|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vsega dovolj
9.2.2012 17:50:55   
Taddy78
Torej...če rečem, da je ženska, ki je svojega otroka odpeljala nazaj k nasilnemu očetu, zatajila oz. odpovedala sem jaz slab človek...yes, razumem. Ke stupido of me.
Lulu pa sem, res sem prebrala vse kar si napisala, zdaj pa ne vem če mogoče res narobe razumem napisano ali pa ti ne veš kaj si pisala.
Dejstvo je, da vsak po svoje pojmuje nasilje, vsak po svoje gleda na to. Enim se smili mamica, enim se smili atek, ker pač sam od sebe ni tak postal, meni se pač smili otrok. Vsak pač po svoje doživlja ljudi okoli sebe, eni simpatizirajo z vsemi, tudi največjimi kriminalci, eni pa pač sočustvujemo s tistimi, ki si po naše to res zaslužijo.
Za ene je vsako živo bitje sveto, zame ni.
In ja kot mati, kot starš, kot oseba je zatajila. Pa me dol vdarite kolko hočete. Sem bila sama v nasilni zvezi in sem šla in se nič ne smilim sama sebi, kak sem si bila boga, ker revše nisem vedela kaj je prav in kaj ne. pa nisem v otroštvu bila deležna nasilja, tudi ga z novim partnerjem nisem.
Rečite ji kaj hočete, jaz stojim za napisanim. Nisem oseba, ki bi od daleč opazovala in se zgražala nad dejanji nekaterih, pač vedno sem in bom zinla kaj, pa če imam to pravico ali ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: vsega dovolj
9.2.2012 18:53:38   
LuLu
[
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Torej...če rečem, da je ženska, ki je svojega otroka odpeljala nazaj k nasilnemu očetu, zatajila oz. odpovedala sem jaz slab človek...yes, razumem. Ke stupido of me.
Lulu pa sem, res sem prebrala vse kar si napisala, zdaj pa ne vem če mogoče res narobe razumem napisano ali pa ti ne veš kaj si pisala.
Dejstvo je, da vsak po svoje pojmuje nasilje, vsak po svoje gleda na to. Enim se smili mamica, enim se smili atek, ker pač sam od sebe ni tak postal, meni se pač smili otrok. Vsak pač po svoje doživlja ljudi okoli sebe, eni simpatizirajo z vsemi, tudi največjimi kriminalci, eni pa pač sočustvujemo s tistimi, ki si po naše to res zaslužijo.
Za ene je vsako živo bitje sveto, zame ni.
In ja kot mati, kot starš, kot oseba je zatajila. Pa me dol vdarite kolko hočete. Sem bila sama v nasilni zvezi in sem šla in se nič ne smilim sama sebi, kak sem si bila boga, ker revše nisem vedela kaj je prav in kaj ne. pa nisem v otroštvu bila deležna nasilja, tudi ga z novim partnerjem nisem.
Rečite ji kaj hočete, jaz stojim za napisanim. Nisem oseba, ki bi od daleč opazovala in se zgražala nad dejanji nekaterih, pač vedno sem in bom zinla kaj, pa če imam to pravico ali ne.


Ti imaš pač bolj policijsko logiko, kriminalec - žrtev, jaz pa bolj človeško človek - človek. Tu vidim razliko med nama.
Ta zadnji stavek pa tudi dovolj pove o tebi. Nad dejanji nekaterih ne moreš biti tiho... zineš, vedno si in boš. (tvoje besede).

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: vsega dovolj
17.3.2012 23:56:49   
slutnja
zenska... halo...idi vn,.. bla si ze na svojem pa si se vnila? adijo pamet... vrjamem da nekatere neupajo zapustit partnerja ker nevedo ce bodo zmogle same, pa partner neki grozi in gori doli... ampak da se pa vrnes...bezi kokr te nesejo noge....

_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: vsega dovolj
19.3.2012 23:30:37   
hann
Razumem stisko. Če ni hude finančne krize, bežiiiiiiiiiiiiii kolikor hitro le moreš, pa če tudi najameš sobico za vaju. Sicer pa te situacije ne bio nikoli obtoževala, ker ljudje, ki nimajo financ da bi kje zaživeli, živijo tudi v kotlovnici in jejo pesek, pa če tudi so vsak dan tepeni.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 104
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?