|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ženska z žensko
4.11.2011 23:07:58   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Prav to dokazuje kar govorim - morajo uporabiti vsa dognanja spodobne medicine ker ostajajo "izolirani celici"

Enako kot vse, ki ne morejo zanosit po naravni poti s svojim heteroseksualnim partnerjem (pa bi zato morale iskat drugega ali ne imet potomcev ali kako?).


V navedenih primerih nihce od "udelezencev" nima zdravstvenih tezav. Povsem vsi so reproduktivno zdravi, ne zelijo pa "mesati celice" oz. ne zelijo stopiti v heterseksualni spolni odnos, da bi dobili otroka.

tega, da otroka spočneta moški in ženska, nisem pa nikoli zanikala. Samo da prisotnost nagnjenja do drugega spola ne zavira nujno biološkega potenciala.


Ma zdelo se je prav nasrotno, ko si prestevala zivorojene otroke..... Ce nisi vsaj biseksualen, si vsaj reproduktivno zavrt. Zato bos ti imela vec otrok ...
Vse to sprenevedanje je odvec. Edino upam, da je ta tvoj zdrs v prostastvo zgolj slucajen. Ce se pa res ne zavedas, kje si ga in kako polomila - je vse skupaj se dosti slabse .

Torej ali so homoseksualci, ki imajo heteroseksulne odnose homoseksualci ali biseksualci?
Zakaj E.J.  ni spolno obcavl z nadomestno mati temvec jo je bilo potrebno umetno oploditi ( in ne ne on ne ona nimata problemov z rodsnostjo)

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Ženska z žensko
4.11.2011 23:16:52   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Pojdi malo naprej po temi, Frodo... smo že vse definirali. user posted image


Zdaj bo treba se dojeti....user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Ženska z žensko
4.11.2011 23:32:23   
Bakfark
Nema me 7 dana i sad kao treba da odgovaram na ovu papazjaniju???????????? Oću ****, jebo vam ja mater!!!

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Ženska z žensko
5.11.2011 9:27:06   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Torej ali so homoseksualci, ki imajo heteroseksulne odnose homoseksualci ali biseksualci?

Ljudje, ki se imajo za homoseksualce, seksajo pa tudi z osebami nasprotnega spola, ne morejo biti homoseksualci. Lahko so samo biseksualci.

Homoseksualec, ki gre enkrat samkrat (teoretično) seksat z osebo nasprotnega spola in to izključno zato, da naredi lastnega biološkega otroka, je pa še vedno homoseksualec.

Ker se na tej temi dokaj rado daje primerjave, pa izvoli, Forodo, še mojo (za lažje razumevanje mojih zgornjih dveh trditev):
- saj oseba, ki enkrat v življenju pokadi en joint, tudi še ni zato narkoman
- saj oseba, ki enkrat v življenju popije kozarec vina, tudi še ni zato alkoholik
- saj je ženska, ki rodi otroka po umetni oploditvi, kljub temu mati

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Ženska z žensko
5.11.2011 9:32:17   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Pa dajte še definirat pojma normalen in povprečen. Deviacija od normalnega ima precej drugače prizvok in pomen, kot pa deviacija od povprečnega.


a res? dej pejt saj mal pogooglat al pa v kako knjigo pogledat za definicijo teh dveh besed. res. ker taki dialogi so mi mal brezvezni, če še tega ne zmore sogovornik sam..

da mal pomagam:

- An average,
- a typical amount, rate, degree, etc.; norm*.
- a level (as of intelligence) typical of a group, class, or series
- the usual or ordinary kind or quality
- something that represents a middle point

- Normality (behavior), conformance to an average

* Norm (sociology), social norms, expected patterns of behavior studied within the context of sociology.




OK, a da mogoče nisem imela časa do dolg odgovor (služba, stranke, dostave, ipd.) ti ni padlo na misel? Ni treba biti nesramna, res ne, ti nič slabega nočem, čeprav se ne strinjava v vsem.

Hotela sem ti povedat, da gre za razliko med pojmoma (bi že včeraj napisala, pa mi je zmanjkalo časa) - v SSKJ je razlika.

