|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 46 47 [48]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: januarčki 2013
11.12.2013 21:13:39   
neonaia
aja pozabla še neki...danes smo tudi opazili, da je pokukal ven prvi kočnik-spodnja petka user posted image

kok so že velki ti naši sončki, ane?

lahko nočuser posted image

(odgovor članu neonaia)
Neposredna povezava do sporočila: 1176
   RE: januarčki 2013
21.12.2013 11:54:39   
neonaia
ugotovila sem, da prvi kocnik ni petka user posted image ampak stirka...

naporen tale veseli december, ni kaj!

lepo se smejte

(odgovor članu neonaia)
Neposredna povezava do sporočila: 1177
   RE: januarčki 2013
24.12.2013 12:14:36   
neonaia
punce, upam da se ne pogovarjam sama s sabo user posted image

ampak zanima me, kdaj se lahko reče oz. kdaj bi ve rekle, da je otrok shodil. naša tamala že ful hodi, ampak ni stabilna in se maje in pada. tut sredi sobe vstane, vmes tut pobere kaj, ampak kmalu spet čofne. moj pravi, da lahko rečemo, da je že shodila, ampak meni se pa ne zdi glih, da je...

vesele praznike in veliko veselja vam želim s sončkiuser posted image

(odgovor članu neonaia)
Neposredna povezava do sporočila: 1178
   RE: januarčki 2013
25.12.2013 14:57:25   
Sadrika
Vesel Božič vsem user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz sem čist solzna dons, sem tok srečna, da smo trije in vse je tako oh in sploh, čarobni Božič res, končno ima tisti pravi pomen...
Neonaia- po mojem kogarkoli vprašaš, vsak ti bo drugače odgovoril, eden, da ja, že lahko rečeš, da hodi, en pravi, da mora narediti 5 samostojnih korakov, en da 10.... Tilen je isti, se dvigne in ko ugotovi, da se ničesar ne drži oz.ni nič v bližini, česar bi se lahko oprijel, se previdno spusti na rito, je ziheraš, kaj čmo, drugače bi že kamot lahko šel malo naokoli, ampak še ni pripravljen, bo že.
Kako jim ve čistite zobke? Že kaj z zobno pasto, če ja, s katero?
Kaj pa tiste, ki jih imate že v vrtcu, kako je steklo uvajanje, zanima me, tako pri vas kot pri otročkih?
Lepo bodite in lepe praznike še naprej

(odgovor članu neonaia)
Neposredna povezava do sporočila: 1179
   RE: januarčki 2013
28.12.2013 21:11:25   
neonaia
hejhej.

no, še čisto malo pa bo konec leta user posted image
se tamali kej bojijo petard? naša se je ful ustrašla vsakič, ko je počlo.enkrat je celo zajokala.včeraj sta pa z očijem jedla večerjo in se je čez okno videl ognjemet.hitro je obrnil stolček proti oknu in bila je fascinirana.user posted image zdej vsakič ko kej poči, se z navdušenjem obrne proti oknu in nič več se ne bojiuser posted image

sadrika: jp, res je lepo v troje preživljat praznike.če bi mi kdo pet let nazaj rekel, da bo tako, mu nebi verjela...user posted image

od včeraj naprej zares hodimo.user posted image sicer še vedno kdaj izgubi ravnotežje, ampak prehodi že celo sobo, se vmes ustavi, pobere kaj in gre naprej.ko pade, se pa v trenutku pobere in že šiba naprej. zdej ji čevlje kupujemo.tisti zimski bojo počakal na sneg (+preveliki so ji, tako da ne more hodit v njih), rabi pa čevlje ko kam gremo, ker je v copatih premrzlo.smo našli ene lušne s ful mehkim podplatom, pa še ne tok drage.sam še po tapravo številko mormo it.se vam tut zdi da nikjer nimajo št.20.imajo 19 in 21, 20ke pa ni več..kot da največ te kupujemo.

mini: veš da berem knjigo Z otrokom lahko sodelujete...super da si jo omenla.res je ful fajn napisana, da ti ni treba bit psiholog, da razumešuser posted image se mi zdi da je počas čas ko začenjamo uporablat različne vzgojne metode.več veš, manj lahko zaj* user posted image

zobki: mi jih vsak dan po večerji umijemo.tko kot pol leta nazaj (že?!), ji dam najprej ščetko v roko in si sama mal.vmes ji js skrtačim (včasih morm po delih), no in na koncu spet še ona mal in to je to.zobno pasto sicer imamo (putzi), ampak ji mogoče enkrat na mesec eno pikico damo in jo ma seveda ful radauser posted image .mislm da jo začnemo uporabljat takrat, ko znajo splunit.
hehe, kokr se js spomnim vrtca, smo vsi jedli zobno pasto! njamiuser posted image pa nam nč ne manjka.

kje boste kaj na silvestrovo? mi bomo doma...

