|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
17.10.2011 8:16:32   
LittleSun


user posted image

PRIČAKUJEMO :     user posted image user posted image user posted image    

1.11
urssi (6.krog)


5.11
missmoon

klopek

8.11
LittleSun (9.krog)
iwa (2. krog)

9.11
crtek (5.krog)


11.11
delfinček76 (11.krog)

srce77 (2.krog)

12.11
alysa

13.11
Maat


20.11
zewa

Skupaj nas je: 11
 
 
Nosečk:
 
Navijačice :
Littlesun, Katte, crtek
*bobika*, sontschica, mladika
HeLenčica, missmoon, SILVA,
LeJo, iwa, Teya D.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
17.10.2011 8:20:29   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: urssi

Imam eno vprašanje. Začela sem z maco, pa sem dobila različne informacije. Zanima me ali maco jemljete cel ciklus ali samo do ovulacije?



Koliko jaz vem naj bi se jo pilo samo do O, vsaj tako jo jaz pijem.

srce77 dobrodošla med nas, upam da bo tvoj čas do user posted image z nami hitreje minil in da jih ta mesec že zagledašuser posted image

Dobro jutro, pa je spet začetek tedna in upam, da bo ta ponedeljek hitro minil. Moj teden bo tokrat pester in komaj čakam na sredo, da grem na potuser posted image user posted image moja user posted image se je poslovila, danes in jutri bo še akcija, potem pa v nedeljo ko se vrnem, upam da ne zamudimo O. Imam testke, tako da bom ta mesec testirala, da bom vedela na čem sem, pa tudi krvomočnica bo moja zvesta spremljevalka ta mesec. Upam, da je ta krog zadnji in zagledamo user posted image . Če ne, pa jih bo božiček prinesel, bom mu napisala pismo, sem bila celo leto zelo pridnauser posted image user posted image

Lep začetek tedna vam želim in pridno slončkajte, da bo november bolj roza kot meseci doslejuser posted image user posted image

(odgovor članu urssi)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
17.10.2011 8:22:34   
missmoon
Dobro jutro punce,

najprej ena user posted image  za vse, potem pa delo user posted image .

Urssi : glede mace. Ta cikelj sem jo tudi jaz začela z maco ( zjutraj), zvečer pa čaj krvomočnice user posted image . Glede čaja sem prebrala, pa tudi punce so povedale tukaj na RR, da ga piješ od konca user posted image , pa do naslednje user posted image  - čeprav upam, da je ne bo user posted image .  Mislila sem, da lahko jemlješ maco tudi od konca user posted image  pa do naslednje user posted image  - zdaj po tvojem vprašanju pa nisem več sigurna. user posted image user posted image
Tko, da punce : kako je z maco. Enako kot s čajem krvomočnice? od konca user posted image  pa do začetka user posted image  ali samo do O ?

lep začetek tedna in pridno user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image  najvijam !!!!!!!!!!!

(odgovor članu urssi)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
17.10.2011 8:41:33   
HeLenčica
Tko, da punce : kako je z maco. Enako kot s čajem krvomočnice? od konca user posted image pa do začetka user posted image ali samo do O ?


Ker ni nekih veljavnih raziskav o učinkih mace na plod se priporoča, da se jo uživa samo do ovulacije. Nekatere ženske jo uživajo tudi noseče, tako da je to pravzaprav tvoja odločitev. Moje mnenje je, da plodeka ni dobro izpostavljati kakršnimkoli tveganjem (kar maca zanj je, če niso raziskani učinki), tako da je po O ne uživam.

(odgovor članu missmoon)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
17.10.2011 8:42:15   
missmoon
Sem malo prebrala na netu glede mace. Večina punc jo pije samo do O, nekatere pa do user posted image . Zdaj pa ne vem user posted image .

LittleSun : ti maco piješ samo do 0, a ne? Čajčk krvomočnice pa od user posted image   pa do naslednje user posted image . Se opravičujem, ker sem malo zmedena user posted image .

(odgovor članu missmoon)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
17.10.2011 8:44:18   
missmoon
Hvala Helenčica. Bom jaz tudi maco po 0 nehala piti. Hvala ti. user posted image . Krvomočinico pa pijem do user posted image ?

Hvala vam punce za vse nasvete user posted image .

(odgovor članu missmoon)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
17.10.2011 8:50:47   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: missmoon

Bom jaz tudi maco po 0 nehala piti. Hvala ti. user posted image . Krvomočinico pa pijem do user posted image ?



