|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ženska z žensko
4.11.2011 11:20:09   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
aja....in deviacija ne pomeni, da si izrodek narave......in nima niti negativnega prizvoka....zgolj posamezniki vidijo to tako.....

Teh posameznikov je "neverjetno" veliko... user posted image

na obeh straneh.

Seveda... ker obstajajo heteroseksualci in homoseksualci... torej je logično, da so posamezniki na obeh t.i. straneh.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Ženska z žensko
4.11.2011 11:26:01   
mateyka
mhm, ja - tudi homoseksualci ne vejo kaj deviacija v bistvu je ali pa jih moti da to so..

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Ženska z žensko
4.11.2011 11:26:57   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
mhm, ja - tudi homoseksualci ne vejo kaj deviacija v bistvu je

Hmmm... zakaj pa naj tega ne bi vedeli?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Ženska z žensko
4.11.2011 11:33:28   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
mhm, ja - tudi homoseksualci ne vejo kaj deviacija v bistvu je

Hmmm... zakaj pa naj tega ne bi vedeli?


kakor si sama rekla - posamezniki na obeh straneh vidijo negativni prizvok v poimenovanju homoseksualnosti kot deviacije; a zdaj se ne strinjaš?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Ženska z žensko
4.11.2011 11:35:25   
Kerensa*
To o negativnem prizvoku sem res napisala, ampak kakšno zvezo ima to s tem, da naj homoseksualci ne bi sploh vedeli, kaj je deviacija?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Ženska z žensko
4.11.2011 11:36:37   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

To o negativnem prizvoku sem res napisala, ampak kakšno zvezo ima to s tem, da naj homoseksualci ne bi sploh vedeli, kaj je deviacija?


posamezni homoseksualci. tisti ki "vidijo negativni prizvok v poimenovanju homoseksualnosti kot deviacije". saj sem že en post višje napisala kateri..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 4.11.2011 11:39:25 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Ženska z žensko
4.11.2011 11:38:39   
Kerensa*
Že, že, ampak... ne vedeti, kaj je deviacija in ne sprejemati homoseksualnosti kot deviacije... o tej razliki jaz govorim (in sprašujem).

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Ženska z žensko
4.11.2011 11:43:47   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Že, že, ampak... ne vedeti, kaj je deviacija in ne sprejemati homoseksualnosti kot deviacije... o tej razliki jaz govorim (in sprašujem).


zakaj? saj če je definicija jasna, bi moral sprejeti da je to deviacija in da spadaš not tudi ti. mislim, kaj zdaj slepomišimo tukaj; treba je bit dosleden in reči bobu bob imo. pa kaj potem če so deviantni, a bo koga to ubilo, pohabilo - kaj? zakaj je to tak problem sprejet? to se je treba vprašat.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Ženska z žensko
4.11.2011 11:52:37   
Kerensa*
Mislim, da se ne razumeva.

Ne vedeti, kaj je deviacija, pomeni, da ne poznaš definicije deviacije - torej ne veš, kaj deviacija sploh je. In ker tega ne veš, torej tudi za nič ali nikogar ne rečeš reči, da je devianten.

Ne sprejemati homoseksualnosti kot deviacije... pa pomeni, da veš, kaj je deviacija, a se ne strinjaš s tem, da je to homoseksualnost.

In to ni slepomišenje... vsaj zame ne. Prav tako, kakor tudi vsako odstopanje od povprečja ni deviacija. In tudi nekje v tej temi je bilo že napisano, da število posameznikov, ki se z nečim strinjajo (ali ne strinjajo), ni merilo za to, kaj je normalno in kaj deviantno (ali celo bolno) - ali družbeno sprejemljivo.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Ženska z žensko
4.11.2011 11:55:06   
mateyka
rekla sem ali/ali. ali ne veš definicije in se zato ne strinjaš (kao jaz pa nisem bolan). če pa veš, pa slepomišiš.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Ženska z žensko
4.11.2011 11:56:13   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
če pa veš, pa slepomišiš.

Če te prav razumem...

