|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Srček me boli...
19.3.2011 16:31:57   
karmy
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

Zdaj pa preberi svoj podpis in se vprašaj, zakaj je tako, kot je?! user posted image


and u wonder why 90% of men are dicks.....

< Sporočilo je popravil karmy -- 19.3.2011 16:32:25 >


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Srček me boli...
19.3.2011 22:15:30   
*goldfish*
Sploh se ne mislim poglabljat v to...ker vsega ozadja ne veste. In dotični, ki zdaj pljuvate po meni, da ne dam otroka k očetu, ker mislim da je slab in da ni dober oče...Sem mar to napisala? Nisem. Dejstva, da se je otrok zastrupil s konzervansi, da otrok od njega prihaja utrujen, zanemarjen, bolan... da ga je pozabil v vrtcu, da ga spotika, da pada, da mi reče, da malega ne smem poljubljati na lička, da ga ne smem objemati, ker se potem z vsemi objema, ...pa kažejo na odnos do njega.

Da oče izjavi....da jaz ne rabim preživnine, ker mam avto, ki ga žuli, ker mam solidno službo, ker imam kje živeti, ker sem se pobrala gor....ker je pričakoval, da bom po kolenih plazila za njim in ga prosila naj me vzame nazaj....ker nikoli ni pričakoval da bom to, kar sem zdaj.....ker mi še danes po 3 letih meče v oči...da mi je dal vse (finančno mi res ni nič primankovalo), ostalo pa niti pojma nima kaj pomeni (ljubezen, spoštovanje, razumevanje...), pa sem vseeno odšla
Upam, da si zdaj vsaj malo ustvariš sliko....zakaj je takšen kot je.
Ampak... za mene je še vedno oče. In to naj bo. Mene ne moti, da spi pri babici. Ker če bi mene ona motila, je jaz ne bi prosila za pomoč pri varstvu.

Jaz vem, da sem za večina kriva sama. Ker si takrat, ko smo stike urejali, niti nisem predstavljala, kako bo to potekalo, nisem imela pomoči socialne delavke...nihče mi ni takrat pomagal z nasveti. Zdaj pa vidim, pa tudi šola zahteva, da so stiki urejeni po nekem urniku. Da otrok ve...ne pa da izve zadnje momente
Ne morem vzpovstaviti nekega reda, če je 2 tedna pri meni pol pa gre za teden dni k njemu, med nama ni nobene komunikacije....on ima svojo vzgojo in jaz svojo....če ga prosim karkoli, pa mi itak zagode (če prosim, da ga pripelje ob 7 uri, ga itak pripelje ob pol 9, če mi on napiše po kosilu pridem ponj...je to ob pol 4)


lp

< Sporočilo je popravil mana_t -- 19.3.2011 22:17:09 >


_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Srček me boli...
20.3.2011 10:11:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mana_t

Sploh se ne mislim poglabljat v to...ker vsega ozadja ne veste. In dotični, ki zdaj pljuvate po meni, da ne dam otroka k očetu, ker mislim da je slab in da ni dober oče...Sem mar to napisala? Nisem. Dejstva, da se je otrok zastrupil s konzervansi, da otrok od njega prihaja utrujen, zanemarjen, bolan... da ga je pozabil v vrtcu, da ga spotika, da pada, da mi reče, da malega ne smem poljubljati na lička, da ga ne smem objemati, ker se potem z vsemi objema, ...pa kažejo na odnos do njega.


Glede na to, kar si napisala zdaj - bom pa res kot praviš pljunila.

Če oče dela z otrokom tako kot praviš - ženska božja, kaj še čakaš user posted image . Aja, srček te boli, pa ne moreš razmišljati in delovati razumno in razsodno.

(odgovor članu *goldfish*)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Srček me boli...
20.3.2011 14:08:16   
*goldfish*
kaj pa naj naredim po tvojem?

če je odločba iz sodišča nad odločbo od socialnega in dokler se nekaj ne "zgane".... ne morem nič.
Lahko si iks izgovore izmišljujem, da je otrok bolan ali ne vem kaj, ....na socialnem imamo že kar velik kup spisov, kjer so zapisi o obnašanju in ravnanju očeta....

