|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo marca 2012
16.2.2012 12:30:49   
Niri
Hehe zanimive teme...jaz sem vedno mislila, da so ženske tiste, "ki ne dajo"...potem sem se pa poročila hahaha user posted image In ugotovila da treba včasih tud prosjačt za kej akcije ja...

No zdaj sva itak na suhem že dober mesec, pa še malo bo treba počakat po abraziji...do maja sem pa vaša zvesta navijačica, ker šele takrat bova lahko začela kaj delat spet, čeprav zdaj naju čakajo že genetske preiskave...groza user posted image kaj vse je treba čez dat...user posted image

Sem vas hodila sem gledat pa sem upala, da bo kmal prazna tale tema, ker boste vse drugje...sam očitno ste tak fajna družba, da se kar vztrajno vračam nazaj...

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: II pričakujemo marca 2012
16.2.2012 12:39:48   
Kliki
Evo po pa vas še jast malo pozdravim. Navijam za vse ki kmalu lulate.

Na žalostuser posted image se vam bom pa tudi na seznamu pridružla ker ta mesec štrajkava za akcijo.user posted image
Ampak sej mal pavze pa tudi paše a ne?

(odgovor članu Niri)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: II pričakujemo marca 2012
16.2.2012 13:54:38   
Vivaldi
Izabelina, svaka čast za pismo! user posted image

Jaz sem mu včeraj rekla, da tko nikol ne bova imela otroka, pa če mu je ful muka seksat, ker men ni, in mi je fan to počet, pa je izjavil, da mu je muka, če to nekdo od njega hoče/pričakuje/ga sili v to. No, ampak to je itak zgodba njegovega življenja - opažam, da se mu to pojavlja na vseh področjih, tko da... user posted image

Uglavnem, bom na izi, sem se odločila. Drugač bom pa enga posvojila, njega pa zapakirala pa nazaj mami dostavila. Pa basta! user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: II pričakujemo marca 2012
16.2.2012 14:25:11   
Anonimen
No, pa se bom jaz tudi pridruzila. Enega ze imamo, ki smo ga delali zelo dolgo, torej več kot 2 leti, na koncu je uspelo s klomifenom. Zdaj pa bomo pa poskusili brez na začetku, torej 1. krog, testek bo predvidoma 16.3.

(odgovor članu Vivaldi)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: II pričakujemo marca 2012
16.2.2012 15:01:37   
mladika
ne bi jst dala svojga dragija nikamoruser posted image Sam ni od vedno tak,mal je blo potrebno "dresure" pa mam zdej kar mam.Moj pa čeprav je katoličan je skapiru da jst tut nisem devica Marija in da bo namest molitve treba tut u akcijo!!Tko da zdej za časa O smo bolj pridni in slončkamo vsak drugi dan ko pa ni O pa na 3 dniuser posted image

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: II pričakujemo marca 2012
16.2.2012 15:48:13   
SILVA
Evo mene punce spet pri vas, očitno ne morem brez vasuser posted image
Zdaj bomo probali tri mesece naravno, potem pa v nov umeten bojuser posted image

Kdaj pa naj bi user posted image prišla v marcu bomo videli, če me ne bo kaj hecala.

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: II pričakujemo marca 2012
16.2.2012 16:18:19   
Vivaldi

IZVIRNO SPOROČILO: mladika

Sam ni od vedno tak,mal je blo potrebno "dresure" pa mam zdej kar mam.Moj pa čeprav je katoličan je skapiru da jst tut nisem devica Marija in da bo namest molitve treba tut u akcijo!!Tko da zdej za časa O smo bolj pridni in slončkamo vsak drugi dan ko pa ni O pa na 3 dniuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image Sveta Marija, al kaj naj rečem, meni je to znanstvena fantastika!user posted image user posted image
Je pa res, da je moj ateist, ...

Uf, moram nehat na to mislit, ker mi grejo same lupmarije po glavi!user posted image

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: II pričakujemo marca 2012
16.2.2012 16:20:18   
Vivaldi
Silva noben boj ni umeten (čeprav vem, kaj misliš) - totalna carica si in vsi se ti globo klanjamo. Če bo kakšen otrok iskal mamo, ga bom kar k tebi pripeljala. Boš imela svojega Malega Princa user posted image

(odgovor članu Vivaldi)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: II pričakujemo marca 2012
16.2.2012 17:28:48   
sonček85
milsim na vas ,ko zvem lepo novičko vam javim user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Vivaldi)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: II pričakujemo marca 2012
16.2.2012 19:19:33   
*viva*
No, moram se malo "spljuvat".

