|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 16:59:54   
Shana86
Tammyv: hsg ni boleč. Je malce neprijeten - ko napihujejo maternico, je isti občutek kot prve dneve menstruacije. Mene ni popolnoma nič bolelo, sem zdržala brez kakršne koli tablete. Še slabo vest sem imela, da sem na bolniški, ker mi nič ni bilo. Vsekakor se ne smeš že vnaprej napsihirat, kako zelo hudo bo. Psiha dela čudeže v pozitivni in negativni smeri.

monsy tudi meni je žal, da ni uspelo user posted image

Tele fore z gatami so pa za crknit smešne user posted image Moje bele gate se ravno danes začenjajo, tako da greva počasi v akcijo - zrihtat darilo za božička user posted image Drugače pa je za mano teden poslušanja nasvetov v stilu 'sprosti se, pa bo uspelo, ne misli na to', tako da sem mega razpoložena user posted image user posted image

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 17:12:17   
Night

IZVIRNO SPOROČILO: Shana86
Drugače pa je za mano teden poslušanja nasvetov v stilu 'sprosti se, pa bo uspelo, ne misli na to', tako da sem mega razpoložena user posted image user posted image

Ravno zato jaz ne mislim nikomur razlagati, da delava na tem. Ker so vsi potem tako pametni ...

Zanima me, kako vi štejete čas, odkar ste začele delat na otroku? A štejete cikluse ali prav mesece?

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 17:25:42   
Shana86
Jaz štejem cikluse. Zaenkrat... user posted image

(odgovor članu Night)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 17:38:10   
monsy
jaz sem tudi štela cikluse....a sem ugotovila da je totalno brezveze to delat, ker me je še bolj psihiralo.user posted image

tko da zdaj ne štejem več nič,...pa vseeno vem da sva 20.dec.2009 začela!!! user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 18:09:13   
monsy
...aja, pa dejte me med navijačice prosim,...ne pričakujem je pa 31.12. user posted image Upam da grem u novo leto že u pričakovanju user posted image

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 18:35:57   
curly
Monsy, hvala in en user posted image od mene!
Zate bom še posebej navijala pa za stare borke, ostale pa mislim, da ne rabite navijanja od mene, ker bo magičnost decembra pripomogla k najbolj rozastemu mesecu to leto! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moje poročilo: GATE BELE! user posted image user posted image user posted image Danes ni bilo rjavega izcedka! Upam, da je to dobro. user posted image

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 19:35:57   
GregUr
TOOOOO CURLY!!!! ČESTITKE ZA BELE GATEEEE user posted image user posted image user posted image a ste za to, da se na seznamu spremlja barva gat user posted image in obvezno, naslednjič, ko kupujete spodnje perilo, obavezno kupit najdražji možni model od Lisce ali Victorie seveda bele barve, user posted image pa majo da takšne tudi ostanejo!! user posted image

ps, me ne zanimajo one wanish in persil variante, brez šmudlanja in belila!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 19:51:15   
Penny
Joj, GregUr, si me zavedla s tem svojim veseljem in čestitkami. Sem že mislila, da je curly nalulala II user posted image .

Bele gate so drgač dolgočasneuser posted image , ampak tu jih izjemoma podpiram.

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 21:12:42   
curly
user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Penny
Sem že mislila, da je curly nalulala II user posted image .


Tole se meni zdi malo neverjetno... Sam gate so pa bele! user posted image user posted image

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 22:49:13   
Shana86
Torej II pričakujemo decembra 2012 a.k.a. Klub belih gat? user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: II pričakujemo decembra 2012
30.11.2012 23:03:11   
GregUr
je lej penny oprost, ampak tle niso heci user posted image vsak nov dan, ah kje dan! vsaka nova ura z belimi gatami (sej drugač so lahk potiskane al pa zelene, sam da majo medgatovje belo user posted image novo besedo sem izumla, pa sej veste kaj mislim user posted image )

OP, OP, OP, navijam za bele gate!! user posted image user posted image ja jashana tko nekak, zdej sam da vam povem, da je članarina FUUUL draga, tko da si ne prvošte it v januarski klub user posted image user posted image user posted image

GO BELE GATE, GO BELE GATE, GO BELE GATE, GO GO!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: II pričakujemo decembra 2012
1.12.2012 8:01:35   
curly
Joj, punce, ve me nasmejete s temi vašimi posti. user posted image user posted image user posted image
No, katera mi bo pa delala družbo, da mi ne bo dolgčas? Danes zjutraj sem šla s takim strahom do kopalnice, ker se mi je zdelo, da je ful vlažno tam spodaj in sem na veliko veselje ugotovila, da je lažen alarem! GATE SO BELE! user posted image

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: II pričakujemo decembra 2012
1.12.2012 9:47:01   
oreh
Tralala.... dobili smo 5 celic, meni se zdi zelo lepa številka, zdaj pa še par dni sproščanja in pol upava na lepo novico.

