|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moje kile :-(
19.9.2011 23:44:44   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Saj bi rekla, če bi prišel v skrbi za njeno zdravje in dobrobit in rekel, srči, skrbi me zate, takšna teža ni zdrava. Preveč hrane ti uničuje zdravje, telo, tebe kot osebo, jaz pa bi rad, da si zdrava, da se dobro počutiš v svojemu telesu, kako ti lahko pomagam? Tako nekako, ne dobesedno seveda.


Mogoče pa ji je, pa ni slišala in je ubral drugo pot , da bi ga slišala....





Čisto možno, ampak sedanji pristop tudi ne bo obrodil pozitivnih rezultatov, le ločil ju bo. Zato je treba sest skupaj in se konkretno pogovorit, se soočit, pa da padejo ven vse tiste zadržane besede, jeza, potlačena čustva, da se potem končno vidi na čem si in lahko začneš delat na rešitvi, takšni ali drugačni.
Le da nas je v večini takih soočenj strah - ker kaj lahko slišimo o sebi tudi kakšno nelepo, a resnično stvar, tega pa seveda nočemo, in ker končen rezultat, pa naj bo takšen ali drugačen, zahteva aktivno delovanje in je zato marsikdaj lažje pasivno čakat, da se bodo stvari rešile same od sebe (kar se seveda ne). Velja za obe strani.

Itak!

Samo če predvidevam scenarij, da je vse lepo blo že neštetokrat rečeno, pa nobenega haska se ne čudim, da jo je začel poniževat. Ne pravim, da je prav...to nikakor ni!
Kaj pa ima njen mož za izgubit? Ni mu privlačna v takšnem stanju kot je, zato naj ne bi naredila nič in lahko konec pričakuješ v vsakem primeru.

absolutno je pa možno, da ima njen mož kaj na vesti in da se mu slučajno ne bi bilo treba branit, jo napada z izgovorom na težo. To bi pa sama morala preverit.

< Sporočilo je popravil mika -- 19.9.2011 23:45:38 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Moje kile :-(
20.9.2011 7:46:34   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

Ženske! Enkrat pišete, da ne marate moških ki nič ne naredijo zase, ležijo, pijejo pir in gledajo TV, če ne zaspijo prej.

Zdaj pa ko vam kdo reče, da bi blo fajn kej narediti na sebi, pa obrnete ploščo in je tepec.

Tko mal v razmislek.


A si ti mal omejen? Še enkrat preberi zgornji sestavek, če še ne boš razumel, ga preberi še enkrat, če pa še v drugo ne bo kliknilo, pol ti pa ni pomoči. Je tukaj zelo velik razlog to, da punca nima samopodobe in da ne dela na sebi, sam s tem kile nimajo nič. Če bi punca mela samo malo samopodobe bi takega idiota zabrisala iz spalnice kolikor je dolg in širok.

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Moje kile :-(
20.9.2011 7:59:25   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

Avtorica te teme, kaj pa bi bilo narobe, če greš zvečer malo laufat ali pa če se vpišeš na zdaj popularni Zumbo? Predvsem tebi bo koristilo. Jebi ga, realnost je pač taka.


Mogoče pa ne more, ker take sorte bitje moškega spola tud pri otrocih ponavad ne postorijo nič.

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Moje kile :-(
20.9.2011 8:12:12   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

Avtorica te teme, kaj pa bi bilo narobe, če greš zvečer malo laufat ali pa če se vpišeš na zdaj popularni Zumbo? Predvsem tebi bo koristilo. Jebi ga, realnost je pač taka.


Mogoče pa ne more, ker take sorte bitje moškega spola tud pri otrocih ponavad ne postorijo nič.


Kalbo, zastonj se trudiš. Če človeku ne nese, ne nese.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Moje kile :-(
20.9.2011 8:41:31   
Spontan
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

Ženske! Enkrat pišete, da ne marate moških ki nič ne naredijo zase, ležijo, pijejo pir in gledajo TV, če ne zaspijo prej.

