|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
8.9.2011 11:54:47   
mia1
NE111-nisem ziher,ampak verjetno imas ti dolgi protokol ,poklices 1 dan M in prides 22dan po terapijo takrat dejansko zacnes z postopkom,pri kratkem protokolu poklices 1 dan drugi dan je uz in takrat zacnes z terapijo-kratek postopek sem imela jaz.
A ti nic ne pise na listu ki si ga dobila kaksen postopek imas?mogoce imajo v lj drugacen sistem-ne vem ker sem v mb!
Punce ki so v lj ti bodo mogoce znale bolj pomagati,ampak sem skoraj ziher da imas dolgi protokol,ce so ti tako povedali

(odgovor članu ne111)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
8.9.2011 14:05:54   
ne111
Mia, res hvala za pomoč. Ja pri meni popolnoma nič ne piše. Na napotnici samo 100 enot nič drugega.

Sem klicala tisto sestro v lj in mi je samo rekla, da mi nič ne more povedati kdaj bom. Da pač se lahko zgodi, da ko pokličem, da mi bo rekla da šele z drugo user posted image začnem. Torej, če počakam še eno user posted image , ki jo pričakujem sredino oktobra se zna zgoditi, da ko pokličem bom šele novembra na vrsti.

Zdaj pa sploh ne vem kdaj lahko pričakujem postopek.

(odgovor članu mia1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
8.9.2011 15:21:24   
Tallulah
Hojla punce

ne111 Jaz ti predlagam, da pokličeš v ponedeljek če m. dobiš v soboto. Tudi jaz sem v lj. in tam ti res bolj malo povejo tudi meni ni nihče nič povedal kakšen postopek bom imela, ko sva šla k ivf koordinatorki je rekla da misli, da bom imela dolgi protokol. Ko sem dobila m. sem klicala in sem kar rekla da imam dolgi protokol, tako da sem šla po zdravila 21 dan, začela pa sem z njimi 22. dan. Tudi, ko sem bila na razgovoru mi je sestra rekla da imam dolgi protokol ker sem prvič v postopku.
Sedaj sem 4 dan na puregonu in me že zelo špika, 14 pa imam ultrazvok.

mia1 tebi pa čestitam za user posted image

sanela upam, da ti čimprej mine do testa, mislim, da sve se v lj. na ultrazvoku v ponedeljek videli.

Lp

(odgovor članu ne111)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
8.9.2011 16:09:19   
Wannabemommy
user posted image Mia - Čestitke zauser posted image , pa čim bolj mirno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

18.04.2010 se je rodil moj veliki mali čudež, ki mu je ime Patrik <3

(odgovor članu Tallulah)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
8.9.2011 16:28:43   
latka
Mia1,user posted image user posted image user posted image za user posted image , jutri pa naj bo na krvnem primerno visoka beta!

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
8.9.2011 17:01:16   
športnica
evo, včeraj sem si dala STOPko, jutri je punkcija. imava 9 foliklov, od 18 do 23.
javim, kako bo šlo .... me je že strah. sem prvič v LJ in prvič brez narkoze.

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
8.9.2011 17:48:08   
natke
*športnica* srečno na punkcijiuser posted image in naj te ne bo strah, ker jaz sem imela (v PO) že 5 punkcij najmanj 20 foliklov samo na podlagi ene tablete -  ketonala, in sedaj v šestem postopku (ki bo prvi v LJ) če bom imela na izbiro, nočem
anastezije, ker bolj škodi, kod malo stisnit zobeuser posted image ...

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
8.9.2011 18:54:16   
*sanela*
Tallulah nisem bila na UZ. Bila sem na transferu. A si me mogoče vidla pred sobo 3  tam kjer se dobi zdravila? Majhna, temna in kar naprej sem se režala, me je moj spravljal v smeh ( da bom čimanj živčna pred transferom user posted image )

Športnica nič bati. Dobiš inekcijo ketonala in še inekcijo v maternico, res je neboleče. Čutiš rahlo zbadanje in po punkciji sem jaz  pol ure imela krče kot pri menstruaciji. Srečno user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil *sanela* -- 8.9.2011 18:56:30 >

(odgovor članu natke)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
8.9.2011 22:37:39   
womanpolice




 
      user posted image
  AKTUALNO

športnica - UZ 7.9. pupika83 - ET 9.9.Zaya - UZ 9.9.
latka -12.9. ETZ
cukica - razgovor 13. 9.
jagodka80 - UZ 14.9.Womanpolice - razgovor v MB (dr. Reljič) 15.9.
mala06 - uz 29.9.
špica84 - posvet 5.10.

user posted image TREPETALKEuser posted image

Felidae greje  (test 6.9.)mia1 greje   (test 9.9.)
 sanela  user posted image user posted image (20.9.)

user posted image
 user posted image KANDIDATKE V POSTOPKU user posted image

Wannabemommy - punkcija 20.10
hubika
športnica -
uz 29.8
Zaya
Tallulah
*sanela*
Pupika83mia1latkanatkemala.

