|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2013
12.9.2012 19:17:26   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: lana83

Evo še ena Majčica 2013 user posted image

Po ss v juniju, se vam pridružujem. Upam da do konca!! Me je kr strah, sploh se mi ne zdi da sem noseča. Občutki so drugačni. Špikanja ni, amapk so majhne bolečine po celem spodnjem delu trebuha. To je pa to! Nič drugega mi ni nakazovalo, da bo na cb +! Danes sem se že spraševala če vem prav, da je pozitivno + hehe user posted image user posted image Za prvi pregled moram še poklicati, tako da kasneje javim user posted image

Lana83, 2user posted image ,0 otrok, Primorska

Lana 83 dobrodošla!!. Sva bili že na temi Januarke 2013 skupaj, pa sm tako kot ti imela SS. Ko sem videla da si se nam pridružila si mi narisala širok nasmeh na obraz user posted image . Drugače je pa pri meni tudi vse drugače.. saj veš, pravijo da je vsaka nosečnost drugačna. Je pa tudi mene strah in vsakič kadar grem na WC gledam papir ali pa hitim na WC če začutim da je kak izcedek . Ampak sem prepričana da bova tokrat srečke user posted image do konca, ko bova imeli najina user posted image v rokah :)

kar se pa slabosti tiče je pa pri meni kar grozno... Zjutraj sem ta teden vedno bruhala, ne glede na to kaj sem pojedla in šla s praznim želodcem na šiht... Danes smo pa imeli prevzem robe in se mi je začelo vrteti pa grozna slabost in sem enostavno morala povedati za nosečnost in odditi domov user posted image . Tako da mi zdaj sigurno ne bojo podaljšali pogodbe... Moram pa jutri klicat mojo osebno zdravnico da zrihtam bolniško.. Mi pa strašno pašejo pijače z mehurčki, ampak ne na prazen želodec, ker potem je še huje... toliko zaenkrat, anonimna user posted image

(odgovor članu lana83)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Majčice 2013
12.9.2012 20:16:31   
lana83
Hvalaaa!! user posted image O škoda ker ne vem tvojega nicka bi se spomnila user posted image Čestitam!!user posted image Kdaj imaš rok? ali si že imela prvi pregled? Kaj pa bolniška? Jaz bom verjetno kar skozi na bolniški od prvega pregleda dalje! Delam z ljudmi in sploh ni fajn če bi se kaj nalezla od njih. se me hitro kaj primeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Majčice 2013
12.9.2012 20:24:30   
Anonimen
Naj vas še jaz malo pozdravim in dodam svoje podatke za seznam. PDP po mojih izračunih nekje okoli 20.5., 3user posted image ,1user posted image , starost 34, Ptuj. Lorna4, lahko me dodaš na seznam, prosim.
Glede počutja pa je pri meni tako: ta teden sem celi dan sedeča pred računalnikom, tako da imam že čist krvave oči, slabosti me ne dajejo, samo skoz sem na WC-ju. In ja, danes sem se morala še enkrat prepričat in potrdit mojo nosečnost in sem opravile še digitalni CB, ki je pokazal nosečnost 4-5 tednov. Zaradi mojih zelo nerednih menstruacij in s tem tudi ovulacij si nikakor nisem mogla prav zračunat PDP. No, saj pravega bo itak pokazal UZ pregled. Samo se moram še prej naročit.

Drugače pa je glede slabosti meni v prejšnji nosečnosti ful pomagalo, če sem kaj grickala (npr. albert kekse).

Komaj čakam, da bom lahko to povedala mojemu prvemu malčku, ki že eno leto prosi, da bi mi imeli dojenčka user posted image .

