tankim slojem ujutro i uveče

Jaz lahko zagotavljam, da so kreme zares njegove, oz so bile pri njem kupljene in so prišle nato direktno k meni.
Želim si, da bi vsem čimprej pomagala.

Lep pozdrav,
Grega

(odgovor članu Rozica25)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: krema - "melem"
27.3.2012 8:09:00   
neli365
Kako dolgo pa je potrebna mazati, skozi ali samo toliko da se koža popravi, in potem spet ko se pojavi? ali je boljše da ga skozi mažem iz preventve? Kajti če ga je potrebno skozi krema hitro pogreuser posted image

(odgovor članu Gregor_)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: krema - "melem"
29.3.2012 21:15:21   
Jelenche
ali ta krema vsebuje oreščke? mandljevo olje, ali kaj podobnega?
Namreč moj otrok je alergičen, na prej omenjeno, vendar ima AD

_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: krema - "melem"
3.4.2012 23:18:37   
Gregor_

IZVIRNO SPOROČILO: Jelenche

ali ta krema vsebuje oreščke? mandljevo olje, ali kaj podobnega?
Namreč moj otrok je alergičen, na prej omenjeno, vendar ima AD


Na sami kremi ni omenjeno nobenih oreščkov, mandljev ali drugih alergenih sestavin - pri navodilih za uporabo čaja, katerega Vasić priporoča v kombinaciji s kremo, piše, da med terapijo ne smete uživati oreščkov, torej predvidevam, da v kremi teh sestavin ni. Kot sestavine kreme so navedeni čebelji proizvodi in zdravilne rastline, kar tudi lahko pomeni, da v kremi ni oreščkov.
Se bom pa sigurno o tem pozanimal.

(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: krema - "melem"
9.4.2012 19:52:54   
sara111
jaz bi tudi naročila pri komu kremo melem za atopični dermatitis. smo jo že imeli. Enkrat v beli enbalaži, drugič v vijolični. Če jo ima kdo možnost nabavit se priporočam.

(odgovor članu Gregor_)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?