|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
2.5.2013 16:11:16   
S*
Pri nas je bil 1.maj obarvan z rdečo, tako da smo potočili malo user posted image . Danes pa naprej, sva se z atom zmanila, da začnem že danes z estrofemom in grem čez dobre 14 dni po pingvinčka.

Za vse oastale pa še naprej navijam 100/h.

(odgovor članu aksuram)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
2.5.2013 16:19:35   
antigona123
S žal mi je, da je user posted image pritekla.
user posted image da si tako močna, da greš že takoj po pingvinčka. Močno stiskam pestke, da bo pingvinček zmagovalni user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
2.5.2013 19:48:58   
Aleda
Antigona- pomoje ni panike če prideš pol ure kasneje, sej res ponavadi še kar nekaj časa čakamo. Imam pa tut jaz ob 9, če me seveda še pričaka kak zarodek. Sam punkcijo nam ni delala Bokalova ampak Korošec Sara, ker vem da sem bla prej pogledala na seznam.
Meni so do zdaj vedno zdavnice delale punkcijo, tak da ne vem kako zgleda če jo moški.
S*user posted image , držim pesti za pigvinčka

(odgovor članu antigona123)
Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
2.5.2013 21:21:29   
betricija
S* moji objemčki user posted image user posted image user posted image potujejo k tebi na polno. no imaš še 5 pingotov, naj bo uspešno v prvem poskusu kot pri tvoji hčerkici. se pa jaz zavedam sedaj, da mi je precej lažje it v nov postopek, prvič da nisem obremenjena, ker imam doma že hčerko, marsikatera ne bo nikoli imela otrok. lahko se zgodi tudi moji sestri, ker so ugotovili napako na 13 in 14 kromosomu...genetika ji ne pobegne, čaka pa na konzilij že 1,5leto...najprej so zgubili papirje, sedaj čakajo na aparature...res, hvaležna sem, da imam enega otroka, bodite tudi ve, vse ki nam je enkrat že uspelo.

antigona in aleda, naj bodo celice ki so se oplodile lepe. pa pozitivno prosim.user posted image meni je bokalova itak bz, prvo punkcijo mi je naredil zorn, čisto brez bolečin, drugo sem imela tomaževiča, čisto malo celic, ker se mi zdi, da so mi popokale (stopko sem dobila šele pri 26 velikosti), joj zame je tomaževič klavec brez primere. tako grozno mi je punktiral, da sem ga 2x skoraj brcnila..v tretje drobnič...uf, nežen in bi se mu kar pustila punktirat :D, no v 4 in peto je pa ata Reš delal..pri njemu nisem nikoli protibolečinskih vzela pa bi šla lahko takoj plesat zakaj v ljubljani ne znajo tako lepo punktirat?

špica...lej jo dečva, ti si ena srečnica a ne. lepo da stiskaš pestke z nami. da bi me vsej še ti sanjala...a prstanček je kaj povedal? user posted image

tara
a si res delala že test in ker je bil na 10 dan negativen si klicala reša? pa ni nič rekel, te nakuril, da zakaj nisi počakala na 14dan? no lepo da si tako optimistična in pozitivnih misli. srečno v naslednjem postopku

Aljonka in Tia Li kaj vedve tudi??

pa kaj je bilo narobe s tem aprilom?????upam, da bo maj boljši, bolj uspešen. mogoče je bila pljučnica pošiljka od zgornjega..da mi je dal vedt, da ne smem it v postopek??
aja dajte mi še povedat...od ovulacije naprej se mi pojavlja sluz taka kot je pri ovulaciji, samo bolj bela..pa to ni beli tok, ali je??bi morala reša na to kaj opozorit? ker menstra pred zanositvijo je bila obupna, krvavela kot pri norcih,s edaj po porodu pa je menstre precej manj..jo je, samo za 70% manj..je pa daljša...v prvo sem imela endometrij super..a menstra kaj vpliva na endometrij...zato pijem tudi krvomočnico...bo pa rdečka kmalu prišla user posted image juhejjj

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
2.5.2013 21:21:40   
aksuram
S* žal mi je. držim pesti za pingvinčka

a ima mogoče katera uterogestan viška za dat?

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
2.5.2013 21:26:02   
betricija
aksuram jaz nimam utrogestan, sem pa slišala, da se ga da na beli recept dobiti v lekarnah...pojdi do G in naj ti ga predpiše...ne vem pa če lahko prometrium jemlješ, no saj je isto...tega pa kupiš v italiji..pa si šla delat še enkrat krvnega???