Meni je velika večina spolnih praks normalnih (pa Kerensa tudi mislim, da enako razmišlja), tebi določene so, določene pa ne - stvar različnega pogleda na svet, morale, etike ali kakorkoli bi že to želeli poimenovati. Zame je razlika v različnih spolnih praksa le, da odstopajo od povprečja, ene bolj, druge manj, ampak dokler so udeleženci zadovoljni, je to normalno. Nekako tako kot je najpogostejša številka ženske noge 38, obstajajo pa odstopanja navzgor in navzdol. Nenormalno postane, ko se noge začno povijat, da bi se ohranile majhne. Ali glede spolnosti, ko se posega v telo drugega brez njegovega dovoljenja: posilstva, pedofilija, izsiljeni poljubi in otipavanje v gostilni,... To je zame nenormalno in nesprejemljivo. Homoseksualnost ali trojček sami po sebi ne.
Meja, kaj je za nekoga normalno in sprejemljivo, je različna, znotraj družb in med posamezniki in se s časom spreminjajo. Če je bilo še sto let nazaj normalno in splošno sprejeto mnenje, da ženske nismo sposobne razmišljati o političnih in ekonomskih temah ter je naše glavno poslanstvo skrb za otroke in gospodinjstvo, je danes ravno obratno in že nenavadno, ko se ženska odloči ostati doma. Ni pa meni osebno to nenormalno. Komu drugemu pač je.


(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Ženska z žensko
5.11.2011 10:01:35   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.
OK, a da mogoče nisem imela časa do dolg odgovor (služba, stranke, dostave, ipd.) ti ni padlo na misel? Ni treba biti nesramna, res ne, ti nič slabega nočem, čeprav se ne strinjava v vsem.


Ankica, jaz tudi ne. nisem želela zvenet žaljivo, ne me tako razumet prosim. samo pravim, če bi rada opozorila na pojmovanje določenih stvari, potem povej kar želiš, ne vem zakaj tako sprašuješ? saj nismo retardirani (razen če ne občuješ z našim malim mozkom? user posted image )..

Hotela sem ti povedat, da gre za razliko med pojmoma (bi že včeraj napisala, pa mi je zmanjkalo časa) - v SSKJ je razlika.


edina razlika je lahko v tem delu (pomen normalnega) - ki je v skladu z določenimi danimi, splošno veljavnimi zakonitostmi.
zdaj kaj so v naravi "splošno veljavne zakonitosti"? moški in ženska, ki skupaj dodata potomca (kot neka osnovna zakonitost, da se razumemo). vse ostalo so imo nesplošne, ker pač to so - ne bi jih ravno primerjala z številkami nog, ker potem lahko notri v normalno za našo debato vržem kogarkoli, ki kakorkoli občuje? to se mi zdi waaay over naravno (glej definicijo zgoraj).

Meni je velika večina spolnih praks normalnih (pa Kerensa tudi mislim, da enako razmišlja), tebi določene so, določene pa ne


za tole pa mislim, da se motiš - samo zdi se ti tako, ker odobravaš določene prakse (mogoče par več kot jaz). če bi šli pa v detalje, se pa ne bi izkazalo za resnično (ampak ne vem če bi načela to temo, ker bova nakakale na tej temu too much user posted image ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Ženska z žensko
5.11.2011 10:08:48   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.
Meni je velika večina spolnih praks normalnih (pa Kerensa tudi mislim, da enako razmišlja), tebi določene so, določene pa ne

za tole pa mislim, da se motiš - samo zdi se ti tako, ker odobravaš določene prakse (mogoče par več kot jaz). če bi šli pa v detalje, se pa ne bi izkazalo za resnično (ampak ne vem če bi načela to temo, ker bova nakakale na tej temu too much user posted image ).

V bistvu se Kerensi za veliko večino spolnih praks sladko fučka, dokler se ne tičejo nje osebno. user posted image

Definitivno pa homoseksualnosti in/ali biseksualnosti nimam ne za deviacijo, ne za bolezen.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Ženska z žensko
5.11.2011 10:33:35   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.
Meni je velika večina spolnih praks normalnih (pa Kerensa tudi mislim, da enako razmišlja), tebi določene so, določene pa ne

za tole pa mislim, da se motiš - samo zdi se ti tako, ker odobravaš določene prakse (mogoče par več kot jaz). če bi šli pa v detalje, se pa ne bi izkazalo za resnično (ampak ne vem če bi načela to temo, ker bova nakakale na tej temu too much user posted image ).

V bistvu se Kerensi za veliko večino spolnih praks sladko fučka, dokler se ne tičejo nje osebno. user posted image


ja, to predvidevam; sem že prej opazila da tvoj občutek za kolektivnost ni zelo visok. seveda to vpliva na tvojo celostno percepcijo stvari okoli tebe in kako jih pojmuješ.

