|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo marca 2012
7.2.2012 13:11:44   
barvar
Tudi pri nas imamo kar nekaj snega. Grem počasi po sina v vrtec, da se bova lahko sankalauser posted image .
Witch hvala za dobrodošlico user posted image .

_____________________________

Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo marca 2012
7.2.2012 17:06:24   
*anushka*
user posted image Me veseli, da nisem edina obsedena z vozički user posted image

prejšnji teden sem dejansko zvlekla dragega v Babycenter in sva šla mal dirkat z vozički med policami (sva sprobala vse po vrsti) - prodajalka ni vedla, ali naj naju jemlje resno, nama je pa res pasalo - je razelektrilo ozračje v pričakovanju zoprne user posted image user posted image

uživejte v zasneženem prazniku - jst se bom na kosilu pri tašči verjetno spet mogla napit, da ne bo nepotrebnih ugibanj o tem, če sva že poskrbela za potomstvo... user posted image ljudje so včasih v svojih komentarjih res neobzirni, tašče pa to še posebej obvladajo. user posted image

mejte se!!!!

(odgovor članu barvar)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo marca 2012
7.2.2012 19:08:47   
Žabica86
Hej punce tudi tukaj !!!

Dajte med navijačice !!! user posted image user posted image user posted image SAMO MED NAVIJAČICE !!!! user posted image

Upam, da vas bom samo spremljala in da se ne selim na ta mesec !!! user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .................. za vse !!!

(odgovor članu *anushka*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo marca 2012
7.2.2012 19:59:37   
cebela2
ejla,
hvala za sprejem user posted image
vam morem povedat da sem včeraj zvečer delala test in je bil user posted image , pa danes popoldan isto. . ampak sem začela krvavet user posted image  vedno bolj, sem klicala G in je rekla da naj grem kar na urgenco. . ampak nisem še šla, verjetno tudi nebom. . sej je tolk zgodi da se ščisti samo. . ali kaj ve mislite? bi vseen morala it?

a imate tudi pri vas toliko snega. . .Iz katerega konca pa prihajate. . Jaz sem bolj proti Dolenjski

lep večer vam želim

(odgovor članu Žabica86)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo marca 2012
7.2.2012 20:58:31   
sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

ejla,
hvala za sprejem user posted image
vam morem povedat da sem včeraj zvečer delala test in je bil user posted image , pa danes popoldan isto. . ampak sem začela krvavet user posted image  vedno bolj, sem klicala G in je rekla da naj grem kar na urgenco. . ampak nisem še šla, verjetno tudi nebom. . sej je tolk zgodi da se ščisti samo. . ali kaj ve mislite? bi vseen morala it?

a imate tudi pri vas toliko snega. . .Iz katerega konca pa prihajate. . Jaz sem bolj proti Dolenjski

lep večer vam želim

jaz bi na tvojem mestu šla do G oz. kr v bolnico k dežurnem ,pa da vidjo kaj je .Lahko da se samo stara kri čisti .Ali imaš prav rdeče kot M ?Srečno


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo marca 2012
7.2.2012 20:58:47   
sonček85
jaz grem med marčevka kot navijačica in ne kot borka ,ker bomo probali malo na izi in na off ,pa da vidmo .poleg tega imam pa še pregled 16.2 pri G če bo vse šlo po planu in bomo bideli kaj je vzrok ,mogoče pa zvemo kaj oblj novega in .......ne vem več kaj naj napišem ,vedno govorim da ne bom obupala in tudi ne bova sam kaj ko pride dan ko bi vse.......... držite pesti da bo kmalu in jaz navijam za vse vas. RVM

LP

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu barvar)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo marca 2012
8.2.2012 8:57:42   
Vivaldi
Cebela2 a si potem šla na urgenco? Jaz bi na tvojem mestu vseeno šla, lahko pa da ni "ztake vrste" krvavitev - mogoče je to ena tistih, ki jih imajo nosečnice, in zaradi njih sploh ne vejo, da so user posted image , ker mislijo, da so dobile M?
Sporoči, kako je, držim pesti.user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo marca 2012
8.2.2012 9:40:15   
*anushka*
Cebela2, če je test še vedno pozitiven, je pomojem dobro it na urgenco! Meni se je to zgodilo pred 4 meseci - na prvi dan izostanka najprej pozitiven test, naslednji dan krvavitev, amapak je bil tudi test spet negativen. In sem klicala v dežurno, kjer so mi pač rekli, da do tega pride večkrat - da če ne bi testa 1. dan delala, sploh ne bi vedela, in da žal ne morem narediti nič drugega kot počakat in it nove boje. Da se pred 5 tednom to še ne smatra za ss in da je največkrat "napaka"v samem plodu... Če bi bil pa test še vedno +, bi pa morala pridt na pregled!

Držim pesti, da je vse ok!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vivaldi)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo marca 2012
9.2.2012 16:51:26   
Zewa
Jebentiš, pa sem morala k vam pritiuser posted image

Danes me je obiskala noro boleča menstruacija - mam boleče, ampak take pa že dolgo ne...user posted image No, po 3-4 tabletah se vam javljam, da me dajte na seznam za 8.3., pol pa upajmo, da bomo ta mesec uspešni in pridelamo novembrčke.. In to vse.. JASNO?user posted image

(odgovor članu *anushka*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo marca 2012
10.2.2012 8:10:03   
HeLenčica
Zewa user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu Zewa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo marca 2012
10.2.2012 8:26:25   
monsy
Jutro!!!

Se selim k vam, ker mi je zjutraj test pokazal en velik - !! user posted image

Pa tud bolečine u trebuhu so vedno močnejše in nakazujejo M.