Zdaj pa ko vam kdo reče, da bi blo fajn kej narediti na sebi, pa obrnete ploščo in je tepec.

Tko mal v razmislek.


A si ti mal omejen? Še enkrat preberi zgornji sestavek, če še ne boš razumel, ga preberi še enkrat, če pa še v drugo ne bo kliknilo, pol ti pa ni pomoči. Je tukaj zelo velik razlog to, da punca nima samopodobe in da ne dela na sebi, sam s tem kile nimajo nič. Če bi punca mela samo malo samopodobe bi takega idiota zabrisala iz spalnice kolikor je dolg in širok.


Vprašaj se o svojih mentalnih omejitvah, če kar na slepo verjameš, da je on točno tako rekel in da to ni bil efekt na nekaj čisto tretjega, kar je morebiti dobil serviranega in kar naprej sklepaš, da tudi pri otrocih on nič ne naredi in pdb kozlarije.

V resnici pa samo hočeš povedit, koliko ti narediš pri otrocih ipd kozlarije.

Kje je tvoja samopodoba?

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Moje kile :-(
20.9.2011 9:03:05   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: mika
Samo če predvidevam scenarij, da je vse lepo blo že neštetokrat rečeno, pa nobenega haska se ne čudim, da jo je začel poniževat. Ne pravim, da je prav...to nikakor ni!


give me a break. če ti rata življenski partner neprivlačen, ko/če pridobi 8 kil, je neki zelo narobe s tabo.

in drugič - kdo si TI (tudi če si partner), da boš enemu, ki se OK počuti in ti je to tudi rekel, da mora shujšat ali pazit na zdravje, če se je zredil za par kil? spet sorry, ampak tudi tukaj je nekaj zelo narobe s tabo, da si dovoliš pritiskat na enega človeka in mu psihirat za nekaj za kar je njemu ok in ga niti ne ogroža (ja, btw, ona NI ful debela in se ni vmes zredila za 15-20 kil).

Kaj pa ima njen mož za izgubit? Ni mu privlačna v takšnem stanju kot je, zato naj ne bi naredila nič in lahko konec pričakuješ v vsakem primeru.


kaj ma za zgubit? očitno nič, ker je njegov razlog zakaj je z njo, zelo plehek. da pa ona ne naredi nič - jah, sorry, če bi jaz bila sebi ok, tudi ne bi naredila nič. misliš, da bi šla hujšat za 15 kil, če sem sebi ok? zakaj že? ker modelu, ki je z mano odkar sem "debela", to kar naenkrat ni več ok? user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Moje kile :-(
20.9.2011 9:11:31   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

Vprašaj se o svojih mentalnih omejitvah, če kar na slepo verjameš, da je on točno tako rekel in da to ni bil efekt na nekaj čisto tretjega, kar je morebiti dobil serviranega in kar naprej sklepaš, da tudi pri otrocih on nič ne naredi in pdb kozlarije.

V resnici pa samo hočeš povedit, koliko ti narediš pri otrocih ipd kozlarije.

Kje je tvoja samopodoba?


Bluziš. Očitno ti tudi po drugem branju ni kapnilo v čemu je trik, torej je škoda truda s tabo.

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Moje kile :-(
20.9.2011 9:12:00   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan
Ženske! Enkrat pišete, da ne marate moških ki nič ne naredijo zase, ležijo, pijejo pir in gledajo TV, če ne zaspijo prej.

Zdaj pa ko vam kdo reče, da bi blo fajn kej narediti na sebi, pa obrnete ploščo in je tepec.

Tko mal v razmislek.

A si ti mal omejen? Še enkrat preberi zgornji sestavek, če še ne boš razumel, ga preberi še enkrat, če pa še v drugo ne bo kliknilo, pol ti pa ni pomoči. Je tukaj zelo velik razlog to, da punca nima samopodobe in da ne dela na sebi, sam s tem kile nimajo nič. Če bi punca mela samo malo samopodobe bi takega idiota zabrisala iz spalnice kolikor je dolg in širok.


