|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
23.4.2012 8:49:08   
barvo37
o, kar 10 pingvinckov, to je pa lep rezultat!
se nekaj te moram vprasati (in oprosti, ker te toliko sprasujem...): kdaj po ET si delala test in katerega (CB, krvnega)?

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
23.4.2012 8:50:40   
šičko
Ojla punce, ma sem zmedena k kokoška. Sem bila prepričana da sem vam po ET pisala pe šele zdaj vidim da od mene ni bilo ne duha ne sluha, jaojao.
Uglavnem v petek sem imela transfer, ostala je ena celica, ki so jo vstavili (bila je 8 celična in upam da se je delila tudi naprej).

Test imam 7.5.2012 tako da bo kar precej dolga.

Kako pa kaj pri vas?

(odgovor članu jus79)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
23.4.2012 9:40:46   
pink angel
Najprej čestitke za vse user posted image user posted image in objemčke za vse - !

Midva sva od 2. ICSI imela 1 zamrznjenčka. Test naj bi delala 26. ampak.... user posted image se je kar sam naredil danes (10. dan) po ET. Zamrznjen je bil 5. dan. Jemala sem samo Prometrium in Estrofem.
Sedaj pa me zanima....če bi uspelo, bi verjetno test danes že pokazal + ane?

Morala bi po nov recept ampak, če ni ratalo, zakaj bi jemala tablete.... Ali naj vseeno nadaljujem do četrtka???


(odgovor članu šičko)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
24.4.2012 12:42:09   
natke
Pozdravljene sotrpinke!

Ponovno se vam pridružujemuser posted image user posted image user posted image . Danes pade "osma" (upam da zadnja) user posted image stopka, v četrtek 26.4. punkcija.
Naj povem, da sem v osmem postopku ICSI.

Srečno vsem!

(odgovor članu pink angel)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
24.4.2012 12:48:09   
SILVA
natke zate pa res močno, močno držim pestiuser posted image user posted image

(odgovor članu natke)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
24.4.2012 13:16:41   
latka
Je katera imela pozitiven test, potem pa kri in se je dobro končalo?

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
24.4.2012 14:24:51   
S*
Barvo ja je bil kar pridelek user posted image , sem imela pa 23 celic in 11 se jih je oplodilo in lepo razvijalo.
Jaz sem vedno delala CB 12 dan po ETZ, krvnega pa pri Rešu nimaš, tako da sem jaz potem en 14 in 18 dan test ponovila, bolj tako zame user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
24.4.2012 14:32:15   
S*
Navijam za vse ki čakate na user posted image oz.user posted image user posted image user posted image user posted image

latka jaz sem obakrat ko sem zagledala user posted image oz user posted image začela krvavet. Prvič sem krvavela že pred 1.Uz in takrat se je žal slabo končalo. Drugič sem krvavela 7-9 teden, takrat se je žal en user posted image poslovil, drugi pa je ostal in ima sedaj 18 mesecevuser posted image

pink angel jaz sem po ETZ delala CB test 12 dan in je vedno prav pokazal, za prej pa ne bi vedela. Počakaj še kakšen dan in ponovi test, pa jemlji tablete vsaj še 2 dni,ker mogoče še bo +

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
24.4.2012 18:21:31   
ajetam@
ali je slabost stranski učinek utrogestana?

(odgovor članu barvo37)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
24.4.2012 19:26:29   
*zabica*
Meni je bilo po urtrogestano blazno slabo, posebaj zjutraj......

(odgovor članu ajetam@)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
24.4.2012 20:28:20   
ajetam@
joj meni je bilo zjutraj took slabo da sem skoraj bruhala. potem čez dan me je tiščalo okoli jajčnikov fejst, popoldne pa spet grozno slabo. upam da mine ker v takem stanju v službi bit ne vem kako bom user posted image
nazadnje nisem pa popolnoma nič drugače se počutila zaradi utrogestana... uf!

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
24.4.2012 20:33:34   
diduska
heeejjjj,

no moj včerajšnji test je pokazal skoraj 800 ßhcg, tako da smo zelo veseli...user posted image ...Je bil pa moj urinski test tri dni pred krvnim -, en dan prej pa +, tako da pink angel kar pogumno naprej!!!

Po utrogestanu zna biti slabo, jaz sem ful utrujena in zelo napihnjena....dvomim da je trebušček tako napihnjen od pikice, zgledam namreč kot da bi bila v tretjem mesecu user posted image ...

Punce moje zlate, še naprej bom mislila na vsako posebej in močno držala pesti, ker si res želim da tudi same občutite veselje, ko zagledate user posted image user posted image :)))

Držite se naprej!

nočko

_____________________________

Otroci se vas ne bodo spominjali po materialnih dobrinah,ki ste jim jih oskrbeli,
temveč zaradi občutka, da jih cenite.