Nevem več u katero, ker nima smisla štet več po 3 letih, a je pa 4.krog po klomifenu in je ne pričakujem 10.3.2012!!! Pa še 40 mučenikov je tisti dan!! phahaha user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo marca 2012
10.2.2012 8:48:44   
LittleSun
user posted image user posted image vsem, ki ste se bile primorane preseliti sem iz februarja

pa veliko user posted image user posted image za marec!!

Dobro jutro

Tudi mene na seznam, tudi mene na seznamuser posted image user posted image user posted image   1.3. je moj datum
dobila sem datum za histeroskopijo, tako da bomo tudi mi ta mesec že lahko poskusiliuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil LittleSun -- 10.2.2012 8:49:39 >

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo marca 2012
10.2.2012 9:16:25   
HeLenčica
Monsy user posted image user posted image user posted image user posted image

LittleSun jeeeeeeeeej, vrnila se boš med nas user posted image user posted image user posted image bravo za datum!

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo marca 2012
10.2.2012 9:17:02   
Katte
Tudi jaz se vam pridružujem v upanju, da marca zagledam user posted image . witch, daj me na 9.3., 22. krog (4. krog po laparo).

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo marca 2012
10.2.2012 9:28:46   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: HeLenčica

Monsy user posted image user posted image user posted image user posted image

LittleSun jeeeeeeeeej, vrnila se boš med nas user posted image user posted image user posted image bravo za datum!


Ja ful sem vesela, sem že obupala nad tem mesecem, sem mislila da me ne bodo poklicali...pa vendar so meuser posted image user posted image user posted image

čeprav po koledarčku naj bi bila O en dan po posegu tako da ta mesec ne bom pričakovala nič, saj najbrž tudi to vpliva, kaj pa vemuser posted image user posted image pa tako ali tako sem zbolela in sem čist gotova, pa še praznovanja me čakajo cel vikend, pikec bo dopolnil že 4 leta, tako da se nič ne nadejam, ker na silo ne bova user posted image . Če bom preutrujena, pač bom....ampak možnosti so pa vedno in upanje umre zadnje.

Katte tebi pa hitre in spretne user posted image user posted image user posted image da ta mesec najdejo pravo mesto ob pravem času.

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo marca 2012
10.2.2012 11:32:32   
cebela2
zdej me pa lahko date na seznam user posted image  6.3.
moj user posted image  se je slabo končal  user posted image

A katera ve koliko časa se krvavi po SS. . pa če se M pol kaj zamakne

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo marca 2012
10.2.2012 11:34:22   
Katte
Hudo mi je zate, cebela2.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo marca 2012
10.2.2012 11:41:44   
oreh
user posted image user posted image user posted image ČEBELA2
Oprosti, ne sledim marčevski temi in ne vem ali si imela abrazijo.
Po abraziji je normalno da krvaviš do 10 dni, brez a. pa ne vem. jaz sem po abraziji dobila user posted image točno 28 dan po čiščenju.

(odgovor članu barvar)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo marca 2012
10.2.2012 11:57:50   
cebela2
oreh nič nisem imela. . zato ker je bilo prezgodej. . ubistvu če bi počakala z testom sploh nebi vedla, razen tega da je bilo mal bolj boleče in bolj močna oz kot neki kosi sluzi so bili. .

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo marca 2012
10.2.2012 12:47:19   
HeLenčica
Ojoj, čebela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo marca 2012
10.2.2012 13:57:30   
kris555
Čebelica  veliko user posted image user posted image user posted image in user posted image user posted image user posted image ti pošiljam.
Drži se. Daj malo možgančke na OFF pa pozitivno v nove boje.

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo marca 2012
10.2.2012 14:30:36   
Vivaldi
Čebela2, tudi jaz se pridružujem skupinskemu virtualnemu objemuuser posted image user posted image user posted image user posted image
Grozno se sliši, ampak včasih narava takole poskrbi za nas... Držim pesti, da se čim prej pobereš in greš naprej - tvoj naslednji sonček te že čaka v tvojem trebuhu, samo še g. Semenćić prileti do njega in potem prideta k tebi se cartat, dret, te cukat in ti nagajatuser posted image user posted image

(odgovor članu kris555)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo marca 2012
10.2.2012 14:38:08   
*anushka*
Cebela2 najprej en velik user posted image zate... Grozno je, ko greš čez kaj takega, ampak moraš najti optimizem za naprej! Vedeti moraš, da se to res pogosto zgodi, in da ni nič narobe - včasih pač samo ni namenjeno. Bo pa naslednji mesec!!!user posted image user posted image user posted image

Ko se je meni to zgodilo, je krvavitev trajala tako kot pri M - 4 dni, samo večje krče sem imela. Pa psiha tudi ne pripomore ravno k boljšemu počutju. Naslednji cikel se mi je potem odvil normalno in sem naslednjo user posted image dobila točno 26 dni po tej krvavitvi.

(odgovor članu Vivaldi)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo marca 2012
10.2.2012 18:04:35   
cebela2
hvala za lepe besede user posted image

sem pa že bolš. . v sredo je bila mal kriza, ampak mi moj škratek ne dovoli kaj dosti razmišljat. .je skoz akcija user posted image

Vivaldi dobro si to napisala . . .. tvoj naslednji sonček te že čaka v tvojem trebuhu, samo še g. Semenćić prileti do njega in potem prideta k tebi se cartat, dret, te cukat in ti nagajat . . user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *anushka*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo marca 2012
10.2.2012 20:02:12   
anckica
Dober večer pupe
še tukaj bi se rada dodala kot vašo največjo navijačico in vam pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za srečo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Plešem in vpijem okoli ognja da bo marec PLODEN!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?