|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 46 [47] 48   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
24.11.2012 9:29:21   
curly
Pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da boš lažje dočakala jutri in da se krvavitve umirijo!

(odgovor članu spelcy3)
Neposredna povezava do sporočila: 1151
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
24.11.2012 10:36:03   
malipiki
Adelle pikica ne obremenjuj se boš ponovila test...držim pesti zate..midve sva imele hkrati postopek in jaz sem ostala brez ET sem dobila user posted image že 21 pa bi jo mogla 27 ...

Jaz tko pravim nama je Bog dal to ker je vedel da se lahko borimo in uspemo ...dokler sem živa nikoli ne bom obupala in nehala verjet da bom nekoč mama...

< Sporočilo je popravil malipiki -- 24.11.2012 10:42:15 >

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 1152
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
24.11.2012 12:46:56   
Adelle
Sej mate prav punce, sam pridejo taki težki trenutki k ne veš kaj bi sam s sabo. user posted image Jutri bom še enkrat lulala, v torek pa na krvnega. Tolažim se da je bilo mogoče prezgodi, ker od menstre ni ne duha ne sluha... čeprav je mogoče tud za njo prezgodi. Ma sam zakomplicirala sem si vse skupi, k nism zdej nič več sigurna. Je pa eno dejstvo, da če bo minus me bo ful potrlo in ne vem kako bom preživela vse to skupi - povedat vsem da nisva uspela in tko naprej...

Največ me pa boli k vidim mojga k me hoče potolažit, a vidim da mu ni vseen... včeri je bil na valeti in je pršu domov mal slabe volje ker je reku da so vsi mel najmanj 1 otroka, in njega spraševali kaj čaka.... to me je tok bolel....

(odgovor članu malipiki)
Neposredna povezava do sporočila: 1153
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
24.11.2012 15:56:28   
gospodarica
Adelle....jst te čist razumem...ampak prosim te ne obupat,pa če tud bo rezultat isti,tudi midva sva se trudila več kot štiri leta,porabila sva 5 postopkov,6 sva šla samošplačniško pa ni in ni ratalo...bila sem čisto obupana,nisem več vedela kaj naj naredim.vse kolegice okoli mene so že imele otročičke,jaz pa ne in vedno so drezale vame kdaj pa js mislim met....no potem pa sva se z dragim odločila,da proskusiva še z zadnjim postopkom prek zavarovalnice pa bo kar bo....sem si rekla da če tokrat ne bo kaj,se bom pač sprijaznila in ostala brez otrok.in glej ga zlomka...pa je le ratalo...doma imamo 16 mesečnega navihančkauser posted image

zapomni si,da vsaka slaba stvar je za nekaj dobra in vsaka dobra za nekaj slabega....amapk js še vedno mislim in tudi srčno upam da se jutri na tvojmu testeku pokaže še ene debela črticauser posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 1154
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
24.11.2012 17:22:38   
Adelle
Isto je pr naju tudi, vsi okrog k so hotl al pa ne, planiral al pa ne otroka že majo svoje male štručke, celo eni tudi po 2 otroka že mata, midva še nič. Imela sm kolegico ki v tem času ko sva midva že planirala otroka, sploh ni planirala karkol, nehala je y enim fantom, pa potem druzga je mela pa nehala, zato da je pred kratkim rodila deklico s tretim fantom. Sej privoščim vsakemu in vsaki, ampak me pa ful prizadenejo take stvari. Midva sva obtičala v tem začaranem krogu, v boju za enega malega bitjeca. In ko se zjokam ko mi je težko me noben ne razume zakaj hudiča toliko jokam, pa sej ni konec sveta enkrat bo že... To me tok jezi...user posted image


Kako ste se ve punce spopadale psihično ko ste se toliko let trudile dobit otroka?

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 1155
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
24.11.2012 19:21:57   
krisv
V svojo statistiko dodajam tretji neuspeli poiskus. Ostala sva tudi brez zamrznjenčkov. Dovolila sem si veliko mero optimizma, zato me je totalno sesulo. Ampak, jutri si še dovolim žalovati, potem pa se poberem in živim naprej. Nekako...

Vsem želim obilo sreče user posted image

_____________________________

When the going gets tough, the tough get going.

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 1156
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
24.11.2012 19:35:18   
Adelle
krisv si že dobila menstro al kaj? Pa ne nooo, rekla si da ni več prostora med objemčki user posted image Žal mi je...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 1157
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
25.11.2012 8:49:57   
gospodarica
adelle....si delala danes test?držim pestiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 1158
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
25.11.2012 9:48:47   
Adelle
Dobro jutro punce... no zame ni glih dobro. Test je spet bil negativen, spet še en minus več v moji zgodovini za otroka. Ne vem kok je smiselno v torek spet ponoviti vse to, mogoče bom zarad mojga k mi teži. Razočarana sm totalno, obupana, nočem spet it čez vse to... a kot kaže bom morala.

