|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo marca 2012
11.2.2012 14:19:26   
witch
cebela user posted image user posted image user posted image user posted image

Vse nove dobrodošle user posted image čeprav bi raje videla da bi se že v februarju barvale.

Navijačice kar pridno navijajte user posted image user posted image user posted image

Jaz sam danes pojedla zadnjo tabletko klomifena. Zdaj pa samo še pridno na delo user posted image

Lep zasnežen pozdravček user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu anckica)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo marca 2012
11.2.2012 14:23:14   
witch

user posted image

user posted image user posted image user posted image
user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.3.
HeLenčica (x. krog)
LittleSun (x. krog)

3.3.
S* (6. krog)
*anushka* (7. krog)

4.3.
barvar (x. krog)

6.3.
Ajcom1 (x. krog)
cebela2 (x. krog)

8.3.
Zewa (x. krog)

9.3.
Katte (22. krog, 4. krog po laparo)

10.3.
monsy (4. krog po klimifenu)

x.3.
witch (3. krog klomifena)
cebela2 (18. krog)
ane_ane (1. IVF)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 13


user posted image
NAVIJAČICE:
SrawberrY, Vivaldi, haram, dr. Knowitall, iwa, LittleSun, *viva*, Katte, sonček85, Kliki, curly, Žabica86, anckica





_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo marca 2012
11.2.2012 14:49:16   
princess13
Je še tukaj kaj prostora za navijačice? user posted image
Bi lepo prosila, če me dodate, ker NAVIJAM MOČNO MOČNO! user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo marca 2012
11.2.2012 15:00:57   
štrumfek
živjo =)
jaz je sicer ne pričakujem danes ali jutri... ampak imam občutek, da bo prišla...
Počakam do ponedeljka oziroma dokler ne pride.. do takrat pa prosiiim med navijačice user posted image

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo marca 2012
11.2.2012 17:20:59   
Vivaldi
Witch upam, da si tazadnjo tableto klomifena poplaknila z dobro dozo viskija! Na zdravje! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo marca 2012
11.2.2012 17:37:56   
*viva*
Witch ja, to bo najin prvi obisk v neplodnsotni ambulanti..upam še vedno da do njega ne bo prišlo ali pa da bo tudi zadnji... si pa sploh ne znam predstavljat kako bo to zgledalo. Greva pa k dr. Reljiču, ker me je tudi on obravnaval po SS. Kam hodita vidva?

Me veseli, da nisem edina v zadevi z vozički... Se mi zdi, da mi to vliva novega upanja...vsakdo mora nekaj najti... In jaz verjamem tudi v to, da bo vama sedaj uspelo.. naj klomifen naredi svoje in naj zagledata user posted image , je že čas za to. Sicer pa če se ne motim si ti tudi nekje iz MB? Tak da bo nam vsem uspelo in bomo lahko vozičkali user posted image

Sonček nam bo vsem posijal, ker sem jaz tako rekla, tako da akcija, akcija, akcija in radi se imet !!!cuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Only the hardest things makes us stronger...let's fight!

(odgovor članu Vivaldi)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo marca 2012
11.2.2012 18:29:56   
HeLenčica
IZVIRNO SPOROČILO: *viva*

Sicer pa če se ne motim si ti tudi nekje iz MB? Tak da bo nam vsem uspelo in bomo lahko vozičkali user posted image



Pa jaz z vama user posted image


_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo marca 2012
11.2.2012 19:48:26   
*viva*
Helenčica te pa bomo mogle me to malo se skupaj najt že prej pa se malo potožit ena drugi user posted image

Da bomo potem lahko lepo fino fajn vozičkale proti koncu leta. Pa ne samo to, že prej bomo lahko trebuščkaleuser posted image user posted image
Tudi ti si že nekje tako dolgo tukaj, kot midve, ne? 


(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo marca 2012
12.2.2012 12:40:04   
HeLenčica
Res je. Čist predolgo. user posted image

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo marca 2012
13.2.2012 12:35:11   
GregUr
še tukaj si rezerviram prostor med navijačicami!! user posted image user posted image user posted image dejmo puncee, dejmo! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo marca 2012
13.2.2012 12:43:09   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: HeLenčica

IZVIRNO SPOROČILO: *viva*

Sicer pa če se ne motim si ti tudi nekje iz MB? Tak da bo nam vsem uspelo in bomo lahko vozičkali user posted image



