|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 12:38:52   
alda
Ja take mamo: snob totalen!!
dans visim kar naprej na RR, ker imam že vse popedinano,..s službo sem za ta teden že končala...


,
.
in potem se zbudim in se vprašam:Zakaj že moški lažejo?..in kaj že jaz sanjam?

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 12:45:02   
madela
Sanjačica,najprej strokoven odgovor zakaj LJUDJE lažemo...zato,ker je včasih to nujno zlo,včasih zarad dolgočasja,včasih pa zaradi neumnosti in še bi lahko naštevala...
Zdaj imam pa jaz zate vprašanje?
Kaj tebe briga zakaj Colt laže(če sploh) A si imela zaradi njegove laži psihične bolečine? Si imela materialne stroške(no ja,tukaj bo verjetno odgovor ja,glede nato koliko truda si vložila v svoj prav user posted image )

In v prvi vrsti,če sklepaš,da je Colt lagal zarad pozornosti,me pa zanima še nekaj...zakaj se pa ti tako nedoraslo,otročje izpostavljaš...Kaj pa tebi manjka..morda ti lahko pomagamo user posted image

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 12:58:32   
Klemy82
user posted image Res je. Pomagamo pa radi. Saj smo ja RR!

_____________________________

Jst.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 13:16:28   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: laško pivo

IZVIRNO SPOROČILO: alda

a zato tak unikatni nick?
joj sem nerazgledana user posted image
  Res si nerazgledana. user posted image user posted image  Upam, da hodiš vsaj v opero.user posted image user posted image



nov fenomen RR-ja.
med pičlimi 5-ini posti in tekom enega dopoldneva prestudira RR. user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu laško pivo)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 13:51:55   
TomTaylor
Matr, zarad Colta je skor večja panika na RR-u, kot pa zarad unga modela, k si je kon'c sveta izmislil.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 14:04:25   
laško pivo
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*




IZVIRNO SPOROČILO: laško pivo

IZVIRNO SPOROČILO: alda

a zato tak unikatni nick?
joj sem nerazgledana user posted image
  Res si nerazgledana. user posted image user posted image  Upam, da hodiš vsaj v opero.user posted image user posted image



nov fenomen RR-ja.
med pičlimi 5-ini posti in tekom enega dopoldneva prestudira RR. user posted image

Ne, ne, ne, Miška. Sem že par let na RRuser posted image ,samo me nekaj časa ni bilo, ker sem se izobraževala, user posted image user posted image pa ni bilo časa. Nov nick imam zato, ker sem se starega naveličalauser posted image user posted image , pa bolj kulturna bom pod tem nickom, kot sem bila prej.user posted image user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   [Brisano sporočilo]
26.5.2011 14:11:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu HHH)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 14:16:05   
Nenya
ste med ogorčenim branjenjem Colta morda pomislile da je sanjačica izbrala prav njega le zato, ker je povedal tako laž, ki jo je ona strokovno lahko preverila in z veliko gotovostjo trdila, da ga je res ujela na laži?
Ne, kot ponavadi vse skočite v luft kadar gre za kakšnega od stare garde, take se brani čisto nediskriminatorno. Zdaj jo obtožujete, da ga 'peca', da se spravlja na nedolžnega ovna itd. Mislil da so redki tu gor, šteto v promilah, ki so poolnoma iskreni. In tudi zakaj bi bili, ravno to je čar virtuale. Morda je sanjačico zmotilo to, da je laž tako drzna in, vsaj zanjo, lahko preverljiva in ne to da jo je napisal Colt.

