|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   praznovanje otrokovega 4.rojstnega dneva
15.1.2013 20:53:56   
brkn83
Pozdravljene.

Na vas se obračam, ker sin v začetku februarja praznuje rojstni dan in potrebujem kakšno idejo kaj pripraviti za pojesti za odrasle. Praznovanje bomo imeli doma, pripravila pa bi kakšne prigrizke in solate (npr. francosko, testeninsko s tuno in šobsko), v glavnem želim nekaj za kar se ne potrebuje nožev, ......... pač se lahko prime v roke in poje, oz. se uporabi vilice. Vsaka ideja bo dobrodošla.



_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: praznovanje otrokovega 4.rojstnega dneva
16.1.2013 8:14:02   
Masha_M
Popečeni kruhki s česnom in olivnim oljem, gor pa kockice paradižnika in mozzarele in kak list bazilike.

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: praznovanje otrokovega 4.rojstnega dneva
16.1.2013 9:02:54   
Paštetka
pohanega piceka in pomfri

kaj bo pa za deco? ker to ti deca ne bodo jedli

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 16.1.2013 9:04:14 >

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: praznovanje otrokovega 4.rojstnega dneva
16.1.2013 9:09:35   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Masha_M

Popečeni kruhki s česnom in olivnim oljem, gor pa kockice paradižnika in mozzarele in kak list bazilike.


Rojstni dan je februarja? Ne vem, meni predlagano spada v poletje...ko so paradižniki sveži, bazilika v polnem razcvetu...
Zdaj je čas za svinja-rijo user posted image .

Predlagam pa cvrte perutnčke . Jih razkosaš na tri dele , tisti zadnji skuhaš za psa. Posoliš, popopraš, en del lahko narediš s čilijem in ocvreš. Jih lahko vsak z rokami je in niso potrebne vilice, noži.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: praznovanje otrokovega 4.rojstnega dneva
16.1.2013 9:11:36   
Paštetka
tisti zadnji skuhaš za psa.


jao, da mojemu to omenim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: praznovanje otrokovega 4.rojstnega dneva
16.1.2013 9:12:06   
sonček33
Mi vedno naredimo piščančje nagce - amapk ne kupljene, domače. Pa različne omakice zraven. Sicer pa mini pice, res mini, take za en grižljaj - s skutnim testom. Pa jajčni namaz.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: praznovanje otrokovega 4.rojstnega dneva
16.1.2013 9:12:50   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

tisti zadnji skuhaš za psa.


jao, da mojemu to omenim user posted image user posted image user posted image


Kaj?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: praznovanje otrokovega 4.rojstnega dneva
16.1.2013 9:13:41   
ronja
Če je čisto vsaka ideja dobrodošla, potem prva:
- povabi samo otroke oz. daj staršem frajuser posted image . Maš manj dela s pripravo, pa otroci se majo boljše:)

Če te zanimajo samo ideje za hrano:
- mafini (sladki in slani) se dajo lepo v roke vzet in pojest brez vsakega pribora
- raznorazne bruskete tudi
- če bi rada nekaj na žlico, je lahko to karkoli od pasulja do ričeta, ni pa to ravno rojstnodnevna hrana, čeprav nekateri odrasli bi bili veseli tega
- pica

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: praznovanje otrokovega 4.rojstnega dneva
16.1.2013 9:14:47   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

tisti zadnji skuhaš za psa.


jao, da mojemu to omenim user posted image user posted image user posted image


Kaj?


da je zadnji del za psa. Ker moj mož celo perut, razen kosti, požre. Bog ne daj, da kaj vstran vržem.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 16.1.2013 9:15:03 >

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: praznovanje otrokovega 4.rojstnega dneva
16.1.2013 9:17:00   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

tisti zadnji skuhaš za psa.


jao, da mojemu to omenim user posted image user posted image user posted image


Kaj?


da je zadnji del za psa. Ker moj mož celo perut, razen kosti, požre. Bog ne daj, da kaj vstran vržem.