Tak je naš sistemuser posted image
Izigralo me je sodišče, ki mi ni ponudilo socialne delavke v primeru urejanjev stikov, zaradi moje nevednosti takrat...pa zdaj moram tožiti bivšega. V naslednjih dneh je sestanek na socialnem...če ne uspemo skleniti razumnega dogovora, se zadeva preseli na sodišče, kjer bodo s psihologi in socialno delavko ugotavljali kaj je najboljše za otroka.
Ampak to vse pri nas trajaaaaa po polžje.





_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Srček me boli...
20.3.2011 14:21:02   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: mana_t
če je odločba iz sodišča nad odločbo od socialnega in dokler se nekaj ne "zgane".... ne morem nič.
Lahko si iks izgovore izmišljujem, da je otrok bolan ali ne vem kaj, ....na socialnem imamo že kar velik kup spisov, kjer so zapisi o obnašanju in ravnanju očeta....


Kot vedno sem zopet ''navdušen'' nad delom javnih institucij, katere mastno plačujemo iz naših plač in prispevkov. Ni druge...večino pijavk iz JU ruknit pod drobnogled (učinkovitost/efekt)in jih skenslat, ako so nesposobni/neposobne opravljati svojo funkcijo!

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Srček me boli...
20.3.2011 19:56:39   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: mana_t
... nekega reda, če je 2 tedna pri meni pol pa gre za teden dni k njemu, med nama ni nobene komunikacije....

Stike in preživnino boš uredila, ne sicer čez noč. Vložiti boš morala trud in čas. Potrpežljivo nadaljuj to kar čutiš da je dobro za otroka.

Otrok potrebuje očeta. Daje mu varnost za spoznavanje okolja. Morda ni idealen, a je otrokov OČE (ne z njegovega stališča ampak skozi oči otroka). Verjamem da te srček boli, boli tudi nas ki beremo te težave, verjamem pa tudi da si dovolj realna in zrela, da boš uspela vspostaviti takšne pogoje da se bo otrok počutil varno (urejeni stiki, urnik,...) ob tem pa tudi da ne bo prikrajšan za tisto, kar bo drugače nosil v sebi in iskal celo življenje.

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Srček me boli...
20.3.2011 20:59:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mana_t

kaj pa naj naredim po tvojem?


Ne vem, glede na podatke, ki si jih navedla na začetku.
Lahko se obrneš še na varuha otrokovih pravic.

(odgovor članu *goldfish*)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Srček me boli...
21.3.2011 8:31:27   
benika
Dejstva, da se je otrok zastrupil s konzervansi, da otrok od njega prihaja utrujen, zanemarjen, bolan... da ga je pozabil v vrtcu, da ga spotika, da pada, da mi reče, da malega ne smem poljubljati na lička, da ga ne smem objemati, ker se potem z vsemi objema, ...pa kažejo na odnos do njega.


6-letnik ni neumen in se točno zaveda sveta okoli sebe in zna prekleto dobro čustvovati. In dvomim, da bi otrok imel očeta tako brezpogojno rad in bi z veseljem hodil k očetu, če bi se mu tam dogajalo vse to, kar ti pišeš v zgornjem citatu.

Dejstvo je, da sta stike urejala šalabajzersko in da si ti ena deklina, ki jo lahko vsak bebec prinese naokoli. Tudi bivši. In to zato, ker se mu pustiš. Žal pri tem najbolj trpi otrok in ne ti. To, da ti na sodišču niso ponudili svetovalne delavke ni razlog, da stiki niso urejeni tako kot je treba. Danes se da vse prej pozanimat kako in kaj in tule si naredila sama napako, da si šla nepripravljena v to. Sedaj je treba to čimprej popravit, it na sodišče, točno (po dnevih in urah) določit stike in se tega potem držat.



(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Srček me boli...
21.3.2011 10:08:49   
mika
Žal pri tem najbolj trpi otrok in ne ti.


in o svoji bolečini piše tu gor iz golega užitka, a ne  user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Srček me boli...
21.3.2011 10:14:46   
Andromeda
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Lahko se obrneš še na varuha otrokovih pravic.



In kaj bo ta naredil? Nič, kot ostali.

Pa podpis pod colta in tehnofila.

< Sporočilo je popravil Andromeda -- 21.3.2011 10:15:05 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Srček me boli...
21.3.2011 13:50:12   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Žal pri tem najbolj trpi otrok in ne ti.


in o svoji bolečini piše tu gor iz golega užitka, a ne  user posted image


Ma itak, da ji ni vseeno, nisem tako mislila. Mogoče bi morala napisati, da najkrajšo potegne otrok in ne starša. A bo to kej bolj razumljivo?

