|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 15:15:41   
mateyka
user posted image

še mal kokic..

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 15:16:44   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

user posted image

še mal kokic..

A nas ni dosti? user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 15:20:14   
Nenya
Očitno se Colt ne drži tistega 'A gentleman never tells'?
RR= mehiška nadaljevanka na čase

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 15:26:47   
oka
No, saj potem, ko je Tjazyja žena dobila z ljubico z RR, je menda sledila še ena RR-ovka, zaposlena v istem podjetju, kakor on... ampak to pa ni dokazano. Menda sta bila bolj previdna, ker ima ona tudi družino.


Pa dobro no a je tu na RR kaka podtalna mreža za prenašanje informacij?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 16:04:31   
Klemy82
Ah,oka, RR je ena virtualna vas. Vsi vse vejo... :D

_____________________________

Jst.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 17:23:27   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: oka

No, saj potem, ko je Tjazyja žena dobila z ljubico z RR, je menda sledila še ena RR-ovka, zaposlena v istem podjetju, kakor on... ampak to pa ni dokazano. Menda sta bila bolj previdna, ker ima ona tudi družino.
 

Pa dobro no a je tu na RR kaka podtalna mreža za prenašanje informacij?




jst bi pa za kak link prosila.....user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 18:22:15   
Colt
Sugar, a sem ti že povedal da imaš najlepše hribčke na svetu? In najlepše telo ki ti ga mnoge lahko zavidajo?  Komaj čakam da zopet odpreva prva vrata desno in greva v nebesa. Večkrat. In sprobava nov jogi. user posted image user posted image

G.

ps. se zahvaljujem Sanjačici za dejstvo, da se je moj post ogledalo ogromno ljudi, hkrati pa jo sprašujem če jo njen ''projekt'' kej boli?

ps.ps. Punce, hvala lepa. Če obelodanim podrobnosti o ''Sanjačici'', bodo POPovci meli kej za poročat. Tako pa mislim da je boljše da se objamemo in skupaj ubrano zapojemo...''We are the world.....'' user posted image user posted image Koneckoncev, je le četrtek...user posted image

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 18:23:15   
daddy
Ah, Coltie, Coltie, legenda :) V čem je sploh problem? Rekel je, da je napisal uvodnik, ni rekel, da so ga objavili, no .... 

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 18:29:52   
madona77
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

A sem jaz edina, ki se spomnim tiste RR-ovke, ki jo je Colt po*ukal, potem se je pa ne dneve, ne tedne, temveč mesece ni mogel znebit'? user posted image Ona je pa konstantno spreminjala nicke na RR (in RR-Team jih je konstantno brisal) ter ga zasledovala v virtualnem življenju (v realnem ji pač ni zneslo).
Kerensa, tista, ki je menjavala toliko nickov( njena stvar), je pa daleč od sanjačice. Ker sanjačica piše zelo lepo, pravilno slovenščinouser posted image (se ve zakaj), tista druga je pa komaj en dober stavek skupaj spravila.
Veliko sem prebirala RR user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 18:34:48   
alda
user posted image in živeli so hei do konca svojga živlenja user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu madona77)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 18:35:46   
madona77
IZVIRNO SPOROČILO: alda

user posted image in živeli so hei do konca svojga živlenja user posted image user posted image
Dvomim user posted image user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 19:10:25   
Colt
...in ubrano peli ''we are the world''....

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu madona77)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 19:32:03   
occhi
Colt... sončeceuser posted image ... ti, ki si tako v redu človk pa tko...user posted image a bi mogoče odgovoril še na tisto moje z.sporočilce? Najbrž si ga spregledal user posted image ? Je ful pomembno... user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 19:33:54   
ronja
No uvodnika očitno, po parih pozivih in vprašanjih, ni napisal.

Čakaj, če ni hotel napisat letnika, še ne pomeni, da ni res pisal - mogoče pač noče razkrit svoje identite (v uvodniku je verjetno podpisan). Kako si pa ti njegovo ime zvedela, saj ga ni napisal.

Torej, kaj mislite, zakaj moški lažejo? Ali s tem mislijo, da naredijo na žensko večji vtis? Ali pa gre za pomankljivo samopodobo, ki si jo eni in drugi skušajo malce umetno izboljšati. Kot nekakšni intelektualni silikon.

