|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2013
10.9.2012 11:45:31   
Bubice
Pozdravljene majčice 2013! Tudi sama se vam z veseljem pridružujem! :) Upam, da cvetite od veselja in zdravja. Sama se osebno ne počutim slabo, razen občasnih slabosti (trkam na les, da so zaenkrat samo občasne user posted image ). Da sem nosečka, vsak dan tudi večja srečka, sva ugotovila 7.9., tako da bi naš lumpek moral biti majčevski :). Prvi pregled imam sicer 19.10., kar se mi zdi strraaaašaaansko daleč, a vem, da je to za naše dobro! user posted image
Z fantom se še privajava na dejstvo, da bova starša, pa čeprav sva stara 25 in 26 let. Kako ste pa vi kaj sprejeli dejstvo, a se vaša družinica povečuje?
Upam, da se imate čim lepše ter da se beremo! user posted image

(odgovor članu nanita)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Majčice 2013
10.9.2012 12:23:50   
Lorna4
hej čvekice!

Kako ste? Mene še kar matra slabost in utrujenost, slabo mi je kar čez cel dan, šele pozno popoldne poneha občutek slabosti. Vas kaj matra ali ste vse vredu? Pa grozno občutljive prsi imam, in občutno večje, se pozna po modrčku user posted image
drugače smo ok, se privajamo na to, da dobimo še enega člana, danes povem še mojim staršem, od mojega že vejo...tamala vsak dan vpraša, mami kje je dojenček user posted image user posted image tko da ji ful razlagamo, da bo čim bolj razumela...
do prvega pregleda je še daleč, še cele tri tedne...samo je prav tako, ker če je prekmalu in se še nič prav ne vidi, se potem lahko po nepotrebnem panika zganja user posted image

počakam pa še do prvega pregleda, nato pa povem tudi šefu, da bo vedel user posted image

Kako ste drugače, kaj počenjate? Jaz sem danes frej, tamala je v vrtcu, o grem iskat ko se zbudi, da še izkoristiva malo lepega vremena user posted image

(odgovor članu Bubice)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Majčice 2013
10.9.2012 12:34:49   
ROXY_
Naš tadrugi otročiček je bil takoooo dolgooooo časa pričakovan, da se oba z mojim dragim zares veseliva dejstva da bomo 4je..
Drugače pa okrog tega še ne delava velikega pompa...pravzaprav še nisva nikomur zaupala vesele novičke.. niti najinemu prvorojencu ne..ker je prevelika čvekica in bi po vsej verjetnosti vsem raztrobil, da bo dobil bratca oz.sestrico user posted image ..sva se zmenila z dragim, da počakava do petka, ko imam prvi pregled..potem pa razveseliva najbljižnje in prijatelje z lepo novičko!!

(odgovor članu Bubice)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Majčice 2013
10.9.2012 14:03:56   
pupika29
Nskrv in roxy hvala vama za lepe želje. Velike objemčke obemauser posted image

Danes sem ponovno opravila test...še vedno negativen, user posted image zamuja zdaj deseti dan...to se mi ni še nikoli zgodilo...kaj se dogaja nimam pojma...še kak dan ali dva počakam, potem grem še kri pogledat, če se ne pojavi user posted image

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Majčice 2013
10.9.2012 15:14:44   
*cinca*marinca*
Živjo punce!  Men se počutje čez dan 100 x zamenja: od slabosti (čeprov nikol tolk, da bi bruhala - bolj tako, da nimam teka), do glavobolov, utrujenosti oz. bolj zaspanosti. Kar oči mi skup vleče in ravno prej sem kar v pisarni za comp malo odremalauser posted image  (še dobr, da sem sama v pisarni). Do tega, da sploh ne vem da sem noseča... Na vsake toliko me malo špikne v trebuhu in to je to. Aja, pa modrčki me že mal tiščijo in ravno danes mi je moj rekel, da naj raje podloženega dam goruser posted image
Za enkrat nisva še nikomur povedala, čeprov priznam, da me včasih že pošteno srbi jezikuser posted image . Bova počakala do prvega pregleda.
In kako se ve kaj počutite?