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Srček me boli...
21.3.2011 16:13:30   
liliana
Sicer z ločitvijo nimam še nobene neposredne izkušnje.....

Ko pa prebiram podobne "probleme" pa se resno zamislim.....

Kam smo prišli.....user posted image

A se  mati in oče, ki sta se nekoč ljubila, si delila vse.....nista več sposobna dogovoriti o prihodnosti svojega otroka.....in vidita sovražnika eden v drugem, otroka pa izrabljata za dosego svojega cilja....dokazati, kdo je boljši, kdo močnejši.....? V resnici pa sta poraženca oba, največji poraženec, ki pa pri tem ni nič kriv, pa je otrok, ki mora gledati in poslušati to obmetavanje z ene in druge strani.......potrebuje pa oba, mater in očeta......

in ni ga sodnika in CSD, ki bi se lahko z modrostjo, potrpežljivostjo, dobro voljo boljše odločilo v dobrobit otroka, kot se lahko odločita oče in mati......

sodišče in CSDji so SAMO izhod v sili......ko na strani strašev odpove modrost, dobra volja, potrpežjivost, ko gre za nasilje......starši pa izgleda ta izhod v sili razumemo kot dejstvo, da bo CSD in sodnik odločil namesto nas.....in če ta tretji mediator ne odloči tako, kot smo si sami zamislili, je sistem v k.urcu......v bistvu pa je v k.urcu naša starševska človečnost in ne sistem......

Na otroka je treba misliti in ne na to, kako bomo bivšemu zadali večji udarec kot je on nam......


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Srček me boli...
21.3.2011 18:40:55   
mika
se mati in oče, ki sta se nekoč ljubila, si delila vse.....nista več sposobna dogovoriti o prihodnosti svojega otroka.....in vidita sovražnika eden v drugem, otroka pa izrabljata za dosego svojega cilja....dokazati, kdo je boljši, kdo močnejši.....?


Ne moreš verjet kaj se zgodi z ljudmi. Poznam primer, kjer je oče do svojega otroka bil res tak, kot mora bit. Vedno je govoril, da on hoče dat svojemu otroku vse in mu bit vedno ob strani itd....enko je bil otrok do njega...ati,ati,ati...

pol se je pa atiju spipalo, spoznal drugo žensko in sta se z mamo razšla....in pri tem očetu je ta isti otrok zadnja rupa na svirali. do njega se je tako spremenil, začel krivit mamo za vse...da ne govorim kaj je otrok doživljal oz. še doživlja zaradi tega in še vedno upa, da bosta z mamico skupaj.

Nihče, ki tega očeta poznamo, ne more verjet, da se mu je tako obrnilo.


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Srček me boli...
21.3.2011 18:48:44   
pefika90
Jst mislim, da če otrok tako velikokrat omenja očeta in to da komaj čaka da gre k njemu, da mu je pri njemu super in fajn...
mogoče si ti samo domišljaš, da manipulira z otrokom...

...moje mnenje.

lp

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Srček me boli...
21.3.2011 19:12:52   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda
Pa podpis pod colta in tehnofila.

Bogokletno bi bilo pozabiti omeniti, da vsi skupaj lahko zapojemo ''We are the world''.....user posted image user posted image user posted image

Šus v glavo!


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Srček me boli...
24.3.2011 13:48:56   
*goldfish*
IZVIRNO SPOROČILO: pefika90

Jst mislim, da če otrok tako velikokrat omenja očeta in to da komaj čaka da gre k njemu, da mu je pri njemu super in fajn...
mogoče si ti samo domišljaš, da manipulira z otrokom...

...moje mnenje.

lp


user posted image
aja, ti misliš, da otrok pri 6 letih ve, kaj je dobro zanj in kaj ne?
Da je otrok izrazil željo...da pa bi on imel to tak (recimo: pustil si je pramen daljši las), pa pride od očeta, pa mi reče, mama to ne smem tak meti, ker je ati to rekel. Pa da ko bo naslednjič prišel k njemu mu bo on to zrezal dol, če si ne bo sam.user posted image
Pa sem mu lepo razložila, da če želi to meti in je njemu to všeč, ga naj ima. In da je važno to kar si želi on!