Vprašaj se o svojih mentalnih omejitvah, če kar na slepo verjameš, da je on točno tako rekel in da to ni bil efekt na nekaj čisto tretjega, kar je morebiti dobil serviranega in kar naprej sklepaš, da tudi pri otrocih on nič ne naredi in pdb kozlarije.

V resnici pa samo hočeš povedit, koliko ti narediš pri otrocih ipd kozlarije.

Kje je tvoja samopodoba?



sam ma kalbo prav - v 99%-ih tipi, kot tale "cvetek" od Mile, ki ne spoštujejo matere svojih otrok, niso neki zavedni in kvalitetni očetje. ker karakter je dosleden; če ne premoreš osnovnega spoštovanja do najbližjih in si nesposoben dojet kako ti žena čuti (ali pa nočeš - končni rezultat je isti), ga tudi pred otroki ne moreš aplicirat in/ali udejanit preko njih.

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Moje kile :-(
20.9.2011 9:22:49   
Spontan
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
sam ma kalbo prav - v 99%-ih tipi, kot tale "cvetek" od Mile, ki ne spoštujejo matere svojih otrok, niso neki zavedni in kvalitetni očetje. ker karakter je dosleden; če ne premoreš osnovnega spoštovanja do najbližjih in si nesposoben dojet kako ti žena čuti (ali pa nočeš - končni rezultat je isti), ga tudi pred otroki ne moreš aplicirat in/ali udejanit preko njih.


Ja, ampak jaz nisem nikjer videl, kaj je ta tip rekel, kakšen je in kako se obnaša? Nič ni napisal, ni se javil, ni potrdil teh trditev niti nič. Glede na kaj ste ga zdaj tako popljuvali? Ne moreš si kar narediti scenarij po svoji domišljiji in potem obsojat nekoga, ki morda splohne obstaja, ker ti v tvojem lastnem življenju nekaj ne paše. Drugih motivov za obsojanje mislim, da ni.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Moje kile :-(
20.9.2011 9:29:22   
Spontan
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Bluziš. Očitno ti tudi po drugem branju ni kapnilo v čemu je trik, torej je škoda truda s tabo.



Prav imaš.

Tudi tebi vse dobro.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Moje kile :-(
20.9.2011 9:30:21   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Saj bi rekla, če bi prišel v skrbi za njeno zdravje in dobrobit in rekel, srči, skrbi me zate, takšna teža ni zdrava. Preveč hrane ti uničuje zdravje, telo, tebe kot osebo, jaz pa bi rad, da si zdrava, da se dobro počutiš v svojemu telesu, kako ti lahko pomagam? Tako nekako, ne dobesedno seveda.


Mogoče pa ji je, pa ni slišala in je ubral drugo pot , da bi ga slišala....





Čisto možno, ampak sedanji pristop tudi ne bo obrodil pozitivnih rezultatov, le ločil ju bo. Zato je treba sest skupaj in se konkretno pogovorit, se soočit, pa da padejo ven vse tiste zadržane besede, jeza, potlačena čustva, da se potem končno vidi na čem si in lahko začneš delat na rešitvi, takšni ali drugačni.
Le da nas je v večini takih soočenj strah - ker kaj lahko slišimo o sebi tudi kakšno nelepo, a resnično stvar, tega pa seveda nočemo, in ker končen rezultat, pa naj bo takšen ali drugačen, zahteva aktivno delovanje in je zato marsikdaj lažje pasivno čakat, da se bodo stvari rešile same od sebe (kar se seveda ne). Velja za obe strani.

Itak!

Samo če predvidevam scenarij, da je vse lepo blo že neštetokrat rečeno, pa nobenega haska se ne čudim, da jo je začel poniževat. Ne pravim, da je prav...to nikakor ni!
Kaj pa ima njen mož za izgubit? Ni mu privlačna v takšnem stanju kot je, zato naj ne bi naredila nič in lahko konec pričakuješ v vsakem primeru.

absolutno je pa možno, da ima njen mož kaj na vesti in da se mu slučajno ne bi bilo treba branit, jo napada z izgovorom na težo. To bi pa sama morala preverit.


