|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 11:05:52   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: pebs

o, moje citiranjeuser posted image

Ne sekiraj se, saj prepoznam svoj tekst user posted image

(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 12:28:22   
Poka
To, da ne jeste zajtrka, lahko zelo zavira hujšanje. Zajtrk namreč pospeši metabolizem. Moj je imel iste fore - sicer on je suh, oziroma idealne postave, pravi da mu je slabo. Jaz sem jedla zajtrk, ko sem enkrat res intenzivno hujšala, se navadiš. zdaj, priznam - imam isti problem.... se mi ne da jest. Ampak če jem za zajtrk, imam ful energije in naprej pojem ful malo, ker pač moram, in zato shujšam.

Pa še ena stvar - sladkor, sladkarije, bela moka, bel kruh - to je itak vse isto sranje (ki se mu jaz težko uprem... priznam). Tudi če je en mali prekršek na dan, ti zmoti delovanje trebušne slinavke, da izloča veliko inzulina, toliko kto ga rabi,d a zbije spet glukozo na normalno raven - in ti takrat ne črpa zalog iz maščob ampak ti celo nalaga... Ko to veš, malo razmisliš... Dovoljeno po treningu, intenzivnem - user posted image

Sicer pa jaz se moram zdaj prisilit - zdravo že itak jem - ampak ravni ti dodatki :) košček čokolade, kokakola, sladke pijače... Za kokakolo bi kdaj ubijala, pa je sploh nisem marala - sladkarij zelo malo jem, krofov s emi en lušta, sem ga v soboto polovico, sam kaj ima ta stvar od kokakole not...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 14:36:54   
rozilu
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

sam kaj ima ta stvar od kokakole not...


mislim da ima 1 deci 35g sladkorja. Al ima to ena steklenička? Sem pozabla, ampak je vseeno grozovita številka. Kot da bi si v pijačo stresla 7 vrečk sladkorja, ki ga dobiš pri kavi... user posted image user posted image user posted image
.
.
.
.
.
.
Je pa dobra user posted image

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 14:40:57   
rozilu
Sem preverla: 3,5 deci ima 35 g sladkorja. 10% jupiiiii

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 14:45:27   
LuLu
Včasih sem spila 1,5 l Coca-Cole na dan!!! Vsak dan. Odvisnica totalna!
Pa me je kar naenkrat minilo. Če si jo dandanes kupim, jo imam 4-5 dni. Pol pa se čudim od kod 15 kg gor?!

Coca-Cola, Skittles, Milka s celimi lešniki in sendviči zvečer z vratovino ali slanino in majonezo z belim kruhom.... to je moj recept za tiste, ki se želijo zrediti. Preverjeno na lastnem telesu. Deluje 100%. Pa še malo zraven. user posted image

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 14:59:25   
Barik@
helo...
danes sem grešila, bila sem na kosilu pri stari mami in jedla krompirjevo solato.user posted image
Pustovanje,,, pri nas se še tamala dva nočeta maskirat, ne da bi se jaz, no ja, malo sem se namazala, ker se drugače redko kdaj.

Jaz zajtrka ne jem, ker mi gre na bruhanje, oz. redko kdaj jem zajtrk. Večino stvari delam na olivnem olju, za kruh uporabljam nekje 60 % polnozrnate moke, ostalo dam belo (drugače se ne speče fajn). Palačinke, šmorn ,,,, je vse iz polnozrnate, cvrtih stvari ne jemo.
... in gledam po tem, bi mogla bit extra, extra suha user posted image

Letošnji cilj, ki bi znal bit realen je preteči DM-ov tek za ženske (5 km).

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 15:01:42   
LuLu
Kdaj je ta DM-ov tek?
A da se naša skupina komplet prijavi?user posted image

(odgovor članu Barik@)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 15:08:41   
Barik@
Evo, kopirano iz FB profila (dm tek za ženske)
7. Dm tek za ženske bo potekal 2. junija 2012 – točno čez štiri mesece. Je udeležba na 7. dm teku za ženske del vaših zaobljub?

http://www.facebook.com/dmtekzazenske

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 15:12:37   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Evo, kopirano iz FB profila (dm tek za ženske)
7. Dm tek za ženske bo potekal 2. junija 2012 – točno čez štiri mesece. Je udeležba na 7. dm teku za ženske del vaših zaobljub?

http://www.facebook.com/dmtekzazenske

Ne, lahko pa postane... user posted image


(odgovor članu Barik@)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 15:15:57   
LuLu
Samo resno ženske... zamislite si... jaz sem si...

Nehajte dihati za 10 sekund in si zelo realno predstavljejte, kako pritečete na cilj DM teka, na 5 km progi...
A vam ne pridejo solze na oči? user posted image
Ok, zdaj lahko dihate user posted image
Na cilju pa itak na šampanjec... user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 15:27:24   
diana 28
Sem probala si zamislit....na pol poti me je že pobralo... Nisem prispela na cilj.... user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 15:30:47   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Sem probala si zamislit....na pol poti me je že pobralo... Nisem prispela na cilj.... user posted image

Ne laži! Si prišla na cilj, ker si me prek ciljne črte z vso močjo potegnila. Brez tebe mi ne bi uspelo. Dobro se spomnim...
user posted image

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 16:15:35   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Sem probala si zamislit....na pol poti me je že pobralo... Nisem prispela na cilj.... user posted image

