|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 35 [36] 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo marca 2012
27.3.2012 20:28:40   
oreh
Aischa1 čestitke, tudi tokrat bo vse uredu, me pa ti bomo z vsaj približnim številom otrok sledile, samo, da naši reproduktivni organi zalaufajo, sej ne vem ali jim manjka bencina al kaj!?

takšno žalostno ozračje se mi zdi tukaj gor zadnje dni, vse čveke se v odklopu grejejo na sončku verjetno. user posted image user posted image
Jaz sem bila pa tako ponosna nase prejšnji mesec, sem si tako lepo poštimala v glavi, zakaj se splača živet, ne samo čakat na +... zdej k sem pa na bolniški in polna upanja zaradi operacije, pa se mi misli samo okoli tega vrtijo, da ta mesec ma da zanosim. pač cel dan mam čas o tem razmišljat, če sem pa pri moči le tv gledat, brati in ležati. no, ja mal jamranja ne škodi, sem prebrala danes eno motivacijsko knjigo in upam, da se jutri zbudim v bolj čustveno miren dan in z večjo mero potrpljenja! pač nisem narejena za to, da bi vse 4 od sebe držala, ker se mi pol hitr na psihi pozna.

pa ve, a kateri dec štrene meša?ponavadi se je vsaj na to temo kaka debata razvila, vivaldi je ob tej temi še celo zanosila. oh, vivaldi kako te pogrešam, ampak je zate boljše, da ne hodiš več gor brat žalostnih zgodb.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 876
   RE: II pričakujemo marca 2012
28.3.2012 7:38:02   
witch
anushka kako kaže? Lahko barvam roza?

Dve anonimne pa pri vama?

ane_ane, ninej in rosse navijamo še za vas tri da boste vse tri roza.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

za vse vas ki še čakate user posted image

ajcom1 in cebela2 pa izgleda ne bosta delili z nami če sta modri ali roza.

oreh danes je nov dan, uapm, da si polno optimistično naravnana user posted image Pri meni je že več kot eno leto poštimano v glavi, da ni vse samo +. Ampak pridejo pa žalostni in depresivni dnevi. Ko mi gre res vse narobe. Faks mi stoji, pluska ni, nič ne naredim za sebe. Kolegica ima otroka, izpit je naredila, shujšala do amena. Isto pri sestri. In potem poslušaš te zgodbe in to mene čisto podre. Pa saj sem za vsako vesela, ampak me vseeno nekje razjeda. Tak je kot da bi bilo zakleto. Učim se, pa učim pa ne naredim izpta. Pa slončkam in ne naredim otroka. Pa pazim kaj jem in ne shujšam. Začaran krog.
Ja drugače pa meni dec štrene meša prav takrat ko je O. Vedno se takrat nekaj spičiva user posted image

aischa ti pa pozitivno razmišljaj! Tokrat bo vse ok. Pa jaaaa tudi jaz si želim veliko družino.

< Sporočilo je popravil witch -- 28.3.2012 7:43:19 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 877
   RE: II pričakujemo marca 2012
28.3.2012 9:35:59   
*anushka*
Živjo! user posted image

Naaaah, mene tud ta mesec vse skupej heca. Včeraj je bil - in popoldne čisto malo rdečega izcedka; danes nič. Očitno si je gospa Tečka samo malo več časa vzela ta mesec (ponavadi pride kake 3 dni po izcedku). Če jo v soboto še ne bo, ponovim test, drugače pa v nove boje... user posted image

Sem se pa odločila upoštevati nasvet Helenčice, in se bom naslednji mesec odklopila od vsega, mogoče bova celo namenoma preskočila dneve okoli O, ker se mi je v zadnjih dveh dneh spet čisto psiha sesula. Ker objektivno gledano mi v življenju čisto nič ne manjka, imam vse, počnem kar želim, obdana sem s samimi super ljudmi, itd. Ampak počutim se pa kot da se mi vsak mesec poruši svet samo zaradi ene fuc.... črtice. Tako da rabim malo časa, da spet ugotovim, da je lepo živet, in da mi bo dete enkrat že prišlo naproti.