Uživajte, anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Majčice 2013
12.9.2012 20:28:43   
Lorna4

MAJČICE 2013


PDP, nick, starost, število user posted image , število user posted image , naslednji pregled, kraj/porodnišnica, spol user posted image


1.5
ROXY_, , 2 user posted image , 1 user posted image , 14.9,
anonimna user posted image , ,3 user posted image , 2 user posted image , 17.9,
____________________________________________________________
2.5
anonimna user posted image , , 2 user posted image , 0 user posted image , 18.9,
nossa, 28, 3user posted image , 2user posted image , 23.10., KR
____________________________________________________________
3.5
*dotika*, , 2 user posted image , 1 user posted image ,
zvezdicax,26 , 3user posted image , 1user posted image , 2.10.,PO
____________________________________________________________
4.5
pikipikipokica, , 2user posted image , 1user posted image
nanita, , 2user posted image , 1user posted image , 2.10.
____________________________________________________________
5.5
maid, , 2user posted image , 1user posted image , 2.10.
aksi,26, 1user posted image , 0user posted image , 12.9.
____________________________________________________________
6.5
mala lizika, , user posted image , user posted image , 17.9.
____________________________________________________________
7.5
coeur, 33, 2user posted image , 1user posted image , 28.9.
____________________________________________________________
8.5

____________________________________________________________
9.5
anonimna S, ,5user posted image , 2user posted image ,
____________________________________________________________
10.5
minkaP, , user posted image , user posted image
Drimi, 32, 1user posted image , 0user posted image ,
____________________________________________________________
11.5

____________________________________________________________
12.5

____________________________________________________________
13.5

____________________________________________________________
14.5
Lorna4, 22, 2user posted image , 1user posted image , 2.10., LJ
____________________________________________________________
15.5

_____________________________________________________________
16.5
Pika41, 41, 3user posted image , 2user posted image , 1.10
_____________________________________________________________
17.5

_____________________________________________________________
18.5
minca_n, 25, 2user posted image , 2user posted image , 16.10
_____________________________________________________________
19.5

_____________________________________________________________
20.5
*cinca*marinca*,30, 1user posted image , 0user posted image , 2.10.
anonimnauser posted image , 34, 3user posted image , 1user posted image
_____________________________________________________________
21.5
lana83, , 2user posted image , 0user posted image
_____________________________________________________________
22.5

_____________________________________________________________
23.5

_____________________________________________________________
24.5

_____________________________________________________________
25.5

_____________________________________________________________
26.5

_____________________________________________________________
27.5

_____________________________________________________________
28.5

_____________________________________________________________
29.5

_____________________________________________________________
30.5

_____________________________________________________________
31.5

_____________________________________________________________



SKUPAJ NAS JE: 21

Nosečke z dvojčki:



PRIČAKUJEMO:

user posted image :
user posted image :
user posted image :



(odgovor članu Lorna4)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Majčice 2013
12.9.2012 20:32:33   
Lorna4
Evo seznam urejen user posted image
no pa je večer že tukaj user posted image je šlo hitro... malo smo dal že spat, jaz bom šla pa tud počas še mal pred tv, v ležeč položaj uglavnm user posted image

Sem se pa prej tko najedla, pa mi ni nič dobro naredil...
kako ste pa kaj z napihnjenostjo? Jaz sem zjutraj ok, zvečer pa kukr da bi bla že v nevem katerem mesecu. Mi je pa res od prve nosečnosti kar nekaj trebuška ostalo, tko da se mi zdi da se mi bo tko al tko takoj poznalo, ker pač je vse skup napet ratalo... user posted image

še dobr da mam oblačila od prve user posted image , nekaj mi jih je pa še sestra dala, tko da bo treba samo še kako tuniko kupit...user posted image mi je škoda da svoje cunje stegnem vse, ker sem ravn menjala garderobo, tko da me bodo vsaj te stvari, ki so res nove, počakale, da rodim user posted image

(odgovor članu Lorna4)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Majčice 2013
13.9.2012 8:43:24   
Anonimen
Dobro jutro sonosečke.
Kako ste kaj v tem deževnem dopoldnevu? Jaz ne najbolje, zjutraj sem malo krvavela (komaj čakam jutri, da grem domov iz službenega potovanja in vzamem Utrogestan). Upam, da bo današnji dan minil bolj na izi, in da ne bo kakšnih komplikacij - pa še šefi nam pridejo v kontrolo danes user posted image .
Na nek nujen pregled se mi zdi zdaj, v tako zgodnji nosečnosti brezveze hodit, ker se zavedam, da se telo samo odloči, ali bo nosečnost obdržalo ali ne, in da G tudi nič ne dajo za krvavitve, ampak vsi samo čakamo. Sicer sem pa že v prvi nosečnosti krvavela, pa imam zdaj doma zdravega fanta user posted image .

