|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ema, Seven, BigWhale
3.9.2005 8:57:44   
tanaja*
Mi tut stiskamo pesti za vas vse

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   Ema, Seven, BigWhale
3.9.2005 9:32:18   
Taša
Šele sedaj sem prebrala... vso zgodbo.. Tudi jaz držim pesti in mislim na vas....!

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   Ema, Seven, BigWhale
3.9.2005 9:35:20   
gamini

Srečno, Seven!

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   Ema, Seven, BigWhale
3.9.2005 9:41:17   
ZARA
Dobr no, ne me zmerjat...sam a je kej novega z Emo ??

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   Ema, Seven, BigWhale
3.9.2005 10:03:58   
Anonimen
Ja, saj, Zara, nobeden te ne bo zmerjal. Vsi držimo pesti, smo v mislih z družino Seven in BW in upamo in čakamo na pozitivne novice.

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 155
   Ema, Seven, BigWhale
3.9.2005 10:17:57   
Anonimen
Seven, veliko poguma si zmogla, da si šla pogledat Emo. Priznam, da ne vem, kako bi sama odreagirala na tvojo situacijo. Ema je - tako kot so rekli že pred mano - resnično dobra borka, da je preživela že drugi dan po operaciji. Iz dneva v dan je več upanja in končno - boš videla - bo Ema zmogla toliko moči, da bo zadihala sama... in se naslonila na tvoje prsi ter začela vleči mleko, da boš imela občutek, da te še na prstih na nogi vleče.

Počasi, korak za korakom, veliko upanja, še več poguma in na koncu bo mala princeska zdrava, normalna in lepo razvita deklica!!!

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   Ema, Seven, BigWhale
3.9.2005 10:45:36   
špelin@
Draga Seven, držimo pesti za malo Emo Glavo pokonci, zdaj bo šlo le še na bolje


(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   Ema, Seven, BigWhale
3.9.2005 10:48:12   
Lana_s
Tudi mi stiskamo pesti in prosimo da vam stojijo ob strani. Ema je prava borka in uspelo ji bo.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   Ema, Seven, BigWhale
3.9.2005 10:49:27   
Anonimen
zara, vceraj zvecer je BW rekel, da je stanje stabilno.

Saj bodo najbrz se kaj vec napisali ...

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
   Ema, Seven, BigWhale
3.9.2005 11:11:30   
cmokec

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   [Brisano sporočilo]
3.9.2005 12:30:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   Ema, Seven, BigWhale
3.9.2005 12:54:08   
Sneguljcica
Veliko pozitivnih misli, za čimhitrejše in čimboljše okrevanje!!! Ema, Seven, BigWhale držite se!

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   Ema, Seven, BigWhale
3.9.2005 14:09:42   
kr1a
Tudi jaz neprestano mislim na vas in vsakič ko prižgem comp. najprej pogledam, če je tu gor kakšna dobra novica. Želim vam, da se vse skupaj čimpeje in najbolje isteče.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   Ema, Seven, BigWhale
3.9.2005 15:08:10   
PiaM
Bodita močna še naprej.Držim pesti, da se stanje kamlu izboljša in da bo še vse dobro!!!

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   Ema, Seven, BigWhale
3.9.2005 15:15:48   
leah
Kje pa je Ema?A na pediatrični v Mb?Ne vem res...me pa zanima, če je tam, ker bi zelo rada vedela katera je njena sobna zdravnica???
Z mojo malo sva bii tam na intenzivni in jih lahko vse samo pohvalim in rečem, da se zelo trudijo in so zelo strokovni.Zato verjamem, da se bo mala Emica pozdravila...vem.Saj je v dobrih rokah.
BigWhale tebe bi pa prosila, da mi poveš katerega zdravnika ima.Moja je imela dr.Zlatko Kanič.Je full vredu.Pa dr.Roškar, pa dr.Miksič-čeprav mislim, da je ona bolj za nedonošenčke.
Skratka vse bo ok.
Pozdrav Leah.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   Ema, Seven, BigWhale
3.9.2005 15:28:42   
Seven*
Danes so ji spet naredili uz glave. Krvavitve zgleda ni vec, tudi edem se je rahlo zmanjsal. Dobi cca 100 ml mojega mleka na dan. Se vedno je na respiratorju. Uspavana bo se kaksen dan ali dva, potem bodo pa poskusili ce diha sama.. Danes sem bila odpuscena iz porodnisnice. Moram priznati, da sem si odhod malo drugace predstavljala. Emo bova obiskovala 1-2x na dan. Vec tako ni zazeljeno. Je pa grozljivo. Vse me spominja na to da sem spet mama (boleci sivi, zatekle dojke), otrok pa dalec stran.. Tako rada bi jo objela.. Hvala vam za vse zelje. Rada vas imam.. Seven

