|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prosim za mnenja
24.4.2011 8:40:21   
madona77
Zdaj pa sploh ne grem na avion user posted image user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Prosim za mnenja
24.4.2011 8:44:05   
Colt
Madona, ne veš kaj zamujaš user posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu madona77)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Prosim za mnenja
24.4.2011 10:24:47   
mateyka
jaz bi pa rada kako dobro kabino na sliki vidla - mogoče še colta not? user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Prosim za mnenja
24.4.2011 11:22:17   
pelin
Saj se ma za kaj važit user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: aknela1
malo se važiš? user posted image

Saj se ma za kaj važit user posted image No, Kapetanka kot kaže si v glavi zelo hitro rešla nastalo težavico. GLede na to da imaš tako pomembno funkcijo v RL (poklic), ti um deluje precej racionalno, sistematično in disciplinirano. Verjamem da ne bo problem ostati še vnaprej racionalen.

Am, si v LJLJ tudi kaj letela? Ali pa GPL? Mal me zanima kako je potekalo tvoje šolanje...lahk pa rečem da si za 60 000 € kr dokaj ugodno prišla skozi...vsaj glede na razmere ki trenutno vladajo v aviaciji.

G


Ali pa tudi neuser posted image ... Meni osebno se ne zdi poklic pilota nič tako grozno  fensi, da bi se lahko človek važil in se metal ven. Že res , da je pilotka, samo kakor koli obrneš je to le poklic.Kot naprimer strojevodja, voznik avtobusa, kapitan ladje... Če sploh je to kar pravi ( v kar še vedno nekako dvomim...žal ), je tale post nastal očitno za dvigovanje njenega ega. Pa mimigrede...tudi v drugih, poklicih mora um delovati racionalno , sistematično in disciplinirano...Kar za tole pilotko ne morem reči...če jo s tira spravi takšen problemček (ki to v resnici sploh ni), da se na letenje ne more skoncentrirati, je bolje da ostane na tleh...

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Prosim za mnenja
24.4.2011 12:25:45   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: prvavkabini

Celo tako je bilo, da se sploh nisem mogla zbrati za let nazaj. Celoten polet sem prepustila njemu, sama pa sem prevzela javljanja, navigacijo ipd.
Še po prihodu domov se nisem mogla zbrati, kar je fant tudi takoj opazil.



Pelin, dobro si tole opazila.user posted image
Zamislite si, da vas gre operirat kirurg, ki ga je zmedla medicinska sestrauser posted image

(odgovor članu prvavkabini)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Prosim za mnenja
24.4.2011 15:14:22   
Colt
Pelin, saj imaš prav samo jaz sem mislil malce na bolj drugačen vidik. Letenje je še vedno nekako v večini primerov ''moški'' poklic, kjer se mora ženska dokazovati nepretrgoma. Sicer se zadeve spreminjajo, ampak zelo počasi. In iz tega naslova sem mislil da se ima ''za kaj važit'', ker si približno predstavljam koliko je morala pregarat, da je zasedla mesto kapetanke na Airbusu.

In da ne bo kakšne pomote, nikakor ne podcenjujem nobenih ostalih poklicev. Spoštujem pa ženske kapetanke, tiste kapetanke ki letijo v helikopterjih pa še toliko bolj. Za ''važit'' se pa v letalstvu nekako ni časa ker je približno sto drugih opravkov in skrbi. Ker če kdo kadarkoli da ''važenju'' prednost, potem NGC ali pa Discovery zelo hitro dobita material za novo oddajo o še eni letalski katastrofi.

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Prosim za mnenja
24.4.2011 20:24:50   
pelin
Ker če kdo kadarkoli da ''važenju'' prednost, potem NGC ali pa Discovery zelo hitro dobita material za novo oddajo o še eni letalski katastrofi.
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Pelin, saj imaš prav samo jaz sem mislil malce na bolj drugačen vidik. Letenje je še vedno nekako v večini primerov ''moški'' poklic, kjer se mora ženska dokazovati nepretrgoma. Sicer se zadeve spreminjajo, ampak zelo počasi. In iz tega naslova sem mislil da se ima ''za kaj važit'', ker si približno predstavljam koliko je morala pregarat, da je zasedla mesto kapetanke na Airbusu.