(odgovor članu pupika29)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Majčice 2013
11.9.2012 7:35:02   
natasha19
pozdravljene vse souser posted image ,

jaz sem mela med vikendom malenkost pestro, namreč že prejšnji teden sem začela opažat rjav izcedek. ne non stop, ko sem res samo ležala je bilo ok. v petek pa sma z mamo šle kupovat neko darilo, pol pa sma šle še na obisk eni bolani prijateljici (vse skupaj sem hodla 2 uri), in sem zvečer imela kar dosti rjavega izcedka. mojega ni bilo doma, pa me je blo ful strah. v soboto je izcedka bilo še čisto malo, ampak sem se vseeno odločla da grem na urgenco k dežurnwmu, čeprav vem da navadno tak nič ne morejo.

tam me je pregledala, vsi so bili zelo prijazni, rekla je da so izcedki in krvavitve kar pogosti, da lahko nastanejo zaradi raztezanja maternice, ali pokanja žilic, ali so napovedujejo grozeči splav. v glavnem vse je bilo ok, vidla sem pikico, utrip je user posted image . saj sem pol rekla da sem verjetno naredila paniko, ampak je rekla da nič ni, pa da zdaj vsaj vem, pa da bom pomirjena. od takrat ni bilo nič izcedka, dosti počivam, tak da me že vse boli.

upam da bo vse ok naprej.

(odgovor članu *cinca*marinca*)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Majčice 2013
11.9.2012 9:05:52   
Pika41
Pozdravljene! Kot vidite sem med najstarejšimi nosečkami. Včeraj naredila Clearblue digital. Močan plus in 2-3 tedne od oploditve. Rok poroda naj bi bil 16.5.2013. Datum za pregled še čakam.

Eto... vsem pa čestitke in držim pesti, da bo vse ok!


Pika

(odgovor članu natasha19)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Majčice 2013
11.9.2012 9:30:08   
mala lizika
živijo ;) tudi jaz se vam pridružujem. po netu izračunano imam rok 6. maja. prvi pregled 17.9., ko mislim, da se bo začel 8 teden. Test (CB digital) sem naredila pa 29.8.,tretji dan po zamujanju. Najprej čist v šoku, tudi moj, čeprav sma se zelo dolgo že pogovarjala o dojenčku, si ga močnooo želela... pa vseeno ;) lepo je, ko uspe v prvem krogu. Vedno mi je bilo hudo, ko so se pari zelo dolgo trudli in tako bereš različne zgodbe... No, upam, da še vse tistim, ki čakate, končno uspe, ker vem, kako zelo močno si želite!!!! Počutje pa ker vredu, razen vsako jutro 1-2krat driska... Sicer ne vem zakaj, ali od ELEVITA ali od nosečnosti. Mi zna katera to razložit?? Jutri grem kupit drugo folno pa me zanima kaj ve priporočate. Slabosti recimo da ni, oz. občasna brez bruhanja. Tega me je bilo ful strah, ker že na splošno mi je bruhanje cela grozota ;) raje driskam ;)) Glavobol je bil do zdaj 2krat, ampak ful rahel. Pijem pa ogromno vode!! Pa še eno vprašanje... kdaj se bote oz. ste se že naročile na nuhalno? Se naročite po prvem pregledu ali že prej? Lep pozdrav vsem in vsem skupi želim, da bi naše najlepše obdobje trajalo brez stresa, slabosti, .... v glavnem tako, kot smo zmeri samo sanjale!! ;)

(odgovor članu Pika41)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Majčice 2013
11.9.2012 9:46:53   
Lorna4
hej, čestitke vsem novimuser posted image user posted image

No jaz sem včeraj povedala staršem,itak so bli navdušeni...to bo njun 4 vnuček ali vnučka user posted image

Na nuhalno se jaz še nisem prijavila, se bom po prvem pregledu...le tega imam pa 2.10. ja še dolga je do tja user posted image

se katera javi, da bi urejala seznamček? polno je enih podatkov za vnest, ampak jaz res nisem domača tukaj user posted image še vedno navijam,da se na fb ustvari skupina kasneje, če bo katera za user posted image je pa tud tukaj čvekat čist ok.

Kdaj boste pa povedale v službah? Jaz po prvem pregledu...

