|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
12.9.2011 8:37:32   
klopek
Hej punce, mene na seznam user posted image

Tele tečke pa res ne pričakujem več 8. 10. Upam, da bo oktober naš!

Je pa tole naš že 11. krog...


Lep dan

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
12.9.2011 9:22:07   
*SONČEK
Ejla punce!
Se vam pridružujem v oktobruuser posted image ! user posted image ne pričakujem 9.10. bo pa to najin 3.krog...sej vete kaj pravjo...v tretje gre radouser posted image user posted image user posted image upam da bo držalouser posted image user posted image user posted image
Navijam da bo oktober naš mesecuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu klopek)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
12.9.2011 10:07:17   
polho3006
Jaz user posted image ne pričakujem 02.10. To bo najin drugi krog. V prvo nama je uspelo v 4. krogu tako da... če tudi oktobra ne zagledam user posted image se ne bom prehudo sekirala. Vseeno pa držim pesti za vse nas!!!

(odgovor članu *SONČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
12.9.2011 10:16:31   
Katte
 

PRIČAKUJEMO : user posted image   user posted image   user posted image   
 
1.10.
RedSonja
 
2.10.
polho3006 (2. krog)
 
3.10.
SILVA
 Mamabear

6.10.
Gulia
urssi (5. krog)
 
8.10.
klopek (11. krog)
 
9.10.
*SONČEK (3. krog)
 
10.10.
*bobika*
crtek

14.10.
ursi1986
babybee81 (1. krog)

20.10.
anonimna user posted image

x.10
heln
 
 
Skupaj nas je: 14
 
Navijačice user posted image :
Gulia, Littlesun, Katte,
Iluna,mojamura, mladika


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
12.9.2011 10:31:56   
benji
Ojla,
se pridružujem oktoberfestu user posted image  user posted image .

Katte, prosim če me umestiš kar na konec ... pod X.10.
Pa hvala za lepe želje na temi septemberk.user posted image user posted image user posted image .
Držim pesti, da me ne boš zasledovala k oktobrkam. user posted image user posted image user posted image

Sem se že naročila na ponoven posvet v neplodnostni, kako naprej. Vseeno pa, da ne bom sedela križem rok, bova med tem še en mesec poskusila s klomifenom. Mogoče pa le uspe. Jaz sicer nisem bila za, glede na stranske učinke, ampak me je moj prepričal, da morava poskusiti in narediti vse, da si potem ne bova očitala.
Pa še datum sva dobila približno sredi ciklusa in računam, da bi lahko preverila ali klomifen deluje ali ne.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
12.9.2011 10:49:23   
Katte
Hvala, benji.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu benji)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
12.9.2011 10:50:01   
Katte
 

PRIČAKUJEMO : user posted image   user posted image   user posted image   
 
1.10.
RedSonja
 
2.10.
polho3006 (2. krog)
 
3.10.
SILVA
 Mamabear

6.10.
Gulia
urssi (5. krog)
 
8.10.
klopek (11. krog)
 
9.10.
*SONČEK (3. krog)
 
10.10.
*bobika*
crtek

14.10.
ursi1986
babybee81 (1. krog)

20.10.
anonimna user posted image

x.10
heln
benji
 
Skupaj nas je: 15
 
Navijačice user posted image :
Gulia, Littlesun, Katte,
Iluna,mojamura, mladika


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
12.9.2011 11:23:42   
benji
O, sem pozabila napisati kateri krog je,...ampak je res žalostna cifra.
Tako da, Katte, prav všeč mi je tako, kot si navedla v seznamčku,...brez kroga. Me drugače že samo bežen pogled na seznamček zamori,..