In da ne bo kakšne pomote, nikakor ne podcenjujem nobenih ostalih poklicev. Spoštujem pa ženske kapetanke, tiste kapetanke ki letijo v helikopterjih pa še toliko bolj. Za ''važit'' se pa v letalstvu nekako ni časa ker je približno sto drugih opravkov in skrbi. Ker če kdo kadarkoli da ''važenju'' prednost, potem NGC ali pa Discovery zelo hitro dobita material za novo oddajo o še eni letalski katastrofi.

G



ja res je, tako kot če da prednost važenju eden strojevodja, ali pa ena kirurginja ali pa ena laborantka v kemični ali jedrski tovarni...hja, tut na tleh se dogajajo katastrofe o katerih poroča Discovery....

Ne, saj te samo malo vlečem Colt vešuser posted image ...vem kaj bi rad povedal in res je, da se moramo ženske v pretežno moškem poklicu še posebej angažirati...samo ...tiste ženske, sploh kolikor jih jaz poznam so mega pametne, vztrajne, odgovorne in res občudovanja vredne, ter se po vsem trudu, ki so ga dale skozi niti pod razno ne bi pustile zmesti in postaviti na kocko težko prigarano kariero, zaradi ene seksualne privlačnosti. Zato pravim, da mi tale gospodična pilotka res ne deluje zanesljivo, mega pametno in toliko odgovorno, da bi v resnici opravljala tak poklic oz. se jaz z njo ne bi upala peljati  ...Kaj se ve....mogoče bi ravno takrat, ko bi morala zbrano pristati mislila na to kakšno sexi ritko ima recimo ta novi stevart...hja...pa smo tam...kjer je ponavadi Discovery user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Prosim za mnenja
26.4.2011 10:15:07   
prvavkabini
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: aknela1
malo se važiš? user posted image


Am, si v LJLJ tudi kaj letela? Ali pa GPL? Mal me zanima kako je potekalo tvoje šolanje...lahk pa rečem da si za 60 000 € kr dokaj ugodno prišla skozi...vsaj glede na razmere ki trenutno vladajo v aviaciji.

G



Ne. PPL sem opravljala v Gradcu. 60000 € je znašal samo kredit staršev. Ostalo pa veš, kako gre - leti (skoraj brezplačno) in s tem odplačuj obvezen nalet.

Drugače pa ne bom več pisala, ker se v vprašanju nisem imela niti najmanjšega namena važiti ali kaj podobnega. Tudi jaz gledam na zadevo kot katerikoli drugi poklic (razen tega, da v njem neizmerno uživam).

Res pa se mi ne da obrazlagat posh o tem, kako je usposobljen vsak CPL copilot letala, zato bom s tem nehala.

Lp.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Prosim za mnenja
1.5.2011 18:11:37   
TomTaylor
kaj ste smotane ene, ne morš verjet. A zato, ker je pilotka ne sme biti človek al kako?

Prvo, kar sem pomislila, je neprivoščljivost in  foušija - šarmanten italijanski kopilot flirta z lepo slovensko pilotko. Neverjetno ane. Čista žajfnica. 


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu prvavkabini)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Prosim za mnenja
1.5.2011 18:15:54   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: posh

IZVIRNO SPOROČILO: prvavkabini

Celo tako je bilo, da se sploh nisem mogla zbrati za let nazaj. Celoten polet sem prepustila njemu, sama pa sem prevzela javljanja, navigacijo ipd.
Še po prihodu domov se nisem mogla zbrati, kar je fant tudi takoj opazil.



Pelin, dobro si tole opazila.user posted image
Zamislite si, da vas gre operirat kirurg, ki ga je zmedla medicinska sestrauser posted image


Meni se zdi, da je ravnala odgovorno.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Prosim za mnenja
1.5.2011 18:49:40   
tanova smeška
še en razlog da ne letim z letali. jebela cesta zamislite si, to pilotko v kakšni resnejši težavio. ajeeeejjjj

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Prosim za mnenja
1.5.2011 18:59:06   
madona77
IZVIRNO SPOROČILO: tanova smeška

še en razlog da ne letim z letali. jebela cesta zamislite si, to pilotko v kakšni resnejši težavio. ajeeeejjjj
Enga rukneš, pa ti bo vseenouser posted image user posted image

(odgovor članu tanova smeška)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Prosim za mnenja
1.5.2011 19:46:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanova smeška

še en razlog da ne letim z letali. jebela cesta zamislite si, to pilotko v kakšni resnejši težavio. ajeeeejjjj


Ali obratno - prepusti let kopilotu pomeni, da je vse bp.