Tako je, maca do O,krvomočnica pa je v času O najbolj priporočljiva, tako da do user posted image

(odgovor članu missmoon)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
17.10.2011 9:13:08   
HeLenčica
IZVIRNO SPOROČILO: missmoon

Hvala Helenčica. Bom jaz tudi maco po 0 nehala piti. Hvala ti. user posted image . Krvomočinico pa pijem do user posted image ?

Hvala vam punce za vse nasvete user posted image .


Saj zato smo pa tu user posted image

(odgovor članu missmoon)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
17.10.2011 9:47:31   
missmoon
hvala vam punce user posted image

še tole bi vprašala user posted image . A maco naj bi začela piti 1 dan user posted image  ali po končani user posted image , tako kot čaj krvomočnice?

upam, da ta mesec rata, ker vam bom drugače zihr naslednji mesec spet postavljala ista vprašanja user posted image user posted image .
Midva smo glih tik pred 0, tko da mava ta teden akcijo user posted image . user posted image user posted image  

Dajmo čim več roza barve user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
17.10.2011 9:59:30   
HeLenčica
Maco mislim da lahko piješ med user posted image . Tveganje obstaja samo, če si slučajno user posted image .

(odgovor članu missmoon)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
17.10.2011 10:32:13   
Katte
Hej, punce. No, pa sem dočakala oktobrsko user posted image . Ampak ne vem, če bi se dala na ta seznam. Čez en teden imam namreč laparo in predvidevam, da ne bova mogla v času O (dober teden po operaciji) delati na user posted image , tako da bo ta krog šel mimo. Spremljala pa vas bom kot zvesta navijačica.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
17.10.2011 10:44:57   
LittleSun
Maco piješ od prvega dne user posted image do ovulacije. Tako mi je svetovala tam kjer sem kupila. Lahko bi jo tudi kasneje, ampak ni raziskav ali škodi plodu ali ne.
Krvomočnico piješ od prvega dne po končani user posted image do pozitivnega testkauser posted image user posted image oz (kar nam  ne pride v poštevuser posted image user posted image ) do prvega dne user posted image . Med user posted image je ni dobro piti, saj se potem ne ščistiš dobro.

Katte
tako ali drugače dobrodošla med nami. Skrajni čas, da se nehaš rinit semuser posted image user posted image in se preseliš na bolj pestre teme, močno stiskam pestke zate, vsak mesec user posted image posebej

< Sporočilo je popravil LittleSun -- 17.10.2011 10:50:31 >

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
17.10.2011 13:13:35   
*bobika*
dober dan
Na hitro pokukam sem.. moja user posted image  se počasi poslavlja, no kakšen dan ali dva še bo..
Mi smo se včeraj najedli kostanja, sem danes kot balon.. user posted image
Na seznam me sploh ni treba dajat v novmebru, ker itak bom čakala šele decemebra verjetno..
Sem se pa z dragim v petek ob polnoči tako špičila da še nič kaj veliko ne govoriva, samo nujno in vpričo malega. P**** deci, kako so preponosni da bi poklicali in povedali da jih ne bo domov še kmalu, če so s kolegom zunaj..grrrr..!

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
17.10.2011 15:47:57   
crtek
zdravo punce!

sm mela gužvast vikend, pa nism uspela nič pisat...se pa zdaj javljam user posted image

*bobika*
upam, da kmalu poglihasta...vem kakšni znajo moški bit...moj bivši je biu lih tašn. Predvsem, ko je naredu kšno p , da sva se primla, pol pa se je držau kot, da se morem js njemu opravičevat, kr sm ga nazijala sm misnla, da se mi bo odrolalo vsakič sproti...hvala bogu, da je bivši

pri meni ni nič posebno novega, trenutno sm ful dobre volje in zelo optimistična...vreme fuuuul pomaga pri dvigovanju morale in samozavesti, tko da upam, da se nadaljuje user posted image trenutno debatiram sama s sabo in tehtam pluse in minuse tega, da bi spila maco...mi je včiraj tko obrnla želodec, da se jo danes kr bojim poskusit user posted image upam, da mi vseeno uspe user posted image

ala pupe, še malo pa bo november, pa bomo vse srečke user posted image user posted image

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
17.10.2011 17:39:51   
srce77
Hvala ti LiittleSun da si me dala na svoj seznamčekuser posted image je že nekaj več optimizma......moj dragi je trenutno doma(drugače je kar dosti odsoten,ma pač tako službo)user posted image ....tako da danes mora biti akcija da si naredim malo zaloge do vikenda....hehe malo šale malo zares......
vidim da kr vse pijete tole krvomočnico,a sem sploh prav napisala. Kje se jo pa da kupiti in a to res kej pomaga?lep pozdravuser posted image