user posted image KANDIDATKE ZA POSTOPEKuser posted image  

HANYBANY
ne111
berb71
andreja83
coala
Anonimensandra_sandravrtnica.mserena1cukicaAvonijaWomanpolice (user posted image )
Luna*

OBJEMČKI
elarab mala. jagodka80 pupa_b
                  user posted image     user posted image               
 Nosečke:user posted image        user posted image       user posted image         
    user posted image NAVIJAČICEuser posted image

vrtnica.m
andreja83
hedviga
coala


(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
8.9.2011 22:39:22   
womanpolice
Živjo, Cukica.. ti tud v novo akcijo... mi tudi... hihihi... Dans teden in že komaj čakamo.... Z Eriko "trajbava" očija, da se gremo ment za sestrico, oči pa pravi, da za bratca, ker drgač ga bo še infarkt pri dvema hčerkama :-D Pa itak, da ni važn kaj.. Sam, da bo zdrav otrok...!!! Tud jst upam, da bi tokrat ratal v prvo in ne šele v peto... Velik sreče, Cukica, in seveda tudi ostalim!!!

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
8.9.2011 22:40:08   
womanpolice
ah, men spet RR nagaja... Cukica, daj prosm, popravi v seznamu (imam razgovor 15.9. v MB, dr. Reljič)

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
8.9.2011 22:41:47   
womanpolice
Mia.. še z moje strani čestitke...!!! Boš videla kako se ti prijetno življenje spremeni, ko dobiš v roke takooooooooooooo težkooooooooooooo pričakovanoooooooooooo dete!!! Srečno!

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
9.9.2011 6:21:44   
športnica
dobro jutro. pijem kavico , kuža user posted image mi dela dužbo, mal srfam po netu in se psihično pripravljam na punkcijo user posted image .
upam da bodo lepe in kvalitetne celice.

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
9.9.2011 11:39:31   
*sanela*
IZVIRNO SPOROČILO: športnica

dobro jutro. pijem kavico , kuža user posted image mi dela dužbo, mal srfam po netu in se psihično pripravljam na punkcijo user posted image .
upam da bodo lepe in kvalitetne celice.


Držim pesti, da bo vse potekalo brezbolečin in, da boš pridelal lepe in kvalitetne celice. Javi kako je šlo user posted image
Mislim nate in ti pošiljam veliko user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
9.9.2011 15:06:19   
športnica
imela sva 10 celic user posted image user posted image user posted image  sm prou vesela. punkcija je sicer neugodna, ampak ni panike. še najbolj boli ketonal injekcija proti bolečinam v rit user posted image   ET imava v sredo.

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
9.9.2011 15:46:41   
bibk
Punce da vas še tu vprašam, ker na temi Ambulanta MB nisem dobila nobenega odgovora. je katera od vas ki je v postopku v MB? Zanima me kdaj ste prišle na vrsto za postopek po vpisu v čakalno listo. Midva sva dobila pismo da imava odobren postopek in da sva v čakalni listi z dnem 28/07, pa me zanima koliko potem še traja do samega postopka...

Hvala vam v naprej za odgovore... pa veliko sreče vsem...

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
9.9.2011 16:22:41   
lisi
ojla bejbe :)

no jst sem pa miselna da ne bomo štartal ta mesec. Je bla prava zmeda. Najprej mi dr. reče da se vidmo mal pred M da se pogovorimo in da vidi še enkrat izvide. Pridem jst 1.9. tja pa me odslovi v 2 minutah da nej pridem kr drugi dam M. Evo pridem jst 6.9. tja da je drugi dan, pravi da ga mal skrbijo moji hormoni in da me bo dal še enkrat testirat za en kp stvari. ne j ga pokličem naslednji dan in mi bo povedal da začnem z terpijo. Evo jst grem tretji dan zjutrej dat kri in popoldne kličem kaki so izvidi,... ok... prid v ju3 (danes) po municijo,... Mi je tko čudn ker sva torej štartala šele 4. dan?!? Je tud pri kateri že blo tko? Ne vem prvi postopek je bil z 2XMenopur in 1Xdiphereline, 13 celic, 10 oplojenih, 1 preživela do transferja,...
zdej pa mam Puregon 150, in 1Xdiphereline....
Aja midva sva v Postojni,... do sedaj super zadovoljna, vendar mi je pa danes dr.deloval 100% zmenden,... bomo vidl

srečno!
Dodajte me na seznam,... 1.uz mam v torek 13.9
Aja ČESTITKE NOSEČKI! srečno do konca user posted image

(odgovor članu bibk)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
9.9.2011 18:10:04   
športnica

IZVIRNO SPOROČILO: bibk

Punce da vas še tu vprašam, ker na temi Ambulanta MB nisem dobila nobenega odgovora. je katera od vas ki je v postopku v MB? Zanima me kdaj ste prišle na vrsto za postopek po vpisu v čakalno listo. Midva sva dobila pismo da imava odobren postopek in da sva v čakalni listi z dnem 28/07, pa me zanima koliko potem še traja do samega postopka...

