|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo maja 2011
12.4.2011 20:28:24   
Anonimen
Tudi jaz se vam pridružujem, zaenkrat še anonimnauser posted image . Doma imamo že enega škratka. user posted image ne pričakujem 4. 5., je pa to 3. krog.

(odgovor članu spelca82)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo maja 2011
12.4.2011 20:32:55   
vesper
wannabemommy in katte hvala. user posted image

loonal_u dobrodošla. Lepo da si se nam pridružila in upam, da čimprej zagledaš user posted image

witch a si res mislila, da te bomo pustile kar samo?? A kje pa, borile se bomo s tabo in ena za drugo navijale, da maja pa čisto zares postanemo srečke user posted image

krisv no vidiš, to pa je že bolje, si že bolj pozitivna. Le tako naprej in vse bomo navijale zate, da čimprej zagledaš plusek.

(odgovor članu spelca82)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo maja 2011
13.4.2011 7:31:37   
Katte
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image PRIČAKUJEMO:


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
1.5.
žab*ca (x. krog)
krisv (1. krog)
 
2.5.
LoonaLu (15. krog)
 
4.5.
anonimna user posted image  (3. krog)
 
7.5.
girly (2. krog)
 
8.5.
pikicaa25 (10. krog)
 
9.5.
SILVA (1. krog po laparo in histero)
 
10.5.
spelca82 (1. krog po laparo in histero)
 
11.5.
kejt2 (x. krog)

X.5.
witch (17. krog)
Wannabemommy (x. krog)
Arual (43. krog)
pathra (1. krog)
vesper (1. krog IUI)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 14


NOSEČK: ______


NAVIJAČICE:
kejt2, Katte, CariSSa10,
Tincy90, Agnes27, Medea10,
alfi

user posted image   


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo maja 2011
13.4.2011 9:01:58   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: witch

Jaz sem pa mislila da bom kar sama na seznamčku. Pa bom imela družbe. Že kar nekaj nas čaka na maj user posted image Upam, da nam bo ta lep pomladni mesec prinesel čim več roza barve user posted image



da se ti besede pozlatijouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo maja 2011
13.4.2011 10:00:56   
benji
Živjo borke,
čeprav sem imela malo pavze od RR, ni nič pomagalo user posted image . Danes ponoči se je prikazala user posted image  . Pa saj sem čutila, da bo, ampak vseeno te podre ko pride. Že včeraj sem hodila okoli ko zombi, na robu solza, iskala vzroke, da ne uspe,...ampak tisti drobec upanja me je držal pokonci, no pa je šel še ta v nič.
Najbolj bedno pa je to, da si potem v glavi ustvarim najhujši možni scenarij, začnem razmišljati o čakanju po pol leta za vsako preiskavo,...pa da bom nadaljnih par let vsak mesec v taki depresiji,..saj me je kar groza.

Kakorkoli že, celo jutro sem rzmišljala ali naj se vam ponovno pridružim, ko pa vsak mesec samo kvarim povprečje z modrino in eno ubogo patetično črtico (da se malo pohvalim, sem včeraj prišla do dveh črtic in to zelo enostavno...naredila sem dva testa --> 2 x ena črtica = 2 črtici user posted image ). Uglavnem, po tehtnem premisleku, in ker sem pogrešala deljenje tako žalosti kot veselja z vami, se vam pridružim ta mesec.
Katte, lahko me vpišeš pod 12.05.2011, če se ne motim bo že 12. krog.
Par dni bo še hudo, potem pa bomo šli v nov boj. Želja ni nič manjša, le upanje je vsak mesec bolj šibko user posted image .



(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo maja 2011
13.4.2011 11:14:11   
Katte
Kar nekaj novih na naših seznamih user posted image . Dobrodošle.
Dobrodošla nazaj tudi benji. user posted image  za prihod user posted image .
Jaz mislim, da mi ne bi pomagalo, če bi odklopila RR. Mi pa pomaga, da sem v družbi drugih, ki me razumete. Bi bilo pa definitivno bolje za mojo delovno vnemo v službi, če bi manj visela na RR in več delala user posted image  user posted image ...