Saj prvim, treba bo eno konkretno soočenje in dati na pladenj vse zamere, čustva, želje. In potem se bo pokazalo: je plehek bebec (moj dragi pravi, da bi si avtorica morala najti moškega, ki jo bo cenil tako kot je in ji bil v oporo, tudi če bi hotela shujšati) ali zaskrbljen mož, ki ne ve več, kako naj ženi dopove, da njena teža ni zdrava. Samo glede na napisano se mi v 99% zdi, da se gre za to, kar je napisala Vijoličarka.


(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Moje kile :-(
20.9.2011 9:38:32   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
sam ma kalbo prav - v 99%-ih tipi, kot tale "cvetek" od Mile, ki ne spoštujejo matere svojih otrok, niso neki zavedni in kvalitetni očetje. ker karakter je dosleden; če ne premoreš osnovnega spoštovanja do najbližjih in si nesposoben dojet kako ti žena čuti (ali pa nočeš - končni rezultat je isti), ga tudi pred otroki ne moreš aplicirat in/ali udejanit preko njih.


Ja, ampak jaz nisem nikjer videl, kaj je ta tip rekel, kakšen je in kako se obnaša? Nič ni napisal, ni se javil, ni potrdil teh trditev niti nič. Glede na kaj ste ga zdaj tako popljuvali? Ne moreš si kar narediti scenarij po svoji domišljiji in potem obsojat nekoga, ki morda splohne obstaja, ker ti v tvojem lastnem življenju nekaj ne paše. Drugih motivov za obsojanje mislim, da ni.


In od kje tebi dokazi, da je bilo besedilo napisano v afektu, po tem ko ji je prijazno rekel, naj nekaj naredi na sebi? To lahko zagotovo veš samo če si ti tist junak. Bluziš na kubik.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 20.9.2011 9:40:08 >

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Moje kile :-(
20.9.2011 10:05:12   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
sam ma kalbo prav - v 99%-ih tipi, kot tale "cvetek" od Mile, ki ne spoštujejo matere svojih otrok, niso neki zavedni in kvalitetni očetje. ker karakter je dosleden; če ne premoreš osnovnega spoštovanja do najbližjih in si nesposoben dojet kako ti žena čuti (ali pa nočeš - končni rezultat je isti), ga tudi pred otroki ne moreš aplicirat in/ali udejanit preko njih.


Ja, ampak jaz nisem nikjer videl, kaj je ta tip rekel, kakšen je in kako se obnaša? Nič ni napisal, ni se javil, ni potrdil teh trditev niti nič. Glede na kaj ste ga zdaj tako popljuvali? Ne moreš si kar narediti scenarij po svoji domišljiji in potem obsojat nekoga, ki morda splohne obstaja, ker ti v tvojem lastnem življenju nekaj ne paše. Drugih motivov za obsojanje mislim, da ni.


motivov za obsojanje je sigurno več kot trdiš ti (kaj so, niti ni pomembno atm). vseh motivov pa itak ne moreš poznati (glede na tvoj zgornji post, kjer tudi mi ne vemo kaj je res in kaj ne, tudi ti ne veš kake motive imamo lahko sodelujoči v debati). komentiramo začetni post in glede na post so padli primerni komentarji. zdaj, kaj je kdo rekel in kaj je res in kaj ni ter ostala šara - po tvoji logiki lahko potem kar zapremo tale forum, ker nikoli ni zraven vseh vpletenih in nikoli ne boš zvedel absolutne resnice user posted image

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Moje kile :-(
20.9.2011 10:37:39   
ronja
Kaj pa ima njen mož za izgubit? Ni mu privlačna v takšnem stanju kot je, zato naj ne bi naredila nič in lahko konec pričakuješ v vsakem primeru.

