|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2012
29.11.2012 22:26:13   
Arual
Hey,
no punce, jaz sem zdaj stara 27. Sem že vodena v neplodnostni amb. v mariboru, ampak tam še niso nič ugotovili, oziroma pco in seveda kasneje še da pa je mogoče kriva moja teža, sem bolj okrogla. Pošiljali k endokrinologu, vse ok. Tako da ne vem, nazadnje sem bila januarja tam na uz - vse ok - res pa je da je uz delala ena pripravnica.

Važno da so sedaj odkrili kaj je. Najbolj je blo smešno ko men reče in kaj so v mb ugotovili, jaz pa seveda samo pco, pa reče dr. a ni že to dovolj. Pol pa oba v smeh. In skoz dokler nisva nardila uz-ja, me je spraševal če je mojga tud dr. kaj pogledal, pa pravim ja in da je vse ok. No po uz, pa reče no zdaj vam pa vrjamem da je ok, ko vidim da imate pregrado. Malo se moram izpovedat user posted image .

No danes sem poklicala za op. in sem dobila zaporedno številko, in so rekli da naj pokličem prvi teden v januarju, da me naročijo, operacija bo vrjetno konec januarja ali februarja. Sem pa še danes eno vezo aktivirala, da mi bo napotnico odnesla k njim in se seveda probala pogovorit o datumu v januarju. Jaz sem cel spisek napisala kdaj je user posted image , koliko časa traja itd. tudi za januar sem napisala kdaj približno bi naj prišla. Tak da upam, da bo uspešno.

A vidim da ste punce tudi v hujšanju, jaz tudi v tem tednu - 1,5 kg. Vesela fulll. Do konc januarja še kakih 10 pa bom še bolj zadovoljna.

Zdaj pa že preveč kracam. Navijam......

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 8:26:57   
witch




user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.12.
telly (1. krog po ss)

5.12.
00PoLoNa00

9.12.
savanah (5. krog)

10.12.
GregUr (4. krog, 1. krog z dabrostonom)

11.12.
Penny (2. krog)

12.12
Tammyv

15.12.
puppe (1. krog)

16.12.
pika555
Nikki34
Anonimnauser posted image

19.12.
Arual (klomifen+dabroston)

20. 12.
S* (13. krog)
smeška83

21.12.
tara.04
Shana86 (11. krog, 1. krog po hsg, s klomifenom)

25.12.
pišanec (2. krog s klomifenom)

26.12.
Anonimnauser posted image user posted image (2. krog)
Klimtovka (12. krog)

29.12.
tara.81

x.12.
witch (2. krog po THL)
mamica deklicam
LittleSun
Jona Klara
Arual
Nessika18
brioš


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 26

NOSEČK: ______


user posted image USPEŠNOST:_____user posted image





NAVIJAČICE:
witch, Katte, Penny, LittleSun, mamica deklicam, Iskrica 86, niinii, savanah, mojamura, Nikki34, Anonimna user posted image , puppe, EVAN78, Nessika18, mladika, Arual, curly, ta*mala, Tippi, kaatkaa,





_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 8:30:08   
witch
Arual tudi jaz jih imam 27. S tem, da ko sem prišla v neplodnostno sem jih imela 25 in par mesecev. Pa mi noben nikoli ni rekel da sva za kar koli premlada. So pa res čudni. Saj se pa nismo za otroke odločile pri 15. Držim pesti, da bo ta poseg januarja super vplival na vse skupaj, pa še klomifen imaš, tak da bo user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 8:31:33   
oreh
Dobro jutro!
joj ste pridne s hujšanjem, jaz pa žrem in žrem in žrem, verjetno je to le vpliv hormonov in komaj čakam, da mine in pridem spet na normalne tirnice.
Jaz sem pa šla na laparo kar na periferijo in sem dobila datum v 10 dneh, zelo pohvalijo tudi trbovlje.
Arual, že dolgo, predolgo te spremljam in upam, da po odstranitvi pa zares rata.

