|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: krema - "melem"
13.4.2011 20:44:43   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
sem doumela tvoj point paštetka. samo na koncu koncev se ne moreš met za dobrosrčnico, ki pomaga ubogim mamicam in obenem podjetnico, ki ne dela nič zastonj. je eno ali drugo.

nisem zsledila, da bi prav sama izpostavila, da je dobrosrčna. O tem so mnenja mamice, ki ji je pomagala.


glej, tale attitude mi je motec - kot da naj bodo mamice raje hvalezne. ker ima ona tako dobro srce, da jim ga sploh prodaja. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: sanelaa
Mislim, da bi pa katera, ki ne more sama kar tako iti v Beograd po kremo, napisala da je hvaležna in vesela ker je melem z mojo pomočjo naročila in dobila in z njim pomagala svojemu otroku, ah kje pa, to pa ne...........tipično slovensko.............


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: krema - "melem"
15.4.2011 0:44:01   
tamch
Use skup je že prou smešno. Kolk kdo zasluž s kremo itd... Kdor ima probleme z AD več let, v hudih oblikah, je za to kremo lahko hvaležen. V tem primeru Saneli, saj smo preko nje v večini izvedeli za kremo. Tle se pa kregate o njeni dobrosrčnosti pa take. Neumnu res. Me pa zanima kera je ta cenejša krema ki pomaga in se jo dobi v lekarni. Mislm d kej tazga sploh ne obstaja. Da zaklučm na tem forumu... kremo bom kupovala dokler jo bom rabila, če ne drugje od sanele, in mi je vseeno če ji plačam 40€ pa še 100€ zdraven. Kdor ne ceni te kreme, se naj pa s Soleo maže. Je cenejša. user posted image

(odgovor članu atina1)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: krema - "melem"
9.5.2011 12:45:27   
Minja 80
evo nova informacija

od danas je cena melema promenjena sa 2200 dinara na 2400. nova cena je startovala sa proizvodnjom nove ture melema.

pozz



(odgovor članu tamch)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: krema - "melem"
9.5.2011 14:13:27   
mesecmaj12
Če kdo rabi, imam doma Melem, ker so mi prinesli iz Beograda. Lahko mi pošlje sporočilo in se zmenimo. Krema res pomaga.

(odgovor članu Minja 80)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: krema - "melem"
16.5.2011 8:06:27   
ursh_
no pa še nekaj o melemu.

Mi smo poklicali v Beograd in smo se malo pozanimali kako pa kaj. Asistent tega gospoda je zelo prijazen in je rekel da ni potrebno da samo zaradi kremce hodimo v Beograd, nam je pa dal nekaj napotkov za k zdravljenu. Melem sem nato pred nekja dnevi dobila preko prijateljev, ki redno potujejo v Beograd. Dobila sem kremce in navodila za mazanje, prehrano,...

Dvakrat se namažeš in že vidiš bistvene rezultate, lepo in čisto kožo. Tukaj pa hodiš okoli dermatologov ko nevem kaj in noben neve kaj bi ti rekel. Tako da priporočam vsem, tako odraslim in otrokom.

Uglavnem. Pred mazanjem kožo umiješ z nežnim otroškim milom in nato se posušiš na zraku, nič brisanja z brisačo,... Mažeš se 2x dnevno v tanken sloju in nežno vtreš kremo.

Pa še nekj omejitev oz. priporočil prehrane v času terapije:
NE KONZUMIRATI V ČASU TERAPIJE: salame z začimbami (lahko dijetične), ne kaditi, izogibati se vsem vrstam alkohola, izogibati se vsem vrstam kislin: kis, sadni ali vinski, limona, pomaranča, grejpfrut, sveža kisla jabolka, izogibati se: kavi, kakavu, čokoladi, konzervam in konzerviranemu mesu. Kuhinjsko sol zamenjati z morsko, maslo z margarino. Izogibati se: slanini, svinskemu mesu, dimljenemu mesu, ocvirkom, klobasam, pikantnim in mastnim omakam, hrani pečeni na masti in zelenjavi ki napenja (fižol, grah, zelje).
UPORABLJATI: Mleko in mlečne proizvode (sir, jogurt, kislo mleko), krompir (kuhan, pečen, pire), špinačo, boza (kot napitek), med, džem, kašaste sadne sokove, suho grozdje (rozine), juneče meso, teletino, jagnjetino, piščančje in puranje meso, zajčje meso, meso od srne, jetra, ledvičke, riba (nekonzervirana), jajca kuhana ali na oko, zdrob, testenine, špageti, riž, kompot iz jabolk, zavitek (štrudl) iz bučk. Olje in mast uporabljati minimalno.            

SESTAV kreme:  hrastovo lubje, rman - Achillea millefolium, jetičnik - Veronica officinalis , ognjič - Calendula officinalis, kopriva, vrbovo lubje, krvavi mlečnik - Chelidonium majus in kanatarin za katerega pa ne najdem slovenskega niti latinskega imena     


(odgovor članu mesecmaj12)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: krema - "melem"
16.5.2011 8:34:17   
Minja 80
ukoliko sam dobro našla: kantarion- hypericum perforatum (latinski)
drugi nazivi: bogorodicina trava, gospin cvet, gorac, strašno zelje.

user posted image

(odgovor članu ursh_)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: krema - "melem"
21.5.2011 21:16:52   
SM26
ojlauser posted image

pišem prvič in imamo tudi mi težave z AD. Naročili smo Melem in sedaj upamo, da se bo stanje pri naši punčki popravilo...Če bo delovalo bom z veseljem pohopsala naslednjo, ki bo šla v Srbijo po Melem.
Minja 80, samo za informacijo (pa tudi ostalim, ki jih to zanima), slovensko ime za kantarion je šentjanževkauser posted image

(odgovor članu Minja 80)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: krema - "melem"
22.5.2011 12:27:00   
Minja 80
bravo sm26 user posted image . ja sam stavila srpske nazive kantariona , nadala sam se da ce to pomoci oko prepoznavanja biljke user posted image .


