|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
10.1.2013 13:37:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Bodoče nosečke
10.1.2013 14:23:04   
Žabinčica
Vov, tokrat se mi je celo odprlo polje za odgovor user posted image user posted image user posted image .

Najprej mamica deklicam dobrodošla tudi ti in tudi tebi držim pesti da čimprej uspe user posted image . Pa saj jaz se pravzaprav tudi ne obremenjujem s tem kaj bodo rekli, samo sama ne poznam veliko družin z 3 otroci (z več pa sploh ne, no michelle, ti boš prva, pa še to virtualno user posted image ), pa mi je zelo zanimivo, da je veliko ljudem samoumevno, da se ostane pri dveh, sploh če je parček. Ne vem preden sem imla prvega sem jaz tudi vedno govorila, da bi 2, zdaj pa mi je tri tako lepa številka user posted image . Mi je pa prav všeč da se nas je nekaj mladih okrog 30 letnic tukaj nabralo user posted image .

Tako da ta*mala, kot vidiš še sploh nisi stara. Mojega prvega sončka sem rodila pri 30, drugo 3 leta kasneje in se nikoli nisem počutila staro - se še zdaj ne. Je pa verjetno odvisno od okolice v kakšni se gibaš. Jaz ne poznam veliko mamic mlajših od 29,30 (ko so imele prvega mislim). Sem tudi par let delala v eni veliki oragnizaciji, kjer nas je bilo veliko mladega kadra in marsikdo pri 30 in 35 še ni imel otrok, presenetljivo veliko jih je bilo tudi samskih, tako da je to zelo različno. In kaj je staro je tudi zelo relativno. Pa tudi če šele od avgusta delata na tem sploh še ni za obupat, tudi ne se sekirat zaradi domnevno lenih jajčnikov, sploh glede na to da ti je v tem času že uspelo zanosit. Mi pa je zelo žal za SS. Boš videla, bo šlo naslednjič bp in vse kot mora user posted image .

Michelle srečno pri zobarju, če že nisi bila. Brrr, meni je to ena najtežjih stvari, ko je treba it.

Pri nas je danes en tako zelo mrzel, ampak prijeten dan, v katerem prav uživam....



< Sporočilo je popravil Žabinčica -- 10.1.2013 14:24:58 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Bodoče nosečke
10.1.2013 14:44:20   
bybyka_1987

IZVIRNO SPOROČILO: babysmile

Michelle1 in Žabinčica same pohvale za več majhnih otrok!! Midva si tudi želiva 3 otroke, in resnično si želim, da nama bo uspelo ;) ob gledanju tega videa, pa dobiš kar sladkorno,.. iii ;)


tudi mi2 imava ze 2...delamo na tretjem 4krog....smo pa pridni vsak dan user posted image tako da O ne morem glih zgresit razn ce je tudi ura oz jutro dan ali noc pomembno :P

(odgovor članu babysmile)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   [Brisano sporočilo]
10.1.2013 17:37:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bybyka_1987)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Bodoče nosečke
10.1.2013 17:40:00   
bybyka_1987
jaz pa pr 18,rodila pr 19.....nisem imela ne sole,ne sluzbe danes pa mojim malim popolnoma nic ne manjka...gre nam dobro :) drugic pa pr 22 rodila zanosila pri 21 :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Bodoče nosečke
10.1.2013 18:00:44   
Žabinčica

IZVIRNO SPOROČILO: michelle1

Jaz sem bila prvič noseča pri 21, pa sem bila tudi deležna vsemogočih komentarjev. Kaj si nora, tako mlada, pa celo življenje je še pred teboj, pa nimaš redne službe... Kdo je lahko tukaj pameten? user posted image  Se nisem ozirala na nikogar... Vse bi ponovila še enkrat! user posted image



In čisto prav je da se nisi ozirala in nihče ne more/ne bi smel biti pameten. Vsaka/vsak par zase najboljše ve kdaj je za njiju čas. Zato pa ni treba razmišljat da si prestar ali premlad. Takrat ko se odločiš je sigurno pravi čas - za tebe in tvojega partnerja.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Bodoče nosečke
11.1.2013 8:36:39   
ta*mala
Jutro...
Upam, da bo dons ta RR poslal sporočilouser posted image sicer sm že pozabla, kaj sm vam misla včeri napisat, ampak dobr...