Definitivno pa homoseksualnosti in/ali biseksualnosti nimam ne za deviacijo, ne za bolezen.


jup, temu nihče ne oporeka.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Ženska z žensko
5.11.2011 10:40:56   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.
Meni je velika večina spolnih praks normalnih (pa Kerensa tudi mislim, da enako razmišlja), tebi določene so, določene pa ne

za tole pa mislim, da se motiš - samo zdi se ti tako, ker odobravaš določene prakse (mogoče par več kot jaz). če bi šli pa v detalje, se pa ne bi izkazalo za resnično (ampak ne vem če bi načela to temo, ker bova nakakale na tej temu too much user posted image ).

V bistvu se Kerensi za veliko večino spolnih praks sladko fučka, dokler se ne tičejo nje osebno. user posted image

ja, to predvidevam; sem že prej opazila da tvoj občutek za kolektivnost ni zelo visok. seveda to vpliva na tvojo celostno percepcijo stvari okoli tebe in kako jih pojmuješ.

Kaj naj bi pa to pomenilo? user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Ženska z žensko
5.11.2011 10:49:35   
mateyka
@kerensa
pomeni točno to kar si prebrala. podobno velja zame - moja kolektivnost in pojmovanje le te vpliva tudi na mojo celostno percepcijo stvari okoli mene in kako jih pojmujem. definitivno imaš pa nižjo kot jaz.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Ženska z žensko
5.11.2011 10:51:22   
Kerensa*
V bistvu ne razumem najbolje, kaj naj bi sploh bil "moj občutek za kolektivnost"...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Ženska z žensko
5.11.2011 15:41:38   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Definitivno pa homoseksualnosti in/ali biseksualnosti nimam ne za deviacijo, ne za bolezen.




se oproščam, če sem uletela na že postavljeno vprašanje..kdo bi bral 11 strani od začetka...
Kaj je zate homoseksualnost, če ni deviacija in ne bolezen?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Ženska z žensko
5.11.2011 15:43:04   
Kerensa*
Homoseksualnost je zame samo spolna usmerjenost.

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Ženska z žensko
5.11.2011 15:52:00   
posh
No, dokler čakam odgovor, moja razlaga homoseksualnosti (in še: nisem sociolog, psihijater..);
Ne bi ravno rekla, da je bolezen, ker le ta onemogoča normalno funkcioniranje organizma. Pri homoseksualnih osebah je npr. funkcija razplojevanja normalna, če so zdravo plodni.
Je pa zame sigurno deviacija (faktorji iz otroštva-travme, nasilje, ki pogojujejo deviaciji), ali celo mutacija gena( pri homoseksualnih osebah je amigdala-del možganov-drugačna kot pri heteroseksualnih osebah).

Zdaj, lahko smo do gejev tolerantni ali netolerantni, ampak to je že druga zgodba.

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Ženska z žensko
5.11.2011 15:54:19   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: posh
No, dokler čakam odgovor

Saj si ga dobila že pred 10-imi minutami. user posted image

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Ženska z žensko
5.11.2011 15:58:37   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Homoseksualnost je zame samo spolna usmerjenost.



Spolna usmerjenost ne pove kaj dosti.Lahko si pedofil (spolno usmerjen na otroke), lahko si sodomist (sp. usmerjen na živali), lahko si nekrofil (sp. usmerjen na mrtvece)....in še toliko spolnih usmerjenosti, pa so vse deviacije, mutacije. Nič to ni normalno, je pa res, da se homoseksualnost danes predstavlja kot nekaj "normalnega".

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Ženska z žensko
5.11.2011 16:04:13   
Kerensa*
Hmmm... morda malce bolj natančno.

Normalno je, da spolno zrelo živo bitje seksa (tista bitja, ki seveda sploh lahko seksajo, torej človek ali žival) s spolno zrelim živim bitjem svoje vrste. Seks (če se temu sploh lahko tako reče) živega človeka z mrtvim človekom ali z živo/mrtvo živaljo ali s spolno nezrelim predstavnikom svoje vrste (torej otrokom) ni normalen.

Jaz upam, da sem zdaj bolje razložila.

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Ženska z žensko
5.11.2011 16:07:04   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Hmmm... morda malce bolj natančno.

