|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 13 [14]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: krema - "melem"
21.1.2013 13:27:45   
natura22
Popolnoma se strinjam s ThinkPink. Eno figo jim je mar na nas in nase otroke, pomemben je samo denar.

Jaz lahko iz lastnih izkusenj povem, da kortikosteroidnih krem na roke zadnja leta vec nisem smela nanasati zaradi zelo stanjsane in preobcutljive koze. Tale melem je bil pa pravi melem in eno veliko olajsanje. Koza se je opomogla, regenerirala in tudi ni vec tako tanka. Meni skratka odgovarja.

Travar pa, podobno kot mcdonalds, ne izda recepta.


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: krema - "melem"
15.2.2013 11:40:17   
jakobinka
Jaz pa verjamem da je krema "čista" ne glede na to kar se govori. Sama jo uporabljam in mi ne dela težav kot ostale kortikosteroidne kreme.


(odgovor članu natura22)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: krema - "melem"
31.3.2013 23:20:41   
pk986
Pozdravljeni,

tudi nas je doletela ta nesreča, da imamo AD pri 6-mesečni hčerki. Pikasta je po celem telesu.

nele, zanima me, če si stestirala kremo. Ali ima kortikosteroide?

Jaz bi kupila melem, ampak partner je skeptičen. En teden smo o mazali s kortikosteroidi in se je po dveh tednih pojavilo nazaj. Sedaj jo kopamo v kopeli od Aderme in potem mažemo s kremo od Aderme. Tako nam je svetoval dermatolog.

Hvala za odgovor.

Lp

(odgovor članu nele)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: krema - "melem"
9.4.2013 21:59:15   
misas
Sem našla. Najlepša hvala! :)

Lp, Miša

(odgovor članu natura22)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: krema - "melem"
4.5.2013 12:41:41   
Ajnesk2013
Se kdo pridruzi analizi kreme melem za kozne bolesti Vasic Beograd. Na spodnjem linku sta se ze dve odlocili za to. Torej smo ze tri. Zavedam se, da laboratorij ponuja samo dve analizi za kortikosteroide, vendar menim, da je nekje vendarle potrebno zaceti. Ce se nas zbere vec, bomo lazje financirali in nasli se druge laboratorije, ki bodo ponudili druge analize prisotnosti kortikosteroidov.

http://med.over.net/forum5/read.php?416,8652649

Nasi pediatri sicer trdijo, da se krema analizira in da vsebuje vsaj tri v EU nedovoljene kortikosteroide, vendar analiz ni. Tudi diploma bi se naj pisala o tej kremi, vendar ali je to res?

Torej je se kdo za analizo, pa ceprav samo na dva kortikosteroida? Sicer iscem se druge laboratorije, ki bi ponudili se kaj vec. Vsi predlogi dobrodosli. Vendar v SLO to ni mogoce, ker se nihce noce ukvarjati s tem. Preklicala sem vso Slovenijo, vendar neuspesno.

Citiram se uradni odgovor laboratorija iz nemcije

Dear Ms.,

thank you for your email.
We can offer a screening on Betamethasol dipropinate (BD) and Clobestasol propionate (CP) for Euro 350,00 per sample and + VAT. As sample amount we would need 2 boxes of one batch of cream.

for any further questions please do not hesitate tocontact us.

with kind regards

Jutta Weidlich

(odgovor članu misas)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: krema - "melem"
4.5.2013 20:27:19   
ThinkPink
Jaz sem takoj za.

(odgovor članu Ajnesk2013)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: krema - "melem"
4.5.2013 23:52:51   
Ajnesk2013
Pozdravljeni.

Se enkrat se oglasam. Ker sem temo za analizo te kreme objavila na vecih forumih, vas prosim, da se zainteresirani zdruzimo vsi samo na enem. Torej, ce si za analizo, klikni na spodnji link in se podpisi. Hvala.

http://med.over.net/forum5/read.php?416,8652649

Lep pozdrav

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: krema - "melem"
22.5.2013 10:04:21   
Ajnesk2013
Pozdravljeni!

Našli smo laboratorij, kjer nam za ceno 1900 EUR analizirajo okoli 120 vrst kortikosteroidov in po potrebi tudi še nove do sedaj še neznane substance, če bi se izkazalo, da jih melem vsebuje. Tu je seznam tistih, ki smo se že odločili za sofinanciranje. Iščemo še več tistih, ki ste pripravljeni prispevati analizi. Dogovorili smo se, da znesek na osebo, ne bo presegel 100 EUR.

1. Ajnesk2013
2. pk986
3. abcnet
4. Tony
5. Melly
6. cvetaca
7. nelee
8. dr. Pirš - dermatolog
9. BM
10. Manetka
11. Berenika ? ste torej za ali ne?
12. neraka ? - ste za ali ne?

Lep pozdrav

(odgovor članu Ajnesk2013)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: krema - "melem"
29.5.2013 19:21:16   
PeRuna
Pozdrav.

