|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo marca 2012
15.2.2012 8:27:59   
štrumfek
Little sun  držim pestke močno močno user posted image naj bo vse ok, če pa že ne naj pa vsaj ugotovijo kaj je narobe in naj to v čim krajšem času odpraviijo user posted image
Helenčica sem zelo vesela da so rodila ok in da je O prisotna, zdaj pa samo veselo user posted image da stisnemo k sebi naše novembrčke

Pri nas je še zatišje user posted image M se je poslovila, tako, da bomo spet začel pridno slončkat... nič glede na to, da sem na dopustu se bova z malo odpravile na bazen.. malo relaksacije user posted image



(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo marca 2012
15.2.2012 8:28:21   
thanchyka
LitlleSun, se pa tudi jaz strinjam s tabo, vsi (ne samo vse) okoli so noseči, katastrofa, in te čist razumem. user posted image

Glede spremljanja vseh mogočih in nemogočih simptomov sem se pa tudi jaz že odločila za ukinitev, ker so itak vsi isti pred user posted image , med njo in po njej pa še nekje vmes tudi. In potem še palčke zjutraj, palčke zvečer, čajčki tu, čajčki tam, tablete take i ovake. In pol je še luna pa sonce in zvezde pa adijo pamet. In po user posted image ne upaš vstat, da ja ne bi kaka user posted image kam ušla. Joj joj, nikamor ne prideš. Je pa res, da kljub temu da sem palčke in načrtno spremljanje simptomov ukinila, v mislih ne morem odmisliti, ali je morda O že prišla ali je že mimo, ali bo M prišla, ali zamuja, ali kaj in ali bom sploh kdaj user posted image .  Ni nam lahko, ne user posted image

HeLenčica, hvala za dobre želje. EMŠO pa tudi mene lovi , pa jaz njega nazaj user posted image  user posted image

rozi55, dobra mantra, se ti pridružujem… ommmmmmmm…go girl, go user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo marca 2012
15.2.2012 8:55:35   
LittleSun
Hvala punce, počasi se odpravim od doma user posted image

da vam povem za emšo...moja prijateljica je stara 37 let, ima že enga otroka, toda z veseljem delata še na drugem, zgleda kot da je stara 25 let, tako se tudi počuti in obnaša...se mi zdi, da je šele zdaj začela prav uživat in leta res niso ovira za nič. Mi je prava vzornica user posted image user posted image ima več energije kot jaz pri 27-ih. Pa moja mami, 49 je stara in na vrhuncu življenja...športa, čaga, je mladostna in igriva. Tako da leta sploh niso pomembna, važno je kako se počutimo.

Tak pupe, stiskajte pestke in se javim, takoj ko bom lahko.



(odgovor članu thanchyka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo marca 2012
15.2.2012 10:38:30   
Žabica86
Hej punce!

In sem vaša! Me želite v družbi? user posted image user posted image

Skratka, verjetno poznate mojo zgodbico iz februarske teme - ta mesec me user posted image zelo jezi ! user posted image

Kljub temu, da se še ni vlila sem 100%, da zamuja in jo kmalu pričakujem! user posted image
( glede na tedne bi se zdaj črtice že zdavnaj morale pokazati )

Prosim, da me daste na seznam : x.3.2012 ( 4. krog ) , ker sem rahlo zmedena in sploh ne vem kdaj jo naj pričakujem - test bom verjetno delala v zadnjem tednu marca . Seveda pa me dajte tudi na seznam med navijačice !!!! user posted image user posted image user posted image

Vsem "soborkam" : user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..........................