Jaz sicer nimam v predalu niti enih belih gat, ampak se vseeno pridružujem klubu, rečmo, da je prva članarina zastonj, januarja se pa plača.

Curly ti si pa naš duhovni vodja in motivator, saj si prva z belimi gatami in upam, da tako pri tebi tudi ostane, zaslužiš si bele in samo bele gate.  

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: II pričakujemo decembra 2012
1.12.2012 10:24:28   
curly
Ja super, oreh za 5! celic! Tudi meni se zdi to zelo lepa številka, upam, da se vse lepo oplodijo in razvijajo! Naj te pričakajo lepe blastociste+oziminca! user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: II pričakujemo decembra 2012
1.12.2012 11:45:30   
LittleSun
gregur dabroston sem jedla pol leta in ni bilo spremembe. Imela sem par UZ v začetni fazi, tudi histeroskopijo, ni bilo posebnosti. Jezi me, res.

oreh
user posted image user posted image user posted image user posted image

curly testeeeeekuser posted image user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: II pričakujemo decembra 2012
1.12.2012 12:02:13   
Penny
In koliko (polulanih nosečniških testov) znaša ta članarina za Klub belih gat? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: II pričakujemo decembra 2012
1.12.2012 14:16:29   
Penny
GregUr, lej kaj sem našla user posted image . Lahko sama ročno vneseš O dan, če si zihr, da ti ga je FF postavil napačno user posted image . http://www.fertilityfriend.com/ttc/odetector_module.php

oreh, user posted image za petkico.

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: II pričakujemo decembra 2012
1.12.2012 18:32:44   
curly

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun
curly testeeeeekuser posted image user posted image


Test je bil v četrtek negativen. user posted image Zaloge pa nimam več. user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: II pričakujemo decembra 2012
1.12.2012 18:43:24   
mamica deklicam
da se še tukaj javim. Moje gate bi bile danes rdeče, če ne bi imela vložka na njih.user posted image Tako , da naslednje user posted image ne pričakujem 30.12. bo pa to sedaj že kar 11 krog. Tako, da tista, ki ureja seznam, me naj prestavi na ta dan.

Imam pa že 20.12. prvi posvet v neplodnostni v LJ. Upam, da bodo ugotovili, da dela psiha, da ne uspe. Če nama je že 3x in imava od tega dva sončka user posted image doma, mislim, da verjetno ni nič kaj hudega narobe, da naj ne bi še enkrat.

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: II pričakujemo decembra 2012
1.12.2012 19:59:16   
Penny
Mamica deklicam, kako pa kaj kaže glede tiste službe?

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: II pričakujemo decembra 2012
2.12.2012 8:44:33   
Anonimen
Ijee pa je že december tukaj, jaz user posted image  ne pričakujem v sredo, sva v prvem krogu po spontanem splavu v 5. tednu! Me nekaj zanima punce, s fantom si tudi gradiva hišo, kjer tudi sama pomagam fizično, a lahko slabo vplivam na nosečnost, čeprav še ni ugotovljeno ali sem, ali nisem?

(odgovor članu Penny)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: II pričakujemo decembra 2012
2.12.2012 8:48:08   
LittleSun
curly kakšno je stanje tam spodaj??

Jaz sem se pa odločila, da bom šla samoplačniško na en pregled in UZ, ker tako več ne gre. Jutri pokličem in se naročim.

Lepo nedeljo vsem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: II pričakujemo decembra 2012
2.12.2012 9:28:42   
telly
Pri meni je bil včeraj dan D. user posted image ni prišla, mam pa kr precej izcedka. Kakšen dan bom še počakala, pa če je ne bo naredim test. Tale scenarij mi je kr všeč, de je ne bo pa to...user posted image

Polivam z roza!!!!!

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: II pričakujemo decembra 2012
2.12.2012 9:47:23   
curly

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

curly kakšno je stanje tam spodaj??

Jaz sem se pa odločila, da bom šla samoplačniško na en pregled in UZ, ker tako več ne gre. Jutri pokličem in se naročim.

Lepo nedeljo vsem.


BELO! user posted image user posted image user posted image
Malo sem napihnjena (trenirka me tišči -> verjetno domišljija dela 100/h user posted image ), krče imam tu pa tam, še posebej ko se umirim pa skoz se mi zdi, da bo pritekla! user posted image (.)(.) popolnoma neobčutljive, kot da se nič ne dogaja (ponavadi me pred user posted image fajn bolijo, ta mesec pa nič!)
Zdaj razmišljam, da je možno, da O ni bilo, ker s testi nisem preverjala, ampak sem se zanašala na "urejen" cikel in prozorno sluz, ki se je v tem mesecu pojavila 2krat!? (najprej par dni prozorne sluzi, potem čedalje manj + špikanje na L strani, potem beli tok, čez par dni pa spet prozorna sluz in špikanje na D strani!?). Optimist, kot sem, sem mislila, da imam dve ovulaciji! Kura zmešana! user posted image Bluzim pač! user posted image

LS, kam boš pa šla na UZ? Če že greš samoplačniško, ti priporočam, da greš h kakemu "priznanemu# zdravniku, da te dobro pregleda! Lepo nedeljo tudi tebi! user posted image user posted image

telly, navijam za user posted image !user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ijee pa je že december tukaj, jaz user posted image  ne pričakujem v sredo, sva v prvem krogu po spontanem splavu v 5. tednu! Me nekaj zanima punce, s fantom si tudi gradiva hišo, kjer tudi sama pomagam fizično, a lahko slabo vplivam na nosečnost, čeprav še ni ugotovljeno ali sem, ali nisem?