No, upam na najboljše.

Uživajte v tem deževnem dnevu,
anonimna user posted image

(odgovor članu Lorna4)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Majčice 2013
13.9.2012 9:10:56   
zvezdicax
Dobro jutro.
Meni prav paše tako vreme, da bom cel dan na kavču user posted image Zjutraj mi je blo zelo slabo, ponoči me je v križu špikalo.
Anonimenuser posted image na tvojem mestu bi malo počivala, če upaš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Majčice 2013
13.9.2012 9:22:04   
Anonimen
Zvezdicax, ta teden imam tako delo, da se sploh ne naprezam, sem non stop sede za računalnikom. Tako da mi je tud to neke vrste počitek. Sem pa drugače zelo aktivna in mi gre to sedenje že počasi malo na živce.

anonimna user posted image

(odgovor članu zvezdicax)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Majčice 2013
13.9.2012 9:24:08   
ROXY_
DOBER DAN, drage mojeuser posted image ..kako paše tale dežek...edino shladilo se je preveč..
zvezdicax za mano tudi takšna noč, da... user posted image user posted image
anonimnauser posted image upam, da ti današnji dan čimprej mine, počivaj, če boš lahko...user posted image user posted image
lorna4superca si zrihtala seznamček- hvalauser posted image user posted image in se podpišem pod tvoj post o napihnjenosti, sama sem popoldne in zvečer kot balonuser posted image user posted image , ne, kot dva balonauser posted image

(odgovor članu zvezdicax)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Majčice 2013
13.9.2012 9:34:14   
zvezdicax
Res se je fajn ohladilo, a mene ne moti. Sem opazla, da slabosti se mi začnejo takoj zjutraj, ko pa nekaj pojem je boljše, pol imam mir in pol popoldne se vrnejo in trajajo do večera oziroma dokler ne zaspim user posted image bruham pa ne, določene dneve mi vse smrdi, celo zelenjava.

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Majčice 2013
13.9.2012 9:54:05   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: lana83

Hvalaaa!! user posted image O škoda ker ne vem tvojega nicka bi se spomnila user posted image Čestitam!!user posted image Kdaj imaš rok? ali si že imela prvi pregled? Kaj pa bolniška? Jaz bom verjetno kar skozi na bolniški od prvega pregleda dalje! Delam z ljudmi in sploh ni fajn če bi se kaj nalezla od njih. se me hitro kaj primeuser posted image


Zaenkrat bom še ostala anonimna user posted image . Po mojih izračunih naj bi bil PDP 2.5, pregled imam pa v torek, 18.9 in že komaj čakam user posted image . Glede bolniške sem pa ravno danes govorila z osebno zdravnico in je rekla da morem pač prvo h ginekologinji, ker os. zdravnica da bolniško na podlagi ginekologijinega mnenja, mi je pa danes odprla bolniško od včerajšnjega dne... Sem pa skoraj prepričana da bo ginekologinja napisala mnenje za bolniško, če ne zaradi drugega že zaradi prejšnjega SS... Kdaj imaš pa ti prvi pregled? Si se že naročila?

(odgovor članu lana83)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Majčice 2013
13.9.2012 12:01:55   
Lorna4
hej hej, kako ste? user posted image

jaz že cel dan za računalnikom, kupujemo nov avto, pa pregledujem oglase user posted image ne da se mi več... user posted image
sem pa danes zaenkrat brez slabostiuser posted image user posted image
popoldne grem delat, potem sem pa 2 dni prosta, v nedeljo grem pa enemu prijatlu pomagat, bom mal vskočila na pomoč, me je lepo prosil user posted image pa je treba izkoristit, zdaj ko vsak evrček prav pride user posted image
na kakšnih delovnih mestih pa ve kaj delate? jaz sem še študentka in sem v šanku, tko da dlje kot tam nekje do konca leta ne mislim delat, ker potem že ne gre več user posted image
me pa moj rešuje z dobro plačo, drugače si ne predstavljam, da bi bla kar doma user posted image

joj mami mi je prej prinesla gobe-sveže jurčke user posted image pa če se prav spomnim, gobe niso lih ql med nosečnostjo al kako že?a katera kaj ve?