Gremo v nove boje !!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1 + 1 = 3

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo marca 2012
15.2.2012 10:48:05   
witch

user posted image

user posted image user posted image user posted image
user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.3.
HeLenčica (x. krog)
LittleSun (x. krog)

3.3.
S* (6. krog)
*anushka* (7. krog)

4.3.
barvar (x. krog)

6.3.
Ajcom1 (x. krog)
cebela2 (x. krog)

8.3.
Zewa (x. krog)

9.3.
Katte (22. krog, 4. krog po laparo)

10.3.
monsy (4. krog po klimifenu)

11.3.
thanchyka (1. IUI)

12.3.
štrumfek (x. krog)

x.3.
witch (3. krog klomifena)
cebela2 (18. krog)
ane_ane (1. IVF)
curly (x. krog)
Žabica86 (4. krog)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 17


user posted image
NAVIJAČICE:
SrawberrY, Vivaldi, haram, dr. Knowitall, iwa, LittleSun, *viva*, Katte, sonček85, Kliki, curly, Žabica86, anckica, princess13, štrumfek, GregUr, rozi55




_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo marca 2012
15.2.2012 10:56:36   
witch
Žabica meni je uh že dve leti nazaj isto zamujala 100 na uro. Dobila sem jo točno 60. dan. Takrat sem šla do G. Mi je rekla da če je test negativen naj čez dva, tri dni spet probam in če je spet negativen naj probam komaj čez kakšen mesec. Ker zdajv tem trenutno mogoče O nisi sploh imela takrat ko si mislila da jo imaš. In jo boš še komaj imela. Zato sem se jaz nehala sekirati in šteti in računati. KEr takrat ko sem to delala je bila M na 45 dni povprečno. Zdaj ko pa to ne delam več je pa spet normalna na 32 dni. Zdaj ti drugega ne preostane kot da jo počakaš. In ko pride sproščeno naprej.

LittleSun mislin na tebe in user posted image user posted image user posted image user posted image da bo vse ok.

thancyka isto kot bi sebe brala. Mogla sem nehati z vsemi simptomi in znaki in on in sploh. Ampak vseeno pa me nekje v podzavesti ali je O, bo O, sva slončkala, tistih 14 dni pred M pa non stop vprašanja ali je ali ni.
Drugače pa moj EMŠO še ni tak hud. Mi še ene par let manjka do 30. Ampak je vseeno čas počasi za prvega otročka.

*viva* ja mida tudi hodiva v mb. Nisem pa čisto iz mb. Sem iz okolice. Tiste malo širše user posted image Naju pa ima Kovačičeva. Mi je ful fajn zdravnica. Jaaaaa naslednje leto pa upam da bomo vse vozičkale po mb user posted image jaaaaaaa pa zdaj za potožit bi tudi bilo fajn da se kje dobimo user posted image

Na hitro še jaz. Počasi so tisti dnevi okrog O. In seveda sva se zdaj z mojim nekaj spričkala. Tak da upam, da ena trma kmalu popusti, da lahko v miru user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Žabica86)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo marca 2012
15.2.2012 11:45:43   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

DObro jutro

Še sem prinesem malo rozastih pusjov za srečo, vidim da si jih že ti curly delila, ampak nikoli ni preveč user posted image user posted image user posted image user posted image

Pridno v akcijo, da bo marec malo bolj rozast kot februar.

Ob 10ih imam histeroskopijo. Stiskajte pestke


naviiiiiiiijam, navijam, navijam, user posted image  in stiskam pestke user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo marca 2012
15.2.2012 11:50:40   
LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: *bobika*

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

DObro jutro

Še sem prinesem malo rozastih pusjov za srečo, vidim da si jih že ti curly delila, ampak nikoli ni preveč user posted image user posted image user posted image user posted image

Pridno v akcijo, da bo marec malo bolj rozast kot februar.

Ob 10ih imam histeroskopijo. Stiskajte pestke


naviiiiiiiijam, navijam, navijam, user posted image  in stiskam pestke user posted image

bobikaaaa mojaaaaaa...hvala, je bilo vse ok, so vse porihtali, tako da sedaj pa v akcijo na POLNO in ima da rata user posted image user posted image user posted image kako si kaj ti?? Trebušček raste? Mislim na tebe in na crtek, vaju pridem pokukat tu in tam.