(odgovor članu laško pivo)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 14:30:25   
Klemy82
Nenya, ne rabiš znat atomske fizike, da se taka stvar preveri. Je dovolj ena reč, ki se ji reče Cobiss, če smo že pri tem.  user posted image Je pa res, da rabiš vedet malo več o človeku, ki ga preverjaš, kot to, da ima na nekem forumu nick Colt. Beri: ime in priimek. In sanjačica pravi, da Colta ne pozna. Hmmmm.... kako ga je torej preverila? user posted image
zakaj branimo Colta? Zato, ker je več kot očitno, da ni problem v tem inkriminiranem članku (sicer ne vem iz katerega konteksta, oz debate je bil potegnjen, da bi kaj več sodila), ampak v tem, da ima očitno sanjačica en drug 'problem' s Coltom in se..hmmm.. malo izzživlja.
Na forumu pa  vsak marsikaj napiše, v takem in drugačnem kontekstu, mišljeno v hecu, sarkastično ali zares... tak da please... Je RR in je življenje izven RR. Eni pač tega ne bodo nikoli znali ločit. Ali nočejo, saj je vseeno. Pies: tole zadnje NE leti na nobenega posameznika, ampak je mišljeno NA SPLOŠNO. (posebej poudarim, da me ne bo kdo RR-linčaluser posted image )


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 14:34:43   
*miska.mcc*
a ni blo v tisti Avio limonadi. o zatreskani pilotki?


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 14:36:22   
Klemy82
Ne vem, Miš, nisem brala. user posted image Al se pa ne spomnim. 

< Sporočilo je popravil Klemy82 -- 26.5.2011 14:37:40 >


_____________________________

Jst.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 14:41:52   
Nenya
priznam, da nisem šla slediti sanjačici po drugih postih, ampak konkretno se mi ne zdi 'izživljanje' če ga je dobila na laži, pač si je nekaj pripisal kar ni res, nič takega. Upam samo, da je sanjačica tako vešča svojega poklica, da zagotovo ve, da ni on avtor, morda pozna vse avtorje dela, ki ga je posvojil.
En lapsus, vsaj po moje, ne more toliko umazati Coltovega RR ugleda, da se je bilo treba tako spraviti na tisto, ki ga je zasačila.
Colt je že velik fant, bo znal tudi sam urediti zadevo, ne?

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 14:47:25   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Nenya, ne rabiš znat atomske fizike, da se taka stvar preveri. Je dovolj ena reč, ki se ji reče Cobiss, če smo že pri tem.  user posted image Je pa res, da rabiš vedet malo več o človeku, ki ga preverjaš, kot to, da ima na nekem forumu nick Colt. Beri: ime in priimek. In sanjačica pravi, da Colta ne pozna. Hmmmm.... kako ga je torej preverila? user posted image
zakaj branimo Colta? Zato, ker je več kot očitno, da ni problem v tem inkriminiranem članku (sicer ne vem iz katerega konteksta, oz debate je bil potegnjen, da bi kaj več sodila), ampak v tem, da ima očitno sanjačica en drug 'problem' s Coltom in se..hmmm.. malo izzživlja.
Na forumu pa  vsak marsikaj napiše, v takem in drugačnem kontekstu, mišljeno v hecu, sarkastično ali zares... tak da please... Je RR in je življenje izven RR. Eni pač tega ne bodo nikoli znali ločit. Ali nočejo, saj je vseeno. Pies: tole zadnje NE leti na nobenega posameznika, ampak je mišljeno NA SPLOŠNO. (posebej poudarim, da me ne bo kdo RR-linčaluser posted image )



Mogoče je preverjala samo imena avtorjev in noben ni bil Grega al Gregor al karkoli je že Colt. Torej, priimka sploh ni potrebovala.


Kakorkoli se je pa vseeno morala prav ekstra potruditi in pregledati revije.

Ko pa rabiš koga v knjižnici za pomoč, pa nikjer nikogar ali pa zavijajo z očmi. Ja valda, če majo tako nujno delo.

lp

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 14:55:34   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: laško pivo

. Nov nick imam zato, ker sem se starega naveličalauser posted image user posted image , pa bolj kulturna bom pod tem nickom, kot sem bila prej.user posted image user posted image


Kako se pa lahko nicka človek naveliča.......user posted image


(odgovor članu laško pivo)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 14:56:07   
Klemy82
Colt je že velik fant, bo znal tudi sam urediti zadevo, ne?


Epsoljutli!