Pomoje glede starosti user posted image no, sj mogoč midva še nisva tooook stara, vsak zase... skupi sva pa že starauser posted image Po 11 letih pa še mal, kar sva skupaj bi lahko zdj že tud kej rataluser posted image Zdej fax mam narjen, stanovanje mava zrihtan, sva na svojem... 1 leto pa še mal delavnih izkušenj mam, za naprej, k bo mogoče kdaj kej boljš... službo ma moj redno, js je sicer zdl nimam, ampak mi je vsejen, ker delam od doma in mam več denarja kot prej, k sm fizično hodila v službo... tko da zdj je pa cajtuser posted image

No, da ne bom sam travmirala... sm se mogla zvagat in ker sem bla pridna, brez grehov, razen tistga enga toasta in sladkanih kav z mlekom, me je moja vaga nagradila z -1,7 kg user posted image

Včer nism telovadla, ker mi ni znesl, bom pa jutr namesto včeri... no, zdl pa za donsuser posted image

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   [Brisano sporočilo]
11.1.2013 8:49:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ta*mala)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Bodoče nosečke
11.1.2013 8:53:24   
mamica deklicam
ta*mala tudi jaz sem trenutno brez službe, a sva se vseeno odločila, da bova imale še enga, ker mislim, da če že mislim imeti več otrok, je sedajle čas, da bodo bolj skupaj po letih, ne pa da iščem službo, kar je sedajle itak misija nemogoče, potem počakam še kakšno leto, nato pa spet poskusiva. Ja, koliko bom pa potem stara 50?user posted image . Mene pa že sedajle nekaj user posted image zafrkavajo in imam preveč dni na mesec opravka z vložki in tamponi. Drug teden prvi posvet v neplodnostni, da mi uredijo cikle, potem pa AKCIJAuser posted image

Imava pa tako pozno otroke, ker sva skupaj šele 6,5 let. Ja mojega dragega sem spoznala, ko sva bila oba že 32let. Vi se pa tukaj obremenjujete zaradi let. Takrat, ko ste si vi že ustvarjale družine ali pa si jih sedaj, sem jaz šele iskala pripadajočo polovico. No, kdor čaka dočakauser posted image

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Bodoče nosečke
11.1.2013 9:14:20   
bybyka_1987
tudi pri nama je tako da sem tudi jaz brez sluzbe,moj pa je hvala bogu za redno zaposlen....imava pa vse...
no midva k sva prisla skupaj sva bla stara un 17,jaz pa 18(razlike sva 1let pa 9mescev)...potem pa je cist nepricakovan prisla najina pupa po samo 2 nezascitenih odnosih....koj e bila stara 6mesecev sva se odlocila se za enega seveda k sma si prej vse porihtala,strehco in sluzbo...je pa v drugo k je bilo nacrtovano trajalo kar 18mesecev...na koncu pa le uspelo...vem da se ponavljam ampak upam da ne bo sedaj tudi tako dolgo trajalo ali se manj da traja dle....bo pa to zadnji otrocek

< Sporočilo je popravil bybyka_1987 -- 11.1.2013 9:15:04 >

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Bodoče nosečke
11.1.2013 9:42:00   
Anonimen
tut jest bi se vam pridružila, če lahko. Bom pa kmalu stara 34 in doma imam punco staro 10 in ja bo kr ful velika razlika v letih, sam kaj čmo, tako je prišlo. Sem pa tut jaz trenutno brez službe.....pa še strah me je nove nosečnosti in vsega kar je povezano stem, zdej nej nebi več pazili. Joj punce dejte mi povedat kako se ve sprostite na ginekološkem stolu? men je to še zmer muka....

anonimnauser posted image

(odgovor članu bybyka_1987)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Bodoče nosečke
11.1.2013 9:53:44   
Anonimen
Pozdravljene.

tud js bi se vam rada pridružla. Pri nas je nekako takole. stara sem 27 let, čez mesec ali dva bom diplomirala. doma imamo 16 mesečnega sončka. z možem razmišljava o naraščaju. js si zelo želim, mož pravi naj še počakava, da diplomiram. poraja se nama veliko vprašanj (kako bom dobila noseča službo, kako bo s financami, kaj vse gre lahko narobe). Pač mož pravi, da še ni pravi čas, čeprav si želi :) js pa nekako čutim, da je oz si želim, po glavi pa mi hkrati roji veliko vprašanj. tako, da nisma še dorekla... zaščite nimava nobene, razen tega, da do izliva ne pride v mene v "kritičnih" dneh, dan ali dva pred menstruacijo pa imava normalen spolni odnos. kontracepcijskih tablet ne jemljem več, ker se po njih ne počutim ok- nihanje razpoloženja. če pa bi zanosila, bi pa bila seveda oba vesela.:)

Zato sem se odločila, da se vam pridružim, da bomo lahko klepetale o teh in onih zadevah. se mi je zdelo, da pašem sem, glede na to, da je želja v tem letu po zanositvi :)


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Bodoče nosečke
11.1.2013 9:57:11   
ta*mala
hehe, midva sva se pa našla, k sm bla js še 16, on pa lih 19 user posted image Sva pa narazen 2 let pa 8 mesecev user posted image Lih prou, pomojeuser posted image