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
24.4.2012 20:42:33   
SILVA
diduska bravouser posted image user posted image user posted image
Iskrene čestitke ter lepo nosečnost ti želimuser posted image

(odgovor članu diduska)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
24.4.2012 20:58:44   
ajetam@
čestitke!!! upam da bomo mi tudi čez dobre 14 dni čutili isto kot čutiš ti user posted image
joj pa da slabost mine.. če bi bla od nosečnosti ok naj ji bo. ker je pa samo od tableta je pa ne maram user posted image

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
24.4.2012 21:07:20   
Storžica 81
Diduska čestitam! leponosečnost ti želim.

Mene pa zanima ali ste po transferju ful počivale? jaz sem ga imela danes in sem zelo malo počivala, sedaj pa imam slabo vest user posted image . zdravnica mi je rekla naj živim čimbolj vsakdanje. Doma imam dveletnega sinčka. ne da se kaj prida počivat zraven njega. Zanimajo me vaše izkušnje. Hvala
LN

(odgovor članu ajetam@)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
24.4.2012 21:44:10   
Anonimen
Storžica81, po transferju sem šla v službo,.prav tako naslednji dan, in naslednji,..in tako cel teden. Pa je vseeno uspelo.
Saj veš, tudi tiste ki so uspele zanostit naravno niso po user posted image šle za par dni na bolniško user posted image .
Nič ne skrbi,.če se počutiš dobro potem živi normalno dalje, če imaš kakšne težave pa vseeno ne pretiravaj in si privošči počitek. Ti bo telo že povedalo kaj potrebuje.
Pa srečno !!!

(odgovor članu Storžica 81)
  Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
25.4.2012 6:40:39   
cukica
Punce rabim vašo pomoč. Je mogoče kateri ostalo še kaj utrogestana. Jaz ga nujno potrebujem.

_____________________________

17.01.2011 Nejc

(odgovor članu barvo37)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
25.4.2012 8:31:38   
latka
Žal se je danes vlila M, tako da smo boj končali!user posted image Tako sem žalostna, sem upala, da bo tokrat +, saj je bila pikica baje zelo dobra, žal se pa ni uspela pravilno vgnezdit(na CB je bil rahel +).

Bom pa šla po eskimčke, samo ne vem kako dolgo se čaka v MB, da lahko greš po njih, pa kako je čez poletje?




(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
25.4.2012 9:01:47   
S*
latka user posted image user posted image user posted image

Na žalost ti pri Mb ne znam povedat za pingvinčke, pri Rešu sem šla jaz takoj z naslednjo user posted image

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
25.4.2012 20:50:18   
coala
latkauser posted image user posted image user posted image user posted image ,tebi diduska pa iskrene čestitke,cukica tud zate močno držim pesti,pa seveda za vse ostaleuser posted image

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
26.4.2012 20:07:06   
diduska
Hvala vsem za čestitke....rada vas imam vse in mislim na vas....

latka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Storžica81: tudi jaz sem bila le prvi in drugi dan bolj tako, potem pa spet normalno življenje - res pa je da potem sem ful razmišljala da če nama ne rata, da sem pa morda premalo počivala....končni rezultat: malo počivanja + veliko pozitivizma (cela garda ljudi je močno držala pestke zame in so bili vsak dan tako ali drugače ob meni) = user posted image user posted image

Zdaj samo še čakam na UZ, da vidimo koliko user posted image bomo imeli :) (namreč, ET je bil z dvema zarodkoma) in po tihem kar upamo, da bosta dva user posted image , čeprav smo presrečni že tudi samo z eno pikico!

Držim še pesti in močno mislim na vas - OBLJUBIM da se spomnem na vas in vsaki posbej želim čim prej +....pa zapomnite si: OBDAJTE se s pozitivnimi ljudmi in rezultat bo pozitiven (nekako ima smisel, ne)....

se še kaj javim, drugače bom sedaj bolj na sosednjem forumu v pričakovanju...

papa

_____________________________

Otroci se vas ne bodo spominjali po materialnih dobrinah,ki ste jim jih oskrbeli,
temveč zaradi občutka, da jih cenite.

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
27.4.2012 7:36:20   
coala
cukicače pogledaš malo nazaj jih je ena prodajala dve škatlici ker so ji ostale,kdaj pa maš UZ za srčke user posted image
tamala86 še eno vprašanje zate če nam še sluučajno slediš kolk si dala za tiste hormonske teste in kolk časa si čakala da si jih dobila,pa če moraš it delat jih po user posted image al kak prosim,če mi poveš ker jaz bi tud šla delat jih ker mene dr. reš ni dal na nobene preiskave glede na to,da imam enega otroka po naravni poti sam tega je že 18 let.
Pa še vprašanje zate anonimna,ki si rekla da si šla po postopku takoj v službo kakšno delo pa delaš če lahko vprašam kaj težkega ali kje v pisarni ker jaz sem tud razmišljala glede na to,da sem sedaj dobila službo,ki pa ni v pisarni,da ko bom šla v postopek bom tud šla kr delat.