Normalno je, da spolno zrelo živo bitje seksa (tista bitja, ki seveda sploh lahko seksajo, torej človek ali žival) s spolno zrelim živim bitjem svoje vrste. Seks (če se temu sploh lahko tako reče) živega človeka z mrtvim človekom ali z živo/mrtvo živaljo ali s spolno nezrelim predstavnikom svoje vrste (torej otrokom) ni normalen.
Jaz upam, da sem zdaj bolje razložila.

Se strinjam. S tem da bi dodala "spolno zrelo živo bitje prostovoljno seksa..."

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Ženska z žensko
5.11.2011 16:11:16   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Jaz upam, da sem zdaj bolje razložila.



Ok, sem te razumela, kaj je zate normalno in kaj ni. Tvoje stališče in pogled na stvar.
Jaz osebno sem tolerantna do gejev, dokler to delajo med svojimi 4-mi stenami, normalno mi pa vseeno ni. Eto toliko.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Ženska z žensko
5.11.2011 16:35:38   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Normalno je, da spolno zrelo živo bitje seksa (tista bitja, ki seveda sploh lahko seksajo, torej človek ali žival) s spolno zrelim živim bitjem svoje vrste.


kam pa potem spada samozadovoljevanje?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Ženska z žensko
5.11.2011 18:05:19   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: marta82
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Hmmm... morda malce bolj natančno.

Normalno je, da spolno zrelo živo bitje seksa (tista bitja, ki seveda sploh lahko seksajo, torej človek ali žival) s spolno zrelim živim bitjem svoje vrste. Seks (če se temu sploh lahko tako reče) živega človeka z mrtvim človekom ali z živo/mrtvo živaljo ali s spolno nezrelim predstavnikom svoje vrste (torej otrokom) ni normalen.
Jaz upam, da sem zdaj bolje razložila.

Se strinjam. S tem da bi dodala "spolno zrelo živo bitje prostovoljno seksa..."

Uf, ja, seveda. Da ne bo še kdo na koncu mislil, da se mi posilstvo zdi normalno. user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
kam pa potem spada samozadovoljevanje?

O tem pa v bistvu do sedaj še nisem razmišljala.

Ampak saj najbrž nihče ne bi izbral samozadovoljevanja namesto dobrega seksa, a ne? user posted image

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Ženska z žensko
6.11.2011 13:06:04   
Anonimen
@Mateyka, za nobenega ne mislim, da je retardiran, še najmanj za tebe.
Takrat se mi je zdela to pomembna razlika, samo nisem imela časa za dolgo razlago, tako da sem zgolj postavila vprašanje, pa mogoče sami najdete še kakšen drug pogled na temo, nič drugega.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Ženska z žensko
6.11.2011 14:27:43   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.
@Mateyka, za nobenega ne mislim, da je retardiran, še najmanj za tebe.
Takrat se mi je zdela to pomembna razlika, samo nisem imela časa za dolgo razlago, tako da sem zgolj postavila vprašanje, pa mogoče sami najdete še kakšen drug pogled na temo, nič drugega.


sem te hotla že pobarat da ne zamert; bom kar tukaj - v glavnem, sorry če sem zvenela neprimerno. za zgoraj pa "noted and will do" user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Ženska z žensko
6.11.2011 21:26:05   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Homoseksualec, ki gre enkrat samkrat (teoretično) seksat z osebo nasprotnega spola in to izključno zato, da naredi lastnega biološkega otroka, je pa še vedno homoseksualec.


Ker ti tako pravis, ne? user posted image user posted image

Ker se na tej temi dokaj rado daje primerjave, pa izvoli, Forodo, še mojo (za lažje razumevanje mojih zgornjih dveh trditev):
- saj oseba, ki enkrat v življenju pokadi en joint, tudi še ni zato narkoman


Ne mores reci, da je 100% droga free user posted image

- saj oseba, ki enkrat v življenju popije kozarec vina, tudi še ni zato alkoholik


Ne mores reci, da je 100% abstinent.

- saj je ženska, ki rodi otroka po umetni oploditvi, kljub temu mati


Mati je tudi ce ga posvoji. Spermodajalec je tudi oce, pa ce 100 % nikoli ni "povohal" zenske....

Mesas babe in zabe user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Ženska z žensko
6.11.2011 21:57:59   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
- Ne mores reci, da je 100% droga free
- Ne mores reci, da je 100% abstinent

Saj ne trdim tega. user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?