Veliko lahko izgubi: spoštovanje in zaupanje, recimo. Ok, ni mu več privlačna in bo itak konec. Tudi če je res tako, so konci lahko zelo različni - in konec po poniževanju in takemle odnosu je precej bolj grozen kot pa konec po tem, ko pač ugotoviš, da nisi za skup, ker imata različne želje in navade, pričakovanja od življenja...

Vprašaj se o svojih mentalnih omejitvah, če kar na slepo verjameš, da je on točno tako rekel in da to ni bil efekt na nekaj čisto tretjega, kar je morebiti dobil serviranega

Spontan, tudi če je to izrekel v afektu, še vedno ostaja tisti drugi pol - da ona njun odnos čuti kot da se on sprazni na njej. To pa ni od enkrat in ni od afekta in ni od neke jeze ali česa takega.

spet sorry, ampak tudi tukaj je nekaj zelo narobe s tabo, da si dovoliš pritiskat na enega človeka in mu psihirat za nekaj za kar je njemu ok in ga niti ne ogroža (ja, btw, ona NI ful debela in se ni vmes zredila za 15-20 kil).

No, tu se zdravniki sicer ne bi strinjali s teboj - ITT 28 je klasificiran kot debelost in nevaren za zdravje. Ne vem, koliko je ona res ogrožena od kil, ker nimam pojma, kak tip postave ima, je pa to precej pomembno (ali je bolj ritasta ali ima večji trebuh - slednje je precej večji dejavnik tveganja za srčno-žilne bolezni), jo pa vsekakor bolj ogroža tale odnos kot kile.

Nič ni napisal, ni se javil, ni potrdil teh trditev niti nič.

Je pa dal svoji ženi občutek, da je ne spoštuje in da je seks zanj samo praznjenje. Tega si noben partner ne more privoščit, če ima rad svojo ženo, pa sploh ne. Če bi njega res skrbelo zanjo, potem ona ne bi mogla dobit takega občutka v seksu - ker verjemi mi, to ni normalno - še nikoli nisem imela takega občutka, pri nobenem fantu, pa smo se tudi kdaj kaj skregali. Ampak mi enostavno ni noben dajal takega občutka.

Podpis pod ankico - karte na mizo, da vidita pri čem sta.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Moje kile :-(
20.9.2011 10:41:46   
Milaa
Hvala vsem za komentarje, vesela sem vseh tako moških kot ženskih.user posted image

Dejstvo je tako da sva bila kar nekaj let pred poroko skupaj in ni imel NIKOLI pripomb čez mojo težo!
Začelo se je v zadnji nosečnosti, in res takrat ni bil žaljiv, samo ves čas je spraševal kdaj bom shujšala, da ne smem toliko jest, meni pa hormoni delali na polno in so bile želje po taki in drugačni hrani, pa sem se v celi nosečnosti zredila 10 kil...bi rekla nekaj normalnega, no me je pa že v porodni, ko sem rodila in ko sva imela čas za crkljanje s svojo user posted image lepo opozoril, da zdaj bom pa res morala shujšat.
Celo nosečnost sem to poslušala pa še za piko na i par minut po tem ko sem rodilauser posted image Ok vredu...bom shujšala,pa so minevali meseci, zdaj sem 4 mesece od poroda, polno dojim, na prednosečniški teži sem bila že 1 mesec po porodu, hvalabogu zaradi dojenja....
Očitno je videl da ni napredka in je pač padel ven in mi naprej zmetal vse kolegice, pa celulit...zna točno povedat na katerih mestih ga ima največ....ipd.
Glede sexa je že od zadnjega njegovega izbruha postavljen na hladno in naslednjič ko bo želel, ga bom vprašala ali bi si rad jajca spraznil, ali bi se rad ljubil z mano. Najbolj smešno mi je, ker je rekel da me s tem kaznuje da je hladen do mene in da ni nežnosti, da ko bom pa shujšala bo pa vse drugače. Mislim da je sam sebi največji trn v peti in ne moje kile, sploh pa ker nikoli nisem bila suhica in mi ni fer da to pričakuje od mene.
Hvala ker ste mi odprli oči, vsak po svojeuser posted image
Moj načrt je....bom shujšala, zarad sebe in ker sem trmasta, pa da mu dokažem da kile niso razlog in da ga bo kasneje pa začelo motit kaj drugega......v to sem 100% Ker ni nezadovoljen z mano ampak sam s sabo.
Pa naj kdo reče da forumi niso fajn...meni ste odprli oči in mi vlili samozavest, zdaj je pa na meni da začnem delali na sebi.user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Moje kile :-(
20.9.2011 11:00:17   
kalbo
Veš, poznam par oziroma zakonca, kjer je ona iz izklesane športne postave po dveh nosečnostih pridelala kar nekaj kilogramov, on pa tud ni ostal na enakih kilogramih. On jo dostikrat špikne glede teže, kar meni sicer ni všeč, samo v njegovih očeh je za njo spoštovanje in ljubezen. Spoštuje svojo ženo in mamo njunih otrok točno takšno kot je in vem, da bo to spoštovanje in ljubezen med njima tam tudi ko morebiti ona shujša, pa se on zredi, vse do takrat ko bosta oba zgubana. In v temu je ves trik zakona pomojem.