Tako da v aprilu samo navijam, potem bomo pa vidli kako naprej. Ves čas pa stiskam pesti, da vas v maju ne vidim več na tej strani foruma!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 878
   RE: II pričakujemo marca 2012
28.3.2012 10:15:02   
curly

IZVIRNO SPOROČILO: oreh

Jaz sem bila pa tako ponosna nase prejšnji mesec, sem si tako lepo poštimala v glavi, zakaj se splača živet, ne samo čakat na +... zdej k sem pa na bolniški in polna upanja zaradi operacije, pa se mi misli samo okoli tega vrtijo, da ta mesec ma da zanosim. pač cel dan mam čas o tem razmišljat, če sem pa pri moči le tv gledat, brati in ležati. no, ja mal jamranja ne škodi, sem prebrala danes eno motivacijsko knjigo in upam, da se jutri zbudim v bolj čustveno miren dan in z večjo mero potrpljenja! pač nisem narejena za to, da bi vse 4 od sebe držala, ker se mi pol hitr na psihi pozna.




Oreh, I feel ya! Meni je bilo isto. Tudi jaz sem si na začetku leta rekla, zdaj pa dosti! Polno je stvari, ki jih še nisem poiskusila, faks morem še dokončat, ker sem ga zaradi delanja na user posted image dala na stranski tir -> ko zdaj pomislim na to me kar zmrazi, mislim, HALO!? kako neodgovorna pa sem, če imam faks za naredit pa mi gredo druge stvari po glavi... Ampak ni tako enostavno, želja je bila prevelika in preveč je vplivala na celoten potek zadnjih SKORAJ dveh let!? No, končno sem začela malo bolj živet, hodila sem malo v hribe, šla sva v toplice za par dni, šla sva smučat, na road trip pa še kam... No, to je super uspevalo, nakar izvem, da me čaka IUI, kar takoj! ŠOK! Veselje in skrbi... Kaj pa zdaj? Zdaj pa imava možnost - juhuhu ... in potem, kaj pa če ne bo uspelo? Bom zmogla prenest ta neuspeh?
Rezultat: slabo spim, berem RR in samo se matretiram, če bo ali ne bo in kakšne imava možnosti pa kaj bi še lahko naredila...
Cilj: en velik OFF! Upam, da mi rata - da ko pride dan inseminacije, bom rekla, kar bo pač bo!
Držim pesti, da se pri tebi vse porihta, kot je treba in da tudi tebi uspe še enkrat izklopit tole, ker pri meni je bilo počutje neprimerljivo!
Lep dan vam želim, punce, se tipkamo!

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 879
   RE: II pričakujemo marca 2012
28.3.2012 17:21:14   
inci
pozdravčki vsem skupaj... sem nova na forumu :) upam, da bo tudi pri meni ta mesec srečen :) z dvema črticama :) sicer bi morala že včeraj dobiti,
menstruacijo..ampak je ni user posted image (mogoče je kriva psiha)...drugače pa imam napete in boleče prsi že dober teden, počutim se pa kot , da bi jo kmalu dobila...danes zjutraj sem naredila test- first sign listič....ampak se mi zdi, ko da je res res zelo rahla črtica...možno, da se mi blede že od želje po njej user posted image   naredim test še v soboto, če bo kaj drugače pokazalo user posted image
za vse ostale pa...vsi govorijo sprosti se...same pa vemo, da je to težko, ko ves čas razmišljaš, ali bo plusek ali ne... pozdravček

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 880
   RE: II pričakujemo marca 2012
28.3.2012 20:19:15   
witch

user posted image

user posted image user posted image user posted image
user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.3.
HeLenčica (x. krog)user posted image