Glede na to, da po neki baje zelo obsežni raziskavi, odrasli moški največ lažejo svojim mamam (70-80% laži je namenjeno mamam, če sem si prav zapomnila), dvomim, da je to razlog.

laž ne izbira spola
Podpis. Dopuščam pa možnost, da so določeni vzroki pogostejši pri enem spolu - vendar se v to nisem poglabljala, tako da nimam nekih podatkov.

Po moje je veliko laži iz čistega heca. Vsaj tu gor. In če se je res zlagal, je bila to verjetno čisto nedolžna šala.

Jaz se pa po riti čoham, pa mam kljub temu vse pospravljeno doma, pa še cele dneve sem zunaj z otrokoma.

Blaža, ne znese to vsem vedno, meni ne zmeraj. Pa ne zdi se mi problem, da kdaj pride kdo na obisk sam z otroki ali da gremo mi kdaj same ali oni sami. Jasno, da oni, ki je ostal doma, navadno tisti čas ne zabušava, ampak nekaj počne - in ima veliko dela. Zakaj te to tako jezi? Pa ti si donedavnega vseeno bila doma - mislim, nisi bila v službi - in si takrat naredila marsikaj, ko so bili otroci v vrtcu - to se kar pozna... Če pa komaj hvataš vse skup, ti pa prav pride kak dan, da prideš na zeleno vejo.

Aha, se pravi, da se res gre za Colta in ne za lažnive moške vsepovprek.

Ankica, a si v to sploh dvomila?

En nasvet, sanjačica, pa delaj z njim, kar češ: z blamažo nekoga drugega se ne boš nič boljše počutila, pa ne glede na to, kako te jezi, da nekdo napiše nekaj, kar ni res (ali pa pač ti misliš, da ni res). In če si imela slabe izkušnje z lažnjivimi moškimi, to ne pomeni, da so vsi taki, ampak da si ti takšne izbirala - to bi ti znal tehnofil lepo razložit, je zadnje čase čisto v to padel:). To je pravi ključ do resnice, če ti gre laž na živce...

Poleg tega moraš imeti ogromno časa in nek velik razlog, da iščeš po nekih revijah in iščeš avtorje člankov za par let nazaj in potem zato še celo odpreš temo, ker če bi ga želela samo opozoriti, da veš, bi ga lahko na tisti temi,kjer je to napisal opozorila ampak bilo je potrebno na novo napisat.

Saj ga je - samo tam debata ni šla v smer, v katero je hotela, pa je bilo treba novo temo odpret, mogoče bo več sreče.

In v prvi vrsti,če sklepaš,da je Colt lagal zarad pozornosti,me pa zanima še nekaj...

No, v tem primeru mu je naredila veliiiiko uslugo, toliko se pa še ni o njem pisalo.user posted image

nenya, ni šlo samo za to temo, tale njun konflikt se je pojavil vsaj v 3 temah... In to je že mal tu mač za eno navadno bedarijo, vsaj po moje. Pač čudno je.

Ko pa rabiš koga v knjižnici za pomoč, pa nikjer nikogar ali pa zavijajo z očmi. Ja valda, če majo tako nujno delo.

user posted image Dobra!

A sem jaz edina, ki se spomnim tiste RR-ovke, ki jo je Colt po*ukal, potem se je pa ne dneve, ne tedne, temveč mesece ni mogel znebit'?

?? a to res, kerensa?user posted image

Ne, ne... tisto je bil pa Tjazy. On in ena RR-ovka sta se tudi "spetljala", potem ju je pa njegova žena dobila. Ampak to je druga zgodba.
Pa kaj mate tle za ene limonade? Jaz pa nič ne vem, kaj vse se tle dogaja - sem čist nerazgledana (moram kaj v opero;).

Ah,oka, RR je ena virtualna vas. Vsi vse vejo... :D

Punce, hvala, sem se narežala še pa još!


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu sanjačica)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 19:34:32   
ronja
Madona, predno sem to kačo do konca prebrala, se je že colt oglasil, hehe.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu occhi)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 19:40:09   
alda
Colt mimo teme : a poznaš kakega pilota letnik 65, šolanje še v Mostarju in BG.?


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 19:44:33   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

...in ubrano peli ''we are the world''....



We are the children
We are the ones who make a brighter day
So let's start giving
There's a choice we're making
We're saving our own lives
It's true we'll make a better day
Just you and me....