... če veš definicijo deviacije in kljub temu trdiš, da homoseksualnost ni deviacija - slepomišiš?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Ženska z žensko
4.11.2011 12:14:26   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Prav tako, kakor tudi vsako odstopanje od povprečja ni deviacija. In tudi nekje v tej temi je bilo že napisano, da število posameznikov, ki se z nečim strinjajo (ali ne strinjajo), ni merilo za to, kaj je normalno in kaj deviantno (ali celo bolno) - ali družbeno sprejemljivo.


glej, deviacija kot definicija je napisana in definirana (imamo terminološke izraze razložene, se da pogooglat). definitivno je deviantno v smislu:
- Departure from an agreed-upon course, design, mean, or method.
- Divergence from an accepted political policy or party line.
- Statistics: Variation among the values of a data set when compared with a measure of central tendency such as the mean, median, or mode.

in samo o tem govorim - kaj pa je tukaj za zanikat ali pa debatirat - se ne strinjat? to so sama dejstva ^^ in še nič posebnega niso..

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Ženska z žensko
4.11.2011 12:19:06   
Kerensa*
Kratko in jedrnato... deviacija je odklonskost od običajnega (brez posebnega filozofiranja ob tem).

In meni se homoseksualnost ne zdi nič kaj odklonska/deviantna... ker je tako zelo razširjena, da je že običajna.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Ženska z žensko
4.11.2011 12:25:36   
Anonimen
Pa dajte še definirat pojma normalen in povprečen. Deviacija od normalnega ima precej drugače prizvok in pomen, kot pa deviacija od povprečnega.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Ženska z žensko
4.11.2011 12:27:11   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.
Pa dajte še definirat pojm normalen

Mater... to bi pa celo jaz rada izvedela. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Ženska z žensko
4.11.2011 20:30:43   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Pa dajte še definirat pojma normalen in povprečen. Deviacija od normalnega ima precej drugače prizvok in pomen, kot pa deviacija od povprečnega.


a res? dej pejt saj mal pogooglat al pa v kako knjigo pogledat za definicijo teh dveh besed. res. ker taki dialogi so mi mal brezvezni, če še tega ne zmore sogovornik sam..

da mal pomagam:

- An average,
- a typical amount, rate, degree, etc.; norm*.
- a level (as of intelligence) typical of a group, class, or series
- the usual or ordinary kind or quality
- something that represents a middle point

- Normality (behavior), conformance to an average

* Norm (sociology), social norms, expected patterns of behavior studied within the context of sociology.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Ženska z žensko
4.11.2011 20:39:21   
Kerensa*
Normalen je torej:

- povprečen?
- tipičen?
- običajen?

user posted image

Je*enti, jemljem pol svojih besed nazaj... sem heteroseksualna, ampak nisem normalna in tudi nočem biti normalna!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Ženska z žensko
4.11.2011 21:37:48   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Je*enti, jemljem pol svojih besed nazaj... sem heteroseksualna, ampak nisem normalna in tudi nočem biti normalna!


to bi ti blo pa lahko jasno že leta imo user posted image no sej, glavno da se razumemo user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Ženska z žensko
4.11.2011 21:39:38   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
no sej, glavno da se razumemo user posted image

Jaz imam že celo temo občutek, da se ne razumemo. user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Ženska z žensko
4.11.2011 21:55:43   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
no sej, glavno da se razumemo user posted image

Jaz imam že celo temo občutek, da se ne razumemo. user posted image


sem mislila, da smo razčistili pojme in terminologijo ter kaj kaj pomeni. a potem praviš da ne?

< Sporočilo je popravil mateyka -- 4.11.2011 22:00:08 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Ženska z žensko
4.11.2011 22:00:39   
Kerensa*
V bistvu bo bolje, če rečem, da zdaj pa jaz ne razumem...

...biti normalen pomeni biti tipičen/običajen/povprečen (po SSKJ?)... jaz to nisem.

... ampak ker sem pa heteroseksualna, sem pa normalna za Milijonarko...

... TO me skrbi!...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Ženska z žensko
4.11.2011 22:01:16   
mateyka
hihihi, temu se reče pa paradoks user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Ženska z žensko
4.11.2011 22:07:07   
Kerensa*
Ma kakšen paradoks neki!... to je deviacija - odstop od normalnega!user posted image

Deviantno je namreč, da me ima Milijonarka za normalno. user posted image


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Ženska z žensko
4.11.2011 22:57:38   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
aja....in deviacija ne pomeni, da si izrodek narave......in nima niti negativnega prizvoka....zgolj posamezniki vidijo to tako.....

Teh posameznikov je "neverjetno" veliko... user posted image


Ker je neverjetno veliko posameznikov, katerim je odvec odpreti SSKJ ali enciklopedijo in pogledati kaj pravzaprav beseda pomeni. Zgolj dozdeva se jim kaj naj bi pomenila.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Ženska z žensko
4.11.2011 23:00:28   
Kerensa*
Pojdi malo naprej po temi, Frodo... smo že vse definirali. user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?