(odgovor članu tanova smeška)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Prosim za mnenja
1.5.2011 19:48:51   
tanova smeška
majčkeno neodgovorna se mi zdi, nič drugega. Kako bi pa reagirala v kakšni godlji?? če jo en tip iz tira vrže user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Prosim za mnenja
1.5.2011 20:19:25   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: tanova smeška
majčkeno neodgovorna se mi zdi, nič drugega. Kako bi pa reagirala v kakšni godlji?? če jo en tip iz tira vrže user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


kak nasvet bi ji pa ti dala - kaj bi pravzaprav morala narest, da bi blo ok?

(odgovor članu tanova smeška)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Prosim za mnenja
1.5.2011 21:10:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanova smeška

majčkeno neodgovorna se mi zdi, nič drugega. Kako bi pa reagirala v kakšni godlji?? če jo en tip iz tira vrže user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Zgolj logično vprašanje - misliš, da kopilot ni usposobljen za upravljanje letala?
Saj ga ni prepustila zadnji stevardesi.

(odgovor članu tanova smeška)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Prosim za mnenja
1.5.2011 21:23:58   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: katipi

Ne verjamem temu postu. user posted image


Enako. Kot da bi ga pisala Kerensa, ko je imela 5 minut za stran vrečt user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Prosim za mnenja
1.5.2011 22:08:26   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: tanova smeška

majčkeno neodgovorna se mi zdi, nič drugega. Kako bi pa reagirala v kakšni godlji?? če jo en tip iz tira vrže user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Svetovna.user posted image ......pilotko vrglo iz tira.....





_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu tanova smeška)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Prosim za mnenja
2.5.2011 12:49:45   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
Svetovna.user posted image ......pilotko vrglo iz tira.....

Več kot svetovna. Namreč ''tam gor'' je ful tirov, cest, kolovozov in sprehajalnih poti. user posted image user posted image user posted image Totalno ausglajzano user posted image user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Prosim za mnenja
2.5.2011 20:36:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: tanova smeška

majčkeno neodgovorna se mi zdi, nič drugega. Kako bi pa reagirala v kakšni godlji?? če jo en tip iz tira vrže user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Svetovna.user posted image ......pilotko vrglo iz tira.....






user posted image user posted image

Za naslednjič vem, kaj so nepredvidljive turbolence user posted image .

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Prosim za mnenja
2.5.2011 22:36:54   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: tanova smeška

majčkeno neodgovorna se mi zdi, nič drugega. Kako bi pa reagirala v kakšni godlji?? če jo en tip iz tira vrže user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Svetovna.user posted image ......pilotko vrglo iz tira.....






user posted image user posted image

Za naslednjič vem, kaj so nepredvidljive turbolence user posted image .


Spomnilo me je na ta film:

http://www.imdb.com/title/tt0080339/



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Prosim za mnenja
3.5.2011 11:30:10   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: prvavkabini