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 19:45:47   
Colt
Ja, poznam štiri. Več podatkov na ZS pliz...saj veš, da ne bo kakšna nespodobna revolucija..

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 19:47:52   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

...in ubrano peli ''we are the world''....



We are the children
We are the ones who make a brighter day
So let's start giving
There's a choice we're making
We're saving our own lives
It's true we'll make a better day
Just you and me....



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image A ni RR nekaj lepega? user posted image user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 20:07:31   
Anonimen
ampak v formi pa niste glih. v celem dnevu 6 strani. sramota. včasih smo takim temam komaj sledili. eni smo samo osveževali stran vsakih 5 sekund. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 20:40:56   
Rožica I
Sanjačica, sedaj si izpadla pač eno majhno zakompleksano bitjece, ki je dobilo šuh od našega Colta. In ker se spuščaš v take zadeve kot je ta tema- te je očitno z razlogom nogiral user posted image .

Glede vprašanja- lažemo vsi, ne glede na spol, status, stan, veroizpoved... Pride pa slej ko prej vse na svoje mesto, po moje.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 21:08:38   
Izabelina
hihi user posted image kok ste hecni, kr kokice pa celi smehi zarad ene teme trapaste user posted image

lažemo pa vsi, če ne drugim pa seb user posted image


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 21:11:38   
sanjačica
IZVIRNO SPOROČILO: Colt
ps. se zahvaljujem Sanjačici za dejstvo, da se je moj post ogledalo ogromno ljudi, hkrati pa jo sprašujem če jo njen ''projekt'' kej boli?

ps.ps. Punce, hvala lepa. Če obelodanim podrobnosti o ''Sanjačici'', bodo POPovci meli kej za poročat. Tako pa mislim da je boljše da se objamemo in skupaj ubrano zapojemo...''We are the world.....'' user posted image user posted image Koneckoncev, je le četrtek...user posted image

G



Ti kar mirno obelodani. Zraven pa obelodani še svoj članek, ki si ga spisal za NR, in ti ga GLEJ NO GLEJ, niso objavili. Ti ti uredniki, kakšni so. Mar niso razumeli tvojih globin? Tu ga objavi recimo pod novo temo, pa še mene boš istočasno demantiral. user posted image Kaj češ lepšega? Pa še punce, ki so tu v tvojem fan clubu bodo uživale, ko me boš zatrl. 

Drugače pa, za iskanje tvojega članka sem porabila  kakšne tri sekunde. Toliko, da sem odprla .pdf z vsemi skeni NR in pritisnila "CTRL in F". 


(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 21:15:36   
sanjačica
IZVIRNO SPOROČILO: Nenya

ste med ogorčenim branjenjem Colta morda pomislile da je sanjačica izbrala prav njega le zato, ker je povedal tako laž, ki jo je ona strokovno lahko preverila in z veliko gotovostjo trdila, da ga je res ujela na laži?
Ne, kot ponavadi vse skočite v luft kadar gre za kakšnega od stare garde, take se brani čisto nediskriminatorno. Zdaj jo obtožujete, da ga 'peca', da se spravlja na nedolžnega ovna itd. Mislil da so redki tu gor, šteto v promilah, ki so poolnoma iskreni. In tudi zakaj bi bili, ravno to je čar virtuale. Morda je sanjačico zmotilo to, da je laž tako drzna in, vsaj zanjo, lahko preverljiva in ne to da jo je napisal Colt.


Točno to. In po naključju imam večino revij poskeniranih. Pač služba. Poleg tega mi je bilo pa hecno, da se tip hvali, da je po eni strani brez izobrazbe, po drugi strani pa piše uvodnike za revijo, ki je v prvi vrsti znanstveno - publicistična. Sorry punce, ampak meni to nekako ni šlo skupaj. Pa sem malo pobrskala in odkrila nekaj, kar vam kvari predstavo o nečem, kar očitno rabite. No, ve kar imejte...  

Da ga pecam? Zakaj bi že pecala tipa, ki laže? Punce, če je to vaš sanjski moški, go ahead, samo ne tega pripisovati meni. No, če se boste zato bolje počutile, pa lahko. user posted image

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
26.5.2011 21:18:09   
sanjačica
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Mogoče je preverjala samo imena avtorjev in noben ni bil Grega al Gregor al karkoli je že Colt. Torej, priimka sploh ni potrebovala.



Bingo. Samo preverjanje pa mi je vzelo slabe  sekunde.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?