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu benji)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo maja 2011
13.4.2011 11:15:20   
Katte
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image PRIČAKUJEMO:


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
1.5.
žab*ca (x. krog)
krisv (1. krog)
 
2.5.
LoonaLu (15. krog)
 
4.5.
anonimna user posted image  (3. krog)
 
7.5.
girly (2. krog)
 
8.5.
pikicaa25 (10. krog)
 
9.5.
SILVA (1. krog po laparo in histero)
 
10.5.
spelca82 (1. krog po laparo in histero)
 
11.5.
kejt2 (x. krog)
 
12.5.
benji (12. krog)

X.5.
witch (17. krog)
Wannabemommy (x. krog)
Arual (43. krog)
pathra (1. krog)
vesper (1. krog IUI)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 15


NOSEČK: ______


NAVIJAČICE:
kejt2, Katte, CariSSa10,
Tincy90, Agnes27, Medea10,
alfi

user posted image   


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo maja 2011
13.4.2011 11:53:35   
benji
Katte, ne govor,...verjetno bom prej knjižico dobila kot pa zanosila user posted image  user posted image .
Jao, grozna sem,...trenutno sem se podala v raziskovanje vilinskih simbolov, računala sem lunino ovulacijo (iz tega še eno leto ne bo nič,..nisem usklajena z luno user posted image ) ipd.
Zdaj, ko sem vse racionalne zadeve že poskusila, bo treba višje sile prosit za pomoč.
Imam pa čez slab teden G. Verjetno bo moj dragi dobil napotnico za spermiogram user posted image , potem pa bomo videli pri čem smo.
Pridne bodite,.Katte, ti pa delat user posted image   user posted image  ( pa hvala za user posted image , vračam dva nazaj user posted image user posted image )

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo maja 2011
13.4.2011 13:36:05   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: benji

Katte, ne govor,...verjetno bom prej knjižico dobila kot pa zanosila user posted image  user posted image .
Jao, grozna sem,...trenutno sem se podala v raziskovanje vilinskih simbolov, računala sem lunino ovulacijo (iz tega še eno leto ne bo nič,..nisem usklajena z luno user posted image ) ipd.


Kak se te ta lunina ovulacija računa, bi mene tud zanimalo kak bi bil izračun?????

(odgovor članu benji)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo maja 2011
13.4.2011 14:23:01   
benji
ojla,

sem že red časom zasledila temo na RR, pa sem mislila da sem se že kaj bolj uskladila z luno od takrat, ampak se še vedno nisem user posted image

link: http://www.ringaraja.net/forum/lunina_ovulacija/m_5552076/tm.htm

Malo si preberi najprej debato, saj so opisana tudi navodila za izračun.


(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo maja 2011
13.4.2011 16:15:38   
kejt2
hi-hi-hi, mene ste tudi zintrigirale s tole lunino ovulacijo.
samo raje sploh ne grem čekirat, da mi no bo reklo, da nadaljnih žnj let nisme usklajena z luna in, da v bistvu je moj vlak odpeljal že pred 10imi leti user posted image

(odgovor članu benji)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo maja 2011
13.4.2011 19:01:58   
kejt2
Radovednost mi ni dala miru in sem šla vseeno gledat.
Še dobro, da nič ne zastopim! Brat se mi pa ni dal. user posted image

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo maja 2011
13.4.2011 22:26:40   
twetka
Which, js sem ti spet poslala zs, ne vem no zgleda ne deluje. Imaš mogoče kak drug kontakt, kjer bi midve lahko kakšno rekle? Js na forume več ne hodim, ker je boljše za mojo psiho, glede na to kaj sem vse doživela v zadnjem letu in na začetku tega leta. Sem se pa zadnjič spomnila malo nate pa sem malo hotela debatirat s tabo pa mi nekak ne rata. :( Upam da kmalu kaj tipkava. l.p

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo maja 2011
14.4.2011 11:00:23   
Jada82
Hoj!
Navijam za vse vas borke, da bo tale maj rozaaaauser posted image user posted image user posted image !!!! user posted image user posted image user posted image
Jaz se vam kmalu pridružim, samo čakam, da dobim user posted image , da bom vedela datum, kdaj je ne pričakujem maja. Zaenkrat pa pod navijačice!
Naj bo ta najlepši pomladni mesec res najlepši za vse nas!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo maja 2011
14.4.2011 13:32:49   
alfi
No sporočam vam, da ne bom samo kot navijačica tukaj, danes je prišla točna kot ura tale user posted image ni še čisto ta prava ampak bo,  vse tako kaže.user posted image Zato me kar vpišite okrog 12.5.  je ne pričakujem.
Bom pa malo bolj navijala  kot pa prejšnji mesecuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo maja 2011
14.4.2011 13:45:56   
Katte
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image PRIČAKUJEMO:


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
1.5.
žab*ca (x. krog)
krisv (1. krog)
 