Zjutri sm jaz na testu vidla rahlo drugo črtico, a ko sva skupi z dragim spet pogledala, je ni blo več. Psiha se je poigrala z mano. Sm pa imela rjav izcedek, par kapljic, in me velik šraufa, tko da lahko rečem da se menstro približuje. A kej veste če prometrij zavira menstro? Razmišljam da ga neham jemat že danes.





Srečno vsem ostalim želim, jaz se bom pa počasi odmaknila od te teme in foruma, dokler si ne naberem moči...

< Sporočilo je popravil Adelle -- 25.11.2012 10:02:35 >

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 1159
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
25.11.2012 10:04:06   
Anonimen
Zivjo, prvic se pridruzujem tej temi, ker sva zacela postopek ivf, s tem da imava zraven se pgd, saj so za mano ze 4 ss, pri mozu pa ugotovljena kromosomska translokacija.

V bitki sva ze 2 leti in groza me je, kaj vse naju se caka. In se prudruzujem vsem, ki so obupane in jokajo, ko zvejo za nove nosecnosti drugih, ko sploh ne nacrtuje pa kar rata in je vse ok...kako ste ve sle cez vsa ta leta in ohranile se kaksen procent dusevnega zdravja?

Drzim pesti za vse vas borke, da se koncno pokaze plus in ta tudi vztraja!!!

Anonimna user posted image

(odgovor članu Adelle)
  Neposredna povezava do sporočila: 1160
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
25.11.2012 14:57:21   
Adelle
Punce a mi lahk kera svetuje? Danes imam velik rjavega izcedka in predvidevam da se bliža menstro. Zjutri ob 6 sm si dala prometrij ampak po negativnem testu sm ga nehala oz. zdej ob 14h sm ga spustila. V torek grem itak na krvnega, ampak ne vem kaj zdej s prometriumom? Je lahko kej narobe če po nekakšni slučajnosti pokaže v torek pozitivno?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1161
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
25.11.2012 15:30:48   
saramiska
Adelle, jaz sem ga vedno jemala, dokler se ni pošteno vlila rdeča kri, za vsak slučaj. Drži se! user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 1162
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
25.11.2012 15:36:58   
mami 26
Adelle mislim da ne bo nič narobe,ker ga jaz tudi en dan nisem,ker sem mislila da je vsega konec... Škodit ti nima pa kaj,če si ga vstavljaš dokler se ne vlije. Na krvnega pa le pojdi user posted image

(odgovor članu saramiska)
Neposredna povezava do sporočila: 1163
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
25.11.2012 17:28:54   
oreh
Anonimna psiček in Adelle glede razmišljanja kako se spopadamo z duševnim zdravjem na poti do pluska.
Osebno sem prešla čez depresije, slabo voljo, zapiranjem med 4 stene, preglobokim pogledom v kozarecuser posted image , do obdobja in spoznanja, da je življenje prelepo ter je treba najti moči, da uživaš tudi v dvoje, kajti mala kepica bo že prišla.
Odkar pa sem v postopkih, pa me gor drži najina vez s partnerjem, ki se je v teh 3 letih že večkrat omajala zaradi pritiskov in nezadovoljstva. Zadnje čase pa se mi zdi, da sva si še bolj blizu, se še bolj spoštujeva in potrebujeva drug drugega. V tem času sva se naučila pogovarjati in dajati prednost majnim stvarem, ki so pomembne za naju. Pa še kregava se res malo in ne več zaradi bednih malenkosti. Ko mi je težko, pomislim, raje sem sama z njim, kot pa s kopico otrok, on pa v gostilni ali pa pred TV, jaz pa cela depresivna za štedilnikom in sanjarim o George Cloonyju, ker me sploh ne registrira kot osebo (sej veste  tipična SLO družina z dobrim avtom pred garažo). Upam, da bova to obdržala tudi, ko na svet prikuka najin zakladek. No, osebno mene take misli gor držijo. V postopkih sta pomembna predvsem vidva, saj so obremenjujoči in lahko pride do krize oz. si jih obrneta sebi v prid in gradita na odnosu.



(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 1164
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
26.11.2012 10:18:56   
Adelle
Punce dobro jutro... mam eno vprašanje, k me skrbi. Včeri sm mislila da je user posted image že pršla ker se mi je ful ulil neki in trebuh me je bolel kot pri normalni user posted image Na koncu sm ugotovila da je to le rjav izcedek, čeprav ga je bilo kr velik. Ni bilo sam par kapljic smpak kr ornk, 2 vložka. Zdej sm pa čist zmedena ker od včeraj popoldne okrog 18h pa do zdej mi ni niti ena kapljica prikapljala... Bil pa je temno rjav, če je malo stal tudi črn skor bi rekla. Ful me skrbi, ne vem če je to normalno? Kaj naj bi to blo?

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 1165
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
26.11.2012 10:23:28   
spelcy3
Jutro!

