|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšajmo skupaj
4.1.2013 9:33:48   
Najaa
user posted image punce, tak je treba - čim več migat. No jaz za te vadbe nisem, raje vadim vzunaj na zraku. Sam ker imam problem z nogo, ne vem kdaj mi bo dejansko uspelo spet it mal v hribe in hodit...
Kar se tiče prehrane je pri meni manj žri, predvsem stran s sladkarijami in belo moko in ločevanje živil. To mi najbolj paše.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   [Brisano sporočilo]
4.1.2013 9:44:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   [Brisano sporočilo]
4.1.2013 10:16:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu brioš)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: hujšajmo skupaj
4.1.2013 10:21:16   
brioš
POPRAVEK !!user posted image  Michelle1 hvala za opozorilo...ko bom ta mesec zanosila...user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: hujšajmo skupaj
4.1.2013 14:40:13   
matejchy

IZVIRNO SPOROČILO: michelle1


matejchy - a ti si pa to mene narisala, ko bom v ponedeljek stopila na tehtnico? user posted image  No, nič ne rečem, malo si kiksnila pri laseh, ampak v principu je to to...user posted image



neee to sem jaz v ponedeljek zjutraj user posted image

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: hujšajmo skupaj
4.1.2013 14:58:19   
iva.m
Mogoče katera pozna ALCACHOFA DE LAON, tole reklamo vrtijo non stop na tv, pa me zanima če je katera že probala in res deluje. Ali je spet nateg in metanje denarja v koš.

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   [Brisano sporočilo]
4.1.2013 15:12:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: hujšajmo skupaj
4.1.2013 16:53:30   
to sem jaz
Ojla pozdravljene
Miška 17 hvala ti ker si me dala na tabelo.

Jaz se bom tehtala ob ponedeljkih zjutraj podatke pa javim popoldne,ko bom prišla iz službeuser posted image .

Lep preostanek dneva vsem jaz grem sedaj na stezo za začetek bo le hitra hoja,ko dobim kondicijo pa bo tudi tek.

ČAO

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: hujšajmo skupaj
4.1.2013 17:24:09   
Felicita
aja, jest tut v ponedeljek začnem... tudi tehtala se bom takrat prvič. drug teden bom imela teden zelenjavne juhe - ne sicer zeljne, ampak še vedno bo pa to večina mojega dnevnega vnosa kalorij - tolko da si dam eno brco v rit za začetek... pa odločila sem se za karto za fitnes za 10 obiskov, pol bom pa vidla... tut če grem zaenkrat samo na tekaško stezo in orbitrek bo boljš kot nič user posted image

p.s.: a smo se zmenile tut, da bi se kej merle? ker vidim da nas kar neki planira telovadit, kar pomeni da se nam na vagi ne bo pretirano poznalo (ob redpostavki da dejansko mal mišic dobimo user posted image ), torej kilaža in ITM pač nista neka pokazatelja realna... pas, boki, stegna in po želji še kaka problematična točka (pri meni roke npr)?

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu to sem jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: hujšajmo skupaj
4.1.2013 17:39:32   
to sem jaz
Ja seveda felicita jaz se bom tudi zmerila čeprav me je sram številkuser posted image


Pa saj bo bolše kajneda

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: hujšajmo skupaj
4.1.2013 18:40:29   
Julija08
ja lahko bi se tudi merili.

Kaj pa se ponavadi meri (stegna, pas, roke)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu to sem jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: hujšajmo skupaj
4.1.2013 18:45:54   
Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: Julija08

ja lahko bi se tudi merili.

Kaj pa se ponavadi meri (stegna, pas, roke)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sej pravim - jest predlagam noge, boke in stegna pa potem po želji še kak del ki te posebi moti - roke, najširši del trebuha, okrog reber pod prsmi (če te moti žolčast hrbet)...