(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
17.10.2011 18:19:47   
LittleSun
bobika user posted image user posted image upam, da sta se pomenila in da se je on opravičil. Moški so res z marsa user posted image ampak včasih so pa tako zlati, da smo lahko srečne da jih imamo. Tudi me smo včasih trme, pa se potem vse pogliha.

crtek user posted image user posted image za dobro voljo in optimizem, kar tako naprej...naslednji mesec čvekamo pri julijkah!! IN PIKAuser posted image user posted image

srce77 to je NAŠ seznamček, jaz sem ta mesec samo malo prevzela tole, ampak upam, da bom naslednji mesec spokala od tukajuser posted image , lahko 9 mesecev urejam drug seznamčekuser posted image .

Midva s pikecom sva pa sama, si je zaželel eno malo daljšo risanko, pa ker je bil danes tako pridem jo lahko pogleda, sem kar malo alergična na tv. Ko je toplo in lepo smo tako cel dan zunaj, če pa je deževno pa bi tamali kar tv gledal, moraš imet res dobre ideje da zamenja user posted image , danes sva bila pa cel popoldan zunaj, potem je malo risal s čopiči zdaj pa lahko gleda risanko. Imam pa jaz 5 minut, da pridem pokukatuser posted image kaj vse sem zdaj napisala...haha
lubi pride zvečer in že komaj čakamuser posted image svečke so že pripravljeneuser posted image

(odgovor članu srce77)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
18.10.2011 7:59:02   
*bobika*
dobro jutro

littlesun ne ni se mi še opravičil, ampak bi verjetno rad kar pozabil, jaz pa ne..čakam na opravičilo..
Danes sem se odločila ,da si tudi jaz kupim krvomočnico..pa da vidimo če bomo kaj pridelali.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
18.10.2011 8:59:01   
LittleSun
Dobro jutro punce
Tudi mi smo imeli črn večer, tako da ni bilo nobene akcijeuser posted image user posted image ti moški so včasih res za v rit nabrcat. Tudi jaz čakam na opravičilo, tokrat ne popuščam, jutri odpotujem, upam, da ne z cmokom v grluuser posted image k sreči imam takšne fajn ljudi okoli sebe, da so me danes že spravili v dobro voljo, sem prišla čist solzna v službo zjutraj, mi ni bilo niti do čveka, pa so me razvedriliuser posted image user posted image in zdaj sem odločena, da se ne pustimuser posted image user posted image bobika sem s tabo in tako kot ti čakam na opravičilo!! Briga me za njegov ponos.

Jutri vas zapuščam za par dni, v nedeljo pridem pokukat kako ste kaj.

Sem včeraj spila krvomočnico in je zelo okusen čajčekuser posted image user posted image če bo pomagal, pa še toliko boljeuser posted image

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
18.10.2011 9:30:06   
crtek
jutro!

LittleSun in *bobika* user posted image tej moški...se znajo obnašat prou ko neandrtalci...in najhujše je, da ne štekajo v čem je point in sploh še manj jim je jasno, da so dejansko oni zauser posted image . Js predlagam jasno izražanje misli, se pravi poveš direkt kaj te moti in kaj pričakuješ...se še najbolj obnese in pol ti ne more rečt, da ni vedu user posted image

js sm pa danes tko zaaaaspaaaanaaaa...sm mela celo noč u user posted image , prvo zvečir se mi je zdelo, da nekdo hodi po hiši, pa nism mogla zaspat, ki sm poslušala kaj se dogaja, pol sm končno zaspala, pa sm mela neke glupe sanje, sm se zbujala in mi ni blo jasno kaj je res in kaj so sanje in še zjutraj se je moj user posted image ustau, ki je šou delat, js sm pa pol sanjala, da je pršu nazaj se crtat in neki da je blo narobe z njim...ampak to tko živo, da pol ko sm se zbudila mi ni blo nič jasno, če je user posted image doma, al če je u službi, al kaj se sploh dogaja...kr neki...sm rabla pol ene pou ure, da sm pršla k sebi...kako sovražim take noči...zdej se pa ne morem sestavit skupi, kr spala bi user posted image ben bom malo tu gor smetila, mogoče pa pridem k sebi user posted image



(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
18.10.2011 9:34:34   
*bobika*
CRTEK poznam ta filing ko vse poka po hiši takrat ko sm sama s tamalim doma.. grozno..
A ti si doma al delaš kje?

littlesun jst tud tokrat ne popustim, čepav upam da bom pred nedeljo dobila opravičilo, ker gremo v nedeljo na kosilo za mamin RD in pol nočem tiste napetosti tam..