jaz drugače jem vse, edino suhih salam ne preveč, no pa teh že prej nisem, tko da ni panike...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Majčice 2013
13.9.2012 12:12:05   
Drimi
Ojla punce,
hvala Lorna4 za seznam, mi je všeč, edino manjkajoči podatki: pri meni je datum nasl. pregleda jutri, 14. 9., bom potem sporočila (upam, samo da me ne bo kap, kaj vse je narobe), sem pa v LJ in bom tukaj tudi ostala, kar se pregledov in porodnišnice tiče, upam vsaj.
napihnjena sem kot slon, sem se že prej kar nekaj zredila (določen čas sem imela prenizko težo in sem bila brez cikla, tako da sem se nekaj časa kao načrtno redila, pa mi je ušlo izpod nadzora), tako da ja, že itak mam trebuh,kot da sem v nevem kerem mesecu, in to v 6 tednu, user posted image katastrofa.
sem bila na jogi in sem spraševala, ali je nosečniška joga že od začetka, ala od 5. tedna dalje in mi je gospa rekla "seveda, v 5 mesecu (!!!) je primerna nosečniška joga.
no ja, upam, punce, da bomo uspešno vztrajale do konca in da vas ne zebe preveč.
Lp, user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Majčice 2013
13.9.2012 12:15:11   
Lorna4
oo, Drimi, že jutri imaš pregled...super, takoj poročaj user posted image
pa bodi pozitivna, zakaj bi bilo vse narobe? Imaš kakšne težave, al te samo strah matra...moramo razmišljat, da bo vse v redu z našimi sončki in sem prepričana da tako tudi bo user posted image user posted image

ja tkole je, ko imaš že tko trebušček, mene so že prej ene parkrat vprašal,če pričakujemo user posted image

(odgovor članu Drimi)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Majčice 2013
13.9.2012 12:15:57   
Lorna4
MAJČICE 2013


PDP, nick, starost, število user posted image , število user posted image , naslednji pregled, kraj/porodnišnica, spol user posted image


1.5
ROXY_, , 2 user posted image , 1 user posted image , 14.9,
anonimna user posted image , ,3 user posted image , 2 user posted image , 17.9,
____________________________________________________________
2.5
anonimna user posted image , , 2 user posted image , 0 user posted image , 18.9,
nossa, 28, 3user posted image , 2user posted image , 23.10., KR
____________________________________________________________
3.5
*dotika*, , 2 user posted image , 1 user posted image ,
zvezdicax,26 , 3user posted image , 1user posted image , 2.10.,PO
____________________________________________________________
4.5
pikipikipokica, , 2user posted image , 1user posted image
nanita, , 2user posted image , 1user posted image , 2.10.
____________________________________________________________
5.5
maid, , 2user posted image , 1user posted image , 2.10.
aksi,26, 1user posted image , 0user posted image , 12.9.
____________________________________________________________
6.5
mala lizika, , user posted image , user posted image , 17.9.
____________________________________________________________
7.5
coeur, 33, 2user posted image , 1user posted image , 28.9.
____________________________________________________________
8.5

____________________________________________________________
9.5
anonimna S, ,5user posted image , 2user posted image ,
____________________________________________________________
10.5
minkaP, , user posted image , user posted image
Drimi, 32, 1user posted image , 0user posted image , 14.9., LJ
____________________________________________________________
11.5

____________________________________________________________
12.5

____________________________________________________________
13.5

____________________________________________________________
14.5
Lorna4, 22, 2user posted image , 1user posted image , 2.10., LJ
____________________________________________________________
15.5

_____________________________________________________________
16.5
Pika41, 41, 3user posted image , 2user posted image , 1.10
_____________________________________________________________
17.5

_____________________________________________________________
18.5
minca_n, 25, 2user posted image , 2user posted image , 16.10
_____________________________________________________________
19.5