upam, da bo kmalu sneg!

maximalno izkoristite zadnje dni tega letauser posted image


(odgovor članu Sadrika)
Neposredna povezava do sporočila: 1180
   RE: januarčki 2013
2.1.2014 10:12:04   
mini86
ja pri tej knjigi je fajn k ni kr neko filozofiranje ampak je opisano na dejanskih primerih..

no evo..pa je novo leto..
hodimo še ne..se z mojim hecava da bo shodila konec januarja ko gremo v čatežkeuser posted image

je prav lumpasta..pleza na stolček in se usede in pol te tko kliče da ja pogledaš, pol se obrne in spet kliče da pogledaš, in spet in spet in spetuser posted image
s hrano ni problema nobenega, še več..pojedla bivse kar leze in gre:)

za novo leto smo bili pokonci do 1.30..nje kokr da ni..se igrala-bli so pri nas še eni kolegi k majo dva otroka, tko da mi smo užival po svoje otroci pa po svoje..super je bilo



_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu neonaia)
Neposredna povezava do sporočila: 1181
   RE: januarčki 2013
8.1.2014 11:57:11   
Mala BB
Najprej - VSEM VSE NAJLEPŠE V 14KI!!!! Upam, da ste vse lpo praznovale. No, za nami je že tudi 1. svečka. Jst sem bila seveda čisto raznežena te dni, mali p amislim, da ni čisto razumel kaj se dogaja, pa tooooliko daril ha ha. Drugače pa vse super, 8 zobkov, zdrav, le tu in tam kakšen majhen prehladek, vsako jutro imava "šolo" in se učiva živalice ipd :) Je pa pred nami nekaj velikeka in odlašam iz vikenda v vikend....treba bo počasi "odpovedat" nočni obrok, ki je seveda postal prej cartanje kot karkoli drugega. Ampak znori,, če ne dobi, jok je tako glasen da... Kako ste to naredile, ima kakšna kak nasvet? In mali razvajenec še vedno zaspi samo na rokah in zvečer ob maminih uspavankah. To še gre, ker še nisem začela delat, ampak v roku meseca bo drugače. Ni mi jasno kako bova, ne jaz ne on, ker še nisva bila dlje od 3 ur narazen. Lepo se imejte in nora praznovanja vm želim!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 1182
   RE: januarčki 2013
8.1.2014 11:58:15   
Mala BB
a ja, še nekaj, pozabila...kdaj se lahko začne uvajanje na kahlico?user posted image

(odgovor članu Mala BB)
Neposredna povezava do sporočila: 1183
   RE: januarčki 2013
18.1.2014 23:43:51   
ana88
Hojla! Sama imam doma februarčico 2013, ampak tudi vas redno berem. Pokomentirala bi samo tole glede navajanja na kahlico: Mi jo večkrat na dan dajemo na kahlico že kakšna 2 meseca, sploh zjutraj, med obroki in pa po vsakem spanju ko se zbudi, pa potem še zvečer, predno gremo pod tuš. Seveda ima še vedno plenico in seveda je velikokrat polulana. Kaka pa samo še v kahlico. Bomo pa potem bolj intenzivno začeli z nago ritko ko bo topleje. Naša se je kahle kar lepo navadila in jo lepo ''sprejela''. Tako da če katero vleče, da bi poskusili, kar pogumno. user posted image

Drugače pa vsem januarčkom vse najboljše za 1. rojstni dan! user posted image

(odgovor članu Mala BB)
Neposredna povezava do sporočila: 1184
   RE: januarčki 2013
21.1.2014 12:21:01   
neonaia
no pa smo tut mi med malčki user posted image

žurka je bla super, otroci so se lepo igrali, odrasli tudi, torta mi je ratala! ful je blo fajn.

o, ana, super za kahlico! mi bomo tut začeli, samo kupit jo je treba. poleti bo pa itak lažje, ko bojo nagci in bojo izkusili pravo mokroto in zato lažje odvrgli plenice. juhu, komi čakam!

drugače smo bli prvič pri zobozdravnici.je rekla, da nej zdej začnemo pasto uporabljat vsak dan.imamo pa 12 zobkov.

tut sistematski smo opravli.težka je že skoraj 11kg, velika pa 74,5cm.

mala bb, mi potem ko vse nardimo (večerja, zobki, tuš, pižama, pravljica) jo samo položiva v posteljico, ugasneva luč in greva(ne skupaj, ampak kadar mene ni, jo oči in poteka skoraj identično kot pri meni).ona pa zaspi in spi do jutra.nevem kako bi blo zdej to navajat...verjetno težje kot ko je bla mlajša...v vsakem primeru bo nekaj solzic in dretja...vztrajnost je ključ.srečnouser posted image

(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 1185
Stran:   <<   < Prejšnja stran  44 45 46 47 [48]
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 46 47 [48]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?