Jaz imam pa jutri punkcijo in upam  na vsaj nekaj zrelih celic ter njihovo željo, da koooooončnooooo sprejmejo semenčece od mojega dragegauser posted image user posted image , madonca, boljšega ni, ne vem zakaj se jih tolk branijo in da se s tem konča tole obdobje upanja, pričakovanja, metanja puške v koruzo, pa spet upanja...

Lep vikend s snegcem okrašen in mirno adventno nedeljo želim vsem!







(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 9:15:02   
witch
oreh držim pesti in navijam za vaju user posted image user posted image Srečno jutri!

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 9:18:51   
Penny
Grrrrr, FertilityFriend mi je O postavil na 13. dan in NIKAKOR ga ne morem prepričat, naj mi jo premakne na 14. dan. Po njegovo je kvečjemu 15. dan ali pa 13., vmes zanj ne obstaja. Prašič grdi! user posted image No ja, pa naj bo 13., ampak jaz vem bolje od njega user posted image .

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 9:28:45   
curly
Oreh, pošiljam pozitivno energijo za tvoje zrele folikle jutri!!! Poročaj, kakšen bo pridelek! user posted image user posted image user posted image user posted image

Arual in witch, tudi jaz bom kmalu 27. Zdaj bi že mogla bit drugič noseča, če bi šlo vse po planu! user posted image Ko sem prišla na neplodnostno, sem bila stara 25. Zdravnica mi je takrat rekla, da je to zelo dober podatek (češ, da sem še mlada). Pa tudi jaz sem malo bolj okrogla in ko sem vprašala, kaj lahko sama naredim za izboljšanje plodnosti, je rekla, da lahko poskusim malo shujšati. user posted image No, zdaj sem se končno odločila, da naredim nekaj na tem in mi uspeva. Čeprav tale PMS me bo zredil, apetit imam OGROMEN! user posted image

LS, kje si ti? Kako si? A si nam že ušla pod nož? user posted image

No, moje "gate" še vedno bele, imam neke krče, ki bi lahko naznanjali user posted image , bomo videli, kaj bo danes, jutri, pojutrijšnjem...

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 9:42:16   
witch
To je pa že skoraj smešno. Vse stare 27 let, pa vse bolj okrogle user posted image user posted image user posted image
Drugače pa moj načrt je bil tudi prvi pri 25 letih, drugi čez kakšni dve leti. Tak da ja, tudi jaz bi mogla biti zdaj že z drugim noseča. Pa pač ne gre vse po načrtih user posted image

curly držim pesti, da priteče če že mora. Da se stvar spet premakne naprej.



_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 10:38:58   
Arual
Ja punce tudi jaz bi bila zdaj že z 2 user posted image če bi bilo tako kot smo si zamislili. Ja saj v bistvu so v neplodnostni v mb tud rekli sta še mlada, se ne mudi predvsem ne zaradi tega ker res niso vedeli kaj bi še lahko bilo narobe. Pa silili so me s hujšanjem, jaz pa namesto da bi shujšala sem se še zaradi svoje nediscipline in depresije zredila, tako da sem tudi sama nekoliko kriva, da mi laparoskopije niso nardili že pred kakim letom. Ampak zdaj je vse poštimano, kg gredo dol jaz pa sem tudi že naročena na laparoskopijo oziroma vsaj na tistem seznamu. Tak, da komaj čakama da mine december in da se začne januar - da dam vse to hitro skozi.