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
12.9.2011 11:35:08   
Katte
Jaz napišem krog samo, če ga same napišete, ne vlečem naprej s prejšnjih tem. Svojega kar napišem, tako lažje sledim. Je pa že pri obema kar malo žalostna cifra, ja user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu benji)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
13.9.2011 8:37:46   
štrumfek
Jutro puce.
bi se vam pridružila, če smem...
Midva imava doma 2-letno nagajivko, zdaj pa sva se odločila, da dobi družbo user posted image
Torej štartam v prvi krog user posted image pa ne pričakujem 7.10




< Sporočilo je popravil štrumfek -- 13.9.2011 8:38:47 >

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
13.9.2011 13:51:58   
Katte
Dobrodošla, štrumfek.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
13.9.2011 13:53:00   
Katte
 

PRIČAKUJEMO : user posted image   user posted image   user posted image   
 
1.10.
RedSonja
 
2.10.
polho3006 (2. krog)
 
3.10.
SILVA
 Mamabear

6.10.
Gulia
urssi (5. krog)
 
7.10. 
štrumfek
 
8.10.
klopek (11. krog)
 
9.10.
*SONČEK (3. krog)
 
10.10.
*bobika*
crtek

14.10.
ursi1986
babybee81 (1. krog)

20.10.
anonimna user posted image

x.10
heln
benji
 
Skupaj nas je: 16
 
Navijačice user posted image :
Gulia, Littlesun, Katte,
Iluna,mojamura, mladika


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
13.9.2011 15:02:34   
rozi55
Mene med navijačice user posted image user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
14.9.2011 13:32:51   
LittleSun
Žal je tudi mene obiskala user posted image user posted image user posted image ta mesec je bil to hud padec na trda tla, ker sem imela vse možne znake nosečnosti in sem že sanjala o tem kako bomo povedali, kako bom videla pikico na UZ (itd...saj veste da domišljija nima mejauser posted image ).

Tokrat user posted image pričakujem 12.10 (8.krog) in upam, da bo to lepo darilo za moj rojstni dan.

(odgovor članu rozi55)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
14.9.2011 15:02:51   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Žal je tudi mene obiskala user posted image user posted image user posted image ta mesec je bil to hud padec na trda tla, ker sem imela vse možne znake nosečnosti in sem že sanjala o tem kako bomo povedali, kako bom videla pikico na UZ (itd...saj veste da domišljija nima mejauser posted image ).

Tokrat user posted image pričakujem 12.10 (8.krog) in upam, da bo to lepo darilo za moj rojstni dan.



Littlesun en veeeeeeeeeeeeelik objemček..kr solzne oči sem dobila..ker sem res verjela da si noseča..
Tudi razumem te, ker vem kakšen pekel sem doživljala tiste 4 dni od izcedka do M. ..vse sem imela že splanirano.. ampak ok zdej sem potolažena,ker sva poizkusila šele prvič načrtno..

Bova pa skupaj čakale z še ostalimi oktobra .. tokrat pa bo !!

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
14.9.2011 19:10:15   
štrumfek
LittleSunuser posted image upam da bo oktober prinesel en velik +

jaz sem pa nekaj zamešala, tako, da user posted image NE pričakujem 2.10


(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
14.9.2011 21:44:26   
LittleSun
bobika moja hvala tiuser posted image . sem jokala kot dež že ko sem naredila test, takrat sem tudi zagotovo vedela, da bo gospa tečnoba prišla v kratkem. Sedaj sem že malo bolje. Imam nove plane in upam, da bodo kmalu videni rezultati. Sem pridelala kar nekaj kg v zadnjem letu in mislim, da so tile krivi, da ne morem zanositi. Bo treba v akcijo. user posted image user posted image

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
14.9.2011 22:24:21   
*bobika*

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

bobika moja hvala tiuser posted image . sem jokala kot dež že ko sem naredila test, takrat sem tudi zagotovo vedela, da bo gospa tečnoba prišla v kratkem. Sedaj sem že malo bolje. Imam nove plane in upam, da bodo kmalu videni rezultati. Sem pridelala kar nekaj kg v zadnjem letu in mislim, da so tile krivi, da ne morem zanositi. Bo treba v akcijo. user posted image user posted image

ko bi ti le lahko pomagala na daljavo.. jaz sem pa ravno iz mucenja na neke vrste aerobiki..treniramo z bivso miss fitnes brino romih..pol ves kak nas muci..ampak sem ji hvalezna..ker se pocutim super..
jst resnicno upam da bomo v oktobru vse zagledale pluse.. midva pocasi zacenjava na polno..sam da.se m. cisto poslovi..upam da.ne bom zamudila o.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
14.9.2011 22:27:11   
chungalunga
Živjo punce!