Gre pa za mojega prijatelja in njegovo ženo. To je eden takšnih prijateljev, s katerim se ne slišiš in vidiš kar nekaj časa, samo veš, da so tam.

(odgovor članu Milaa)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Moje kile :-(
20.9.2011 11:37:32   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
spet sorry, ampak tudi tukaj je nekaj zelo narobe s tabo, da si dovoliš pritiskat na enega človeka in mu psihirat za nekaj za kar je njemu ok in ga niti ne ogroža (ja, btw, ona NI ful debela in se ni vmes zredila za 15-20 kil).

No, tu se zdravniki sicer ne bi strinjali s teboj - ITT 28 je klasificiran kot debelost in nevaren za zdravje.


sorry, ampak ITT 28 je kvalificiran kot "čezmerna teža" in ne debelost. debelost je nad 30. kar poglej si:
http://si.oriflame.com/products/show-wellness.jhtml?tag=BMI
http://www.tosemjaz.net/clanki/547/detail.html

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Moje kile :-(
20.9.2011 12:10:37   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Naj poriva v štekdozo, tepec.


user posted image

sicer pa podpis pod tole.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Moje kile :-(
20.9.2011 13:25:40   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

ne vem zakaj, ampak bom očitno edina, ki se strinja s tem, kar je napisal Spontan.


Bistveno je, da drugi vedo zakaj.

Sicer je možnih več variant zakaj toliko sponašanja, ampak se je pa za vprašat...ali ima drugo s katero te primerja, ali si se res tako hudo zapustila da ni problem samo v kilaži, ali pa mu pač po pravici povedano tvoja postava več ni všeč.
Sicer način, kako ti to dopoveduje res ni pohvalen, bi se pa vseeno lahko zamislila in mogoče vzela kot pozitivno kritiko v smislu, naredi nekaj zase. Če se ti dobro počutiš v svojem telesu OK, potem itak moraš izžarevati privlačnost in biti privlačna, ne samo sebi, ampak tudi okolici. Če si privlačna samo sebi...ne vem no.
Ker ne vem kaka zgledaš, ne morem biti kaj pametna, lahko pa recimo vzamem sliko iz trač revije, ko so na plaži slikali V. Resnika in njegovo ženo...resda ima vsak svoj okus, ampak ženska je zgledala user posted image . Če so mu všeč take, mu pač so, če mu ne bi bila, bi ji pa delal samo medvedjo uslugo, če bi ji rekel, da naj shujša...