3.3.
S* (6. krog)user posted image

4.3.
barvar (x. krog)user posted image
Cvetka* (x. krog)user posted image

5.3.
Poka (1. krog po laparo)user posted image

6.3.
Ajcom1 (x. krog)
cebela2 (18. krog)

8.3.
Zewa (5. krog)user posted image

9.3.
Katte (22. krog, 4. krog po laparo)user posted image

10.3.
monsy (4. krog po klimifenu)user posted image

11.3.
thanchyka (1. IUI)user posted image

12.3.
štrumfek (x. krog)user posted image


15.3.
donini (8. krog)user posted image

16.3.
Anonimna user posted image (x. krog)user posted image

17.3.
tarnica (7. krog)user posted image

19.3.
Sa.je (x. krog)user posted image

20.3.
Izabelina (x. krog)user posted image

21.3.
ela008 (x. krog)user posted image
multipraktik (x. krog)user posted image
lillith82 (3. krog)user posted image

22.3.
anonimna user posted image (x.krog)user posted image

23.3.
*viva* (x. krog)user posted image
anonimna (x. krog)
aischa1 (x. krog)user posted image

24.3.
Kim80 (8. krog)user posted image
klopek (x. krog)user posted image

25.3.
oreh (x. krog)user posted image
anonimna Suser posted image (x. krog)
LittleSun (x. krog)user posted image

26.3.
Sisley (x. krog)user posted image

27.3.
inci (x. krog)

29.3.
*anushka* (8. krog)

31.3.

Kliki (x. krog)user posted image

x.3.
witch (3. krog klomifena)user posted image
ane_ane (1. IVF)
curly (x. krog)user posted image
Žabica86 (4. krog)user posted image
mladika (x. krog)user posted image
SILVA (x. krog)user posted image
*Karmen* (x. krog)user posted image
ninej (x. krog)
rozi55 (x. krog)user posted image
rosse (x. krog)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 45

NOSEČK: ___7___

user posted image
NAVIJAČICE:
SrawberrY, Vivaldi, haram, dr. Knowitall, iwa, LittleSun, *viva*, Katte, sonček85, Kliki, curly, Žabica86, anckica, princess13, štrumfek, GregUr, rozi55, *bobika*, Kliki, klopek, lidik, Matejkaa, Vivaldi, kris555, Pajama, witch, srečki,




_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 881
   RE: II pričakujemo marca 2012
28.3.2012 20:20:34   
witch
inci dobrodošla. in upam, da te že jutri barvam roza.

anushka hmm tudi tebe heca ta M. Upam, da bo vseeno plusek. Če ga pa ni, pa te naj neha hecati in naj pride.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 882
   RE: II pričakujemo marca 2012
29.3.2012 8:04:15   
srečki
Klopek - hvala ti za odgovor. Kateremu G pa hodiš? Jaz imam 09.05. Tomaževiča, da preveri, da tudi jaz nimam kakšne skrite pregrade, čeprav moja G pravi da jo nimam. Sicer se na to ne spoznam samo pravijo, da naj se to ne bi vidlo na navadnem UZ. Mi lahko prosim o tem kaj več napišeš. Me res zanima. Tebi so tudi vsi ostali govorili, da je nimaš? Hvala vnaprej....lahko tuna na ZS, po želji :)

Katte hvala ti.

Aischa 1 čestitke in srečno do konca.

Inci welcome in držim pestke, da boš zagledala user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 883
   RE: II pričakujemo marca 2012
29.3.2012 10:45:56   
klopek
srečki v bistvu imam ene dve leti dr. Likarja, ki je res zlata vreden in predvsem zelo pozoren in človeški. Pred tem pa sem menjala par ginekologov zaradi drugih težav in ne zaradi zanositve. Ampak prvič, ko mi je Likar delal ultrazvok je našel pregrado. Zato pravim, da je verjetno prej niso iskali, čeprav so delali ultrazvoke...

Mam pa še jst eno vprašanje za tiste, ki ste bile na laparo in histero ter odstranitvi pregrade. Koliko časa ste bile na bolniški? Kaj ste rekle v službi? Jst sm sicer svoji šefici povedala, da imam poseg drugega pa ne.

Lep sončen dan!