Če dovolite, bi se vam pridružila. Vas že nekaj časa spremljam, sicer bolj na hitro, vendar vseeno... Mi je všeč, kako si iz meseca v mesec vlivate pogum in optimizem ter navijate ena za drugo.
Jaz sem ena izmed bolj žalostnih v čakalni vrsti. Sem že v 22. krogu (Se mi zdi? Dolgo že skratka). Pa vendar upam, da tudi mene kmalu doleti vesela novička. To pričakujem v začetku oktobra in sicer nekje 6. 10.
Pozdravček vsem in srečno! Držim pesti za vse.

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
15.9.2011 8:19:08   
LittleSun
bobika hvala, zlata si. Bom se že nekako spravila na noge in našla pot do user posted image user posted image
danes sem imela grozno jutro, ne samo da smo zaspali, še avto mi ni vžgal in sem uspela zamuditi 40 min v službo, ahuser posted image

Seveda zaradi user posted image vse to zgleda v moji glavi še huje, saj imam tako spreminjanje razpoloženja. Pa še dragi mi je zjutraj posvzorič sive lase. Ko sem videla, da sem zaspala, sem ga prosila če mi pomaga pikeca obleči in reče da ga bo kar v postelji. Kar pomeni, da mu moram prinesti vsa oblačila, ga sama dati na stranišče in potem porihtati. Potem mi to pač ni v pomoč. In nervozna kot sem bila sem šizdila in on začne kako nisem prijazna, da mi ne bo več govoril naj bom prijazna in bla bla bla. Vedno pač ne morem biti prijazna in požreti vsega. Če se mi ni zdelo prav kaj je naredil, potem mu to povem in pika. Mogoče razadi nervoze res nisem uporabila ravno lepega tona, še daleč pa je bilo od tega da bi kričala ali kaj. user posted image user posted image

upam da bo dan kaj lepši in bolj vesel.

(odgovor članu chungalunga)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
15.9.2011 8:26:23   
polho3006

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Žal je tudi mene obiskala user posted image user posted image user posted image ta mesec je bil to hud padec na trda tla, ker sem imela vse možne znake nosečnosti in sem že sanjala o tem kako bomo povedali, kako bom videla pikico na UZ (itd...saj veste da domišljija nima mejauser posted image ).

Tokrat user posted image pričakujem 12.10 (8.krog) in upam, da bo to lepo darilo za moj rojstni dan.




Joj pa tako si bila prepričana da tokrat bo user posted image ...no pa saj enkrat bo!!! Samo pozitivne misli moramo imeti.

Tudi jaz sem imela v začetku leta kar nekaj kg. preveč ampak sem do sedaj dala dol že skoraj vse kar je bilo preveč. In to samo z dieto ˝manj žri˝. Odpovedla sem se sladkraijam in vsakič šla od mize ,lačna in rezultat je bil 2-3 kg manj v enem mesecu. Mlao pa je k temu pripomoglo tudi moje dete, ki je kot živo srebro in je treba kar naprej laufati za njim.