Pa saj ne vržem stran, pes pojeuser posted image . Ampak res, ta zadnji del je še moja mama spravljala za psa...Še katera dela greh, v paštetkinih očeh? user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: praznovanje otrokovega 4.rojstnega dneva
16.1.2013 9:26:59   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Masha_M

Popečeni kruhki s česnom in olivnim oljem, gor pa kockice paradižnika in mozzarele in kak list bazilike.


Rojstni dan je februarja? Ne vem, meni predlagano spada v poletje...ko so paradižniki sveži, bazilika v polnem razcvetu...
Zdaj je čas za svinja-rijo user posted image .

Predlagam pa cvrte perutnčke . Jih razkosaš na tri dele , tisti zadnji skuhaš za psa. Posoliš, popopraš, en del lahko narediš s čilijem in ocvreš. Jih lahko vsak z rokami je in niso potrebne vilice, noži.


Jao, tisti zadnji del je moj mož, ne pesuser posted image

Se strinjam, mi smo praznovali novembra. V pečico vržeš pleh z mariniranimi perutkami, ali pa v šparu kupiš že marinirane IN se same pečejo. Imeli smo pa še rebrca iz merkatorja. Njami, že pečena, topla, kar topijo se v ustih, ne rabiš ne vilice ne noža. Pizze tudi lahko že dopoldan pripraviš in jih samo v pečico vržeš, ko pridejo gosti.

Solate, pa nismo nikoli imeli, s tem je še največ delauser posted image . V eno posodico, olive, kisle kumarce, na kak krožnik narezana zelenjava in konec.


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: praznovanje otrokovega 4.rojstnega dneva
16.1.2013 9:29:39   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

tisti zadnji skuhaš za psa.


jao, da mojemu to omenim user posted image user posted image user posted image


Kaj?


da je zadnji del za psa. Ker moj mož celo perut, razen kosti, požre. Bog ne daj, da kaj vstran vržem.


Pa saj ne vržem stran, pes pojeuser posted image . Ampak res, ta zadnji del je še moja mama spravljala za psa...Še katera dela greh, v paštetkinih očeh? user posted image


No, moj mož ima ta del res najrajši, imamo tudi psa, ampak pes dobi kak košček mesauser posted image ali hrustanec, kosti ne jeuser posted image , sajtudi mož kosti ne jeuser posted image , ampak t adel najraje zgloda

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 16.1.2013 9:30:35 >

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: praznovanje otrokovega 4.rojstnega dneva
16.1.2013 9:59:28   
nyna84
Jaz sem parkrat opohala majhne koščke mesa (piščančji file sem narezala na majhne kocke), sem jih dala v skledo na sredino mize, da se jih je kar z zobotrebcem pikalo. No, skleda je bila prav kmalu prazna user posted image .
Pa otroci te pohane kocke mesa tudi obožujejo. user posted image
Zraven se m pripravila pa francosko in šopsko solato (paprika, paradžnik in feta sir).

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: praznovanje otrokovega 4.rojstnega dneva
16.1.2013 20:39:23   
brkn83
Najprej najlepša hvala vsaki za ideje.

Sej preveč ne mislim komplicirati. Ampak v soboto pa ko pridejo sorodniki (moja mami in ati, pa tast, pa teta in stric od otroka in še ena dva para ko nimata otrok pa seveda moram nekaj pripraviti za prigrizniti). Ne morem samo pijače ponuditi. Seveda bom spekla nekaj peciva - zagotovo rumove kroglice, linške oči, kokosove rogljičke in bele kučme,....... mogoče še kaj, če bom utegnila.

Drugače pa sem že malo razmišljala, da bi male puranje medaljončke ocvrla ( moka+jajce+drobtine+ sezam), pa ja res verjetno kakšne perutničke spekla v pečici.

Bom pa vsekakor naredila tudi sirni narezek (oz. ga bom šla iskat kr h kolegici, ki imajo sirarno in imajo res super domače sire).

Ste mi pa dale res super ideje za mini pice. (to bo zagotovo za otroke)

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako iz kuhinjskih ostankov ustvariti rast...
Tale priročnik Naj zraste spet bi moral biti v vsaki družinski kuhinji! Zakaj, preverite v članku.
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?