|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: tandemska peka peciva
23.12.2012 14:56:08   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

TDTP uauuuuuser posted image user posted image user posted image

Ja, UAU! Nasploh tam od 14. slike dalje, ko so mešane na pladnju. Mljask!


Čisto resno vprašanje. Je katera od vas, ki tandemsko pečejo peciva... blizu Celja doma? Rada bi njena najboljša prijateljica postala user posted image   user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: tandemska peka peciva
23.12.2012 15:05:32   
TDTP
hvala! in kolikor berem vi tudi niste od muh! kontra user posted image !

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: tandemska peka peciva
23.12.2012 15:06:47   
TDTP
jaz sem iz okolice celja! Če rabite kaj pomoči se mi javite na zs! Lp

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: tandemska peka peciva
23.12.2012 15:09:48   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: TDTP

jaz sem iz okolice celja! Če rabite kaj pomoči se mi javite na zs! Lp
Jaz ne rabim pomoč. Jo ti rabiš?  Takrat, ko se prazni te pladnje? user posted image

Drugače pa jaz nisem nek pek piškotov in peciva. Včasih ja, že dolgo ne. Mogoče spet kdaj.

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: tandemska peka peciva
23.12.2012 15:29:39   
Najaa
user posted image Svaka cast punce, super ste da toliko pecete. Meni sploh ni do peke, pa tudi pecico imam pokvarjeno... Tako da se bom lotila samo nekaj peciva, ki ga ni treba pect. Ampak za bozic ze imamo en kup dobrot tako da potem za novo leto bomo s puncama delale.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: tandemska peka peciva
23.12.2012 15:45:35   
malaMravljica
Lulu, ce mi das na zs tvoj naslov dobis od mene en skrtocek piskotkov. Sam ne garantiram kok se bo podrobilo na poti. Do mojih je baje prislo precej ok,sam velik paket sem res mega fajn zapakirala.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: tandemska peka peciva
23.12.2012 15:46:55   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Lulu, ce mi das na zs tvoj naslov dobis od mene en skrtocek piskotkov. Sam ne garantiram kok se bo podrobilo na poti. Do mojih je baje prislo precej ok,sam velik paket sem res mega fajn zapakirala.
Ti to resno? user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: tandemska peka peciva
23.12.2012 15:51:48   
TDTP
tudi jaz ti lahko en paketek pripravim, čisto resno, sam bi vseeno prosila, da se do mene oglasiš, ker do pošte mi ta teden ne bo ratalo priti- otroci doma, eden od niju bolan! in mala marvljica, še enkrat user posted image , sploh nimam besed. Ta gospa je pa tako dobra - po srcu in po peki peciva in keksov! Svaka čast!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: tandemska peka peciva
23.12.2012 15:53:09   
malaMravljica
Pa dobro no punca, kdaj jaz nisem resna? Ti nisem letos rekla, da na majco popisano s kemikom naspricaj s sprejem za lase, si mogoce mislila, da tudi tisto ni resno a ne user posted image user posted image no dej.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: tandemska peka peciva
23.12.2012 15:56:48   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Pa dobro no punca, kdaj jaz nisem resna? Ti nisem letos rekla, da na majco popisano s kemikom naspricaj s sprejem za lase, si mogoce mislila, da tudi tisto ni resno a ne user posted image user posted image no dej.
Se opravičujem... če bi imela 4 roke, bi istočasno še ZS pisala inj naslov pošiljala user posted image
Tisto pa je bilo na bundi in ja, je pomagalo. V kombinaciji z Meglio. Sem pa ta dragi lak skoraj porabla. Še malo bi špricala, bi spraznila lak, ki je bil več vreden, kot bunda user posted image
HVALA!!!... Grem pisat.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: tandemska peka peciva
23.12.2012 15:57:44   
malaMravljica
user posted image user posted image user posted image ma nisem gospa jaz, res ne. Sicer porocena, nisem vec najstnica, rinko imam na roki in ne morem placevat s kartico, ker mi drugac vedno Frau N recejo, jaz sem pa ena frklja no, ne me imet za gospo, pliiiis.