Enkrat sem se že oglasila, z namenom, da pohvalim kremo. Sama se strinjam, da bi bilo pametno videti rezultate laboratorija, glede vsebovanja prisotnih sestavin. Je pa res nekaj, da vsi ko smo leta in leta uporabljali kosteroidne kreme, ki so nam jih pripisovali zdravniki preprosto poznamo odzive kože na podobne izdelke. Atopični dermatitis imam odkar pomnijo doma, do sedaj mi nobena krema ni pomagala niti približno v taki meri kot Melem in to lahko odkrito povem. Občutek je povsem drug, vonj, tekstura kreme. Pravim predpisali so mi vse mogoče, ker sem imela hudo obliko AD, v najslabših obdobjih sem morala po enekcijo. Kot majhna sem imela samo na vzgibih rok in na bradi, z leti je bilo vedno težje.

v glavnem, zdaj sem zdrava :) ko se mi pojavi kaj manjšega pozimi, namažem in sem kot nova. zdi se mi prav, da delim izkušnje, čeprav bi rada tudi sama vedela kaj hudiča vsebuje ta čudežna krema. Sestra, ki je medicinska sestra pravi, da so sigurno prisotne urea sestavine in hladilno mazilo.
To je slepala po vonju in teksturi, ko je probala, jaz ji zaupam :) lp

(odgovor članu Ajnesk2013)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: krema - "melem"
29.5.2013 19:37:10   
Doll
Peruna če je temu tako zakaj potem kupuješ to kremo?? kremo ,ki vsebuje ureo in hl. mazilo pa lahko itak kupiš v lekarni :)

(odgovor članu PeRuna)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: krema - "melem"
2.6.2013 23:53:47   
Ajnesk2013
Pozdravljeni!

Sporocam vam, da so nas iz fakultete za farmacijo obvestili, da v okviru diplomske naloge ugotavljajo, ce melem vsebuje kortikosteroide. Pocakali bomo na rezultate diplomske naloge.

Vec informacij na forumu: http://med.over.net/forum5/read.php?416,8652649

Lep pozdrav

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: krema - "melem"
24.6.2013 9:10:02   
Ajnesk2013
Pozdravljeni!

Dobila sem odgovor iz fakultete za farmacijo, kjer analizirajo kremo. Diplomska naloga se še vedno piše, tu je odgovor dosedanjih analiz. Kopiram:

Pozdravljeni!

Zaenkrat vam lahko povem, da smo v kremi odkrili betametazonpropionat, enako učinkovino, kot ga ima Diprosone krema. Imamo več vzorcev različnih krem in vse vsebujejo to učinkovino. Opozorili so me naj vam še enkrat povem, da nismo akreditiran laboratorij.
Boste sporočili še ostalim?

LP, Katja

(odgovor članu Ajnesk2013)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: krema - "melem"
29.6.2013 11:15:38   
LuLu
No, potem pa kar previdno s tem. Diprosone imam doma. Je zelo močna krema.

(odgovor članu Ajnesk2013)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: krema - "melem"
12.7.2013 15:50:17   
mojkris
Če kdo potrebuje Vasićev melem imam enega viška, za prodat. Tel.: 041 837 877.
LP, M

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: krema - "melem"
11.9.2013 17:20:46   
mojkris
Melem prodan. LP, M

(odgovor članu mojkris)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: krema - "melem"
22.9.2013 10:59:55   
nele
Če kdo potrebuje Vasićev Melem imam enega v hladilniku, rok uporabe september 2014. Sem v MB. 040841672
LP

(odgovor članu mojkris)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: krema - "melem"
16.10.2013 21:06:01   
Ajnesk2013
S fakultete, kjer se pise diplomska naloga, sem dobila sledeci odgovor:

Pozdravljeni!
Nekam sem založila vaš zadnji mail, se opravičujem
Eksperimentalni del diplome se je zaključil, kmalu po mojem zadnjem mailu. Naredili smo torej enostavno analizo kreme, o glavnih rezultatih sem vam že poročala. Zaenkrat nimamo načrtov, da bi nadaljevali z raziskavami (zaradi selitve tudi redne tematike čakajo). Diplomantka ima status do marca, tako da bo najbrž takrat diplomirala in napisala diplomo.
Takrat vam lahko pošljem diplomo, ker vas bo najbrž zanimalo.

Lwp pozdrav,
Katja


Na fakulteti so torej potrdili betametazon dipropionat in nadaljnih raziskav, kot je razvidno iz maila, ne bo. Torej smo se vedno ostali v dilemi, ker so neujemanja med rezultati diplome in razlagami raznih zdravnikov, se vedno ostala. Odlocili smo se, da bomo kremo vseeno se analizirali na Dunaju za 2000 EUR. Analiza vsebuje testiranje na 120 vrst kortikosteroidov.

Do objave, da se pise diplomska naloga, se nas je odzvalo okoli 130 ljudi, ki smo bili pripravljeni prispevati za analizo. Ce vsi prispevamo po 10 EUR, ze takoj zberemo 1300 EUR. Cilj nam je zbrati 200 ljudi, tako bi na posameznika dejansko prislo le 10 EUR.

Ce ste tudi vi za to analizo, me kontaktirajte na email: ajnesk2013@gmail.com
ali pa se pridruzite skupini na facebook: https://www.facebook.com/groups/testiranje.melema.vasic/

Lep pozdrav.

(odgovor članu nele)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: krema - "melem"
1.11.2013 17:20:45   
Sanjaergin
Zdravo narocila bi kremo. Smo iz ljubljane, hvala

(odgovor članu Ajnesk2013)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: krema - "melem"
26.11.2013 9:42:13   
nele
melem prodan!
LP

(odgovor članu Sanjaergin)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: krema - "melem"
7.3.2014 23:29:07   
Minja 80
pozdrav svima
zanima me da li je jos uvek aktuelna tema oko testiranja melema? rado bi se ukljucila u pricu ukoliko je jos u opciji.
pozdrav svima user posted image

(odgovor članu nele)
Neposredna povezava do sporočila: 345
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 12 13 [14]
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 13 [14]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?