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 14:59:33   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Colt je že velik fant, bo znal tudi sam urediti zadevo, ne?


Epsoljutli!



Po moško......

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 15:05:33   
Kerensa*
A sem jaz edina, ki se spomnim tiste RR-ovke, ki jo je Colt po*ukal, potem se je pa ne dneve, ne tedne, temveč mesece ni mogel znebit'? user posted image Ona je pa konstantno spreminjala nicke na RR (in RR-Team jih je konstantno brisal) ter ga zasledovala v virtualnem življenju (v realnem ji pač ni zneslo).

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 15:06:37   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Colt je že velik fant, bo znal tudi sam urediti zadevo, ne?


Epsoljutli!


mi pa lahko mal kokodakamo do takrat, ne? user posted image

p.s. čeprav se mi skoz dozdeva (že od teme o razgledanosti), da bi ga rada na kavico zvlekla user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 15:06:41   
oka
A ni bil to en drug petelinček? Nekaj na B...?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 15:07:42   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: oka
A ni bil to en drug petelinček? Nekaj na B...?

Ne, ne... tisto je bil pa Tjazy. On in ena RR-ovka sta se tudi "spetljala", potem ju je pa njegova žena dobila. Ampak to je druga zgodba. user posted image

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 15:11:43   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: oka
A ni bil to en drug petelinček? Nekaj na B...?

Ne, ne... tisto je bil pa Tjazy. On in ena RR-ovka sta se tudi "spetljala", potem ju je pa njegova žena dobila. Ampak to je druga zgodba. user posted image



Ja porkaduš, koliko takih zgodb pa je tu gor?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 15:13:54   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
A sem jaz edina, ki se spomnim tiste RR-ovke, ki jo je Colt po*ukal, potem se je pa ne dneve, ne tedne, temveč mesece ni mogel znebit''? user posted image Ona je pa konstantno spreminjala nicke na RR (in RR-Team jih je konstantno brisal) ter ga zasledovala v virtualnem življenju (v realnem ji pač ni zneslo).

A spet knjigo pišeš? user posted image Ne spomnim se spljoh. Prvič berem.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 26.5.2011 15:14:06 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 15:14:48   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
A sem jaz edina, ki se spomnim tiste RR-ovke, ki jo je Colt po*ukal, potem se je pa ne dneve, ne tedne, temveč mesece ni mogel znebit'? user posted image Ona je pa konstantno spreminjala nicke na RR (in RR-Team jih je konstantno brisal) ter ga zasledovala v virtualnem življenju (v realnem ji pač ni zneslo).


omg, you don`t say! user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 15:15:30   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: oka
Ja porkaduš, koliko takih zgodb pa je tu gor?

Oh, kolikor hočeš... vsaj v zadnjih 6-ih letih, kolikor sem jaz na RR. user posted image

No, saj potem, ko je Tjazyja žena dobila z ljubico z RR, je menda sledila še ena RR-ovka, zaposlena v istem podjetju, kakor on... ampak to pa ni dokazano. Menda sta bila bolj previdna, ker ima ona tudi družino.

Nevermind... Tole spravljanje na Colta me sicer čisto nič ne gane ("revež" se zna sam dovolj dobro braniti), ampak me je pa pisanje oz. način komuniciranja pač spomnil na dotično gospodično. Čisto možno, da se motim, pa vendar...

ShortyRR
- zdajle grem na zaslužen popoldanski počitek in če potem, ko se zbudim, te teme ne bo več tukaj, ti bom izpulila jajčnike! user posted image Vsaj kopiraj jo, ker je preveč zabavna, da bi kar izginila.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 15:15:39   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: oka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: oka
A ni bil to en drug petelinček? Nekaj na B...?

Ne, ne... tisto je bil pa Tjazy. On in ena RR-ovka sta se tudi "spetljala", potem ju je pa njegova žena dobila. Ampak to je druga zgodba. user posted image



Ja porkaduš, koliko takih zgodb pa je tu gor?



ta s tjazyjem je ena boljših. mogoče bo tale takoj na drugem mestuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?