|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
27.5.2011 9:23:53   
Klemy82
Gud mounin'...user posted image ... ma... kaj ta RR je ratal forum penzičev al kaj? Jat sm bla ziher, da boste čez noč vsaaaj ene 10 strani sklofali..pa...nč... mah.... ni, ni več to RR, kar je znal bituser posted image user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
27.5.2011 9:25:18   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

http://www.youtube.com/watch?v=L-Vcvk8E-Kc

user posted image



user posted image user posted image Super izbira!!!


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
27.5.2011 9:52:26   
uškinamama
Ronja, vidim da si nekam dolgo na temi user posted image . Prosim , napiši  še povzetek, ker bi te rada prebrala (pa veš, da ne bom vsegauser posted image )  off t. jutri si dol?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
27.5.2011 9:58:44   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Ronja, vidim da si nekam dolgo na temi user posted image . Prosim , napiši  še povzetek, ker bi te rada prebrala (pa veš, da ne bom vsegauser posted image )  off t. jutri si dol?



Š.it!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
27.5.2011 10:10:12   
Anonimen
uška, nekam šarf si ratala. gospoda uš ni doma? user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
27.5.2011 10:15:12   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: sanjačica
.....pa še mene boš istočasno demantiral.

Mu ni treba. Si se že sama.

Njegova (dokazana ali nedokazana) laž je malenkost v primerjavi s tvojim načinom obračunavanja.

Nihče ne odobrava laži venda bi v tem primeru to pomenilo odobravanje tvojega načina reševanja konflikta. Zato te nihče ne podpre.

Lahko da maš prav glede laži, lahko da te je globoko prizadel, vendar to ne opravičuje obračunavanja preko RR.

(odgovor članu sanjačica)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
27.5.2011 10:17:13   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

uška, nekam šarf si ratala. gospoda uš ni doma? user posted image


user posted image user posted image   ne sodi me po sebi user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
27.5.2011 10:20:41   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: sanjačica
.....pa še mene boš istočasno demantiral.

Mu ni treba. Si se že sama.

Njegova (dokazana ali nedokazana) laž je malenkost v primerjavi s tvojim načinom obračunavanja.

Nihče ne odobrava laži venda bi v tem primeru to pomenilo odobravanje tvojega načina reševanja konflikta. Zato te nihče ne podpre.

Lahko da maš prav glede laži, lahko da te je globoko prizadel, vendar to ne opravičuje obračunavanja preko RR.



Tehnofil zna zmeraj tako lepo napisati in upam, da ne bo zameril , če povzamem v:

Nobene tu ne zanima kaj , zakaj, kako , če sploh je, s kakšnim namenom se je zlagal/ prikrojil resnico/ Colt.

Bolj nas (me) user posted image  zanima , če sta se dala dol in kakšen ljubimec je user posted image . Tako , da vsaj vem zakaj se punce tle slinijo user posted image  . Smisel za humor , pa to user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
27.5.2011 10:27:48   
ronja
Točno to. In po naključju imam večino revij poskeniranih. Pač služba. Poleg tega mi je bilo pa hecno, da se tip hvali, da je po eni strani brez izobrazbe, po drugi strani pa piše uvodnike za revijo, ki je v prvi vrsti znanstveno - publicistična. Sorry punce, ampak meni to nekako ni šlo skupaj. Pa sem malo pobrskala in odkrila nekaj, kar vam kvari predstavo o nečem, kar očitno rabite. No, ve kar imejte...

sanjačica, lej, saj jaz priznam, da sem naivna, ampak toliko pa tudi ne: vem, da je colt lahko precej hvalisav in včasih gre čez mejo dobrega okusa - kot znam bit sama trda za ene stvari in ne vidim preko svojega praga - vsak ima svoje dobre in slabe strani. ne gre zato, da bi idealizirale colta - zna bit čist siten, kot znamo vsi, če nas na pravi živec pritisnejo;). Tudi njegov odgovor v tej temi se mi zdi malo mimo, ampak adje - to je pač njegov stil, pa glede na tvoje poste tu o njem, ga lahko tudi malo razumem, da se mu zdi blesavo in se še on špila budalo. ni moj stil in ne bi tako reagirala, ampak jaz nisem on in ni samo moj način pravi - njemu dela njegov način, tebi pa tvoj. Oba bi se pa lahko kaj naučila iz te teme.

Kar sem ti hotela povedat sama (in še nekaj drugih punc), je to, da iščeš podatke, da boš dobila nekoga na laži, ki ga poznaš samo virtualno, nek signal, da te ta stvar hudo moti. Tako zelo, da si se malo pripravljena potrudit (jaz ti čisto verjamem, da se nisi pretegnila pri tem iskanju, ampak vseeno - si pa šla iskat to namesto nekaj drugega). Take stvari nam povejo veliko o nas samih. Recimo da se vprašaš, zakaj te tako zelo moti ena dokaj nedolžna laž (nihče ni zaradi tega trpel, ni bil oškodovan...)? Ja, je nezrelo in otročje, če tako lažeš, vendar je lahko vse skup samo hec - in v tem primeru je mogoče otročji hec, vendar pa ni to nič tako slabega - po mojih vrednotah, seveda. jasno, da so tvoje drugačne, vendar pa če te jezijo, potem se splača pogledat, ali je to vredno tvojega truda - ne mislim tiste pol sekunde iskanja, ampak vse energije, ko si o tem razmišljala - zakaj lažejo, kje je keč, itd...

uškinamama, ti me znaš vedno nasmejatuser posted image -ok, posebej zate - povzetek: kadar nas nekaj srbi, se je fajn vprašat, zakaj. Lej, samo en stavek!!! Am I getting good or what?
offtopic, ja, sem, samo mamo najprej eno poroko - ne, ni najinauser posted image - kako si pa v ned?