In dobre volje sem, ker za malega je bilo nacrtovano eno darilo in sedaj jih bo dobil 5, mi je kar toplo pr srcku.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: tandemska peka peciva
23.12.2012 15:59:50   
malaMravljica
Ha ha, jaz tudi vec laka za umetnije od malega unicevat kot pa za moje lase in tudi moj ni kar nek lak ampal Loreal profesional, verjetn drag k zafran.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: tandemska peka peciva
23.12.2012 16:03:10   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: TDTP

tudi jaz ti lahko en paketek pripravim, čisto resno, sam bi vseeno prosila, da se do mene oglasiš, ker do pošte mi ta teden ne bo ratalo priti- otroci doma, eden od niju bolan! in mala marvljica, še enkrat user posted image , sploh nimam besed. Ta gospa je pa tako dobra - po srcu in po peki peciva in keksov! Svaka čast!
Tudi tebi hvala. Se tudi sama bolj doma zadržujem, ker je sine bolan. Že jutri moramo nekam, pa bom vidla, kako bo. Če bo pri zdravju se na ZS oglasim.
Kak ste fajne in radodarne. Super! user posted image

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: tandemska peka peciva
23.12.2012 16:05:57   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Ha ha, jaz tudi vec laka za umetnije od malega unicevat kot pa za moje lase in tudi moj ni kar nek lak ampal Loreal profesional, verjetn drag k zafran.
Te razumem. Moj je Švarckopf profesional user posted image  Tudi hudičevo drag. Ampak deluje. Tako na laseh, kot za madeže user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: tandemska peka peciva
23.12.2012 16:14:35   
TDTP
no mala mravljica, saj to z gospo nisem mislila nič slabega! Boš pa od zdaj naprej vredu punca, ok? In tole veselje glede daril za naše otroke nas pa kar vse malo razneži, kajne! jaz bi že tudi rada, da bi bil 25. zjutraj, da vidim njihov izraz na obrazu, ko bosta odpirala! Komaj čakam!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: tandemska peka peciva
23.12.2012 16:35:32   
Najaa
LuLu jaz pa ne rabim tvojega naslova, ti bom osebno dostavila nekaj sladkega. V zameno za en kofe. user posted image

< Sporočilo je popravil Najaa -- 23.12.2012 16:37:11 >

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: tandemska peka peciva
23.12.2012 16:42:33   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

LuLu jaz pa ne rabim tvojega naslova, ti bom osebno dostavila nekaj sladkega. V zameno za en kofe. user posted image
Tebe pa tak čakam, da prideš. Bo uspelo še letos?
Čaki malo... ni tvoja pečica isto (ne)sposobna, kot moja? Sicer sem tiste bajadere gledala, ampak... nekdo mi mora rum kupit. Jaz ga bom samo vidla, bom bruhala, kaj šele kupla user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: tandemska peka peciva
23.12.2012 16:50:16   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

V zameno za en NESLADKAN  kofe. user posted image
user posted image  Mogoče pa mi le uspe user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: tandemska peka peciva
23.12.2012 16:53:21   
Najaa
Kaj ne maras ruma ali zakaj bi bruhala? Dvomim, da bo uspelo se letos. Bo pa prve dni novega leta sigurno.
Kofe pa nesladkan ali sladkan, ves da jaz sem kofetarca, kom spila takega ali onakvega. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: tandemska peka peciva
23.12.2012 16:57:03   
malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: TDTP

no mala mravljica, saj to z gospo nisem mislila nič slabega! Boš pa od zdaj naprej vredu punca, ok? In tole veselje glede daril za naše otroke nas pa kar vse malo razneži, kajne! jaz bi že tudi rada, da bi bil 25. zjutraj, da vidim njihov izraz na obrazu, ko bosta odpirala! Komaj čakam!


