|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za tiste, ki še...
31.8.2012 8:36:21   
Najaa
A takle se bašete s krompirčkom brez mene?? user posted image

user posted image  

Ja lepo še kej prebrat tule... alo dejmo, kje ste zveste moje hujšarice? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 3676
   RE: Za tiste, ki še...
31.8.2012 10:21:43   
RAKICA1
Naja tukaj smo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pridno se redimo in potem pridno hujšamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vsaj pri meni je tako vešuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image evo lahko se pohvalim, da sem cel teden pridna in lepo dol vsaj nekaj pridobljenega dala samo jutri pa grem na tetino 50letnico user posted image tako ,da bom spet kaj pridelala nazajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nasledno soboto pa moj dragi ima rojstni dan in bo ponovno piknikuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja potem pa pride spet naslednja sobota, ko grem na poroko in spet fešta in pridobijanje kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image potem pa seveda sestrin rojstni dan in spet fešta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja potem pa spet vabilo je na še eno 50letnico user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja potem pa ostanejo še v oktobru dva rojstna dneva in seveda novembra še mal in potem se lahko spravim hujšanju do novega leta, da bom lahko malo manj grešilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako, da jaz imam kar vsak vikend pester user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3677
   RE: Za tiste, ki še...
31.8.2012 10:45:55   
Najaa
Rakica to so same fešte, pa daj nehaj... kako lahko shujšaš, če greš vsak vikend na pojedino? user posted image user posted image user posted image  No jaz bom še nekaj časa pridna, tam zadnji mesec leta bo pa noro. Sami eni RD, prazniki...

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 3678
   RE: Za tiste, ki še...
31.8.2012 10:56:21   
RAKICA1
Ja res je, da so same fešte saj zato bom pa med tedno bolj pridna še z sestro sva si zadale do poroke do katere cifre bom shujšalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako, da upam, da mi uspe ,da bom lahko oblekla oblekco da nebo preveč oprijeta namenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3679
   RE: Za tiste, ki še...
31.8.2012 11:12:14   
RAKICA1
Naja ob kateri uri se začne post polne lune

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 3680
   RE: Za tiste, ki še...
31.8.2012 12:47:02   
Najaa
3 minute pred 16.uro. A boš mal stradala? user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 3681
   RE: Za tiste, ki še...
31.8.2012 13:03:32   
danyy
Pozdravček, vidim, da se vse bašemouser posted image . Meni to vzdrževanje teže kar gre, veliko telovadim, da lahko pojem kaj sladkega. Pa ni normalno, da se mi vsak dan sladkarije luštajo. BOm mogla malo popazit user posted image . Sem pa opazila, da mi teža full skače (sem se za hec 1 teden tehtala vsak dan in so res razlike na vagi, zanimivo).
Najaa, ti si za veliko kg shujšala, a tebe je po hujšanju tudi bilo skozi strah da bi se nazaj zredila? Jaz grem sebi že grozno na živce s tem strahom, bi rada da mine, pa noče.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3682
   RE: Za tiste, ki še...
31.8.2012 14:04:41   
Najaa
Ja, kadar imam na sporedu žretje, tako okoli pmsa recimo, potem pomislim a ni škoda, da bi se spet zredila... Mislim, ne da se zdej panično bojim, sam tak. Itak sem pa spremenila način prehrane in še vedno ločujem, mi je to v kri prišlo. Se mi pa tudi vsak dan kaj sladkega zalušta sam dokler je v mejah normale, si tudi privoščim. user posted image

(odgovor članu danyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3683
   RE: Za tiste, ki še...
31.8.2012 14:44:00   
RAKICA1
Najaa sem planirala mal stradati user posted image user posted image user posted image user posted image samo ne morem ker jutri gremo na kosilo za 50letnico
Lulu kje se skrivaš upam, da ne pred hladilnikom

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3684
   RE: Za tiste, ki še...
31.8.2012 16:27:52   
danyy

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ja, kadar imam na sporedu žretje, tako okoli pmsa recimo, potem pomislim a ni škoda, da bi se spet zredila... Mislim, ne da se zdej panično bojim, sam tak. Itak sem pa spremenila način prehrane in še vedno ločujem, mi je to v kri prišlo. Se mi pa tudi vsak dan kaj sladkega zalušta sam dokler je v mejah normale, si tudi privoščim. user posted image