_____________________________________________________________
20.5
*cinca*marinca*,30, 1user posted image , 0user posted image , 2.10.
anonimnauser posted image , 34, 3user posted image , 1user posted image
_____________________________________________________________
21.5
lana83, , 2user posted image , 0user posted image
_____________________________________________________________
22.5

_____________________________________________________________
23.5

_____________________________________________________________
24.5

_____________________________________________________________
25.5

_____________________________________________________________
26.5

_____________________________________________________________
27.5

_____________________________________________________________
28.5

_____________________________________________________________
29.5

_____________________________________________________________
30.5

_____________________________________________________________
31.5

_____________________________________________________________



SKUPAJ NAS JE: 21

Nosečke z dvojčki:



PRIČAKUJEMO:

user posted image :
user posted image :
user posted image :



(odgovor članu Lorna4)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Majčice 2013
13.9.2012 12:37:07   
Drimi
O, Lorna4, dopolnjen seznam. user posted image user posted image
panika pa malo, ker sem pač paničen človek, malo pa tudi zato, ker sem se res dolgo trudla, pa se mi zdi zdej kot čudež, ne morem čisto verjet. po moje so me tudi na pregled naročili malo prej, zato ker sem kao rizična: stara > 30, hormonske težave. spomladi sem jemala klomifem brez uspeha, še prej sem bila itak brez M... mam tudi napotnico za neplodnost... je pa potem ratalo po naravni poti. user posted image
se javim potem, lp,


(odgovor članu Lorna4)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Majčice 2013
13.9.2012 12:56:12   
Lorna4
ja to te pa potem čist zastopim ,bi pa verjetno tudi mene bolj skrbelo..no saj jaz tudi večkrat pomislim, kaj če bo na prvem pregledu kaj narobe, sam nekak se moram prepričat da ne razmišljam preveč o tem, poleg tega pa nikakor ne morm vplivat na to, če bi že šlo slučajno kaj narobe, ker so tole prvi meseci in kar je pač namenjeno je namenjeno...no ja, upam da ostanemo vse do konca user posted image user posted image

ti pa le javi jutri, kako je blo na pregledu, bomo potem druge laži dočakale svoje preglede user posted image

(odgovor članu Drimi)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Majčice 2013
13.9.2012 12:57:17   
ROXY_
drimi user posted image user posted image vse bo ok, tako kot mora biti user posted image ..tudi js imam jutri prvi pregled in sem že vsa na trnih...user posted image user posted image ..
lorna4 nakup novega avta- predvidevam da nekaj večjega? user posted image je tak stres, da dol padešuser posted image user posted image mi imamo to hvala bogu že rešeno...je pa blo vedno tak, da smo začeli pri določenim modelu avta, končali in kupili pa čisto kontra zadevouser posted image ..drgač pa delam v komerciali..bom delala, dokler bom lahko..v prvi nosečnosti sem zdržala do konca..v bistvu sem še 14 dni pred porodom nekaj malega hodla pomagatuser posted image

(odgovor članu Drimi)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Majčice 2013
13.9.2012 13:00:02   
ROXY_
aja za seznamček, vidim da nimam vpisano- stara-mlada user posted image 32let

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Majčice 2013
13.9.2012 13:00:57   
*cinca*marinca*
O drimi super, tud jest sem bla že prepričana, da pri nas po naravni poti ne bo šlo in sem bla za to še toliko bolj presenečena ko sem zagledalauser posted image . Nekak sem si rekla, da še do konca leta poskušava tako, potlej pa se oglasiva na kliki za neplodnost! No, hvala bogu je potem ratalouser posted image . Tudi sama, lansko leto praktično od marca (po prenehanju jemanja KT) nisem imela M. Letos sem imela v februarju laparoskopijo zaradi PCO in histeroskopijo, kjer so mi odstanili pregrado. Rečeno je bilo, da moram v 6 mesecih od laparo zanositi, ker so potem spet manjše možnosti. No jaz pa sem od takrat imela samo 3 x M user posted image .
Drugače pa me je ravno danes zjutraj zvila huda slabost pa je na srečo potem, ko sem prišla v službo ponehala. Vrtoglavico pa sem imela tako, da sem si komaj frizuro naredilauser posted image  - groza, vsakič ko sem roke dvignila se mi je kar stemnilo pred očmi. Tako, da danes zgledam bolj boga u glavouser posted image . So mi pa ravno včeraj tudi en zob pulili in pač vsi mislijo, da sem zaradi tega vsa kislauser posted image .
No ja, zdaj je že 100% oilje, sem že celo nekaj v usta spravla.