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   Ema, Seven, BigWhale
3.9.2005 15:32:13   
Anonimen
Seven, tudi mi te imamo radi.

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 167
   Ema, Seven, BigWhale
3.9.2005 15:32:27   
A-N-J-A
Naša družinica misli na vašo Emico in želi,da bo kmalu v maminem objemu.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   Ema, Seven, BigWhale
3.9.2005 15:36:30   
*zvezdica*
Ojooj šele sedaj sem prebrala vso zadevo!
Seven ohrani moči...Ema je borka...

en velik objem za vas ter da čuva Emo

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   Ema, Seven, BigWhale
3.9.2005 16:08:52   
Kali
Veliko sreče mali Emi!

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   Ema, Seven, BigWhale
3.9.2005 16:11:03   
spacey
Seven še malo in boste skupaj, vem! Močno, močno smo v mislih z vami in čeprav se ne poznamo vas imamo radi! Topel objem pogumno še naprej

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   Ema, Seven, BigWhale
3.9.2005 16:16:08   
frutka_
Seven mi te imamo radi in malo ljubko Emo tudi...še iz tvojega trebuščka ven...saj veš kako smo jo vsi božali. Ona je že čisto naša.Nenehno mislim na vas, predvsem nate in tvojo punčko. Če popapca 100ml je prava lakotnica, to pomeni da okreva ter da potrebuje mleko za rast in razvoj.

Seven na razpolago in uslugo smo vam vse štajerke da pomagamo okrog vsakodnevnih opravil...samo sms pošlji ali omeni, skočile bomo!


Ima Ema laske in ali je kaj podobna Jakobu?! Glede na težo in višino je prava baba v primerjavi z big brother-jem. Ko pride domov bo ga že itak vrgla v koš, mali pa v jok.


Seven drži se, bodi močna mamica zanjo, pridno pumpaj, spoznajta se in želim ti mirne noči...

Če je karkoli v naši moči da pomagamo pa nam zaupaj brez oklevanja.


Jaz te imam fuuull rada in ti pošiljam tesen objem, mali Emi pa pihnem nežen poljubček na rokice.

Držita se ženski!


(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   Ema, Seven, BigWhale
3.9.2005 17:36:25   
Tinna
Seven drži se in upaj na najboljše.Iz vsega srca vam želimo vse najlepše in da bi bili kmalu spet vsi skupaj. Držimo pesti za malo Emo.

LP

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   Ema, Seven, BigWhale
3.9.2005 17:48:44   
Blink1
Seven in BW držita se. Še malo pa boste vsi skupaj, srečni in veseli, doma pred TV.

Vse naše misli in molitve so pri Emi in ziher bo vse v redu. Samo optimistično naprej.

Ema....vsi mislimo nate in komaj čakamo da te spoznamo.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   Ema, Seven, BigWhale
3.9.2005 18:59:20   
india
Seven, tako kot so napisale vse punce pred menoj, pa tudi tako,kot je napisala Frutka. Če karkoli potrebujete,povej, pomagali bomo po svojih močeh!

Če popije toliko mleka, pomeni, da ga potrebuje za rast in napredek in da je zelo blizu trenutek, ko jo boste lahko pocartali in odnesli domov.
Ti pa med tem počivaj, da bodo šivi čimprej zaceljeni in da boš potem vse namenila Emi in cartanju!
Naspi se ponoči, saj kmalu pridejo trenutki dojenja, previjanja, krčev,zobkov.....takrat bo spanja manj!

Kje pa je Jakob medtem ko sta vidva pri njej? Potrebujeta varstvo?
Drži se in vedi, da komaj čakamo, da pokukamo v Emine očke!

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?