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu diduska)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
27.4.2012 9:48:02   
lučka 25
coala, jaz sem delala te teste prejšnji v začetku tega mesca. Me je tudi Reš dal ponovno na teste. Šla sem v Adrialab, ker v zdravstvenih domovih tega ne delajo. Samo še na klinikah za neplodnost jih opravijo. Skratka, greš enkrat 3.-5. dan ciklusa. Jaz sem opravila teste za prolaktin, ščitnico, FSH in LH. Plačala sem pa mislim da tam nekje 25€. Ne vem več točno, sem bolj pozabljive sorte kar se tiče denarja user posted image

Tu sem pa še prilepim skopirano kaj vse pomenijo hormonske preiskave, kdaj jih opraviš in kaj pomenijo kakšne meritve.

HORMONSKE PREISKAVE [color="#000000" size="2"] FSH Vrednost se določi 3° dan ciklusa, oz med 2°-4° dnem. Rezultat pod 6 je odličen, med 6-9 je še vedno zelo dober. Vrednosti med 10-15 nakazujejo na zmanjšanja jajčne rezerve. Nad 15 govorimo že o začetku prezgodnje menopavze. Normalno je razmerje LH:FSH 1:1 (vrednosti so skoraj da enake). Kadar ni tako je to pogosto posledica policističnega ovarija. LH Vrednost 3° dne je skoraj da enaka FSH. Razmerje LH:FSH 2-3 : 1 pa nakazuje na PCO. Vrednost LH narašča z približevanjem ovulaciji in je navadno na dan ovulacije višja od 20mIU/ml. Estradiol Visoka vrednost ( višja od 80-100 pg/ml) na 3° dan ciklusa lahko nakazuje na prisotnost ovarijske ciste ali na znižanje ovarijske rizerve. Estradiol se zvišuje z rastjo foliklov in doseže vrednost nekje 200 pg/ml za vsak zrel folikel. Prolaktin Previsoka vrednost je lahko posledica adenoma hipofize ali pa sindroma policističnega jajčnika. Vrednost je lahko lažno povišana zaradi trenutnega vzburjenja(stres). Iz tega razloga se vzame kri trikrat v 20 minutnih intervalih. Progesteron Preiskava se naredi 21°dan ciklusa oziroma 7 dni po ovulaciji. Rezultat nad 5 ng/ml potrjuje da je ovulacija bila, vendar je rezultat odličen pri vrednosti nad 10 ng/ml. Pri prenizkih vrednostih gre za nepravilnosti v lutealni fazi. TSH Visoka vrednost nakazuje hipotiroidizem nizka pa hipertiroidizem T3 in T4 Pri hipertiroidizem so vrednosti visoke medtem ko je FSH nizek. Pri hipotiroidizmu pa so vrednosti T3 in T4 nizke FSH pa je visok. Testosteron Testosteron je glavni moški hormon, torej so vrednosti pri ženski zelo nizke (pod 0,5 ng/ml) Višje vrednosti nakazujejo hiperandrogenizem. [color="#000000" size="2"]

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
27.4.2012 10:20:42   
cukica
Prvi uz je že za mano. Imamo en srček sem pa isti dan popoldne zakrvavela in se je stanje umirilo naslednji dan zjutraj. Vse skupaj ni bilo nevem koliko ampak je pa bilo. Upam,da bo 16.5. Vse v redu.

_____________________________

17.01.2011 Nejc

(odgovor članu barvo37)
Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
27.4.2012 10:37:14   
tamala86
Cukica super za srčka, držimo pesti da bo vse ok.
coala - jst sm šla 3. dan cikla na test za hormone - FSH, LH, estradiol, prolaktin in anti-mullerjev hormon (AMH). Vse izvide sem dobila isti dan, razen AMH po pošti po treh tednih. Plačala sem pa zelo veliko - samo AMH je bil 40 eurov (je najdražji), vse skup sem dala 80eurov. Sem šla v Adrialab.
A mi lahko prosm kera pove - jst mam AMH 0,56 in FSH 12,65. A je to ful slabo. Stara sem 25 let.
Drugače je pa mene Reševa takoj dala na hormone, glede na to, da so odkril na laparo agenezo desnega jajcevoda in ovarija, levega jajcevoda nimam - so mi ga odstranil. Je rekla tud, da mam zarad nerazvitosti desne strani maternico mal nagnjeno v levo, da mam srečo da sem donosila našo punčko. Ovarijsko rezervo mam pa najbrž znižano zarad tega, ker je moj levi jajčnik prevzel funkcijo še namest desnga, ki naj bi bil čistmajhen, kot en fižolček. Nevem, zdj čakava 15.5, mava spet pregled, pol bomo pa vidl kako pa kaj. upam da gremo kmal v postopek.
Veliko srečk nosečk želim...

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?