Kaj misliš se je zgodilo? Pa ne boš verjela...za eno ušivo kinderjajčko ga je obrnil!

ali pa....pripeljal ga je domov ob 18 uri....in cel popoldan sta spala....ne gleda on na malega, pa nima niti sposobnosti, da bi pomislil malo v prihodnost...pa ne v daljno...samo 2 ali 3 ure naprej. Mali mi je do 11 zvečer razgrajal, da ne govorim, da sem že z eno oko bila v sanjah. Zjutraj pa problemi pri vstajanu. Pa otrok ne spi popoldne že od 3 leta ne. Amapk gospod je šel v nočno in je z malim šel spat. Vzel pa si ga je v vrtcu opoldne. Ni mi jasno zakaj ga je te sploh jemal?user posted image

Ma takih primerov je tisoč....samo ne da se mi razlgabljati o njem ker te lahko tak pristanem v psihiatrični bolnišnici....

In nimam nič proti, da on mogoče ima rajši očeta. Seveda ga ima, ker tam ga nihče ne krega, da mora za sabo pospraviti, pa da mora iti ob pol 9 v posteljo,....me razumeš? Mami je pravi bav bav, oče pa car!
Ampak jaz gledam v dobrobit otroka! Očka pa na sebe in da lahko posledično meni nagaja!




_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.

(odgovor članu pefika90)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Srček me boli...
24.3.2011 19:06:40   
PeggyBundy
Joj, manat!

Tudi pri nas doma, se midva kdaj in kdaj ne strinjava glede frizure otrok. Kljub temu to ne pomeni, da si zanalašč nagajava.

In če sta spala popoldan, kakorkoli, da otrok ne spi več, to še ni nič takega, če se zgodi enkrat na dva mesca. Tudi jaz ne hodim popoldan spat, pa mi kdaj pa kdaj vseeno zapaše. In res ne vem, kateri otrok bi spal na silo?
Vsaj jaz še takega nisem srečala. Torej je to obema ugajalo.

Problem je edino v tebi. V vsem vidiš grožnjo, karkoli naredi bivši mož, je zate nagajanje, grožnja tvojemu odnosu do sina.
Če boš tako nadaljevala, boš ta odnos res ogrozila in otrok te bo še sam začel gledati kot na staro težačko.

Meni se vedno bolj dozdeva, da te muči samo ljubosumje, ker ima otrok na zunaj očeta raje kot tebe. Saj ima tebe tudi rad, verjemi. Ne glede na to, da si ta stroga stran.

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Srček me boli...
24.3.2011 23:01:49   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy
Meni se vedno bolj dozdeva, da te muči samo ljubosumje, ker ima otrok na zunaj očeta raje kot tebe. Saj ima tebe tudi rad, verjemi. Ne glede na to, da si ta stroga stran.


Meni se pa zdi (brez poglobljenega branja), da si zenska za otroka zeli red. Bivsi se pa do otroka ne obnasa odgovorno. Razlicna vzgoja ne naredi dobro otroku. Niti podkupovanje s sladkarijami, igracami ipd... Morda je tudi zato skrbnistvo zaupano materi in ne ocetu. 
Razvajati in podkupovati 6-letnika, da bi te bil strasno vesel je izjemno lahka naloga. Morda oce to dela nacrtno ker bi rad bivso prizadel tako, da ji "odvzame" ljubezen otroka.
Skratka - v dobro otroka dolociti stike cim prej in se dogovorov drzati.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Srček me boli...
24.3.2011 23:19:52   
urška
podpis, Frodo.

Otrok rabi red in konec. In ona ga vzpostavlja zato da ji ga on ruši? ja, to je res fajn za otroka.

ni dovolj samo to, da oče želi imet stike in da pride po otroka. važna je kvaliteta stikov. al ne? on lahko dela kar hoče oz. bolje rečeno ne dela nič pametnega ko je otrok pri njemu, mati se mora pa raztrgat, ko je pri njej. ampak dejmo ploskat očetu, sej ga je vendar prišel iskat. kaj bi pa še radi več. kake nebuloze.

in kaj si otrok želi? dejmo se vprašat kaj potrebuje. to je najbolj važno in odgovor na to bi morali vedet odrasli ne pa da otroke sprašujemo. Vsak otrok si želi mamo in očeta, ki živita skupaj. Torej je treba najti najboljši približek temu, če se le to ne da.