_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 10:51:25   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: curly

LS, kje si ti? Kako si? A si nam že ušla pod nož? user posted image



Javljam se na dolžnost user posted image user posted image norišnica v službi, pa ni časa za RR.
Nož me čaka pomoje po novem letu, tako da..user posted image user posted image

oreh stiskam pestke user posted image user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 11:22:57   
curly
Haha, pridna LS, glavno, da se javiš! user posted image Pa hvala bogu, da je petek, a ne? user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 12:04:56   
witch
samo je pa tak petek dolg kot ena kača user posted image jaz pa čisto user posted image Me ta sivina čisto uničuje. Pa še svetlobe ni in me že vse oči bolijo od tega računalnika user posted image

< Sporočilo je popravil witch -- 30.11.2012 12:05:13 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 13:12:35   
LittleSun
Spet krvav izcedek user posted image user posted image danes je 14 dan, O test včeraj bel, tako da ni niti ovulacijska krvavitev. Dobila hude krče in pol ure po njih krvav izcedek...spet user posted image user posted image kdaj se bo to nehalo, me tako jezi, da se nič ne premakne, da noben ne ugotavlja zakaj se to pojavljauser posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 13:19:22   
curly
LSuser posted image user posted image user posted image verjetno gre za hormonske spremembe. A si na kakšnih novih zdravilih? Sta mogoče včeraj user posted image pa je od tega? Verjamem, da te to jezi, mene tudi jezi, če ne vem kje sem...

Moj rjavi izcedek je pa čisto izginil... Mislim, nič več ga ni, niti ga ni bilo veliko, če vse skupaj seštejem.. Še dnevni vložek se ni obarval ne včeraj ne predvčerajšnjim, danes je pa le belo od belega toka malo... Jutri bo 14 dni od zadnjega user posted image krče imam pa že približno 1 teden.
(.)(.) me nič ne bolijo. user posted image Vse kar je, je povečan apetit, kar pa je pri meni vedno pred user posted image ... to me zdaj ful jezi, ker imam eno drugo delo, ki ga moram opraviti do torka pa sem ful distracted, ker preveč razmišljam o teh čudnih krčih...

< Sporočilo je popravil curly -- 30.11.2012 13:22:13 >

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 13:29:16   
LittleSun
curly ponovi še kak testek user posted image user posted image prav tako stanje sem imela jaz prejšni cikel, se spomniš? vem kako ti je, bodi močna, drži se, poskusi se zamotit in oddelat kot je treba.

Midva pa nisva včeraj user posted image in tudi nobenih novih zdravil nimam, nobenih sploh nimam. Ah user posted image user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 13:45:58   
curly
Hvala LS. Se spomnim ja, kako te je hecala, zdaj bo pa očitno še mene. user posted image Celo leto sem imela mir, redne user posted image , zdaj pa to. Mi je že dalo malo upanja, potem pa itak test z jutranjim urinom negativen, pa sem si mislila: user posted image ja, kaj pa drugega! Nimam nobenega testa doma, v trgovino pa ne grem, tako da če se bo vlila se bo, če ne pa v pon. ali torek ponovim...
Zelo rada bi ti pomagala pa ne znam. user posted image A si predvčerajšnjem tudi delala O test?

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 13:51:06   
LittleSun
Sem in je bil tudi bel user posted image 3 dni nazaj je bila rahla črtica, vidna po 10 min, ampak ji nisem posvečala pomembne pozornosti. 

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 13:57:27   
curly
Hm... Mislim, da je to bolj vprašanje za dr.HeLenčico. Ah, ti naši cikli... To bi mogli malo bolj raziskat...

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 14:14:11   
GregUr
joj pa ste res vse nekaj pridne s tem hujšanjem... mene najbol nesejo sladke stvari. če mam doma, sigurno požrem user posted image tko da najbolš nč kupovat, pa bo user posted image drugače pa sem vsak dan vsaj na pol urnem sprehodu s user posted image ampak to ni nč od rekreacije. poleti je boljše, ko so dnevi daljši, pa grem tut ob 8h zvečer na kako "daljšo" turo, po takelih turobnih dnevih se pa ne meni ne psici ne ljubi ama ništa user posted image

oreh mislim nate jutri. naj bo prvi december ta pravi!! user posted image user posted image