Pa jaz z vama user posted image



pa jaz, pa jaz user posted image user posted image

ah jaz sem pa sedaj čisto potrta user posted image user posted image user posted image user posted image še ena kolegica je noseča...pa saj ne da njej ne privoščim, samo vsakič me tako zadane in si mislim, da vse, samo jaz ne. Ena kolegica je v 8 mesecu, kadi ko turk, psihično totalno nepripravljena še na enega otroka, pa je zanosila menda prvič, ko sta nehala pazit user posted image čisto me je sedaj ta novica danes vrgla na tla...sedaj so pa že menda vsi okoli mene noseči, vsak dan kakšna nova, pa vse kar tako, sej sploh nisva prav delala in bla bla blauser posted image user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo marca 2012
13.2.2012 12:54:29   
barvar
Little sun user posted image . Vem kako ti je. Prvič sem imela tudi jaz ta občutek, ker nikakor ni šlo. Zdaj pa bomo videli kako in kaj. Midva sva danes že pridno user posted image , da slučajno ne zamudiva dneva D user posted image user posted image user posted image . Mojemu pa kar paše dase bliža O, ker po njegovem drugače tako preredko user posted image .
Lepo se imejte user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo marca 2012
13.2.2012 15:31:50   
štrumfek
evo zdaj sem pa uradno vašauser posted image
user posted image se je vlila... novim zmagam na proti...
NE pričakujem je 12. 3
upam da bo marec naš user posted image

(odgovor članu barvar)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo marca 2012
13.2.2012 18:10:06   
Žabica86
Hej punce!

No da še tukaj izlijem svojo jezo, veselje, žalost, itd .......... user posted image

Moje user posted image še vedno ni, a ker so se pričeli krči sem se od februarja že na pol poslovila in se vam kaj kmalu pridružim !!! user posted image user posted image


Sem pa trdno odločena za eno stvar: ta mesec me je psiha tako jezila in se igrala z mano, da se mi je res skoraj zmešalo !!! Zato sem se odločila, da od zdaj naprej user posted image iz užitka - ter se prepustim - kar bo pa bo !!! Ko mi bo user posted image usojeno bom zagledala te magične user posted image !!!!

Ne bom spremljala več teh sluzi, simptomov in podobnega sra****..........  Z mojim se zelo razumem, skupaj živiva svojo pravljico in tega ne želim pokvarit kot nek manijak ki vsak dan lula po plastičnih palčkah !!!!

Še vedno si bom vzela čas za vas, ker ste me tako podpirale in potolažile vsakič ko sem imela male, malo večje in grozne izpade !!! user posted image

Punce zlate ste !!! Navijam za vse  tukaj gor !!! user posted image user posted image user posted image

Prosim, da me date tudi med navijačice !!!!!!!!!! user posted image user posted image

In še 1x : ZLATE STE PUNCE !!!! user posted image


(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo marca 2012
14.2.2012 7:50:57   
thanchyka
Evo punce, se vračam k vam na listo čakajočih user posted image , tokrat malo bolj resno - namreč začnem s 1. IUI.

user posted image  pričakujem nekje v začetku marca, glede na to da je včeraj začetek ciklusa. Če tak na pavšalno izračunam, da bo IUI nekje konec naslednjega tedna + test čez 17 dni, recimo datum 11.3.2012 (mamim rojstni dan user posted image ).  

Držim pestke za vse marčevske (pa seveda februarske, ki so še (že) na čakanju)rožice! user posted image  

(odgovor članu Žabica86)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo marca 2012
14.2.2012 8:22:37   
HeLenčica
Moja, LittleSun, razumem te! Vendar poglej iz pozitivnega vidika: imaš malega sončka, ki te osrečuje vsak dan in vsak trenutek, drugi sonček pa si je malce vzel čas, ampak bo zagotovo prišel. Morda ne tako kmalu, kot sta si zamislila, ampak bo prišel. Ti si pa itak še tako mlada, da boš imela 3,4, če boš hotela user posted image . Jaz sem se tudi že sprijaznila, da so okoli mene vse znanke in kolegice noseče. Pa še EMŠO me lovi - pa kaj!

Žabica user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

thanchyka , naj bo 1. IUI uspešen!!!

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu thanchyka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo marca 2012
14.2.2012 9:29:00   
kris555
Žabica nisem zasledila, a si šla na krvnega?
Lažje ti bo, vsaj jaz tako mislim. user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo marca 2012
14.2.2012 11:04:35   
Žabica86
kris555 - G me je tako zmedla in prepričala da sem veliko veliko prehitra in mi ne bo niti krvni pokazal ker je po njenem prehitro !!! Ni mi jasno !!! Moja user posted image je vedno med 1. in 7. v začetku meseca ! Danes je 14. in je še kar nimam - ginekologinja pa pravi da mi bo komaj čez cca. 14 dni pokazalo ali sem ali ne ??? To pomeni da če mi čez 14 dne pokaže in se vlije user posted image bomo že marca .......... ampa k madona kaj pa februarska user posted image ??? Saj pravim,čisto me je zmedla !!!!