(odgovor članu srečki)
Neposredna povezava do sporočila: 884
   RE: II pričakujemo marca 2012
29.3.2012 10:52:44   
oreh
Klopek kar rečeš v službi je čisto odvisno od tvojega odnosa s šefi in koliko jim lahko zaupaš. mislim, da nisi dolžna razlagat. Pri meni vejo in so vse zelo lepo speljali, še otroci so mi kupili angelčka, da me bo čuval.
jaz sem zdaj 10 delovnih dni od prihoda iz bolnišnice doma. ena je imela laparo, histero, odstranitev pregrade, pa ji je rekla nekje 10 dni. seveda pa je nadalje odvisno od osebnega zdravnika. so tudi punce, ki so bile doma po 3 tedne. najprej je pa 10 del. dni.

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 885
   RE: II pričakujemo marca 2012
29.3.2012 11:32:56   
klopek
Oreh hvala za odgovor, sem vseeno upala, da bom manj časa doma. Tebi pa želim čimprejšnje okrevanje user posted image user posted image

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 886
   RE: II pričakujemo marca 2012
29.3.2012 11:38:59   
Anonimen
Ker sem tudi sama imela pregrado vam lahko povem da se to na UZ vidi.Čeprav naj povem da moj ginekolog ni tega videl,ko sem pa šla v LJ k Zornu je pa takoj rekel pregrada 3cm.Sem pa tudi sama vidla na UZ ko mi ga je delal osebni ginekol. vendar ne vem kak on ni videl.Sem ga sama opozorila da se mi zdi,da moja maternica nima pravo obliko,pa je bil kar tih nekaj časa,nato je pa rekel vas bom kar naprej v LJ napotil.In tako so mi naredili laporoskopijo in histeroskopijo ob enem.Je tako najbolj,da potem ne rabiš še enkrat.Mene osebno je kar fajn zdelal,tako da sem bila več kot 10 dni,doma in potem ko sem šla delat,sem morala po 2 dneh ponovno na bolniško.Me je tok bolel,da sem komaj stala 8 ur na nogah.So mi pa še odkrili endometriozo na jajčniku in seveda požgali to žarišče.Za mano sta dva IVF postopka in žal neuspešna.Tako da kar optimistično na vse preglede,da odkrijejo čim več stvari in potem vam je zadeva bolj jasna v čem je problem.Stara sem 28 in imava s partnerjem nepojasnjeno neplodnost,kar me še bolj žalosti.Oba sva zdrava po mnenju zdravnikov,vendar kljub temu ne gre.Od operacije je sedaj 2 leti,na otroku pa delava 4 leta.Tako da kar čimprej na preglede,kar zahtevajte od ginekologa da vas da naprej na preiskave.Jaz sem začela pri 24 in sedaj jih imam 28,letos 29.Tako da si ne predstavljam,da bi začela na otroku pri 30 in naprej.Se leta kar hitro sučejo,na žalost.Upam da sem kateri pomagala s svojo izkušnjo.Tudi sama sem bila na začetku in popolnoma zmedena,ker nisem vedela kaj me čaka.So mi pa v LJ vse pojasnili pred operacijo.Tako da kar optimistično.srečno vsem
Anonimnauser posted image

(odgovor članu oreh)
  Neposredna povezava do sporočila: 887
   RE: II pričakujemo marca 2012
29.3.2012 12:00:57   
oreh

Klopek jaz tudi mislim, da 10 dni ni veliko. zdaj sem 1 teden po operaciji, pa sem si zjutraj rekla, da danes sem že tok dobra, da bom to pa to postorila, pa sem ravnokar posesala, zdej pa že 2 uri ležim. ker si šibak, verjetno še od narkoze, pa plin ti pri operaciji spustijo v treb. votlino in zna še nekaj dni boleti. te nič ne strašim, nič ni hudega, sam si ne predstavljam, da bi šla prej kot v 10 dneh delat, pa nisem lenuh.
pa sklonit se ne moreš, ker maš šive, pa ne vzdigovat tko, da tudi odvisno kako službo imaš. kar se tiče pa samih postopkov tiste 3 dni v bolnici pa nič bat, nič hudega. jaz se spomnim še sam smeha s cimrami in vlivanja novega upanja s strani zdravnic!