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo marca 2012
15.2.2012 13:24:10   
Vivaldi
Rozi, kako to misliš, da si že zamudila, midve skupaj lulava na osmoljenčka, ne? user posted image user posted image Ali pa celo marca... Imava še nekaj časauser posted image user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo marca 2012
15.2.2012 13:50:46   
rozi55

IZVIRNO SPOROČILO: Vivaldi

Rozi, kako to misliš, da si že zamudila, midve skupaj lulava na osmoljenčka, ne? user posted image user posted image Ali pa celo marca... Imava še nekaj časauser posted image user posted image


Ja ja, jaz vsak dan lulam, bom tudi takrat user posted image Sem se že pri februarkah zjamrala, da sem v pet delala O test , pa je bila švoh črtica + nekaj se mi je valjalo po gatah, čez vikend pol nisem, ker sem bila reuuuučka bulaaaančkana, v pon je bil pa -. in šele v pon. smo se imeli radi. Včeraj, na dan zaljubljencev mi pa spet ni dal, ker je bil utrujen. Dans imam nočno, jutri dolg sestanek in ko bom prišla domov bo spet koma. In ker iz nič ni nič, sem malo skeptična za ta mesec. Ampak ja, lulala pa bom user posted image

(odgovor članu Vivaldi)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo marca 2012
15.2.2012 14:05:09   
Vivaldi
Uf, sva na istem, jaz sem se ravno razpištolila pri februarkah - ja brez nič ni nič, ne?
Ja za znort no. Dejva met midve skupi enga bejbija. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rozi55)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo marca 2012
15.2.2012 14:09:51   
rozi55
Bemtiš, Vivaldi, ta bo pa mal težka, nobena nima plavalčkov user posted image A se rajš zmeniva, da jih skupaj vzgajava na novemrčkih al česa že zdaj ne delamo, ampak upanje pa vedno ostaja al kako user posted image

(odgovor članu Vivaldi)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo marca 2012
15.2.2012 14:51:20   
Anonimen
Ne pričakujem 22.3.2012.

Zaenkrat anonimna user posted image

(odgovor članu rozi55)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo marca 2012
15.2.2012 15:19:18   
witch
vivaldi in rozi smo že tri. Tudi moj zadnje čase nekaj čuva te svoje plavačke. Prav noče jih deliti z mano. Pa tudi jaz prihajam v O. Upam, da bo v teh dneh kaj drugače.
Če ne pa gremo iskat pomoč kam drugam user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo marca 2012
15.2.2012 15:27:09   
mladika
Sem vidla da me ni na seznamu...ne čakam jo x.3.2012,ker gospa tečka prihaja ko se ji zljubi...bom pa ta mesec zanalašč delala O teste,da vidim kdaj po pozitivnem testu bo prišla!!!
Moj je pa s sojimi plavalčki zlo radodaren...še praša me kdaj je tisti čas u mescu ko morva bit še posebej pridna!!!

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo marca 2012
15.2.2012 15:42:48   
witch
Mladika te dodam na seznam. Se opravičujem da sem te spustila. Pa user posted image user posted image za tovjega. Naj je le naprej tak priden user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo marca 2012
15.2.2012 20:03:56   
Poka
Okrog 5. marca prvič po laparo pričakujem user posted image . Koliko krogov je od prej, ne vem - grem zdaj od začetka štet :) Upam, da bo zdaj šlo :)

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo marca 2012
15.2.2012 21:29:11   
Vivaldi
Mladika, a kaj rentaš tvojega? user posted image

Witch, daj uporabi svojo čarovnijo in nas malo začaraj... user posted image


Rozi55, novembra si bova že obe joške čez rame metale, ker bova že cel mesec dojile, tečne, neprespane, hvaležne, da ni treba vsak dan seksat - KER BOVA RODILE PRED ROKOM - OKTOBRA! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo marca 2012
15.2.2012 23:13:02   
rozi55
Witch, če prav razumem, naju z Vivaldi vabiš na jago user posted image Ma jaz bom še mal vztrajala s svojim, ker sva že naredila enega lepega otroka, pa bi še enga takega user posted image Samo če pa ne bo nič, bi nam pa mogoče Mladika svojega posodila? Hecek, da me ne boš ganjala, imam koleno poškodovano, ne morem tečt user posted image
Poka, to je odličen način, da se hitro spokaš na druge teme, novinke imajo več sreče. Čestitke za 1. krog, naj bo uspešen user posted image
Vivaldi, podpišem za oktobrčka, joške bova imeli pa še naprej fantastične, kljub dojenju user posted image

(odgovor članu Vivaldi)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo marca 2012
16.2.2012 8:11:57   
LittleSun
Dobro jutro punce.