Vedno sem vesela, ko izvem, da sta komu uspeli user posted image ampak ko pa slišim kak bodo delali do poroda in tudi potem po porodu, ko bo dete staro mesec dni šli nazaj delat, otroka pa k babicam me pa ima sveta jeza... Pa ne bi rekla, če bi to bilo kako izredno mlado bitje, ki se jim otrok "ponesreči". Tu pa gre za unco z redno službo, partnerjem, preživetim SS in dolgim poskušanjem... zdaj pa ne vem...sem jaz smotana ali pač tako to je... Ah ja...

No, zakaj sem bolj dejavna v marcu... imam neke občutke, da nam bo v marcu uspelo...čeprav bom tudi "februarčka" testirala šele 2.3.... na najino obletnico, upam na to, kljub temu, da imam občutek da bo nepridipravka prišla kar točno user posted image

Me pa veseli, da je končno sonček nazaj...kljub vetru in mrazu je kar malo prjetneje, če nam sije sonček, kajne? user posted image

Lp



(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: II pričakujemo marca 2012
16.2.2012 20:01:50   
barvar
Čer punce. Da vas samo malo pozdravim. Naš mini že spi, mož je pa v nočni, tako da spet samevam. Mi2 probava user posted image  ko nama je in ne preveč gledat na to kdaj je treba - če se to sploh da. Se mi je prvič že malo user posted image  ko sva bila tako natempirana. Ti res kar mine do vsega. Sicer pa sva sedaj šele začela in  še nič ne pričakujeva, kako bo pa če bova spet tako dolgo čakala nauser posted image  bomo pa videli user posted image .
Grem še na hitro s psom ven, potem pa na kavč. Pa lep večer še naprej.

_____________________________

Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: II pričakujemo marca 2012
16.2.2012 22:04:58   
witch
Saj midva tudi user posted image ko nama pač je. Ker tisto na dva dni nama nekako ni uspevalo. Ampak mene nekje v podzavesti tam okrog O vedno malo na dva dni morava. Včasih se mi zdi da kar živiva en mimo drugega. Malo službe, delo doma, zvečer utrujena. Mah... Mogoče mi bo pa le brezmadežno uspelo zanositi.
Jaz pravim da takrat ko mi bo usojeno bom zanosila. Pa mogoče bova glih takrat samo 1x na mesec. Drugače pa nama tam 2,3x na teden še kar uspeva. Včasih več, včasih manj. Ta teden je izgleda bolj pri manj....

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu barvar)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: II pričakujemo marca 2012
17.2.2012 8:04:46   
Vivaldi
Witch, definitivno se bo to zgodilo takrat, ko bosta samo enkrat, pa še to s kondomom!user posted image
In boš cela tečna, pa sploh ne boš vedela, zakaj, vse ti bo šlo na živce, ful boš imela malo časa za vse, in kar naenkrat se boš spomnila, da tele user posted image pa že nakm dolgo ni, naredila test, ga šla pobrat, in preden ga boš vrgla stran, boš zagledala user posted image ! user posted image user posted image user posted image
Jaz vem, da bo tako. Itak si čarovnicauser posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: II pričakujemo marca 2012
17.2.2012 9:04:23   
Zewa
Dobro jutro punce, kako ste? Danes je tak lep sončen dan.. Upam da mi bo uspelo kaj iti ven, preden grem v službo..

Končno imam čas, da sem vas prebrala v celoti... user posted image

Ne vem kaj je zdaj to, da se selite za mano iz februarske teme? user posted image A zato ker se bomo pol vse skupi selile na nosečniške teme? Pol pa v reduuser posted image

Nič, grem še malo RR pregledat, pol pa kosilo kuhat...

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: II pričakujemo marca 2012
17.2.2012 14:18:05   
ela008
Evo punce, sedaj pa sem se prestavila k vam, ki user posted image pričakujemo marca.... sem nova tukaj na forumu, in ravno včeraj sem dobila user posted image , ko mi je že 3 dni zamujala.... tk da se je pri meni vse zavleklo z datumi in sem si nekako zračunala, da sedaj 21.3. pričakujem, da ne bo prišla user posted image . Upajmo, da se bo pomlad začela brez user posted image .

