|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 37 38 [39]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
29.9.2011 12:39:07   
SILVA
Mladika žal mi jeuser posted image user posted image user posted image

Sa.je sploh nimam besed zate, vek kako je to hudo, sem dala čez isto januarja....boli zelo boli, zjokaj se, vsaj meni je to pomaglo.....želim pa ti, da čimprej spet ugledašuser posted image .....pa še virtualni objemček ti pošilajmuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sa.je)
Neposredna povezava do sporočila: 951
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
29.9.2011 12:40:43   
Katte
user posted image  
 
user posted image
 
          PRIČAKUJEMO : user posted image user posted image user posted image
 
  
1.9
jagodka80 (2. ICSI)
 
5.9
SILVA (xx.krog)user posted image
 
6.9
Sa.je (4.krog) user posted image  user posted image
 
9.9
urssi (4. krog)user posted image
Mamabearuser posted image
 
10.9
    crtek - test 15.9.user posted image
polho3006user posted image
Anonimna T (1. krog)user posted image
*bobika*user posted image
 
11.9
 *SONČEK (2.krog)user posted image
zarja28 (1. krog) user posted image  user posted image
 
12.9
    missmoon (6.krog)
klopekuser posted image
 
15.9
Anonimna N. (1. krog) user posted image  user posted image
Katte (16. krog)user posted image
tasa_muser posted image
 
16.9
Anonimna user posted image  (1. krog)user posted image
Littlesun (7. krog)user posted image
Cybelle
Anonimna user posted image  (10. krog)user posted image
 
18.9
Maat (8. krog)user posted image
alysauser posted image
iwa
 
20.9
*viva* (19. krog)user posted image
S* (1. krog)user posted image
Anonimna user posted image user posted image
 
21.9
zebr4user posted image

23.9.
CariSSa10 user posted image  user posted image
HeLenčica (11. krog)user posted image
 
24.9
romareuser posted image
 
25.9
štručka2503user posted image
KajaNagaja
 
26.9
Mojarožicauser posted image
Anonimna
 
27.9
turquoise (7. krog)
 
29.9
mladikauser posted image
Anonimna Pu (5.krog)

30.9
Anonimna Pu (5. krog)user posted image
Malinova (3. krog)
 
x.9
helnuser posted image
benji (16. krog)user posted image
Teya D. (2. krog) user posted image  user posted image
AnonimnaX user posted image  user posted image
 

Skupaj nas je: 44


Nosečk: 6
 
 
Navijačice :
Katte, SILVA, LittleSun,
rozi55 , Anonimna Pu, CariSSa10,
mojamura, romare, hubika,
dr. Knowitall, polho3006


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 952
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
29.9.2011 12:48:39   
crtek
Sa.je user posted image žal mi je za tvojo pikico...

joooj....še dobro, da bo tega septembra kmalu konec, ker je res žalosten...pa sm upala, da se bo vsaj zaključek mesca bolj roza, pa gre samo na slabše user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 953
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
29.9.2011 12:52:21   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: Sa.je

Punce...
želela sem vam sporočiti, da je moja pikica včeraj odšla meduser posted image    user posted image user posted image user posted image
imela sem spontani splav oz. ga še vedno imam, ker so pustili, da se mi samo sčisti, kar je bolje.
Za enkrat bova malo počakala, da se psiha pomiri in, da si telo opomore, potem se vam pa spet pridružim.

Lepo bodite in čimveč user posted image vam želim.



žal mi je .. upam da se srčna rana hitro začeli in bosta šla z dvignjeno glavo naprej..

(odgovor članu Sa.je)
Neposredna povezava do sporočila: 954
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
29.9.2011 13:01:05   
romare
user posted image SA.JE, prav dobr vem kako boli ta izguba in ne obupaj

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 955
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
29.9.2011 16:44:44   
mladika
Sa.je tudi od mene user posted image user posted image user posted image user posted image si ne morem tut v sanjah predstavljat te bolečine,ki jo doživljaš.Drži se...

(odgovor članu romare)
Neposredna povezava do sporočila: 956
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
29.9.2011 18:44:57   
kale
Sa.je - user posted image .

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 957
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
29.9.2011 20:00:56   
LittleSun
Sa.je user posted image user posted image user posted image e velik virtuali objem ti pošiljam. Spet sem ostala brez besed, ta september pa je res ovit v žalost. Tudi tebi se bo nasmehnila sreča in kmalu boš imela svojga sončka v rokah, boš videla. pravijo, da po slavu hitreje zanosiš in takrat bo vse vredu...kar pozitivno naprej. Mislim nateuser posted image

Mladika moja user posted image user posted image user posted image čeprav bi bila bolj vesela, če bi prišla v oktober samo navijat se veselim klepeta s teboj. Zate posebej bom močno stiskala pesti, da novi pregledi obrodijo sadove in vama končno uspe.

Še malo in bo konec septembra, navijam še za vas ki čakate.