anonimna hvala za tole realno sliko boja z neplodnostjo. ko sem začela jest klomifen sem si rekla, eto, zdej 100%bo, pa nič, pol sem se veselila, eto zdejle po laparo pa bo, pa imam kar take pomisleke, zakaj pa bi res moralo biti, kaj pa če me čaka ivf... se mi zdi, da postaneš kar mal bolj prizemljen, pa jezen hkrati. ampak že vrabčki čivkajo, da bo, to itak, sam nihče ne ve v katerem krogu.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 888
   RE: II pričakujemo marca 2012
29.3.2012 12:02:30   
Anonimen
Pa še na nekaj sem pozabila odgovoriti.Jaz osebno ne povem svojih zdravstvenih težav nikomur v službi,tudi šefici ne.Je pa želela da ji povem na vsak način,pa sem ji kar lepo razložila da to je moja osebna stvar ki jo bom reševala z zdravnikom ne z njo.Ravnotako službene zadeve na rešujem pri zdravniku.Jaz vse kar imam zadržim zase,ker ni oseba ki bi znala in razumela to,ter da bi ostalo to sam pri njej,vendar v eni sekundi bi vedel celoten kolektiv.Potem pa sam komentirajo in še norce se lahko naredijo iz tebe.Sej vsi vemo kakšni so nekateri ljudje v tej sloveniji.Jaz delam v trgovini in potem bi še stranke vedele kaj je z menoj narobe da ne morem zanosit.Same se odločite,če boste to komu zaupale.Jaz vem da ne morem,ker me vedno zaboli ko vidim mamico z malim otrokom,dojenčkom.To ko enkrat doživiš in daš toliko skozi te ne bodo razumele tiste ki so v prvo dobile otroka,ali pa niso imele IVF.Od sorodnikov pa ve sam tašča in tast,pa starši.Tudi ko sva šla v postopek nisva povedala,ker te potem sam kličejo in sprašujejo ,če je že,zakaj ne...v glavnem kup vprašanj,ki si jih po pravici povedano ne želim.Že tako se počutiš manj vredno in nekateri namesto,da bi ti stali ob strani te lahko še dodatno spravijo v slabo voljo. Ja tako to je moje mnenje,ve se pa same odločite s kom boste to delile.Vam pa lahko povem,da ni tako enostavno kot se sliši.Srečno,pa upam da ne boste rable čez to oviro.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 889
   RE: II pričakujemo marca 2012
29.3.2012 12:17:25   
oreh
Anonimna jaz vas čisto razumem, da ne poveste tega drugim, saj znajo biti ljudje res nesramni, čeprav od mnogih pa lahko dobiš pozitiven feedback.
jaz sem bila 2 leti nazaj noseča in se mi je že videlo, potem pa ss, tako da vejo vsi v službi, kolegi, doma... je le malo drugače. sem pa vesela, da vejo, ker potem ne dobivaš glupih vprašanj, a vidva pa nič, pa sej nista več tako mlada. od normalnih ljudi, ki vedo, dobim+ spodbude, od tistih, ki pa rečejo kej mim in ki ne vejo, sem pa jim že nazaj zabrusla in ne govorijo več. med sabo pa itak, da čvekajo, pa nej!
osebno mi je lažje, je pa res, da nisem jaz šla do njih, ej šefica, jaz ne morem zanosit, ampak me je ona po pol leta po ss previdno vprašala.

mislim pa, da ste zelo močne in pogumne tiste, ki se o tem problemu pogovarjate le s partnerjem in nami, ker je težko to bolečino, žalost in upanje ohranjati le zase.


(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 890
   RE: II pričakujemo marca 2012
30.3.2012 14:29:26   
witch
Marec se izteka user posted image kako lahko barvam?

anushka, Dve anonimne, ane_ane, ninej, inci in rosse navijam še vedno za vse vas.