Aja, prej je nekdo spraševal glede gob. Mislim, da če jih navadno dobro prebavljaš in če si 100% zih, da so užitneuser posted image , potem ni panike. Jest sem jih do sedaj že ene 3 x jedla, vedno brez težav. 

LP

(odgovor članu Drimi)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Majčice 2013
13.9.2012 13:11:16   
Lorna4
ubistvu kupujeva predvsem novejši avto (ampak ne čisto nov:)), velikega imava pa že zdaj VW karavan, tko da bi bil ta čist dovolj velik, ampak je pa že kar star in se nekak nagibava da je bolj da ga počasi zamenjava user posted image mah bomo že neki najdli user posted image

ja sej verjetno res prov veliko gobe ne morejo škoditi, pa drugače jih dobro prenašam,pa itak bi jih samo zdele, k so lih sveže in res jih že dolg nisem jedla, so mi tko zadišale user posted image

nč, zdej grem pa počasi delat, pridne bodite, pa vas preberem zvečer, če boste kaj načvekale user posted image

(odgovor članu *cinca*marinca*)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Majčice 2013
13.9.2012 13:15:55   
Drimi
cinca marinca, me veseli tudi zate za user posted image , v bistvu za vse. si mela pa res divji dan. user posted image
roxy_ , sej ti maš tudi jutri pregled, a ne?
drugače pa kar se mene tiče, pisarniško delo. hvala bogu, lahko v miru pišem sporočilca in se filam z bake rollsi, da mi ni slabo. kile pa, joj, ne bi o tem.
lp,

(odgovor članu *cinca*marinca*)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Majčice 2013
13.9.2012 13:19:43   
ROXY_

IZVIRNO SPOROČILO: Drimi

cinca marinca, me veseli tudi zate za user posted image , v bistvu za vse. si mela pa res divji dan. user posted image
roxy_ , sej ti maš tudi jutri pregled, a ne?
drugače pa kar se mene tiče, pisarniško delo. hvala bogu, lahko v miru pišem sporočilca in se filam z bake rollsi, da mi ni slabo. kile pa, joj, ne bi o tem.
lp,


Sva enako stari, obe imava ju3 pregled, podobno delo in bake rollse pred sabouser posted image user posted image user posted image user posted image ..tudi o kilah ne bom razpredala...ahjoj user posted image

(odgovor članu Drimi)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Majčice 2013
13.9.2012 14:26:44   
Drimi
user posted image roxi_ na koncu bova ugotovili še, da se itak poznava. user posted image user posted image

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Majčice 2013
13.9.2012 15:23:20   
lana83
Pregled imam 5.10, ker nisem hotela prezgodaj. V prejšnji N sem bila pri 5T6D prvič in sem bila potem cel teden še panična kaj bo in kaj ne bo!! In potem spet ni bilo ok, čez en teden spet ne... no ostalo veš! Že tako me skrbi, ker nimam nobenih pretiranih znakov. No samo je šele začetek, se ne smem preveč hvaliti user posted image
Pomoje ne bo komplicirala ker tudi delaš na takem del.mestu kjer verjetno moraš kaj odzigovati. Vsaj ko si pisala da ste dobili robo, sklepam da verjetno kakšna trgovina,..
Meni pulmologinja takoj napiše, ker sem prebolela veliko bronhitisov, delam med ljudmi, 8 ur sedim za računalnikom, na prepihu (v bližini vrata-vhodna nažalost) in že sedaj zmrzujem. grem drugi teden k pulmologu in ji bom rekla da bi kr na bolniško šla, da kaj ne fašem. V prvi N me je takoj dala na bolniško in mislim da sedaj bo pa 200 % da moram na bolniško. Verjemi, da nikoli nisem podpirala bolniške v N, vedno sem govorila da jaz bom pa delala. Ampak po ss v juniju sem rekla: k....pa služba, važno da je bebika ok. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?