To pa sem z veseljem prebrala, da majhni sladki grehi ne povzročijo škode.user posted image user posted image . SIcer jih itak pokurim.Upam, samo da še ta strah pred kg mine. Sama sem tudi spremenila prehrano- malo bolj zdrava hrana, normalne količine, jem pa vse, tako da upam, da ostanem na tej teži.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3685
   RE: Za tiste, ki še...
31.8.2012 20:20:14   
Najaa
Pol se nimaš česa bat. Ti se sam spomni na tiste čase, ko si se redila. Takrat si verjerjetno 1000% drugače jedla. In če zdej ješ bolj zdravo in z glavo... so tudi slaščice dobrodošle. Sam v mejah normale.
Jaz bom na luni. Na srečo nimamo jutri nič takega. Vi pa uživajte na praznovanju! user posted image

LULU!!! KUKU!!! Ja ja sej vem, fraj si pa ni časa za comp... user posted image

(odgovor članu danyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3686
   RE: Za tiste, ki še...
31.8.2012 23:19:53   
LuLu
Tu sem... res je, da nisem za rač., ampak zato, ker me že celi dan HEBE!!! Izklaplja se mi sam, niti antivirusnega programa do konca ne zažene...
en okuženo datoteko sem našla in izbrisala... pa da vidimo. Bom raje poslala sporočilo, pa kdaj drugič več... preden se mi rač. spet vgasne. Ziher je ziher user posted image
Pozdrav vsem.. lepo je prebrati, da te nekdo pogreša... pa da to niso deca user posted image
Hujšam... NE, telovadim... ta teden sploh NE user posted image ... drug teden...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3687
   RE: Za tiste, ki še...
1.9.2012 12:45:27   
danyy
Jaz počasi pakiram za na morje, mi pa nekak ni, pravijo slabo vreme. Upam, da vsaj kak dan zaplavam v mroju.
Ve pa uživajte,pa karkoli boste počele!user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3688
   RE: Za tiste, ki še...
1.9.2012 12:47:47   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: danyy
Ve pa uživajte,pa karkoli boste počele!user posted image

Me bomo tudi mokre... user posted image
Uživaj in naj ti vreme služi.

(odgovor članu danyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3689
   RE: Za tiste, ki še...
1.9.2012 17:06:51   
Najaa
Helou.

LuLu seveda te pogrešamo! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Rakica si zdržala polno luno? Jaz sem, sam proti četrti sem bila že fuuul lačna, glava me je bolela, kr zaspala bi. Ko sem pojedla kosilo pa spet polna energije. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3690
   RE: Za tiste, ki še...
11.9.2012 10:48:55   
Alenčicaa
pozdravljene punce...dolgo me ni bilo...dopusti, bolniske, lepi dnevi...in HUJSANJE user posted image
sem pa tja sem se kaj prebrala na forumu, za pisanje pa zal ni bilo casa user posted image
bom sedaj nadoknadila user posted image

< Sporočilo je popravil Alenčicaa -- 11.9.2012 10:49:20 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3691
   RE: Za tiste, ki še...
11.9.2012 16:50:56   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Alenčicaa
bom sedaj nadoknadila user posted image

Ti kar nadoknadi... piši dosti, če že me več nič ne pišemo user posted image
Torej hujšaš? Kako gre?

Jaz itak več ne hujšam, pa bom tak napisala... zaradi vas se pa tudi ne prenažiram več user posted image
Tekanje ... drugi tečejo user posted image  jaz še kar imam pavzo. Me je morje iz tira vrglo, zdaj pa se nazaj postavljam... počasi...
Ampak bom pa...


Kaj pa ostale hujšarce? Kakšen je pa vaš razlog, da tukaj nič več ne pišete? In HHH... nehujšarca? Kaj bo dobrega?