On ma redno službo, jaz sem bla pa prej na sodišču, zdj je pa dnarja zmajkal konc leta, ane... trenutno je pa !!!user posted image 12 razpisov!!! PA NI DNARJA. PRASCI ENI. sm se naučila lekcijo, bolj si priden, bolj si oslu podoben

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Bodoče nosečke
11.1.2013 12:01:15   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: ta*mala

hehe, midva sva se pa našla, k sm bla js še 16, on pa lih 19 user posted image Sva pa narazen 2 let pa 8 mesecev user posted image Lih prou, pomojeuser posted image

On ma redno službo, jaz sem bla pa prej na sodišču, zdj je pa dnarja zmajkal konc leta, ane... trenutno je pa !!!user posted image 12 razpisov!!! PA NI DNARJA. PRASCI ENI. sm se naučila lekcijo, bolj si priden, bolj si oslu podoben


ja bolj delaš, prej te v rit brcnejo. mene je sodelavka skoz prala možgane: moraš bolj biti za firmo, priti kaj narediti tudi za praznik, vikend... No nje so se znebili na zelo grd način, so naredili tako, da se ji je zaključilo ravno nekaj dni pred okroglo obletnico in ni dobila višje odppravnine in še nagrada za 10let bi ji pripadala. In ji niso nič plačali, ko je prišla v službo za praznike, sobote ali če je delala več kot 8 ur na dan. Sama sem bila vedno v službi 8,5 ure vsak dan, nekajkrat sem celo prišla na praznik, ker je bilo treba kontrolo izvesti.
Ko pa je moja hčerka imela vročino 40 in drisko, sem jo seveda jaz peljala k zdravniku, mi je ona težila, da bi morala priti delat vsaj za štiri ure. HALOOO!!! Pa nisem nikoli izkoriščala bolniške ali nege otroka.

Midva imava kredit za hišo a se jaz toliko potrudim, da vsaj to prispevam in pokrijem znesek. Mož pa potem vse položnice in hrano, pa nekako gre. Hčerki k sreči nista razvajeni in se razveselita vsakega oblačila ali igrače, pa čeprav je rabljeno. Sem za veliko sedajle tri mesece na bolhi gledala kolo in dobro, da sem moža poslušala in ga nisem kupila. Ker sem v ponedeljek dobila točno takega, kot sem ga imela ogledanega, ZASTONJ. Samo en liter cvička je mož peljal možakarju, ki ga je podarjal. Hčerka je okoli njega skakala, kot da bi bil nov. Tako, da gre. In mislim, da bi šlo tudi s tremi otroci.

Mora biti pa te krize tudi enkrat konec in bomo tudi me dobile službo. Opažam, da nas je kar nekaj, ki smo ostale brez.

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   [Brisano sporočilo]
11.1.2013 12:54:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   [Brisano sporočilo]
11.1.2013 13:33:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Bodoče nosečke
11.1.2013 14:02:31   
mamica deklicam
michelle1 no pa ti povem, kaj sem doživela konec leta. Sem bila na enem razgovoru za službo (4x), lepo prosim. A so na koncu vzeli eno, ki je 14 let mlajša od mene, komaj diplomirala in nima enega dneva službe. Jaz imam dve diplome, za sedmo stopnjo enako kot ona, več kot devet let delovne dobe in že družino ustvarjeno. Nisem drugače nič omenila, da načrtujemo še kakšnegauser posted image .
In kakšen je bil izgovor: rabimo tako, ki bo znala brskati po literaturi in hoditi na seminarje, izobraževanja... HALO, SAJ SEM JAZ TUDI BRSKALA PO LITERATURI,drugače ne bi diplomirala. Obljubljeno mi je,da me bodo vzeli čez pol leta. No, pa me bodo res?user posted image

in potem se postavi dilema: delati na otroku ali ne? Čakati na službo ali ne? Iskati novo ali ne? Urica pa tiktaka in približuje se maj, ko bom 39let, cikli me že sedaj zafrkavajo in sploh ne vem, če mi bo uspelo še enkrat zanosit.

In na koncu je še moja vaga moja sovražnica št.1. Pri vseh teh problemih se še čudim, da mi kile vsaj stojijo, včasih so mi šle samo gor.

Aja, pa tudi sama nisem kakšna huda gospodinja in velikokrat moram še mojemu pomagat razne papirje urejat, ker je s.p., tako da imamo doma včasih kar bombo. Poleg tega je mlajša hčerka doma in potem si lahko misliš, kaj počneuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   [Brisano sporočilo]
11.1.2013 14:48:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Bodoče nosečke
11.1.2013 15:41:42   
mladika
Pozdravljene!!Se vam lahko tudi jaz pridružim?!