(odgovor članu kale)
Neposredna povezava do sporočila: 958
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
29.9.2011 20:43:53   
Anonimen
pupike:vsem novim user posted image iskrene čestitke in naj bo teh nadaljnih 8mesecev prečudovitith.Kmalu se vam pridružim;)))

me ki še čakamo user posted image user posted image pa navijam za nas vseuser posted image user posted image user posted image user posted image
Sa.je:žal mi je user posted image .pošiljam objemčkeuser posted image

lp,Apu

(odgovor članu *bobika*)
  Neposredna povezava do sporočila: 959
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
30.9.2011 7:48:10   
HeLenčica
Po dveh dneh pridem malo pogledat na temo in vidim same slabe novičke....user posted image user posted image user posted image

Še sreča, da je septembra konec. Mladika, očitno ti še ni namenjeno, tudi tvoj čas bo prišel, boš videla! Upam pa, da kmalu!

Sa.je ... nimam besed, ne morem si misliti kako se počutiš....drži se, punca. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 960
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
30.9.2011 10:42:27   
Teya D.
Sa.je žal mi je,da moras to doživljat in it skozi tole. Upam, da ti bo čimprej bolje,da bo žalost zamenjal nasmejan obraz in čas čimprej zacelil rane. Drži se!

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 961
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
30.9.2011 15:06:55   
Malinova
user posted image sa.je user posted image

Mene pa kar zbrišite s seznama, se grem raje k oktobrkam pofočkat, sem se prehitro na seznam napisala, bi se mogla v začetek oktobra.

Do danes ni ne user posted image , ne user posted image user posted image . Čeprav sem na testku imela kar en privid črtice, ponovim jutri in sporočim v oktobrsko temo!

Uživajte!

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 962
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
30.9.2011 18:19:53   
Anonimen
Sa.je user posted image user posted image  Drži se!

Vse novopečene user posted image  iskrene čestitke user posted image user posted image

Jaz tudi nimam še user posted image  niti user posted image . Tako da če bo po sreči (če mi uspe v lekarno) jutri ponovim test.

Držim pesti za nas vse, ki še čakamo  user posted image

Sicer je pa tako, včeraj zvečer sem že mislila, da bo prišla user posted image , sedaj pa spet ni tega občutka, tako da imam nekakšen občutek, da bi tokrat pa lahko uspelo...Čeprav znakov pa nimam prav nobenih...

(odgovor članu Malinova)
  Neposredna povezava do sporočila: 963
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
30.9.2011 21:04:01   
rozi55
Ojla ženskice. Jaz sem se za silo sestavila, sem si tokrat vzela čas in nisem tako kot 1. laufala takoj v službo, tako da upam, da sem dovolj odžalovala in me ne bo čez par mesecev spet sesulo user posted image Ker sem bila itak doma, sem šla še na en manjši poseg na nogi, pa me ta zdaj tako boli, da je tudi malo preusmerilo srčno bolečino na fizično, kar hecno, ampak deluje. Zdaj imam pa vsaj 6 tednov še eno terapijo, tako da bomo na bejbiju delali šele decembra ali pa drugo leto. Zdaj tudi psihično nisem sposobna, 2 ss letos sta bila preveč zame, zdaj se mi nosečnost sploh ne zdi nekaj lepega, ampak sama skrb in stres user posted image Šele ko se bom tega znebila, bom pripravljena na nov poskus.
Sa.je - neskončno  user posted image user posted image user posted image , mi je zelo hudo, da si izgubila svojo pikico. Daj si čas izjokaj bolečino, potem se pa čim bolj zaposli.
Punce september je mimo, želim vam super ploden oktober, srečkam nosečkam pa vse najlepše. Vse pridemo za vami user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 964
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
1.10.2011 6:50:29   
kale
IZVIRNO SPOROČILO: rozi55

Ojla ženskice. Jaz sem se za silo sestavila, sem si tokrat vzela čas in nisem tako kot 1. laufala takoj v službo, tako da upam, da sem dovolj odžalovala in me ne bo čez par mesecev spet sesulo user posted image Ker sem bila itak doma, sem šla še na en manjši poseg na nogi, pa me ta zdaj tako boli, da je tudi malo preusmerilo srčno bolečino na fizično, kar hecno, ampak deluje. Zdaj imam pa vsaj 6 tednov še eno terapijo, tako da bomo na bejbiju delali šele decembra ali pa drugo leto. Zdaj tudi psihično nisem sposobna, 2 ss letos sta bila preveč zame, zdaj se mi nosečnost sploh ne zdi nekaj lepega, ampak sama skrb in stres user posted image Šele ko se bom tega znebila, bom pripravljena na nov poskus.
Sa.je - neskončno  user posted image user posted image user posted image , mi je zelo hudo, da si izgubila svojo pikico. Daj si čas izjokaj bolečino, potem se pa čim bolj zaposli.
Punce september je mimo, želim vam super ploden oktober, srečkam nosečkam pa vse najlepše. Vse pridemo za vami user posted image





Zagotovo user posted image .

(odgovor članu rozi55)
Neposredna povezava do sporočila: 965
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
2.10.2011 9:20:28   
Teya D.
Nič še ni izgubljeno,dokler smo še tukaj in lahko vedno znova in znova poskušamo! Kar pogumno,držim pesti!

(odgovor članu kale)
Neposredna povezava do sporočila: 966
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
4.10.2011 8:58:28   
sonček85
pri nas še čakamo če pride ali ne pride

lpA pu


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 967
   RE: II Pričakujemo Septembra 2011
4.10.2011 9:01:40   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

pri nas še čakamo če pride ali ne pride

lpA pu



koliko že zamuja?

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 968
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 37 38 [39]
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 37 38 [39]
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?