_____________________________

1 + 1 = 3

(odgovor članu kris555)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo marca 2012
14.2.2012 11:44:46   
rozi55
Močno navijam za vse, ki že garate na marčevskih user posted image . Ommmmm .... Plavajte in priplavajte mali paglavčki do svoje druge jajčaste polovice user posted image
Jaz se vam pridružujem kot navijačica, ker če v februarju ne bo nič ( in sva po moje zamudila), padem v april. Vas pa pridem kaj pogledat, no worries user posted image

(odgovor članu Žabica86)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo marca 2012
14.2.2012 11:52:13   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: HeLenčica

Moja, LittleSun, razumem te! Vendar poglej iz pozitivnega vidika: imaš malega sončka, ki te osrečuje vsak dan in vsak trenutek, drugi sonček pa si je malce vzel čas, ampak bo zagotovo prišel. Morda ne tako kmalu, kot sta si zamislila, ampak bo prišel. Ti si pa itak še tako mlada, da boš imela 3,4, če boš hotela user posted image . Jaz sem se tudi že sprijaznila, da so okoli mene vse znanke in kolegice noseče. Pa še EMŠO me lovi - pa kaj!

Žabica user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

thanchyka , naj bo 1. IUI uspešen!!!



To si pa tako lepo napisala da se bom kar podpisala spodaj.

HeLenčica kako si kaj?

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo marca 2012
14.2.2012 12:48:56   
HeLenčica
Kliki, jaz sem v redu. Kot boš lahko prebrala na februarski temi je bojda z mojimi rodili vse OK, ovulacije so tudi, kar je zame odlična novica. Kaj se pa pri tebi dogaja?

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo marca 2012
14.2.2012 12:53:33   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: HeLenčica

Moja, LittleSun, razumem te! Vendar poglej iz pozitivnega vidika: imaš malega sončka, ki te osrečuje vsak dan in vsak trenutek, drugi sonček pa si je malce vzel čas, ampak bo zagotovo prišel. Morda ne tako kmalu, kot sta si zamislila, ampak bo prišel. Ti si pa itak še tako mlada, da boš imela 3,4, če boš hotela user posted image . Jaz sem se tudi že sprijaznila, da so okoli mene vse znanke in kolegice noseče. Pa še EMŠO me lovi - pa kaj!

Žabica user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

thanchyka , naj bo 1. IUI uspešen!!!


user posted image user posted image zlato moje user posted image user posted image ja res je tako, danes sem že vesela, za njo in za vse nosečke okoli mene, brez tistega pridiha zavidanja oz. vprašanja v glavi, zakaj vse lahko, jaz pa ne. Me je tako prijelo, da sem kar jokala. Pride taki dan, kaj čemo, vse to nas naredi močnejše in pogumnejše.



(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo marca 2012
14.2.2012 13:22:55   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: HeLenčica

Kliki, jaz sem v redu. Kot boš lahko prebrala na februarski temi je bojda z mojimi rodili vse OK, ovulacije so tudi, kar je zame odlična novica. Kaj se pa pri tebi dogaja?


Zdej se pripravljam da pokličem G in se prijavim na redni pregled, pa kar malo odlašam upam da nam prej rata in da pokličem za prvi pregled ko bom srečka user posted image .

Ma ja vem da je treba in upam da je z mano tudi vse v najlepšem redu.

Kaj si pa pri februarkah napisala sem pa tudi prebrala. Upam da bo marec tvoj mesec.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo marca 2012
14.2.2012 23:40:14   
curly
Čer!
Tudi jaz se vam pridružujem v marcu, zato vas prosim, da me daste po X.3., ker je moja M nekaj najbolj nepredvidljivega na svetu! user posted image
Vidim, da bo sama fiiiina družbica tukaj, zato sem se vam pa mogla pridružit. user posted image
Je pa res, da bi se nekatere lahko nehale selit na temah upajmo skupaj in bi preklopile na teme o nosečnosti, a ne?!user posted image Upam, da nam marec prinese čim več nosečk in da bo med njimi čim več starih bork! user posted image
Glejte, da bo v februarju čim več user posted image , ker brez tega ne bo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...
Pošiljam vam še pujske za srečo, da boste user posted image na prave dneve! user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image lepo se imejte, se tipkamo!

< Sporočilo je popravil curly -- 14.2.2012 23:43:10 >

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo marca 2012
15.2.2012 7:46:07   
LittleSun
DObro jutro

Še sem prinesem malo rozastih pusjov za srečo, vidim da si jih že ti curly delila, ampak nikoli ni preveč user posted image user posted image user posted image user posted image

Pridno v akcijo, da bo marec malo bolj rozast kot februar.

Ob 10ih imam histeroskopijo. Stiskajte pestke

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?