No pri nas je pa tako...stara sem 24 let,po izobrazbi diplomirana medicinska sestra in seveda brezposelna (kdo bi si mislil). Na 1. otročku delama (že) 3 letauser posted image .Med tem časom sva dala skozi že vse preiskave,jaz sem bila 2 leti nazaj operirana zaradi endometrioze,katera se je po vsej verjetnosti ponovila. Prvi dan M moram klicat v lj da se naročim na UZ,pa da vidimo ali me čaka še ena operacija ali ne. Lani julija sem sicer zanosila,vendar se je žal končalo s SS!!Upam da nam bo vsem leto 2013 bolj naklonjeno,med tem časom si pa lahka čakanje krajšamo s klepetom.
Lep vikend!

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Bodoče nosečke
11.1.2013 16:05:31   
babysmile
Živjo!

ste se pa razgovorile ;) včeraj nisem nič gledala, pa sem danes komaj skozi... Ja tole s službami je (ni da bi govoru)...Če bi gledal na službo za otroka itak ni nikoli čas, tak da s tem se ne obremenjujem. eno leto imam še zaposlitev, potem bomo pa videli kako bomo iskali naprej...

Ta*mala si pa vztrajna s tem hujšanjem ;) Ti je ginekologh rekel, da moraš shujšat (imaš preveč kg)? Ker drugače hujšanje precej vpliva na menstrualne cikle...MIdva sva se tudi kar namatrala za najino prvo štručko (cca. 2 leti)

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Bodoče nosečke
11.1.2013 16:48:57   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: babysmile

Ker drugače hujšanje precej vpliva na menstrualne cikle...MIdva sva se tudi kar namatrala za najino prvo štručko (cca. 2 leti)


ne vem, če je res.Preden sem zanosila s taprvo, sem imela 98kg (ja, prav berete). Ko sem šla rodit, sem pristala na 105. Dva meseca po porodu pa bila na 89. Ja, ko bi tam vsaj ostala. Pri drugi hčeri sem štartala z 101 in končala nosečnost pri 107.

Kilograme imam jaz že od fakultete dalje (od cca. 1993 leta dalje) In sem imela vedno redne cikle. Se mi pa je očitno po prvem porodu nekaj zgodilo s progesteronom, ker so se mi menstruacije kar daljšale. Tako da druga hčerka je klomifenčekuser posted image , a mi med nosečnostjo ni bilo potrebno jemati Utrogestana in nisem nič krvavela. Po SS pa spet ne zanosim in spet krvavim vsak cikelj dalj časa. A imam v četrtek prvi posvet v neplodnostni in bomo kmalu videli, kje smo.

mladika: jaz sem po izobrazbi uni.diplomirani kemik (oz.inženir kemijskega inženirstva) in tudi že več kot pol leta neuspešno iščem službo. Pa pravijo, da je pomanjkanje kemikovuser posted image

V pol leta bila na šestih različnih razgovorih a še vedno prijavljena na sončni upraviuser posted image . Tako, da ja najbolje da delava na tretjem otročku, dokler sva še mladauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu babysmile)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Bodoče nosečke
11.1.2013 16:54:03   
Žabinčica
U, danes ste se pa pošteno načvekale user posted image . Bom probala vse na kratko pokomentirat, če mi uspe ;).

Pozdravljeni obe anonimni in mladika. Pa vsem plusek čim prej oz. ko začnete delat na njem user posted image .

Ginekolog, mi ni ravno prijetno na pregledih ne, ampak sem se nekako skozi obe nosečnoti na to navadila. Ma, saj hitro mine, jaz tudi v čakalnici ponavadi porabim več čas kot na samem stolu user posted image .

Spoznala sva se midva pri mojih 25, mož je dve leti starejši. Po kakšnem letu sva začela živet skupaj, najprej v najemu, potem v svojem stanovanju. Od diplome do prve porodniške sem ves čas delala, od prve porodniške pa je tudi pri meni s službo bolj slabo. Bomo videli kako bo naprej, verjetno se pa bom v vsakem primeru poskušala preusmerit v drugo področje dela. Je pa trenutno stanje v gospodarstvu, pa tudi drugače enostavno le - žalostno.

Danes sem brzinska, a ne, se mi malo mudi... lep večer, če mi uspe vas pridem še kaj prebrat.




(odgovor članu babysmile)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Bodoče nosečke
11.1.2013 17:36:06   
ta*mala
Nee, ni g reku...ampak ker je mozn da dobim tablete sm rekla da treba zdj shujsat, kr tableti redijo...zato...pa tud zmer po novem letu je tko pr men...cikluse mam redne in tko in kafar sm na dieti...sicer pr men je dieta redno jej ne manj zri...k mam slbe navade kr se tega tice...

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   [Brisano sporočilo]
11.1.2013 22:46:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   [Brisano sporočilo]
11.1.2013 22:46:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?