Hvala vam v naprej za odgovore... pa veliko sreče vsem...



ko sva bila midva sprejeta v MB, sva dobila pošto za čakalno vrsto v decembru. februarja sem dobila pošto da se zglasim da dobim vsa navodila za postopek. v sredini aprila sem imela punkcijo.


(odgovor članu bibk)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
9.9.2011 18:24:10   
bibk
Hvala Športnica, sam od kar si ti bla prvič gor je že kar nekaj časa, upam da bo tu kakšna punca ki je letos začela v MB, ker so se čakalne vrste očitno podaljšale. Midva sva bila na 1. posvetu že 28/2, nato pa 27/06 smo imeli branje izvidov in 28/07 smo bili vpisani v čakalno listo.

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
9.9.2011 18:31:45   
latka
športnica,user posted image user posted image user posted image user posted image za celice!Naj te v sredo pričaka čim več lepih zarodkov!user posted image user posted image user posted image
Bomo pa nekje istočasno trepetale, ker jaz grem v ponedeljek na ETZ!!user posted image

(odgovor članu bibk)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
9.9.2011 18:43:20   
mala06
Živijo punce!

Po dolgem premori na forumu se vam počasi zopet pridružujem.

latka upam, da bo sedaj res uspešno in konec slabih stvari

športnica user posted image   user posted image   user posted image   user posted image za celice in naj se uspešno oplodijo

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
10.9.2011 21:56:12   
Avonija
Danes dobila prvi dve injekciji,diphereline in gonal f 150 enot. Je moj prvi postopek,upam,da ne pride do hiperstimulacije in da bo vse potekalo kot more. Lp

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
11.9.2011 13:50:40   
mia1
Pozdravljene punce

vauu,vidim da se fulll dogaja septembrauser posted image user posted image user posted image ,drzim pesti za vse vas in da bodo samiuser posted image user posted image !!!!!
hvala vsem za iskrene cestitke,v petek je bila moja user posted image potrjena-beta hcg je bil 1284 kar je super je rekla zdravnica.
1.uz imam 21.9-takrat bi se ze moral videtiuser posted image po besedah zdravnice v mbuser posted image
pocutje je odlicno,rahlo spikanje v jajcnikih ter zmerne bolecine v krizu je pa baje normalno v tem obdobjuuser posted image
se se kaj javim in seveda naaavijam za vasuser posted image

(odgovor članu Avonija)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
11.9.2011 15:34:27   
vesper

IZVIRNO SPOROČILO: bibk

Punce da vas še tu vprašam, ker na temi Ambulanta MB nisem dobila nobenega odgovora. je katera od vas ki je v postopku v MB? Zanima me kdaj ste prišle na vrsto za postopek po vpisu v čakalno listo. Midva sva dobila pismo da imava odobren postopek in da sva v čakalni listi z dnem 28/07, pa me zanima koliko potem še traja do samega postopka...

Hvala vam v naprej za odgovore... pa veliko sreče vsem...



bibk jaz sem tudi na čakalni listi v MB-ju. Meni sta dr.Reljić in dr.Koresova oba rekla, da je čakalna doba max.6 mesecev. Zdaj pa ne vem, ali je to res ali kar nekaj govorijo v tri dni...mogoče pa se še katera punca oglasi, ki je bila na čakalni vrsto letos v začetku leta in pove v kolikšnem času je prišla na vrsto!
Jaz ti vsekakor želim da prideš čimprej na vrsto in držim pesti user posted image tako zate kot zase user posted image

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu bibk)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Sep / Okt 2011 IVF / ICSI
11.9.2011 16:09:25   
mia1
IZVIRNO SPOROČILO: vesper


IZVIRNO SPOROČILO: bibk

Punce da vas še tu vprašam, ker na temi Ambulanta MB nisem dobila nobenega odgovora. je katera od vas ki je v postopku v MB? Zanima me kdaj ste prišle na vrsto za postopek po vpisu v čakalno listo. Midva sva dobila pismo da imava odobren postopek in da sva v čakalni listi z dnem 28/07, pa me zanima koliko potem še traja do samega postopka...

Hvala vam v naprej za odgovore... pa veliko sreče vsem...



bibk jaz sem tudi na čakalni listi v MB-ju. Meni sta dr.Reljić in dr.Koresova oba rekla, da je čakalna doba max.6 mesecev. Zdaj pa ne vem, ali je to res ali kar nekaj govorijo v tri dni...mogoče pa se še katera punca oglasi, ki je bila na čakalni vrsto letos v začetku leta in pove v kolikšnem času je prišla na vrsto!
Jaz ti vsekakor želim da prideš čimprej na vrsto in držim pesti user posted image tako zate kot zase user posted image

Jaz mislim da bosta kmalu  na vrsti,se to leto.
Mene so dali letos aprila na cakalno tam nekje 18.4,z postopkom sem zacela 12.8,predvidevam da so se vrste skrajsaleuser posted image ,tako da head up punceuser posted image

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?