Nihče ne odobrava laži venda bi v tem primeru to pomenilo odobravanje tvojega načina reševanja konflikta. Zato te nihče ne podpre.

Podpis.

PS: če bi sanjačica hotela res demantirat colta, bi pa lahko to veliko bolj elegantno naredila, če bi rekla, da sta se dala dol - in kot ima naš pr - kerensa podatke - on ni samski - in bi bile vse v luftu, ker varanja pa tudi starim mačkom večina ne odpustiuser posted image

PPS: uškinamama, a je šlo?user posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu sanjačica)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
27.5.2011 10:34:31   
TomTaylor
slabo sledim..A Colt ni samski? Oh..

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
27.5.2011 10:36:23   
alda
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tajlorca saj razumeš?


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
27.5.2011 10:38:12   
alda
Če ti ni všeč kako te kličem , prosim oprosti,ampak res sem premalo poučena o krajšanju imen, cel nick je pa za mojo razgledanost predolg user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
27.5.2011 10:41:21   
uškinamama
PPS: uškinamama, a je šlo?



komaj... srbi sem prebrala skrbi user posted image


Sicer pa ...v nedeljo se vrača g. Uš domov user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
27.5.2011 10:41:39   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
in kot ima naš pr - kerensa podatke

A je bilo to mišljeno kot PR? Sicer res delam na podobnem delovnem mestu, ampak Ringaraja me za to ne plačuje. user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
27.5.2011 10:42:52   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: alda

Če ti ni všeč kako te kličem , prosim oprosti,ampak res sem premalo poučena o krajšanju imen, cel nick je pa za mojo razgledanost predolg user posted image user posted image


Ni panike, sej jz tut ne hodim v opero.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
27.5.2011 10:43:56   
ronja
Sicer pa ...v nedeljo se vrača g. Uš domov

Ah, škoda, ti sporočim, če bo poroka hitro fertig;) - mamo vsi male otroke (tudi ženin in nevesta, tako da pričakujem, da ne bo prav dolgo;).
A potem majo punce prav, da si oštra, ker ga ni?user posted image

kerensa - ti si že veliko stvari tu gor naredila zastonj in mislim da tudi funkcijo PR-a opravljaš prostovoljno;).user posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
27.5.2011 10:44:10   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: alda

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tajlorca saj razumeš?



zadnje čase čist nič več ne razumem. user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
27.5.2011 10:44:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

PPS: uškinamama, a je šlo?



komaj... srbi sem prebrala skrbi user posted image


Sicer pa ...v nedeljo se vrača g. Uš domov user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

kdaj se pa mi vidimo, a?

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
27.5.2011 10:47:19   
uškinamama
Mizantrop... paket, ki ti je bil namenjen sem zamenjala za večjega user posted image , upam, da te to veseli , najprej ti ga moram odposlat, ker imam slabo vest...jaz in pošta obup. V nedeljo se ne moremo videt , kot si razumela iz priloženega user posted image , naslednje vikende pa se lahko dogovorimo...pridete kaj dol?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
27.5.2011 10:50:57   
alda
Tajlorca smeh je namenjen tvojemu vzdihu ob podatku da je g. Colt že oddan user posted image .
Opera?
se zmenive rajš za kak punck al rock koncert, da bove mal bolj razgledaneuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
27.5.2011 10:58:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Mizantrop... paket, ki ti je bil namenjen sem zamenjala za večjega user posted image , upam, da te to veseli , najprej ti ga moram odposlat, ker imam slabo vest...jaz in pošta obup. V nedeljo se ne moremo videt , kot si razumela iz priloženega user posted image , naslednje vikende pa se lahko dogovorimo...pridete kaj dol?


mi smo itak čudni, pa hodimo v kontra smeri. user posted image mogoče nam pa letos celo uspe kdaj pridet, ko bodo počitnice. med tednom. dopoldne. user posted image

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
27.5.2011 11:01:08   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: alda

Tajlorca smeh je namenjen tvojemu vzdihu ob podatku da je g. Colt že oddan user posted image .
Opera?
se zmenive rajš za kak punck al rock koncert, da bove mal bolj razgledaneuser posted image user posted image user posted image


A pol je resno zaseden?  Jz sem pa že misllila, da sem tok grda, da zato noče it z mano na kavo.

Za punk nisem dost inteligentna. Tko, da, rock ja. user posted image


< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 27.5.2011 11:02:12 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
27.5.2011 11:03:49   
alda
Tajlorca saj nama ja ne bodo IQ merili pred koncertom?
Se pa lahk zmenive sam za rock user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
27.5.2011 11:04:13   
Anonimen
majkumilu, v zadnjih nekaj postih so se babnce endvatri zmenile za zmenek user posted image kdo sploh še rabi desce. user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
27.5.2011 11:05:22   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

majkumilu, v zadnjih nekaj postih so se babnce endvatri zmenile za zmenek user posted image kdo sploh še rabi desce. user posted image


ja, kaj čmo pa druzga, če je pa Colt zaseden.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?