(odgovor članu Alenčicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3692
   RE: Za tiste, ki še...
12.9.2012 11:36:26   
danyy
Pozdravček, mi smo že nazaj z dopusta. Bilo je super, le morje je bilo veliko bolj hladno kot sem pričakovala, ampak sem se vseeno vsak dan spravila plavat - no v to me je verjetno malo gnala slaba vest zaradi vseh pojedenih sladkarij (predvsem sladoleda in pekovskih izdelkov). Sem pa prišla domov samo pol kilce težjauser posted image . Zdaj pa že skoz samo perem in likam, čist prav mi je kaj pa vlečem toliko zraven.user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3693
   RE: Za tiste, ki še...
25.9.2012 22:12:53   
LuLu
No, jaz sem tukaj.. je še katera tu z mano?
Sem glih večerjala... ne glej ure posta, na RR se je ura pokvarila user posted image
Kil je še vedno isto... hudiča, ugotavljam, da sem zelo vztrajen človek, bolj, kot sem mislila. Pri kila zelo vztrajam user posted image  Še nikjer nisem tako...
Po 1-mesečni pavzi s tekom sem se včeraj vrnila v teniske, ampak kondicije za pol manj, pa oblekla sem se tudi, kot, da je zunaj -10°C user posted image
No, pa sem malo popravla datum zadnjega javljanja na tej temi. 12.9. je res bilo daleč nazaj.
A je res, da gre tema lahko samo do 150 strani? In potem na novo?... dajte malo pisati, da vidim, če je to res user posted image
Pa pozdrav vsem... vem, da vas nekaj še bere

(odgovor članu danyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3694
   RE: Za tiste, ki še...
26.9.2012 20:03:33   
HHH
Če mogoče katero skrbi: 1. septembra nisem začela hujšat. Ajde, smejte se. Ma, ajde režte se! Meni je pravzaprav ravno do Beograda. Samo ne vem kaj bom nosila to zimo. Prejšnjo sem imela cca 5 kil manj. Za novo garderobo pa itak ni dnarja. pa če bi tudi bil, ni volje. S temi šlaufi okol trebuha ne pašem v nobeno kabino. Eh, kje je kaj presnete čokolade? Ti mulci so še hujši kot jaz.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3695
   RE: Za tiste, ki še...
26.9.2012 20:11:06   
pebs
Ja, živijo, jest sm tud še tuki, po stotih letih. Spet bolj debela in brez volje za hujšanjeuser posted image . Sm pa čist na istem kot HHH, za zimo mi nč ni prov, al pa mi je, pa mi šlavfi vn slijo... No, a kera še hujša...Sm pa vidla eno novo temo za tek, sm se že takrat hotla javit, ker sm polet ful tekla, zdej se mi pa moje riti še premaknit ne da večuser posted image . Rabm mal spodbudeuser posted image

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 3696
   RE: Za tiste, ki še...
26.9.2012 20:11:08   
LuLu
HHH... si v redu? user posted image
Od kdaj pa se na tej temi resno sekiramo, če smo pretežki?
Vzemi si eno vrstico čokolade in zadihaj in uživaj v njej. Jo imaš? Jaz jo imam vedno na zalogi.

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 3697
   RE: Za tiste, ki še...
26.9.2012 20:13:48   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Sm pa vidla eno novo temo za tek, sm se že takrat hotla javit, ker sm polet ful tekla, zdej se mi pa moje riti še premaknit ne da večuser posted image . Rabm mal spodbudeuser posted image


A tisto, ki sem jo jaz odprla? Hitro se prijavi, če ne te bom jaz. Tisti seznam pa je resen. Kaj tako resnega še na RR ni bila user posted image

(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 3698
   RE: Za tiste, ki še...
26.9.2012 20:17:04   
pebs
Ja, ti ja, se odpiraš ful svetovne temeuser posted image . Ma, ne bom se že zdela prijavljala, ne vem kakšna bom do junija, k če bo šlo tko naprej, še tečt ne bom mogla... Sam polet sm res skos vsak dan tekla, pa kr dost km-jov, dej pa spet kriza.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3699
   RE: Za tiste, ki še...
26.9.2012 20:32:17   
LuLu
Kaj te sploh sprašujem. Grem te prijavit, saj si napisala, da rabiš spodbudo. Adios user posted image
Se vidimo še na oni temi...
(Če mi le rač. vmes ne crkne user posted image )

(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 3700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?