Hmmmm.
Zgodila se mi je zanimiva stvar.
S fantom že nekaj časa živima in delama v tujini. Po faksu in dodatnem izobraževanju sem ugotovila, da bom v SLO zelo težko dobila službo v svojem poklicu in sva se odločila da bom sprejela službo, kjer se mi bo pač prikazala prva priložnost. Želela sem čimprej povrniti vsaj nekaj denarja staršem, ki so vzeli cca 60000 € kredita za moje šolanje. Razmeroma hitro sem dobila službo v Švici. Tudi moj fant je tam dobil dobro službo. S fantom se zelo ljubiva in ves prosti čas preživiva skupaj.
No, pa da preidem na zadevo.
Pred kratkim sem imela čarter let na Kanarske otoke. Za kolpilota mi je bil dodeljen mlad italijanček. Let na Tenerife je potekal normalno, zakompliciralo pa se je po pristanku na Tenerifih. Po izkrcanju potnikov sem mu odredila pregled letala, ker sem jaz imela še nekaj drugih zadolžitev. Po vrnitvi v letalo se je vsedel na svoj sedež, me pogledal in poročal, da je vse v redu.
Jaz sem ga pogledala, se mu nasmejala in se mu zahvalila.
Ampak glej ga zlomka. Sama sebe sem zalotila, da sem še kar naprej strmela v njega. Seveda je to opazli tudi on, se še enkrat nasmehnil in še enkrat odgovoril - vse je v redu. Sama sebe sem s tem presenetila, ker se mi kaj takega v službi še ni nikoli zgodilo. Celo tako je bilo, da se sploh nisem mogla zbrati za let nazaj. Celoten polet sem prepustila njemu, sama pa sem prevzela javljanja, navigacijo ipd.
Še po prihodu domov se nisem mogla zbrati, kar je fant tudi takoj opazil. Ker si ne tajiva nobenih stvari, sem mu zadevo obrazložila, on pa se je samo nasmejal in mi povedal, da mi povsem zaupa in da me bo minilo.
Čez dva dni sem v službi pogledala plan letov za naslednji mesec in videla, da omenjeni mladenič leti z mano v naslednjem mesecu še štirikrat. Zamenjave ne morem zahtevati, ker imamo v službi pravila, da za vsako povezavo napišemo na obrazec, vzrok zahtevka in mi sploh ni jasno, kaj bi napisala. Si kar mislim, kakšne predstave bi imela kadrovska, če bi ji napisala po resnici. Z njim si res ne želim leteti, ker me dekoncentrira, kar pa je v mojem poklicu skrajno nezaželjeno. Da bi šla za nekaj časa na bolniško ne pride v poštev, saj je letenje moja druga ljubezen (prva je fant).

Zanima me, kaj bi mi svetovale, kaj narediti?

Res, da je forum o spolnosti, vendar sem se vseeno odločila, da zadevo napišem pod to temo.
Lep pozdrav.




Hmmmm......težko svetujemo.......

Moram pa reči, da je fant zelo razumevajoč......

Škoda, da nisi stevardesa......bi bile stvari bistveno lažje, ker tam  dekoncentracija ni tako nevarna.......

(odgovor članu prvavkabini)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Prosim za mnenja
3.5.2011 12:21:56   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Škoda, da nisi stevardesa......bi bile stvari bistveno lažje, ker tam  dekoncentracija ni tako nevarna.......


Glede na to, da je število pilotk Airbusa manjše od števila nesreč te znamke letala, močno dvomim, da je naveza stevardesa - pilot manj nevarna. Za potnike predvsem.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Prosim za mnenja
3.5.2011 12:34:00   
manna
Zdej al si zmišljuješ al ne, ne bi ocenjevala. Lahko pa rečem da si, milo rečeno, trapasta.
Prvič zato ker zaradi enega fletnega nasmeška nekega fletnega mladca zganjaš tak halo. Pa kaj, takle lep pogled se zgodi in dogaja vsakemu kdaj.
Drugič zato, ker samo zato ker predvidevaš da boš tega mladca še štirikrat videla v naslednjem mesecu, razmišljaš kako bi si prestavila oz.spremenila urnik. Za božjo voljo, kaj pa če bo drug pilotek tudi tako fletkan?! Kaj pa če bi delala v pisarni in bi tak mladec vsak dan sedel 8 ur nasproti tebe - bi pustila službo al kaj?

Ma kar neki no! Vsi smo ljudje in vsakemu se kdaj zgodi da se malo lepše pogleda in nasmehne kakšni prijetni osebi, bodisi na cesti, na vlaku, podzemni, v službi, v parku, v ordinaciji, ali pa na letalu. In vsakemu se kdaj zgodi da pomisli kako bi bilo če bi... In si pač dovolimo nekaj minut, mogoče cel več dni za prijetno sanjarjenje. In potem gre mimo. Pa zato ne zganjamo celega vraga...


(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Prosim za mnenja
3.5.2011 12:59:36   
Nika v službi
Nam zaupaš, koliko pomladi šteješ?

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?