Želim vam lep vikend in naj vas spremljajo prijetne misli... pa za vse vas upam, da se vam čim prej pokaže user posted image .

user posted image

(odgovor članu Zewa)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: II pričakujemo marca 2012
17.2.2012 14:48:41   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

No, pa se bom jaz tudi pridruzila. Enega ze imamo, ki smo ga delali zelo dolgo, torej več kot 2 leti, na koncu je uspelo s klomifenom. Zdaj pa bomo pa poskusili brez na začetku, torej 1. krog, testek bo predvidoma 16.3.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: II pričakujemo marca 2012
17.2.2012 14:51:28   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

No, pa se bom jaz tudi pridruzila. Enega ze imamo, ki smo ga delali zelo dolgo, torej več kot 2 leti, na koncu je uspelo s klomifenom. Zdaj pa bomo pa poskusili brez na začetku, torej 1. krog, testek bo predvidoma 16.3.



Sem hotla že zgoraj nekaj napisat, pa prehitro enter stsnila user posted image No v glavnem citirala sem samo sebe, da veste da sem jaz ista anonimna, se še nebi razkrila zdaj namreč. Drugače jaz sem v sredo dobila user posted image in zdaj čakamo da mine, da lahko začnemo kaj migat. user posted image Teče pa tako z mene, kot da imam krvodajalsko akcijo user posted image Ko boste pa delale seznam me pa dodajte prosim kot anonimna user posted image če vam je prav user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: II pričakujemo marca 2012
17.2.2012 16:01:50   
Žabica86
Hej punce !!!

In sem vaša !

user posted image user posted image


_____________________________

1 + 1 = 3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: II pričakujemo marca 2012
17.2.2012 18:42:17   
klopek
Mam sicer občutek, da se vam bom pridružila, ampak zaenkrat me dajte le pod navijačice.

Navijam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Žabica86)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: II pričakujemo marca 2012
18.2.2012 10:18:10   
HeLenčica
Anonimna zajčica, welcome!

Žabica, kaj naj rečem - končno te je nehala hecat!

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu klopek)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: II pričakujemo marca 2012
19.2.2012 0:54:53   
tarinca
Tudi jaz se vam pridružujem v marcu. Sedaj pa ne vem kater datum naj vzamem... imam ciklus na 25 dni sedaj pa mi je 5 dni zamujala...
Bom vzela kar daljšega, da ne bom delala testov prej.user posted image

Torej user posted image ne pričakujem 17.3. to pa bo že 7. krog. user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: II pričakujemo marca 2012
19.2.2012 7:48:02   
Vivaldi

IZVIRNO SPOROČILO: tarinca

Torej user posted image ne pričakujem 17.3. to pa bo že 7. krog. user posted image



Pravljično število 7 ... user posted image

(odgovor članu tarinca)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: II pričakujemo marca 2012
19.2.2012 9:40:15   
Žabica86
Hej punce !

Uffff kakšne teme ! user posted image user posted image user posted image

No jaz s user posted image in mojim nimam težav ! user posted image

upam, da bo ta mesec še celo kak učinek od tega in zagledama + !!! user posted image user posted image user posted image

Drugače pa me je ta mesec zelo jezla ta user posted image in še kar me - imam takoooo boleče krče, kot že dolgo ne ! user posted image

Tolažim se, da je kmalu konec in da gremo v nove boje !!!




_____________________________

1 + 1 = 3

(odgovor članu Vivaldi)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: II pričakujemo marca 2012
20.2.2012 19:41:19   
Zewa
Ooo punce,kako? Vas je kaj zasnežil?
Pri nas je noro.. Sem komaj domov prišla..

Mi je pa moj včerej dal, tko da zdej ma da mi da še ta teden ene 2x, pol ga bom pa pri miru pustilauser posted image

Marec bo en, dva, tri tukaj.. Pa bomo imeli novemberčke..user posted image Kako pa ve kaj? Ima katera že kaj znakcev nosečnosti, da malo anaiziramo.. :)

(odgovor članu Žabica86)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: II pričakujemo marca 2012
20.2.2012 19:50:52   
Vivaldi
Jaz tudi pogrešam znakce in podrobne zapise izcedkov, špikljajev, tega in onega ... user posted image
A se vse malo nazaj držimo, ane? Ker so vedno eni znakci, potem pa belina...

Uglavnem, jaz se kar štulim zraven, ker bom lulala konec feb, začetek marca, in sem v bistvu tudi vaša user posted image
Mene je nekaj dni zelo špikalo po joškah, prejšnje mesec se sploh ne spomnim, da bi me kaj user posted image
Po trebuhu tudi malo, ampak ne preveč. In še celo - cel čas imam občutek, da bi morala na kahlouser posted image

Toliko :)

(odgovor članu Zewa)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?