(odgovor članu mala lizika)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Majčice 2013
11.9.2012 9:55:12   
mala lizika
Upam, da se res katera javi, da uredi seznam. Jaz ga ne znam ;)
V službi bom jaz povedala po nuhalni, tako tud doma in vsem ostalim. Za zdaj vema pa samo MI2 in bebica ;)

(odgovor članu Lorna4)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Majčice 2013
11.9.2012 10:11:12   
Lorna4


MAJČICE 2013


PDP, nick, starost, število user posted image , število user posted image , naslednji pregled, kraj/porodnišnica, spol user posted image


1.5
ROXY_, , 2 user posted image , 1 user posted image , 14.9,
anonimna user posted image , ,3 user posted image , 2 user posted image , 17.9,
____________________________________________________________
2.5
anonimna user posted image , , 2 user posted image , 0 user posted image , 18.9,
____________________________________________________________
3.5
*dotika*, , 2 user posted image , 1 user posted image ,
zvezdicax, , user posted image , user posted image , 10.9,
____________________________________________________________
4.5
pikipikipokica, , 2user posted image , 1user posted image
nanita, , 2user posted image , 1user posted image , 2.10.
____________________________________________________________
5.5
maid, , 2user posted image , 1user posted image , 2.10.
aksi,26, 1user posted image , 0user posted image , 12.9.
____________________________________________________________
6.5
mala lizika, , user posted image , user posted image , 17.9.
____________________________________________________________
7.5
coeur, , user posted image , user posted image ,
____________________________________________________________
8.5

____________________________________________________________
9.5
anonimna S, , user posted image , user posted image ,
____________________________________________________________
10.5
minkaP, , user posted image , user posted image
____________________________________________________________
11.5

____________________________________________________________
12.5

____________________________________________________________
13.5

____________________________________________________________
14.5
Lorna4, 22, 2user posted image , 1user posted image , 2.10., LJ
____________________________________________________________
15.5

_____________________________________________________________
16.5
Pika41, ,user posted image , user posted image
_____________________________________________________________
17.5

_____________________________________________________________
18.5

_____________________________________________________________
19.5

_____________________________________________________________
20.5
*cinca*marinca*, ,user posted image , user posted image , 2.10.
_____________________________________________________________
21.5

_____________________________________________________________
22.5

_____________________________________________________________
23.5

_____________________________________________________________
24.5

_____________________________________________________________
25.5

_____________________________________________________________
26.5

_____________________________________________________________
27.5

_____________________________________________________________
28.5

_____________________________________________________________
29.5

_____________________________________________________________
30.5

_____________________________________________________________
31.5

_____________________________________________________________



SKUPAJ NAS JE: 16

Nosečke z dvojčki:



PRIČAKUJEMO:

user posted image :
user posted image :
user posted image :
[/quote]

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Majčice 2013
11.9.2012 10:11:58   
Lorna4
hm no neki mi je ratal, če ma kkšna podatke, naj pove, pa bom magar jaz jih dopisovala, če vam je prav. user posted image

(odgovor članu Lorna4)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Majčice 2013
11.9.2012 10:55:55   
mala lizika
zmenjeno lorna4 ;)

(odgovor članu Lorna4)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Majčice 2013
11.9.2012 11:13:56   
zvezdicax
Super Lorna4! Moji podatki, to je tretja nosečnost, prva N ss, druga pa imava fantka, ki je žal med angelčki. Naslednji pregled imam 2.10. Stara sem 26let in rodila bom v Postojni.

(odgovor članu mala lizika)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Majčice 2013
11.9.2012 11:35:35   
aksi
živjo srečke user posted image ! kako smo?

DOBRODOŠLE vse nove mjačiceuser posted image

jaz sem imela kar pester vikend, sva bila v soboto na poroki, sem ful plesala in v nedeljo zjutraj šok...rjav izcedek. Sicer ga ni bilo veliko, sam je bilo zelo neprijetno. Danes ga nimam več tut na urgenco sem klicala in me je tam medicinska sestra zelo lepo pomirila. Tako in tako pa imam jutri pregled (komi že čakam) in upam na najboljše user posted image
uf midva sva se zmenila da bova do nuhalne tiho, samo kaj ko imam kr na enkrat take lepe joške, da me je moja mami takoj pogruntala user posted image tako, da za enkrat poleg naju samo ona ve, mi pa kr paše, da se lahko z njo o tem pogovarjamuser posted image .