Ocitno je Resnik (kot primer, ki si ga sama izpostavila) dovolj dozorel, da je dojel kako privlacnost ni usodnega pomena za kvaliteto zveze. Je zgolj tista morda res prva vednar tudi najbolj povrsen dejavnik za stik med dvema. Ce sprejmes, da si izgled te vsaka podobno "privlacna in urejena" zenska nadnmesti pri partnerju. Ce si pa nekaj vec, notranjost je tvoja "lupina, fasada..." nebistvena.
In ja pomembno je, da si privlacen sam sebi, da si sam s seboj zadovoljen. Nekdo kot potrditev potrebuje okolico in njeno odobravanje; nekdo tega ne potrebuje ker ne zivi za okolico. Ne zdi se mi, da ljudje potrebujemo gospodarja, ki nam bo povedal ali smo pridni ali izpolnimo pricakovanja ali ne. Nase zivljenje naj ne bi bilo last in presoja drugega - naj bi bilo nasa osebna last in presoja.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Moje kile :-(
20.9.2011 14:47:23   
juhica
Ej da ti dec par minut po porodu takole pribijeuser posted image user posted image , dobesedno za user posted image ... Pa če maš dvesto kg, takrat vsak svojo ženo hvali...

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Moje kile :-(
20.9.2011 17:22:46   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: juhica

Ej da ti dec par minut po porodu takole pribijeuser posted image user posted image , dobesedno za user posted image ... Pa če maš dvesto kg, takrat vsak svojo ženo hvali...


Obcutljiva dusica, kaj ces ...... Lahko bi ga zenska po porodu vprasala ce si ga bo koncno dal povecat, da ne bo porod edina opazna spolna izkušnja....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Moje kile :-(
20.9.2011 19:42:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Milaa

Moj načrt je....bom shujšala, zarad sebe in ker sem trmasta


IZVIRNO SPOROČILO: Milaa

Največji problem pa je, ker mene moje kile ne motijo in se počutim ok...


Zakaj zaradi sebe? Če se že počutiš ok v svoji koži, zakaj bi jo menjala?

(odgovor članu Milaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Moje kile :-(
20.9.2011 19:44:53   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: juhica

Ej da ti dec par minut po porodu takole pribijeuser posted image user posted image , dobesedno za user posted image ... Pa če maš dvesto kg, takrat vsak svojo ženo hvali...


Obcutljiva dusica, kaj ces ...... Lahko bi ga zenska po porodu vprasala ce si ga bo koncno dal povecat, da ne bo porod edina opazna spolna izkušnja....


user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Moje kile :-(
20.9.2011 19:49:20   
Taddy78
Sicer nima to nobene veze z avtorico, pa vseeno...nikoli nisem skrivala in nikoli ne bom, da mi debele ženske in moški niso všeč. Po kilaži sicer nikoli nisem izbirala prijateljev oz. znancev, je pa res, da sem poznala samo eno, sicer super žensko, ki pa je imela postavo za user posted image . In kaj zdaj? Logično da po 6.porodih ni mogla biti idealna, je pa bila res hudo debela. In ne mi govorit, kako je vseeno če si debel, ker vsi samo jamrajo kako jih bolijo kolena, pa da težko hodijo, pa da težko dihajo, pa ne vem kaj še vse...debelost je "zasvojenost" (razen za tiste, ki so taki zaradi bolezni). In če nekdo reče da ne mara kadilcev, alkoholikov, narkomanov, zakaj potem jaz ne bi smela rečti, da mi niso všeč debeli.

In ja...pomoje ima partner pravico povedat, če se mu na sopotnici kaj ne dopade. Zveza je sklepanje kompromisov in verjetno se je tudi on moral kdaj čemu odpovedat, da je ugodil njeni želji...zakaj potemtakem on ne bi smel imeti želj. Ok, saj ne rečem, malo je res vse skupaj pretirano...sama sem partnerjevo kritiko o tem, da naj se porihtam in neham hodit okoli v trenerkah, najprej tudi jemala kot slabo, ko pa sem se začela rihtat in se ukvarjat sama s sabo, sem videla, kako prav je imel, saj sem se tudi počutila odlično.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Moje kile :-(
20.9.2011 19:51:24   
Taddy78
Pa še nekaj glede tega, češ, da za sex pa ga nič ne moti...ne vem če imajo kateri moški sexualno privlačno roko, pa si ga glih tak vsak drugi drka...

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?