(odgovor članu aksuram)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
2.5.2013 22:34:30   
antigona123

IZVIRNO SPOROČILO: aksuram

S* žal mi je. držim pesti za pingvinčka

a ima mogoče katera uterogestan viška za dat?

Jaz mam nekaj viška od prejšnjega postopka lahko ti šenkam sam datum moram preverit user posted image

(odgovor članu aksuram)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
3.5.2013 6:25:10   
športnica
Punce, drzim pesti za vsako od vas ... Ostanite borke in glavo gor ... Za vse bo prisel najlepsi trenutek, ko vidis crtico al pa bitje srckauser posted image

Jona, spica se spomnim ko smo zacele skupaj s postopki, kok je to nazaj? 5 let? No zdej imam pa 14 dni do poroda in komaj cakam da spoznam svojega soncka user posted image . Ves trud je poplacan, sploh nimam obcutka da sva toliko let cakala na to...

Jona skoda ker spet ni uspelo. Jaz bi na tvojem mestu ostala v LJ, imajo edini IMSI metodo. Nama je ravno s tem uspelo v 6. postopku. Drzim pesti in objemi svojega malega user posted image

Spica tebi pa cestitke za drugega otrocka. Kako lepo ...

(odgovor članu antigona123)
Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
3.5.2013 7:48:22   
Aljonka
S* user posted image bom držala pesti, da bo tale krog tisti pravi! pri men tud prišla tečka no jaz grem v dolgo postopek sem se odločila, da šele jeseni.

betricija ja lahko je beli tok najbolje da poveš da boš bolj mirna. Kar se pa menstre tiče imaš pa verjetno sedaj normalno če si imela prej tako močne tako da je verjetno čisto ok. Srečno!

aleda, antigona srečno danes!

zeuso držim pesti, da bo nasledni krog +

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
3.5.2013 8:19:41   
aksuram
Ja hormon je lepo narastu. Pusenjak je svetoval naj jemljem do uz progesteron. Neki tablet dabrostona imam ampAk mi do petka zmanjka. Ce ima katera od vec je dobrodoslo.

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
3.5.2013 9:44:24   
limonca*
Aljonka, user posted image user posted image tako mi je žal... user posted image user posted image user posted image Pa sem bila prepričana, da tokrat pa bo. user posted image

(odgovor članu aksuram)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
3.5.2013 12:16:37   
antigona123
Eko me nazaj. Grejem svoj edini zarodek, ki pa je zelo lepo zrasel user posted image . Upanje je..... Zdaj pa zoprno čakanje do testa user posted image

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
3.5.2013 12:32:20   
aksuram
antigona123 držim pesti. naj se pikica lepo razvija. pa hitro naj ti mine čas. sem ti poslala zs

Aljonka žal mi je. objemček

(odgovor članu antigona123)
Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
3.5.2013 14:32:35   
pumpkinka
živjo punce!

statistika z današnjega UZ: 11 foliklčkov velikosti od 23 do 17, jutri stopka in v ponedeljek punkcija.

lep vikend

(odgovor članu aksuram)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
3.5.2013 16:43:04   
tara.81
Punce za tiste, ki je user posted image prišla pošiljam en velik user posted image . Vem kako se počutite. Čeprav pri meni še čaka in se neki skriva. Koliko časa po prenehanju jemanja Estrofema je ponavadi prišla? Jaz sem zaključila v torek, tako da je danes 3. dan. Upam, da se kmalu prikaže.

Za ostale pa navijam, držim pesti!

(odgovor članu pumpkinka)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
3.5.2013 16:45:48   
miratop
Pozdravljene punce user posted image mogoče moja tema ni primerna vaši,ampak vseeno ker sem nova tukaj bi vas vprašala za mnenje...prejšnji mesec aprila 24.4. so mi odstranili pregrado (ni bila velika,čist majčkena je bila)odstranili so mi jo brez narkoze,še isti mesec čez tri dni sva imela s fantom spolne odnose,nevem če sem bila takrat plodna ali ne,ker si enostavno ne znam izračunat plodne dni,sem jih računala preko spleta in res takrat sem imela plodne dni po tem izračunu,ampak neven,če naj verjamem temu izračunu zadnjo M sem imela 18.4. moj ciklus pa je nekje od 24 do 26 dni,zanima me ali obstaja možnost da bi zanosila in kdaj bi naj občutila prve znake nosečnosti?me res nekaj špika po jajčnikih,ampak neven če dela psiha svoje ali kaj...
Hvala vam že vnaprej za odgovore

(odgovor članu pumpkinka)
Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
3.5.2013 17:24:02   
dekca
Preberi si malce o ovulaciji, mogoče prični z merjenjem bazalne temperature, kupi ovulacijske lističe, pa boš verjetno vedela, kdaj ovuliraš. Drugače pa Pušenjak pravi, da če telovadiš vsak drug dan, ovulacije ne moreš zgrešiti.