Ne laži! Si prišla na cilj, ker si me prek ciljne črte z vso močjo potegnila. Brez tebe mi ne bi uspelo. Dobro se spomnim...
user posted image



Eeeeej! Poslikajte se, da bom vidla kako je tamuser posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 17:29:01   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Eeeeej! Poslikajte se, da bom vidla kako je tamuser posted image

Bom ti skicirala pot, med tem ko bom tekala, pa ciljno ležarnina tudi user posted image ... Piece of cake user posted image

Eh, daj HHH... saj boš z nami tam. Bo toplo, pa bomo potem še na sladoled šle user posted image

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 17:36:53   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Eeeeej! Poslikajte se, da bom vidla kako je tamuser posted image

Bom ti skicirala pot, med tem ko bom tekala, pa ciljno ležarnina tudi user posted image ... Piece of cake user posted image

Eh, daj HHH... saj boš z nami tam. Bo toplo, pa bomo potem še na sladoled šle user posted image



Ljubica, ti misliš, da me lahko spraviš na maraton za en sladoled? Ma ne za dva, ma ne za cel kamion, ma ne za Ljubljanske mlekarne!!!!
Mogoče za eno pivo.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 17:39:20   
LuLu
Sem šla s fročeki malo v center gledat maske in se pubec spomni, da bi šli na hamburger (beri McDonalds). Ok, nismo bili že eno leto, pa gremo. In naročim dva čiiza in en kordonblu (za mamo) in dve piti (jagodni, ki so imele marelice noter user posted image ). In, pazite zdaj... glih meni, od vseh 100-tih lačnih tam noter, se je pubec zmotil in dal dva kordonbluja. Ne enemu 15-letnemu lačnemu pubecu, ampak meni, ki se pripravlja na hujšanje in DM tek...
Jah, vesolje mi nekaj sporoča... ni še čas za maraton in 60 kg...(beri "nije žvaka za seljaka") user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 17:43:29   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Mogoče za eno pivo.

Pivo, pa čik pauze so ti všeč? Hmm... a greva na kak rock koncert raje? user posted image

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 18:01:27   
Barik@
LuLu, saj imaš še 4 mesece časa ...en obisk Mc-a nič ne škodi ... nema izgovorov. user posted image
meni se pa fuul lušta mcfisha ali kaj je bil, ga nisem jedla že ene 7 let, če ne več. Grem rajši na kebab. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 18:10:31   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Mogoče za eno pivo.

Pivo, pa čik pauze so ti všeč? Hmm... a greva na kak rock koncert raje? user posted image

Sem se že bala, da ne boš nikoli k pameti prišla. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 18:14:53   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

LuLu, saj imaš še 4 mesece časa ...en obisk Mc-a nič ne škodi ... nema izgovorov. user posted image
meni se pa fuul lušta mcfisha ali kaj je bil, ga nisem jedla že ene 7 let, če ne več. Grem rajši na kebab. user posted image

Meni ne škodi en velik kordon blu in dve piti (ma ziher sta bili marelični) ... ti pa že 7 let nisi jedla mkfiša (tiste sočne ocvrte ribice v mehkem kruheci in s tako čutno belo omakico, da se ti vse v ustih stopi...) in bi ti zelo škodil? 
...ne verjamem ti. user posted image

(odgovor članu Barik@)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 18:17:08   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Sem se že bala, da ne boš nikoli k pameti prišla. user posted image

user posted image

Kdaj greva? A maš rada hard metal ali izi rock blues? Ali pank? Kaj češ... meni vse to sede...

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 18:19:29   
LuLu
HHH,
če nočeš DM tek, pa naj bodo usnjene hlače cilj. To pa itak veš, kako rit moraš imeti, da jih gor oblečeš.
Ma, meni je vseeno, kaj nas bo motiviralo...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 18:20:57   
cebela2
user posted image user posted image user posted image za temo

jaz se tud matram in matram. . pa......
predvidevam pa da sem rekorderka user posted image jih morem kr 20-25kg dol zbit


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 18:31:50   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

predvidevam pa da sem rekorderka user posted image jih morem kr 20-25kg dol zbit



Dobrodošla user posted image
Rekorderka bo tista na tej temi, ki bo najdlje zdržala, da ne bo niti kile dol šla user posted image
Če sem iskrena sem jih jaz včasih tudi imela 30 kg manj na to višino... j*** ga!   Minli so ti cajti. Srednja šola, pa tekanje za pubeci in pred njimi tudi svoje naredi user posted image

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 18:36:39   
Poka
Tiste, ki ne jeste zajtrka - ker se hočem sama tudi motivirat, ker sem preobjedena od ovsenih kosmičev... Kaj pa kaka v naprej pripravljena sadno-skutna strjenka? Jo daš v modelček, da lep zgleda in pripraviš dan prej... Meni se prav cedijo sline, sam trenutno nimam jogurta, skute, želatine, od sadja imam samo banane doma... Iščem pa kak recept oziroma kaj bi še lahko dala notri razen jagod, gozdnih sadežev iz vrečke, borovnic... Vse to se zdaj večinoma zmrznjeno dobi, edino mogoče kak ananas... Pomarančni ne vem če bi bil OK, razen s sokom iz sokovnika (zaradi nitk) - pa nimam sokovnika.

Če imate kak recept, se priporočam, lahko izračunam kalorično vrednost...

Sicer pa - mene mučijo pregrehe zvečer - po mojem se mi kokakole lušta zaradi padca sladkorja, verjetno sem jedla premalo, kar tudi ni OK...

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?