Penny očitno je bil danes dan za "proglaševanje ovulacij", meni jo je tut dons FF in sicer je označu 15. dan za dan d. ne vem pa če je bla takrat. tist dan je bil O test +, 16. dan zjutraj pa je bil -, tko da po moje je zarad tega tja postavu črto, ker T imam porazne ta cikel.
itak pa vemo obe bolje od njega. tko da naj on spi*** z odra user posted image user posted image

curly bele gate ne glede na vse so dober znak, čeprav je test -. spomni se, velik jih je blo k se je minus šele čez čas odloču bit + user posted image user posted image čeprav te razumem da po tolkem času ti je res smešno si delat utvare in itak pomisliš prej na vse drugo kot pa na +... ampak lej, gate so na tvoji strani user posted image user posted image

Little Sun men je rekla G k sm mela medciklične krvavitve, da mogoče krvavim iz kakšnega polipa. so ti pogledali kdaj "notranjost" na začetku cikla, takrat ko je sluznica tenka in naj nebi blo nobene druge krvi noter kot tista ki nebi smela tam bit?
kaj pa dabroston ti ne predpišejo? kolk časa se ti pa že pojavla to? verjamem da te jezi. tut mene je in vsak cikel znova in znova me je blo strah tistih dnevov ko sem "pričakovala" to smotano krvavitev. upam da se ti našlihta... user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 14:27:24   
curly
Vse je res, kar si povedala. Vprašanje časa je, kako dolgo bodo gate še bele! user posted image user posted image user posted image
Ker sem takšna, kot sem... optimistična... mi po glavi skoz roji: KAJ PA ČE ... ?

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 16:01:30   
Penny
GregUr, jaz sem si označila pozitiven O test na 13. dan, čeprav ni bil ravno 100% po reglcih pozitiven, je bla pa takrat moja najmočnejša črtica *ever* in lepo vidna še par dni potem. 14. dan pa sem nalulala že opazno svetlejšo, tako da sem si vzela to pravico in ono na 13. dan označila za pozitivno user posted image ). Ampak tudi če tisti + zbrišem, mi prašič grdi nič ne spremeni. Mi pa BT lepo konstantno narašča že od 15. dne (14. dan tak ne vem, kaj je blo, ker sem ful prepozno merila in je tista BT čist previsoka in sem jo kar zbrisala, kot da nisem merila.)


IZVIRNO SPOROČILO: curly

imam eno drugo delo, ki ga moram opraviti do torka pa sem ful distracted, ker preveč razmišljam o teh čudnih krčih...

Khm khm, a nisi tudi ti novembra naju s ta*malo kregala, ko sva skor doktorirali iz vseh mogočih znakov in bolečih jošk? A viš zdaj? user posted image

Vseakakor navijam, da nalulaš + ali II user posted image . Kot je GregUr rekla, gate so na tvoji strani! user posted image user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 16:03:51   
curly
Se mi hitro vrne, a ne? user posted image

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 16:15:00   
Tammyv
Včeraj sem bila pri g, je rekel da on ne vidi, da bi bilo karkoli narobe. Je rekel ko dobim m, da pridem dat kri za hormone in potem moram it še na slikanje maternice-HSG, da vidi če je vse ok, da niso ostale kakšne posledice po abraziji lani. Me je kr strah kakšni bojo izvidi, pa tudi ta HSG je menda kar boleč.

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 16:20:50   
monsy
Oreh držim pesti za ju3!! Veš da ti privoščim iz vsega srca user posted image Poročaj stanje!

Curly držim pesti da vama je končno uspelo in da zagledaš tisti velik + !! user posted image

No pri meni po 7 dnevih zamujanja,user posted image prišla,....žalostna full user posted image , sem res že mislila da nama je tokrat lahko uspelo!!! No klomifen ni pomagu, laparo tud ne,..kot zgleda po novem letu k Rešu na IVF postopek!!!

Če razmislim, bo u decembru 3 leta kar sva začela "načrtovat". Tako da probajmo še u decembru NARAVNO če bo kaj....user posted image

Polivam vas vse user posted image + mene!!! user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 16:29:16   
GregUr
monsy žal mi je user posted image user posted image user posted image ampak upam, da bo december vajin, kot si sama rekla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?