No jst moram sporočiti, da se je včeraj najina pikica čisto za res poslovila. Prizor zjutraj na vložku me je popolnoma šokiral. Testek je pa še včeraj zjutraj kazal najbolj močno črtico.
No danes, je ta črtica bila tako nežna, kot v petek ko sem prvič naredila testek. Tako da to pomeni, da je hormon začel padati.

Adelle jaz ti lahko tole rečem. Načeloma pri meni rjavi izcedek ni nikoli pomenil nič dobrega. A to je bilo pri meni. Še imaš nekaj možnosti. Čim več optimizma. Če jutri user posted image ne bo (upam), potem lepo ponovi testek in upam da ti sporočiš dobro novico.

No mi torej gremo v novi 4.postopek najverjetneje nekje med feb in aprilom. Tako da od danes naprej čakamo pošto za novi postopek.

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 1166
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
26.11.2012 10:28:19   
Adelle
spelcy3, prav žal mi je zate user posted image sm upala da boš vsaj ti mela dobro novico. Kako se pa držiš?

(odgovor članu spelcy3)
Neposredna povezava do sporočila: 1167
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
26.11.2012 10:35:36   
spelcy3
No na nek način sem se zjokala že v četrtek, ko sem prvič videla malo krvi za nohtkom. Potem sma v soboto jokala oba. Včeraj je bilo vse ok, ker vema da lahko zanosim in da smo najdli mero zdravil v postopku, ki mi je sedaj optimalno ustrezala. Oba že fulll pozitivno gledama naprej za naslednji postopek. Odločila sva se še to, da če ta 4.postopek ne bo uspešen, greva probat v Prago.
Tako da bova videla kako bo, ampak upam da nama to ne bo potrebno in da bomo naslednjič uspešni!

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 1168
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
26.11.2012 18:36:00   
Adelle
user posted image je prišla v celi svoji velikosti... hvala da ste me brali user posted image

(odgovor članu spelcy3)
Neposredna povezava do sporočila: 1169
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
26.11.2012 18:45:08   
mami 26
Adelle glavo pokonci vzemi si čas..potem pa v nove boje,nikoli ne odnehaj,ker vedi da tudi za vaju bo posijalo sonce.
Drži se user posted image user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 1170
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
26.11.2012 18:52:39   
Anem
Adelle lubica... vem da si razocarana in zalostna in vem da ni besed s katerimi bi te pomirila zato se zjoci, da bos nabrala moci za nadaljevanje te tezke bitke. V mislih te imam, vso sreco ti zelim.

Spelcy zal m je za tak izid... upam da bo naslednji plusek zdrav in da tudi ti koncno dozivis starsevstvo...


Srecno punce!

(odgovor članu mami 26)
Neposredna povezava do sporočila: 1171
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
26.11.2012 18:55:59   
Adelle
HVala punce za vse spodbudne in lepe besede. Danes sem boljše volje, včeri sm cel dan prejokala... moj me ful tolaži, hvala bogu da mam njega. Ta teden bom do konca doma, se bova lepo mela in bova pohajala da dam mal vn iz sebe vso to negativno energijo ki jo mam itak za izvoz user posted image Mah, sej bo enkrat, do takrat je pa treba živet.

(odgovor članu Anem)
Neposredna povezava do sporočila: 1172
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
26.11.2012 21:31:33   
gasilka
Pommaranca naj tvoj partner uživa vitamin E vsaj 400 mg in vitamin c šumeče tablete 1000 mg, tudi moj je jemal astasan drag je k hudič sem pa zadnjič na posvetu vprašala zorna kako je s tem astasanom in mi je dejal da je bolš dobit vitamin E in C ker bol nuca pa še bol ugodno je ker so narejene študije o tem za astasan pa ne . E vitamin se da dobiti v tujini ker so ga pr nas ukinl in ga nedelajo več (no dobi se v mullerju vendar je švohnej )

krisv, Adelle , spelcy 3, maltezanka ŽAL MI JE za neuspešen razplet user posted image veliko optimizma in neobupat držte se

< Sporočilo je popravil gasilka -- 26.11.2012 21:38:21 >

(odgovor članu Pommaranca)
Neposredna povezava do sporočila: 1173
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
27.11.2012 9:26:55   
gospodarica
adelle zelo mi je žal zate.pa tako sem upala in stiskala pesti zate...user posted image user posted image zdaj si pa z dragim vzemita čas zase,uživajta drug z drugim pol pa seveda spet probat,enkrat se vama bo že nasmehnila sreča...

jaz pa sem danes 10 dan po etz,danes je moj 28 dan ciklusa (cikluse imam na 18 dni)tako da če se mi danes ne bo kaj vlilo bi jutri že lahko delala test ali je še prehitro?drugače dan za test imam v soboto,vendar ne vem če bom zdržala do takrat

lep dan vsem

(odgovor članu gasilka)
Neposredna povezava do sporočila: 1174
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
27.11.2012 9:27:48   
gospodarica
ups malo sem se zatipkala...cikluse imam dolge na 28 dni user posted image

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 1175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  44 45 46 [47] 48   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 46 [47] 48   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?