(odgovor članu miratop)
Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
3.5.2013 18:51:59   
antigona123

IZVIRNO SPOROČILO: aksuram

antigona123 držim pesti. naj se pikica lepo razvija. pa hitro naj ti mine čas. sem ti poslala zs

Aljonka žal mi je. objemček

nisem dobila z.s.

(odgovor članu aksuram)
Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
3.5.2013 21:21:26   
Aleda
Hojla, tut jaz grejem 2 zarodka...

(odgovor članu antigona123)
Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
4.5.2013 10:20:34   
tara.81
Aleda držimo pesti! Naj ti minejo hitro tej dnevi!

Punce, a ste med postopki jemale klomifen? Danes se je user posted image izvolila prit in sem tuhtala, da bi ta mesec spet poskusila z klomifenom zdaj pa ne vem...a čem vprašat Reškota? Sem pa tudi računala in ugotovila, da zna bit, da bom naslednjo M dobila pred 10.6., tako da bi v teoriji lahko šla že naslednji mesec v nov postopek. Ali bi bilo boljše naredit malo pavze? user posted image

Lep vikend!

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 745
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
4.5.2013 20:16:06   
betricija
tara.81 ne vem, če bi se jaz upala hormonske tablete jemat potem pa it v postopek..zato pa so premori 3 mesece med postopki da se telo očisti hormonov..ne vem moje mišljenje no...pa držim pesti do konca, da uspe

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
4.5.2013 20:43:36   
delfincek85
Zivjo punce

Jaz sem imela danes 1 uz in imam samo 3 folikle. 2*11 in 1*8 . Meni se zdi to slabo ampaknisem ziher , kaj pa vi mislite koloko foliklov ste imele? Ima. Pa kratki protokol gonal 200 enot.

Najlepsa hvala

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 747
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
4.5.2013 21:54:55   
tara.81
delfincek85...jaz sem imela 10 folikov in na koncu sta ostali samo 2 blastocisti. Pravijo, da je boljše, da je manj foliklov in da so potem tej bolj kvalitetni, tako da kar pogumno!

betricija...sem potem vseeno poslala Rešu sporočilo, vendar mi še ni odgovoril. Ne vem, če bom šla res zdaj junija v postopek, bo pa čez nekaj dni 3 mesece od kar sem dobila stopko. Ne vem sem razmišljala, da bi se zdaj čez poletje res malo spočila, začela bit bolj aktivna in mogoče poskusit s klomifenom in upat na čudež. In potem, če ne uspe bi šla avgusta spet v postopek. Je pa bilo v prvem postopku tako, da sem konec decembra jemala klomifen in z januarsko M sem se začela pikat. Ne vem, moram res vse malo poštudirat. Nekaj dni še mam na razpolago user posted image .

Druge kako ste?

(odgovor članu delfincek85)
Neposredna povezava do sporočila: 748
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
5.5.2013 11:58:25   
dekca
delfincek85, jaz sem tudi imela samo tri, na prvem UZ so bili vsi veliki 11 mm, no, eden je na tretjem UZ zaostal v rasti in ga niso več omenjali, pa sem prišla do transferja blastociste 5. dan. Isto sem imela kratek protokol z 200 enotami Puregona.
Zdaj pa čakam na user posted image , ki je noče biti od nikjer, zdravila imam tudi že doma.

(odgovor članu delfincek85)
Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
5.5.2013 14:50:36   
vijola1
No mene občutek ni varov glede puregona. Pridelala sm šest celic ampak nobena se ni oplodila. Tko da nej bi zdej clomid jedla ta mesec pol pa mogoce če naj bo junija uzev, če se seveda časovno izide. Upam da dobim tokrat menopur in da bo ISCI postopek bel uspešen. Bomo vidl.

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?