2.5.
LoonaLu (15. krog)
 
4.5.
anonimna user posted image  (3. krog)
 
7.5.
girly (2. krog)
 
8.5.
pikicaa25 (10. krog)
 
9.5.
SILVA (1. krog po laparo in histero)
 
10.5.
spelca82 (1. krog po laparo in histero)
 
11.5.
kejt2 (x. krog)
 
12.5.
benji (12. krog)
alfi (x. krog)

X.5.
witch (17. krog)
Wannabemommy (x. krog)
Arual (43. krog)
pathra (1. krog)
vesper (1. krog IUI)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 16


NOSEČK: ______


NAVIJAČICE:
kejt2, Katte, CariSSa10,
Tincy90, Agnes27, Medea10,
alfi

user posted image   


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo maja 2011
14.4.2011 15:34:30   
kejt2
alfi user posted image user posted image user posted image
Sej maj je super mesec. Pa ovne in ovce bomo imeli. user posted image

(odgovor članu alfi)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo maja 2011
14.4.2011 17:10:23   
alfi
Kejt2 hvala saj vemuser posted image ja maj je res lep mesec
Katte grem v 11.kroguser posted image . No zdaj bomo malo počivali user posted image kakšen teden. Potem pa v akcijouser posted image .user posted image

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo maja 2011
14.4.2011 17:42:13   
Wannabemommy
Hej

pa se nas je nabralo kr nekaj za seznam pauser posted image  ne pričakujem pred 2.5

_____________________________

18.04.2010 se je rodil moj veliki mali čudež, ki mu je ime Patrik <3

(odgovor članu alfi)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo maja 2011
14.4.2011 20:44:26   
alfi
Ja zanimivo vedno nas nekaj ostane user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo maja 2011
14.4.2011 21:34:45   
kejt2
Vedno iste user posted image Je na momente kar frustrirajoče takole gledati druge, ki prihajajo in odhajajo, sam pa še kar čakaš na svoj bus...
Ampak tudi naš pride!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alfi)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo maja 2011
15.4.2011 7:03:07   
Katte
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image PRIČAKUJEMO:


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
1.5.
žab*ca (x. krog)
krisv (1. krog)
 
2.5.
LoonaLu (15. krog)
Wannabemommy (x. krog)
 
4.5.
anonimna user posted image  (3. krog)
 
7.5.
girly (2. krog)
 
8.5.
pikicaa25 (10. krog)
 
9.5.
SILVA (1. krog po laparo in histero)
 
10.5.
spelca82 (1. krog po laparo in histero)
 
11.5.
kejt2 (x. krog)
 
12.5.
benji (12. krog)
alfi (11. krog)

X.5.
witch (17. krog)
Arual (43. krog)
pathra (1. krog)
vesper (1. krog IUI)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 16


NOSEČK: ______


NAVIJAČICE:
kejt2, Katte, CariSSa10,
Tincy90, Agnes27, Medea10,
alfi, Jada82

user posted image   


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo maja 2011
15.4.2011 10:21:43   
witch
twetka ti bom na zs poslala mail. Pa bove preko maila kakšno rekle user posted image Sem ti že sama tudi zs poslala. Zdaj pa spet od tebe nisem nič dobila. user posted image

Punce kako ste? Kaj pridno user posted image ? Jaz sploh nimam več časa za rr user posted image Cele dneve delam, pa dela na vrtu je vedno več in zvečer kar padem v posteljo. Niti user posted image več ne user posted image user posted image user posted image saj je zdaj itak bila M. Amapk nimam še energije za to. SI bo potrebno omisliti kakšne počitnice. Da se malo spočijem in sprostim.



_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo maja 2011
15.4.2011 13:31:43   
CariSSa10
Evo pa se vam še na seznamu pridružim.. pod 13.5 (3.krog).. upam da bo petek 13. za mene srečn! gremo v nove boje...user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo maja 2011
15.4.2011 13:40:42   
benji
Najprej dobrodošla CariSSa10 in vse ostale (kejt2, alfi,...).... kajjjjjjjj 13.5. je petek???.
Pa meni se same super stvari dogajajo na petke 13.
Katte, kar na 13. me prestavi user posted image  user posted image , imam več možnosti. Četrtek 12. se mi ne sliši tako obetavno user posted image  user posted image .

Drugače pa se strinjam, ene res že predolgo barvamo z modro, 10 in več krogov je čisto preveč....




(odgovor članu CariSSa10)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?