zvezdicax_ čestitam za pregled in srčkauser posted image upam, da bo jutri pri meni tudi tako user posted image

lep dan vam želim, pa brez slabostiuser posted image

(odgovor članu zvezdicax)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Majčice 2013
11.9.2012 11:41:05   
Lorna4



MAJČICE 2013


PDP, nick, starost, število user posted image , število user posted image , naslednji pregled, kraj/porodnišnica, spol user posted image


1.5
ROXY_, , 2 user posted image , 1 user posted image , 14.9,
anonimna user posted image , ,3 user posted image , 2 user posted image , 17.9,
____________________________________________________________
2.5
anonimna user posted image , , 2 user posted image , 0 user posted image , 18.9,
____________________________________________________________
3.5
*dotika*, , 2 user posted image , 1 user posted image ,
zvezdicax,26 , 3user posted image , 1user posted image , 2.10.,PO
____________________________________________________________
4.5
pikipikipokica, , 2user posted image , 1user posted image
nanita, , 2user posted image , 1user posted image , 2.10.
____________________________________________________________
5.5
maid, , 2user posted image , 1user posted image , 2.10.
aksi,26, 1user posted image , 0user posted image , 12.9.
____________________________________________________________
6.5
mala lizika, , user posted image , user posted image , 17.9.
____________________________________________________________
7.5
coeur, , user posted image , user posted image ,
____________________________________________________________
8.5

____________________________________________________________
9.5
anonimna S, , user posted image , user posted image ,
____________________________________________________________
10.5
minkaP, , user posted image , user posted image
____________________________________________________________
11.5

____________________________________________________________
12.5

____________________________________________________________
13.5

____________________________________________________________
14.5
Lorna4, 22, 2user posted image , 1user posted image , 2.10., LJ
____________________________________________________________
15.5

_____________________________________________________________
16.5
Pika41, ,user posted image , user posted image
_____________________________________________________________
17.5

_____________________________________________________________
18.5

_____________________________________________________________
19.5

_____________________________________________________________
20.5
*cinca*marinca*, ,user posted image , user posted image , 2.10.
_____________________________________________________________
21.5

_____________________________________________________________
22.5

_____________________________________________________________
23.5

_____________________________________________________________
24.5

_____________________________________________________________
25.5

_____________________________________________________________
26.5

_____________________________________________________________
27.5

_____________________________________________________________
28.5

_____________________________________________________________
29.5

_____________________________________________________________
30.5

_____________________________________________________________
31.5

_____________________________________________________________



SKUPAJ NAS JE: 16

Nosečke z dvojčki:



PRIČAKUJEMO:

user posted image :
user posted image :
user posted image :
[/quote]

[/quote]

(odgovor članu Lorna4)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Majčice 2013
11.9.2012 11:44:10   
Lorna4
zvezdicax upam, da ti je prav, kako sem ti vnesla podatke, tud angelčke štejemo med otročke, kajne? zato sem dodala tist znakec zraven, upam da je prav, če ne povej, pa spremenim user posted image drugače pa čestitke za pregled user posted image
meni se zdi še tako dalečččč, imam šele 2.10. takrat, ko imaš ti že drugega, kajne? user posted image

aksi tud men se predvsem po joškah porajta, sem si pa ravn dva nova modrčka kupla par tednov nazaj, in jih skor že ne spravim gor user posted image si bo treba neki druzga omislit... user posted image

jst pa kuham krompirček za v zeljnato solato, bomo danes kar samo to jedli, mi čisto nič ne dišiuser posted image

(odgovor članu Lorna4)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Majčice 2013
11.9.2012 11:52:24   
zvezdicax
Lorna4, me ne moti, je pa res angelček, ki naju je zapustil v 30.tednu.
To je bil moj drugi pregled, me malo bolj spremljajo, tako da 2.10. bo tretji...pa saj bo hitro tukaj. Nas je kar dosti ki imamo na ta dan pregled, tako da bo prav lep dan.
Meni tud žal ne diši prav nič..tako da niti sama ne vem kaj kuhat user posted image


(odgovor članu Lorna4)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Majčice 2013
11.9.2012 11:57:58   
Lorna4
zvezdicax en user posted image za tako izkušnjo s slabim koncem, na žalost se vse prevečkrat pripeti kaj takega user posted image

ampak zdaj bo pa vse ok, treba bit pozitiven, kajne user posted image
o že tretji pregled, super user posted image je že prav, da te bolj spremljajo. Moja prva nosečnost je k sreči potekala brez težav, zato me je tudi šele takrat naročila na pregled, da se bo kaj že videlo.