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: hujšajmo skupaj
4.1.2013 20:05:52   
happy85
miška17 hvala za čestitkeuser posted image ja maja se nam pridruži nov član in verjetno bom potem rabila kakšno spodbudo, da bo šlo lažje dol... no po ene 3 tednih nenormalnega porasta teže, se je na srečo stanje malo umirilo...

ja sprehodi so bili do začetka nosečnosti redna rutina, potem pa so se začeli razni problemi in večino časa mirovanje... se pa prav veselim daljših dnevov, ker bom lahko po službi z malim šla ven vsaj na kakšen krajši sprehod.

tudi meni nič jasno, ko berem poste od Michelle1 in Poka - si bo treba malo ogledati, da bom lahko jeseni stopila v akcijo user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: hujšajmo skupaj
4.1.2013 21:53:55   
neodkrita
Hoj, jaz bi se tudi pridružila vaši skupini. Pri meni je problem, da sploh ne rada jem, razen sladke bele kave in sladkarij. In težava mi je sestavit jedilnik s toliko obroki hehehhe......rada bi dala dol ene 5 kg. Kaj predlagate?????????

(odgovor članu happy85)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: hujšajmo skupaj
5.1.2013 10:09:29   
RAKICA1
Ojla punce evo za menoj je treti dan zelo uspešen in sem kar ponosna na sebe ,da res nisem niti malo dala v sebe sladkega pa še vse omare so polneuser posted image user posted image user posted image user posted image Kako pa kaj vam uspeva hujšanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja jaz če bi toliko telovadila kot pove Poka in Michelle bi bila suhica ampak res suhica jaz se komaj spravim 20min telovaditi na dan in to zraven odmori za pitjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zgledda ,da bi se morala res na kakšno telovadbo vpisat ,da bi vsaj mal migala a je mogoče katera iz Šk. Loke, da kam hodi ,da se še jaz pridružim ,da skupaj migamo vsaj maluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neodkrita)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   [Brisano sporočilo]
5.1.2013 13:11:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: hujšajmo skupaj
5.1.2013 14:29:17   
miška17

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ojla punce evo za menoj je treti dan zelo uspešen in sem kar ponosna na sebe ,da res nisem niti malo dala v sebe sladkega pa še vse omare so polneuser posted image user posted image user posted image user posted image Kako pa kaj vam uspeva hujšanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Jaz sem tudi zadovoljna s sabo.user posted image Že nekaj dni sem spremenila taktiko hujšanja in vse tehtam. Moje ocenjevanje količine hrane približno ter velikega gibanja je vodilo lani samo v vzdrževanje teže.

Moje današnje kosilo: riž brez omake, piščanec, namesto zelenjave pa kaki





(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: hujšajmo skupaj
5.1.2013 14:44:44   
Katy78
Jaz sem s 1.1. začela malo bolj pazit, kaj in kdaj jem. Je pa tako, da imam zelo rada sadje in zelenjavo samo hudič je, ker imam sladkarije še rajši, v bistvu bi lahko od njih živela. user posted image Od poroda do zdaj (slabih 8 mesecev) sem se zredila 10kg!!!!!!!!, medtem ko sem iz porodnišnice prišla z 2kg manj kot pred zanositvijo. user posted image user posted image In to v veliki meri samo zaradi sladkarij. user posted image V glavnem, jaz se bom prehranjevala po sistemu ločevalne diete samo mislim, da se ne bom striktno držala kdaj je beljakovinski, kdaj škrobni in kdaj OH dan ampak bom samo gledala, da če jem meso, da ni zraven OH in obratno. Sploh pa mi je pri tej dieti mimo kar se tiče večerij, ker naj bi jedel podobno kot za kosilo, to pa meni ne potegne preveč, jaz bi rajši zvečer kakšen jogurt medtem ko samo sadje za zajtrk mi pa ni problem. No, jaz se od 1.1. držim te diete, včeraj sem imela samo vitaminski (sadni) dan in je šlo brez težav. Razmišljam tudi o postu, ponavadi ga naredim 1-2x letno z javorjevim sirupom in zdržim 10-14 dni ampak to pride na vrsto potem, ko neham dojiti. Je pa pri meni problem, ker sem lena za telovadbo, enostavno se mi ne da. Jaz rabim ekoga, da telovadi z menoj, da me brcne v rit, kadar se mi ne da. Tako da telovadila verjetno ne bom, bom pa skušala biti čimveč zunaj z vozičkom in malo pospešiti hojo, ko/če bo šlo kaj kg dol in ko bo malo topleje, bom pa začela s tekom, zdaj mi ni do tega, ker imam že tako težave s križnimi kolenskimi vezmi in za kolena tek že itak ni fajn, če imaš pa še preveč kg, pa sploh ne.