Držim pesti da bo oktober za nas uspešnejši od septembra.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
15.9.2011 8:30:37   
klopek
LittleSun  pošiljam polen koš user posted image user posted image user posted image

Sem bila prepričana, da boš samo med navijačicami v oktobru user posted image

Ja no se bomo pa vzbodbujale in navijale a ne punce?  Tako kot pravi polho3006 pozitivaaaaa! Pa bo polno junijskih user posted image

Je pri kateri že akcija, una taprava? user posted image

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
15.9.2011 8:37:20   
štrumfek



IZVIRNO SPOROČILO: klopek

LittleSun  pošiljam polen koš user posted image user posted image user posted image

Sem bila prepričana, da boš samo med navijačicami v oktobru user posted image

Ja no se bomo pa vzbodbujale in navijale a ne punce?  Tako kot pravi polho3006 pozitivaaaaa! Pa bo polno junijskih user posted image

Je pri kateri že akcija, una taprava? user posted image
 

jap jap... pri nas user posted image zdaj nekje bi morla bit O, tako, da zeelo pridno slončkamouser posted image
  


< Sporočilo je popravil štrumfek -- 15.9.2011 8:38:16 >

(odgovor članu klopek)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
15.9.2011 8:54:54   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

. Pa še dragi mi je zjutraj posvzorič sive lase. Ko sem videla, da sem zaspala, sem ga prosila če mi pomaga pikeca obleči in reče da ga bo kar v postelji. Kar pomeni, da mu moram prinesti vsa oblačila, ga sama dati na stranišče in potem porihtati. Potem mi to pač ni v pomoč. In nervozna kot sem bila sem šizdila in on začne kako nisem prijazna, da mi ne bo več govoril naj bom prijazna in bla bla bla. Vedno pač ne morem biti prijazna in požreti vsega.


joj deeeeeedi...
Pri nas je podobno včasih.. sploh zjutraj ..takrat ko ga on vozi pred službo v vrtec..in ko je že panika da je pozen.. mi reče a ga lahko ti pelješ v vrtec..ampak jst se tud morem zrihtat,pa oblčet njega,sebe, za vrtec pripravit,pol po možnosti še srajco dragemu zlikat user posted image  .. ma kaj čmo.. ženske smo multipraktik..
Je pa čisto druga zgodba če mene ni doma..a pol pa lahk vse sam zrihta..

Sej bo, mene tudi vedno meče ko imam M. - nehote.

Glede Kg pa poizkusi najprej s hrano..kakšno ločevalno dieto, čeprav brez športa kaj hitro dobiš nazaj kg.. za začetek poizkusi s telovadbo doma- vsaj pol ure na dan, pa malo prehrano spremeni in verjemi da bo šlo..

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
15.9.2011 9:26:49   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: *bobika*

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

. Pa še dragi mi je zjutraj posvzorič sive lase. Ko sem videla, da sem zaspala, sem ga prosila če mi pomaga pikeca obleči in reče da ga bo kar v postelji. Kar pomeni, da mu moram prinesti vsa oblačila, ga sama dati na stranišče in potem porihtati. Potem mi to pač ni v pomoč. In nervozna kot sem bila sem šizdila in on začne kako nisem prijazna, da mi ne bo več govoril naj bom prijazna in bla bla bla. Vedno pač ne morem biti prijazna in požreti vsega.


joj deeeeeedi...
Pri nas je podobno včasih.. sploh zjutraj ..takrat ko ga on vozi pred službo v vrtec..in ko je že panika da je pozen.. mi reče a ga lahko ti pelješ v vrtec..ampak jst se tud morem zrihtat,pa oblčet njega,sebe, za vrtec pripravit,pol po možnosti še srajco dragemu zlikat user posted image  .. ma kaj čmo.. ženske smo multipraktik..
Je pa čisto druga zgodba če mene ni doma..a pol pa lahk vse sam zrihta..

Sej bo, mene tudi vedno meče ko imam M. - nehote.

Glede Kg pa poizkusi najprej s hrano..kakšno ločevalno dieto, čeprav brez športa kaj hitro dobiš nazaj kg.. za začetek poizkusi s telovadbo doma- vsaj pol ure na dan, pa malo prehrano spremeni in verjemi da bo šlo..


ja sej sem diplomirala iz hujšanja in je šlo super do lani, potem pa se je vse začelo in nisem imela energije. sedaj sem pač slonuser posted image know how obvladam, samo realizirati je trebauser posted image user posted image

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?