Ja nas ima pa res veliko pregled 2.10. In od kod kaj prihajate punce? Jaz sem iz okolice Domžal, torej hodim v domžalski zdravstveni dom.

(odgovor članu zvezdicax)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Majčice 2013
11.9.2012 12:04:53   
*cinca*marinca*
Še moji podatki: starost 30 let, to je moja 1.user posted image (težko pričakovana), 1. pregled 02.10., PDP - pa še ne vem.
Saj pravim, 20.07. je bla zadnjauser posted image , ampak imam tako neredne cikle (npr. letos sem mela samo 4 x user posted image ) da po tem ne morem izračuna PDPja. Moram pač počakat na pregled - joj dolga je še.
Aja, drugače pa jest sedaj jemljem FidiVIt Mami, prej k sem pa nosečnost načrtovala, sem pa jemala Tifol. Nimam pa občutka, da bi mi ta ali prejšnja folna karkoli povzročali (npr. drisko ali zaprtost).

(odgovor članu zvezdicax)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Majčice 2013
11.9.2012 12:09:04   
zvezdicax
Tokrat pa vem, da bo user posted image
Prihajam pa iz Postojne.
Jst pa sem na bolniški, a je še katera?

(odgovor članu Lorna4)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Majčice 2013
11.9.2012 12:13:06   
Lorna4
ne, jaz delam, ampak sem itak prek študentskega servisa, tko da delam 3-5krat tedensko, odvisno kako nanese, danes sem popoldan.
delam pa v gostinstvu, tko da nekako računam da bom do konca leta še delala, potem pa verjetno ne več.

Jaz sem pa začela jemat elevit, takoj ko se je pokazal plus, pa mi zanekrat nobenih težav ne povzroča, normalno hodim na wc, tko da sem kar zadovoljna user posted image

(odgovor članu zvezdicax)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Majčice 2013
11.9.2012 13:03:41   
chatarinchy
pozdravljene! :)

danes sem imela 1. pregled in po novem sem majevka 2013 user posted image ... sama sem računala da spaam med apričice, tako da sedaj še sama ne vem točno kako pa kaj, sam sem namreč zadnjo M imela 20.7 in po tednih naj bi bila sedaj že v 8+ tednu, na UZ pa je gin. ugotovila da sem v 6t5d ... s plodom je vse ok, srček bije, ampak jaz sem useeno malo prestrašena, saj sem tudi test delala 20.8 na dan ko bi drugače dobila M in je pokazal + in zraven 2-3 tedne nosečnosti (sem delala digitalnega clear blue), in sedaj je za toliko razlike... kako je to mogoče? če bi 1 teden kasneje zanosila mi test še ne bi na dan ko bi mogla dobiti M pokazal + ??

(odgovor članu Lorna4)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Majčice 2013
11.9.2012 13:23:17   
Pika41
UUU kar nekaj nas je. Ampak še vedno sem najstarejša. Jaz imam že dva otroka. 8 let in 10 let. Ta bo tretji. Pregled imam 1.10.


Pazite naseeeeee!

Pika

(odgovor članu chatarinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Majčice 2013
11.9.2012 13:32:52   
minca_n
Pozdravljene,

tudi jaz sem včeraj zagledala magični plusek. To bo moja druga nosečnost, pred 4 leti sem rodila enojajčni dvojčici, sedaj pa upam da bo samo eden user posted image
Po mojih izračunih bi naj imela rok 18.maja, na pregled se bom naročila danes, rodila bom v mbju, stara pa sem (še) 25 let.

_____________________________

20.8.2008 sva dobila največje bogastvo: ob 14:58 Zoja 1400g, 39 cm in 15.23 Nia 1550g, 39,5cm

(odgovor članu Lorna4)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?