Stehtala se bom v ponedeljek za tabelco, potem pa ne vem, če bi se tehtala 1x na teden ampak bi se rajši 1x na 2 tedna. user posted image

Saj bomo zmogle punce! user posted image

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 5.1.2013 14:47:16 >

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: hujšajmo skupaj
5.1.2013 16:40:31   
Lili11
Dan dan.ene ste pa pridne,jaz ne.upam da res zacnem v pon :-Dmene sladkarije hecajo.mam za zacetek namen navadit se na 5 obrokov,veliko vode,brez sladkarij,telovadba.pa upam da mi otrok ne zboli,ker pol pa cist pozabim nase

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: hujšajmo skupaj
5.1.2013 21:09:50   
pikapoka87
Pozdravljene! Tudi jaz bi se vam pridružla in upam da mi (nam) bo uspelo! Kljub temu, da sem pred 3 meseci rodila, bi rada počasi pričela z telovadbo in izgubljanjem kilogramov, ki so se nakopičili med nosečnostjo - ostalo jih je še 6 kg. Me pa zanima, če ima katera izkušnje z Hypoxi vadbo? Me kr malo mika da bi poizkusila.

(odgovor članu Lili11)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: hujšajmo skupaj
6.1.2013 6:38:14   
miška17

TABELA
Ime: Tedensko: Skupaj: Začetna: Želena: Trenutna:
urshak
vila
malika83
Julija08
brioš
Lili11
ta*mala
sramežljiva
taly
matejchy
RAKICA1
macamica
Najaa
Dubraska
Katy78
miška17
Felicita
mamicam deklicam
morje10
ana ana
michelle1
Pigy
Kabija
jasminčka
LittleSun
valči
karmy85
klavdika
to sem jaz
HANYBANY
morrak
neodkrita
pikapoka87



Z ponedeljkom, 7.1.2013 pričnem z novo tabelo. Tehtanje bo vsak ponedeljek. Vabljene.




[/quote]

[/quote]

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: hujšajmo skupaj
6.1.2013 8:07:24   
polho3006
Punce se vam pridružujem. Sem 6 mes. po porodu in moram NUJNO nekaj narediti da se znebim trebuha in 6 kg ki so ostali od nos. Ampak kg niso toliko problematični kot trebu, ker...je ogromen...kot da sem 7-8 mes.noseča.
Odrekla se bom sladkarijam in poskusila vsak dan delati vaje za trebušne mišice. Upam da mi ne zmanjka volje energije...no pa saj se bomo tukaj vzpodbujale ne?

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: hujšajmo skupaj
6.1.2013 8:56:59   
brioš
Dobro jutro punce user posted image
še malo pa začnemo. Jaz se merila ne bom,pa brez zamere. cca. 7 let nazaj ko sem shujšala 20 kg, sem se non stop merila in sem bila že prav obsedena s tem. Sedaj je moje merilo, staro krilo, pred nosečniškouser posted image . Zato se bom samo tehtala, bom vas pa spremljala. Jaz sem včeraj celo napredovala, 2x sprehod heheuser posted image . Sedaj imam res voljo, da izgubim teh 5kg. In seveda, da zmanjšam trebuh. user posted image

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: hujšajmo skupaj
6.1.2013 10:31:03   
miška17
Pozdravljene,
predlagam, da se zmerite z šivilskim trakom in si podatke zapišite za sebe doma ter vsak mesec same zase spremljate napredek. Po mojem mnenju so mere telesa precej osebne, da bi pisale na forumu. Tako da ostanimo samo pri javljenju kg.

Lp

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: hujšajmo skupaj
6.1.2013 13:07:10   
matejchy
No jaz še danes grešim, za kosilo sem si privoščla pico. Jutri pa res začnem zares, zjutraj stopim na tehnico in sporočim kilograme. V načrtu imam da bi se navadla na 4-5 obrokov na dan, spila vsaj 1,5-2l vode, začela malo migat, najhujša preizkušnja pa bo zagotovo opustit sladkarije, sam namreč verjetno največja ljubiteljica čokolade na svetu user posted image user posted image user posted image , kajti sladkarije predvsem čokolada je bila pri meni non stop na jedilniku. Upam, da mi bo letos uspelo oz. da bo vsem nam, ki smo se odločle za hujšanje letos uspelo. Želim vam veliko uspeha, dosti rekreacije, zdravo prehrano in ogromno motivacije in pozitivne energije. user posted image

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?