Sem vprašala Pušenjaka in je napisal: priporočam, da spolnih odnosov nimate 14 dni. Morda je ta doba celo malce pretirana, vendar žal tega vprašanja nihče še ni obdelal znanstveno in empirično. Takšna navodila so nastala na podlagi izkušenj z nekdajšnjo diagnostično histeroskopijo, ki je prav tako bila tanka okrog 4,5 mm.

Tako da ta prvi cikel še izpustim in prosim, da me daste na seznam 29.3.

sem vesela, da ostajam z vami v marcu in polna upanja in nove energije user posted image user posted image

(odgovor članu rozi55)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo marca 2012
16.2.2012 9:10:00   
HeLenčica
LittleSun, če pa je tako, potem pa res navijam da bo marca končno plus, mater! user posted image

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo marca 2012
16.2.2012 9:14:23   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun


IZVIRNO SPOROČILO: *bobika*

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

DObro jutro

Še sem prinesem malo rozastih pusjov za srečo, vidim da si jih že ti curly delila, ampak nikoli ni preveč user posted image user posted image user posted image user posted image

Pridno v akcijo, da bo marec malo bolj rozast kot februar.

Ob 10ih imam histeroskopijo. Stiskajte pestke


naviiiiiiiijam, navijam, navijam, user posted image  in stiskam pestke user posted image

bobikaaaa mojaaaaaa...hvala, je bilo vse ok, so vse porihtali, tako da sedaj pa v akcijo na POLNO in ima da rata user posted image user posted image user posted image kako si kaj ti?? Trebušček raste? Mislim na tebe in na crtek, vaju pridem pokukat tu in tam.


Tooooooooooooo ! Sedaj pa bo !!! Mora ratat !!! Tvoj pikec bo kmalu dobil družbo !!!
Ja moj buši je kr že fajn velik .. tako da skrita ga ne morem več user posted image  ... čutim tudi že brcike , no bolj metuljčke, ampak nekaj je ..

Punce hitro za nami, me vas že nestrpno pričakujemo !!!
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo marca 2012
16.2.2012 9:48:16   
Izabelina
js bi tudi šla na seznam... 20.3. bo moj D dan...

drugač pa nažalost tut moj (pa čeprav je zaprisežen ateist) misli, da sm devica Marija in da otroke vetr dela... user posted image sm mu napisala (!) pritožbeno pismo kjer sm se priporočila za user posted image vsaj enkrat tedensko, mogoče bi mogla napisat, da pismo takoj stopi v veljavo pa nism in ni še nobenga učinka...

mava povprečje (do zdej) dvakrat na leto!! ??!?!??! ni čudn, da se sam selim iz ene teme v drugo... skratka še mal pa ga bom kr nadomestila user posted image

< Sporočilo je popravil Izabelina -- 16.2.2012 9:49:15 >


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo marca 2012
16.2.2012 10:57:17   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

mava povprečje (do zdej) dvakrat na leto!! ??!?!??! ni čudn, da se sam selim iz ene teme v drugo... skratka še mal pa ga bom kr nadomestila user posted image


ujoj, kako pa zdržiš???Jaz sem včasih TAKO utrujena ampak zelo potrebna nežnosti in stiskanja in potem ko se pridem tak zvečer SMO pocartat ponavadi pride do najboljšega user posted image . Pa tudi midva ravno ne izvajava vsak dan akrobacij, ampak tak 2-4 krat na teden pa že user posted image user posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo marca 2012
16.2.2012 11:53:22   
monsy
Helloooww!!

Moja user posted image je zamujala nekaj več dni kot ponavadi, tko da če se kiri da popravit, ker se mi je datum mal spremenil in je ne pričakujem 14.3. !!

Lep dan

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?