(odgovor članu SM26)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: krema - "melem"
3.6.2011 8:21:37   
sara111
Jaz bi rabila to kremo, tako da če jo kdo ima se priporočam.
Mesecmaj12 sem vam poslala sporočilo.

LP

(odgovor članu Minja 80)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: krema - "melem"
21.6.2011 15:47:49   
miama
Hojla vsem! Jaz bi tudi potrebovala to kremo! Tiste ki bodo sli v Beograd ali kako drugace narocale lepo prosim,seveda ce ni tezko, se eno za me. Ga. Sanela pa ne odgovarja, ocitno je na dopustu. Lp

(odgovor članu sara111)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: krema - "melem"
22.6.2011 10:24:47   
samsara04
Lep pozdrav!

Žal sem tudi jaz med tistimi, ki je sprobala vrsto kremic in diet, da bi 3,5 mesečnemu sinu pozdravila kožo. In ko vas tule berem, kako ta krema dela čudeže in že v par dnevih pomaga, bi tudi sama rada poizkusila. Že nekaj noči slabo spimo, ker sina močno srbi koža okoli vratu user posted image
Tisto, ki kreme naročuje ali je mogoče več ne potrebuje, bi prosila za pomoč. Naj se mi, prosim, javi na zasebno sporočilo.

Lp

(odgovor članu miama)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: krema - "melem"
22.6.2011 14:55:34   
Minja 80
samsara ja imam kremu koju koristim za sina. inace sam iz ljubljane. ukoliko ne uspes da nabavis kremu javi mi se pa ti mogu ja dati malo moje kreme.

lep pozdrav :)

(odgovor članu samsara04)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: krema - "melem"
30.6.2011 22:56:49   
mujer
Živjo. Res bi bila vesela, če ima katera to kremo doma, ali potuje v Beograd in bi jo lahko prinesla, da mi javi. Hvala.

(odgovor članu Minja 80)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: krema - "melem"
1.7.2011 11:26:41   
lola_J
ŽIvjo!
Tudi sama sem imela to kremo od Vlašiča in je super. Je res pomagala. Dobila oz. kupila sem jo preko Sanele. Sedaj bi jo pa spet nujno potrebovala , (tudi pediater nam jo je toplo priporočal). Sem klicala direktno v Beograd tega gospoda, pa je rekel da ne pošilja zaradi carine.
Sem kontaktirala Sanelo pa se mi ne javi. To kremico bi pa res nujno rabila, pa me zanima, kako bi jo lahko dobila? Oziroma, če bo kdo naročal to kremo, če mi lahko kako pomaga? Bi bila zelo zelo vesela.

lp

(odgovor članu mujer)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: krema - "melem"
1.7.2011 14:31:36   
majčica1508
Zdaj bom malo zlobna...mogoče pa Sanela podpisuje,ekskluzivo za prodajo v slovenijiuser posted image user posted image

Naša starejša miška ima samo po zimi,ko je mraz na vsaki ličnici rdeče in hrapavo....bo ta kremica uredu
pa po rokicah ima tudi hrapavo.....

(odgovor članu lola_J)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: krema - "melem"
3.7.2011 10:30:41   
Petyyyy
Živjo

V torek svak potuje v Beograd, če katera potrebuje melem naj mi javi najkasneje do jutri dopoldan.

_____________________________

Rok 15.10.2010

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: krema - "melem"
3.7.2011 21:52:26   
simona133
Pettyyy,

Poslala sem ti mail na Z.S. Se priporočam, krema res pomaga.



(odgovor članu Petyyyy)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: krema - "melem"
4.7.2011 14:52:05   
sonceluna
imaš tudi moje zs. če nisem pozna.

(odgovor članu Petyyyy)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: krema - "melem"
7.7.2011 21:10:31   
jamie
No jaz verjetno sem prepozna...gre mogoče še do v Beograd? Se priporočam za našega sinka.

(odgovor članu sonceluna)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: krema - "melem"
18.7.2011 14:35:41   
mojkris
Tud jst bi potrebovala kremo melem za mojega triletnega sinčka, ki ima AD. Če gre kdo v Beograd se toplo priporočam.
Hvala!

(odgovor članu jamie)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: krema - "melem"
18.7.2011 15:42:42   
berta076
Živjo punce

Tudi mi imamo punčko z dermatitisom. Je že 5 mesecev zelo hudo, nogice, roke vse hrapavo in srbeče. Sedaj poleti še bolj in se praska neprestano. Sem klicala tega dr. Vasica za melem pa ima preveč stroškov s pošiljanjem. V Beogradu nimamo poznanih. Nam lahko kdo pomaga in zrihta to kremico Melem? Baje je res dobra.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: krema - "melem"
18.7.2011 21:17:46   
SM26
ojla,

mi smo pred kratkim dobili par kremic preko znancev, ki so šli v Srbijo. Glede na to, da ga mi uporabljamo že nekaj časa in se je AD malo umiril, lahko prodam 2 Melema. Če je katera zainteresirana naj mi piše na zs.

(odgovor članu berta076)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: krema - "melem"
19.7.2011 9:28:40   
berta076
Sem ti poslala Zs. LP

(odgovor članu SM26)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: krema - "melem"
20.7.2011 14:14:42   
čebulca
Tudi jaz sem poslala ZS!

(odgovor članu berta076)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: krema - "melem"
20.7.2011 15:15:45   
SM26
Čebulca, žal nimam na zalogi nobene kreme več user posted image

(odgovor članu čebulca)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?