< Sporočilo je popravil witch -- 30.3.2012 14:38:04 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 891
   RE: II pričakujemo marca 2012
30.3.2012 14:32:45   
*anushka*
Mah pri meni ni še vedno ne M ne user posted image , tako da me lahko barvaš....zeleno user posted image user posted image user posted image

Čeprav ena tini mini možnost nosečnosti teoretično obstaja, pa mislim da me samo user posted image zeza. Kot da ve, da me (upam da) zadnjič mori! user posted image

Javim kakšno bo stanje po vikendu, do takrat grem pa malo na odklop!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 892
   RE: II pričakujemo marca 2012
30.3.2012 15:08:36   
Poka
Nič ni blo, se tolažim s tem, da bo ta mesec ko bo delal pravi jajčnik... Ampak zdaj pa res, najprej mi je bilo vseeno, si misliš bo že, ampak ta bo že se vleče že 2,5 ali 3 leta... Tako,da ko vidim kako enim kolegicam uspe kar hito, se mi zdi,d a mi ni usojeno. Bomo pa videli čez dva dni.

(odgovor članu *anushka*)
Neposredna povezava do sporočila: 893
   RE: II pričakujemo marca 2012
30.3.2012 18:15:08   
inci
tudi pri meni še vedno nič..ne menstruacije, ne user posted image ....tako kot pri tebi anuschka...sem pravkar delala test..jutri zjutraj s prvim urinom naredim še enkrat..pa sporočim, če bo kej drugače...
lep vikend vsemuser posted image

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 894
   RE: II pričakujemo marca 2012
1.4.2012 7:31:12   
inci
jutro...tako..včeraj naredila še en drug test, ki je pokazal rahlo roza črtico...vesela fuluser posted image danes zjutraj pa že začetek menstruacijeuser posted image no upam, da bo to le kak izcedek in da ne bo menstruacija...upam na najboljše, glede na to, da se mi zdi, da mam že vse znake nosečnosti... lep snežen danuser posted image


(odgovor članu inci)
Neposredna povezava do sporočila: 895
   RE: II pričakujemo marca 2012
2.4.2012 8:25:56   
witch
inci kako je? A se je stanje umirilo?

anuska
kak pa je pri tebi?

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu inci)
Neposredna povezava do sporočila: 896
   RE: II pričakujemo marca 2012
2.4.2012 14:39:14   
*anushka*
Pri meni je M prišla v soboto. user posted image z vso bolečino in negativo vred. Tako da na žalost dokončno nižam marčevsko povprečje.

Sej do danes sem se že približno skulirala, ampak mi pa paše, da bova ta mesec naredila pavzo. Vse preveč sanjam o dojenčkih, da bi blo to zdravo user posted image Tako da - držim peste za vse še naprej, vas pridem kaj pogledat na april (proslovit vse user posted image ), aktivno pa bom sodelovala spet v maju!

Lep danuser posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 897
   RE: II pričakujemo marca 2012
2.4.2012 17:19:25   
inci
hm...ne včeraj sem dobila močno menstruacijo z hudimi krči (prej nikoli), danes pa je normalna...sem brala mal po forumih, da je možno, da je šlo tudi za ss..user posted image in tudi prsa me ne bolijo več tako kot prej..tko, da očitno tale mesec ni bil pravi mesec..kljub očitnim znakomuser posted image
upajmo, da bo drugi mesec boljšiuser posted image

(odgovor članu *anushka*)
Neposredna povezava do sporočila: 898
   RE: II pričakujemo marca 2012
2.4.2012 20:34:01   
rosse
Inči,meni se je pa danes vlilo. Imela sem 1 plus, en na pol plus, potem pa minuse.

Bo že.
Upam, da jih bo čim več nosečih, da ne bodo predolge čakalne dobe;)))))))



< Sporočilo je popravil rosse -- 2.4.2012 20:38:00 >

(odgovor članu inci)
Neposredna povezava do sporočila: 899
   RE: II pričakujemo marca 2012
2.4.2012 20:35:44   
rosse
.

< Sporočilo je popravil rosse -- 2.4.2012 20:37:13 >

(odgovor članu inci)
Neposredna povezava do sporočila: 900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 35 [36] 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 35 [36] 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?