Takole je. Meni so na neplodnostni po inseminaciji rekli, naj se obnašam normalno, kot da nič ni bilo. Torej, če sem tekla, naj tečem, če sem telovadila, naj telovadim... vendar, NE PRETIRAVAT! Za umetno oploditev ponavadi res rečejo, da naj ne dvigujejo več kot 5 kg in da naj se malo pazijo, ampak dr. Pušenjak pa pravi, da je to mit (če se preveč fizično obremenjuješ, da pride do SS), kajti ko se zarodek pravilno vgnezdi, noben gib, ki ga ženska lahko izvede ne pripelje do SS. Tako nekako sem prebrala zadnjič. Upam, da me zdaj ne boste napadle, to so njegove besede. Jaz menim, da previdnost ni nikoli odveč, še posebej, če si že imela en SS. Pazi se, kolikor se pač lahko! Držim pesti! user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: II pričakujemo decembra 2012
2.12.2012 10:12:53   
GregUr
en lep pozdrav moje decembrke, bodoče avgustovke!!
včeraj sem hotla odpisat, pa mi sploh ni hotlo odpret tega okenčka za odgovor user posted image popenla sem že skor. tko da sm zdele prav s strahom poskusla še enkrat user posted image

oreh wooow, čestitke za pet pik! user posted image držim pesti za vaju, pa da poveš lepo obetajočo novičko!

LittleSun sem brala da Dabroston ful ne pomaga in sem še sama postala skeptična glede njega user posted image ampak verjetno podobno kot tista fora, enmu aspirin prežene glavobol, drugmu pa sploh ne in mora vzeti dva lekadola... tko da... upam, da na UZ kaj zveš, pa tut jst bi ti priporočala, da če si se že odločla, res pejt k enmu k ma mal bolj sej ni treba znano ime, ampak da ima malo več znanja na tem področju, če ne drugega vsaj ne 25 let star UZ user posted image user posted image
aja pa mogoče nebi blo neumno najprej povedati vzroka, da ti lahko svetujejo kdaj se naroči. če boš že plačala, boljš tko user posted image

Penny ej ka ti jaz vem user posted image nisem še sestavljala cenika, ampak negativni nosečnosni testi so za nas nekatere prelahka vstopnica v januar user posted image
drugače pa mi tistega linka ni prav odprlo, mi je odprlo prvo - Log-in stran, pol sm se pa prijavla mi je pa avtomatsko dal moj graf. pa sej itak ne rabim tega. nisem rekla da je kej narobe zračunal ta FF, to, da si sam ovulacijo prestaviš je možno pa edino utemeljeno takrat, ko si ravno pri G, pa ti reče, opa, vidim da bo danes user posted image drgač pa itak ne morš vedet. user posted image

mamica deklicam tut jst upam da je pri tebi psiha tista, mogoče bo zdele decembra vse bolj sproščeno, ne bomo mele časa študirat na to, k bo tko lep družinski čas, pa bo uspeh zagotovljen user posted image user posted image

Anonimna dobrodošla! kar se tiče pa fizičnega napora... men je G rekla... da če bi fizični napor pač kakorkoli škodoval pikici, potem ne vejo zakaj obravnavajo tudi tiste, ki same želijo prekinit nosečnost, zakaj niso šle en žakelj peska dvignit, pa bi se "spucalo" user posted image no mal grdo, ampak dejstvo je, da če je to res zdrav zarodek, 100% naliman nate user posted image nima bit kaj. se pa pazi, seveda user posted image
se spomnem ko mi moj en cikel takoj po user posted image ni dovolil zlagat drv - ker kao bojo šli user posted image ven user posted image user posted image user posted image ja pa jaaa de user posted image user posted image

telly to je pa vsekakor dobra novička! user posted image user posted image navijam za +! user posted image

curly ooopaa! čeprav misliš da ti dela domišljija, naj ti povem, da mene pred izostankom M tudi niso niti pikice ne joške bolele. še ponavad me pred M, takrat me pa niso. pa cel čas ta nelagoden občutek, pa s strahom na wc preverjat kake barve gate mam user posted image tko da curly, ti si sumljivaa!! user posted image user posted image user posted image in kdaj naj bi mela to "drugo" ovulacijo? user posted image mogoče si res prekmalu delala testek
oooo pejt lulat, če ne grem jst!!! user posted image user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?