Ja,tko bo pa ok. Men je tko mega cudno, ce mi kdo gospa rece, se pocutim k ena 50 + .
Pri nas pa nosi dobri moz ze jutri, pac tko je tu pri nas, pa bi bila jaz tko vesela, da bi sele 25 zjutraj dobil, sam ne morem spreminjat navad. Mal me mika, da bi najino darilo dobil za novo leto od Dedka Mraza, bi bilo tudi lepo, ce tradicijo iz mojega otrostva naprej nese. Bomo videli kaj bo reku moz, ce uvedemo eno navado iz komunusticnega vzhoda user posted image

Tko, spet mam cas, cakam na orehove makrone, sem naredila eno neumnost in jih jaz vse pojedla, ko sem paketke delala, ker so mi tako njami. Se dobro, da mam se beljake za porabit. Pa taki lepi so ti ta prva runda zdej.

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: tandemska peka peciva
23.12.2012 17:03:20   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Kaj ne maras ruma ali zakaj bi bruhala?
Rum po novem tudi spada v tisto skupino, ki mi obrača želodec.
Skoraj vse žgane pijače. Saj veš, katera pa ne. Bajaga jo lepo zapoje v kompletu z gerilo in Huanom user posted image

Komaj našla... https://www.youtube.com/watch?v=O1gQ1gkMkcc

< Sporočilo je popravil LuLu -- 23.12.2012 17:05:15 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: tandemska peka peciva
23.12.2012 17:57:41   
mateyka
ok, bom poskusila bit ta teden malo bolj "profi" in bom delala več dni in včasih celo 2 recepta na danuser posted image
zdaj sem ravno zamesila kilo in pol medenjakov in bom zvečer pekla ter okraševala. ne vem če mi bo jutri ratal kej napečt samo naslednji so ajdovčki, pol se moram pa psihočno pripravt na žarbo kocke (dve varianti);
a je kera že kdaj probala kaj drugega dodat za posip namesto orehov (po marmeladi)? razmišljam o kokosovi moki - kaj se vam zdi, bi bilo ok?

p.s. ful sem vesela, da se vas je našlo toliko profesionalk, da ste malo osvetlile tole zadevo, ki se meni zdi kar zahtevna user posted image pa vsem drugim seveda tudi user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 23.12.2012 17:58:45 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: tandemska peka peciva
23.12.2012 17:59:04   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Kaj ne maras ruma ali zakaj bi bruhala?
Rum po novem tudi spada v tisto skupino, ki mi obrača želodec.
Skoraj vse žgane pijače. Saj veš, katera pa ne. Bajaga jo lepo zapoje v kompletu z gerilo in Huanom user posted image

Komaj našla... https://www.youtube.com/watch?v=O1gQ1gkMkcc


Hvala, je pasal ta komad! user posted image V zivo sva ga pa zamudili! user posted image

Ok ne bom vec smetila teme, mateyka se opravicujem... user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: tandemska peka peciva
23.12.2012 18:04:43   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ok, bom poskusila bit ta teden malo bolj "profi" in bom delala več dni in včasih celo 2 recepta na danuser posted image
A bi ti tudi mogoče...? 

Eh, malo predaleč si user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: tandemska peka peciva
23.12.2012 18:06:42   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Kaj ne maras ruma ali zakaj bi bruhala?
Rum po novem tudi spada v tisto skupino, ki mi obrača želodec.
Skoraj vse žgane pijače. Saj veš, katera pa ne. Bajaga jo lepo zapoje v kompletu z gerilo in Huanom user posted image

Komaj našla... https://www.youtube.com/watch?v=O1gQ1gkMkcc


Hvala, je pasal ta komad! user posted image V zivo sva ga pa zamudili! user posted image

Ok ne bom vec smetila teme, mateyka se opravicujem... user posted image
Ja, drugič v živo, nekje v Slo. Ziher.
Sicer pa to zame ni glih neko smetenje teme. Med tem, ko profesionalke kuhate in pečete, paše kaka dobra muzika zraven. Ne rabiš iskat po netu, kar na RR ostaneš user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Osvežilna velikonočna torta
Kako na hitro pripravimo sadno, osvežilno in obenem slastno torto?
Ali so ta živila res nosečnici škodljiva?
Marsikatero živilo naj bi bilo za nosečnico prepovedano oziroma je pri uživanju potrebna previdnost. Pri prehranski stro...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?