(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Srček me boli...
24.3.2011 23:23:33   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: mana_t

kaj pa naj naredim po tvojem?


Ne vem, glede na podatke, ki si jih navedla na začetku.
Lahko se obrneš še na varuha otrokovih pravic.


miljonarka, če mati otroka meni, da se otroku pri očetu slabo godi, da ga zapostavlja, zlorablja tako ali drugače mora očeta kazensko ovadit. zdej pa povej, kako misliš da je dokazovat psihično zlorabo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Srček me boli...
24.3.2011 23:48:17   
mika
in kaj si otrok želi? dejmo se vprašat kaj potrebuje. to je najbolj važno in odgovor na to bi morali vedet odrasli ne pa da otroke sprašujemo. Vsak otrok si želi mamo in očeta, ki živita skupaj. Torej je treba najti najboljši približek temu, če se le to ne da.


ravno danes sem gledala eno oddajo in razmišljala o tem, da otrok(a) ločenih staršev nihče ne vpraša kaj si želi. Nihče. Vsi, pa dobro - upam, da so izjeme- od teh staršev trdijo, da delajo v otrokovo dobro. Oče vleče na eno stran v otrokovo dobro, mati za otrokovo dobro v drugo stran.

Želje otroka, da bi bil z očetom ali mamo je obenem potreba. In če mu to omogočimo na način, da otrok nima slabe vesti, šele takrat ta otrok dobi približno to, kar ima otrok z vezanima staršema.

Ampak ne,  vedno se najde eden, ki celo situacijo zakomplicira (s tem ne mislim avtorice teme) in ni pripravljen na kompromis. Otrok je itak otrok in ne ve kaj je zanj dobro, a ne?

< Sporočilo je popravil mika -- 24.3.2011 23:50:11 >

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Srček me boli...
25.3.2011 0:02:13   
mika
Otrok rabi red in konec. In ona ga vzpostavlja zato da ji ga on ruši? ja, to je res fajn za otroka.


Otroci dobro vedo, pri kom je kakšen red. ne vem zakaj bi bilo drugače pri ločenih starših.

Lahko pa napišeš, mogoče bom potem razumela.

naša je veliko pri tastu ali pa pri mojih starših. In glede nato kako ji tast popušča, bi nas vse po vrsti zvozila kakor bi želela. Pa nas ne. Ker dobro ve kaj pri kom lahko.

Poznam pa mamo, ki je za moje pojme 'premehka'. Njen otrok je veliko pri  starih starših (živijo skupaj).  navihan je ko strela in pravi, da je to zaradi starih staršev. ja pa kaj še, če bi ona bila  bolj odločna, bi jo otrok upošteval, tako pa je ne.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Srček me boli...
25.3.2011 0:04:11   
urška
kot sem napisala: velika večina otrok (nalašč ne bom napisala da vsi) ločenih staršev si želi, da bi starši živeli skupaj. to je njihova najosnovnejša želja. starša pa skupaj ne moreta in ne znata oz. nočeta skupaj živet. torej?
otrok želi zadevo, ki je neizvedljiva. kaj zdaj? dej mi razjasni, prosim, mika.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Srček me boli...
25.3.2011 0:08:20   
mika
otrok želi zadevo, ki je neizvedljiva. kaj zdaj? dej mi razjasni, prosim, mika


sej sem napisala

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Srček me boli...
25.3.2011 0:09:21   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: mika


Otroci dobro vedo, pri kom je kakšen red. ne vem zakaj bi bilo drugače pri ločenih starših.




točno to. ne veš. ne govorimo o tem kdo otroku pusti pojest celo vrečko bonbonov in kdo ne.

zakaj red? si mogoče pomislila, da red in rutina dajeta tem otrokom (tudi vsem ostalim) nek občutek sigurnosti in varnosti? in to otroci ločenih staršev zelo potrebujejo. da vejo kdaj bodo doma in da so lahko 300% da bo oče prišel po njih, ko je to dogovorjeno.
si pomislila, da se otrok naverjetneje bolje počuti, če ve, da bo oče v petek prišel po njega, kot pa da do zadnje minute ne ve ali bo ali ne?

< Sporočilo je popravil urška -- 25.3.2011 0:11:38 >

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?