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
18.10.2011 9:46:54   
crtek
*bobika* ja ma res, kr neki zvoki pridejo...meni se je zdelo, da čujem prou kot da nekdo hodi po spodnjem štuku in stopnicah pa kot da bi sedeli spodaj u kuhinji in se menli...groza...sej zdej mi ni niti več jasno, če sm sanjala al sm to res slišala user posted image
Drugače pa sm absolventka. Sm delala vsa 4leta faksa in zdej sm si vzela par mescou fraj, da napišem diplomo, kr ko sm delala pol popoudan enostauna nism več mela energije za se usest za računalnik, tko pa gre kr hitro user posted image


(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
18.10.2011 9:59:56   
missmoon
LittleSun & bobika : jao te moški so res iz Marsa. Me lahko vse potrpimo, se sekiramo, planiramo, se pozanimamo, oni se pa obnašajo kot eni otroci. Tečkoti eni user posted image . Se pa strinjam - če se midva pičiva in vem, da nisem imela nič zraven, ker je imel on npr. spet en slab dan ali pa je enostavno zjutraj stopil na levo nogo - čakam opravičilo, do takrat pa tiha maša. Ne mislim zaradi njega dobit niti enega sivega lasu user posted image . Držim pesti za vaju, da se vama čimprej opravičita in da začenete user posted image .
Midva sva super, razen da dragi veliko dela, sva pa bila v nedeljo pridna in danes imava spet zmenek user posted image .  Ovulacijski testek je zjutraj pokazal zelo močno črtico in tudi špikanje v jajčnikih je boleče - tako da danes je D - day, samo da dragi pride dobre volje iz službice in seveda povn energije user posted image .
Srce77 - jaz sem kupila čajčk krvomočnice v Sanolaborju in ga pijem vsak večer, mi je prov dobr user posted image .

Navijam za vse user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
18.10.2011 10:01:44   
LittleSun
Jaz sem pa raje kar v stanovaju, ker imam preveč bujno domišljijo za v hišo. Ko sva bila eno leto pri njegovih starših v hiši mi je bila prava nočna mora, ko sva s tamalim ostala kdaj sama doma. Imava sedaj stanovanje z atrijem, pa je volk sit in koza celauser posted image user posted image

Mojemu se še kar zdi, da ni nič narobe naredil in kuha mulo, ker sem mu povedala kaj si mislim, tokrat na lep način, pa ravno tako mu ne klikne. Najlažje je nekoga drugega okrivit in po neki poti sebe naredit svetnika. Ah user posted image user posted image

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
18.10.2011 10:09:02   
missmoon
LittleSun :  velik user posted image  ti pošiljam. Veš moški so eksperti v tem, da se delajo da ni nič narobe in še huje, preobrnejo situacijo tako, da se me počutimo krive, oni so pa bogi, k jih noben ne razume. Ne sekiraj se, glavo gor, pozitivno razmišljat - sej enkrat mu bo kliknilo  - upam vsaj.

Tudi tebi bobika velik user posted image .

ah te desci !!!! kdo bi jih razumel !!!

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
18.10.2011 10:11:20   
iwa
Ojla punce!

Vidm da tko in drugač na veliko dogaja! Pri nas mamo glede nesporazumov tko, da sm jest take sorte da hočem koj vse s pogovorom reševat, ne maram in neprenesem dolgega nosa pa morm koj razpucat. A na srečo nama to vsakič fajn rata, pa ne tko da bi se vedno jest opravičevala.... Znajo pa bit tud zahtevni dnevi zato bobika in little sun tud od mene en velik user posted image in user posted image pa čimprej porihtat da boste pol veselo user posted image !!!!

Počasi se bližajo O dnevi, mam bl nestaln cikel pa bomo kar kmalu začeli z akcijo pa vztrajali kakih 10 dni pa da vidimo! Se pa ne obremenjujem kaj dosti ker je prvič tud šele v petem krogu ratalo pa vem da sm vsakič čutila O in user posted image pa ni bilo takoj. Tako da potrpljenje.....user posted image user posted image user posted image

Crtek tebi pa mirno in sproščeno okolje brez glasov, pa kar malo podremaj ko bo priložnost!

Želim vsem lep uspešen dan!

(odgovor članu missmoon)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?