|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 30 [31] 32   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
5.5.2013 16:14:08   
špica84
S* zelo mi je žal da se je prikazala.In upam,da bojo pingvinčki zopet zmagovalni

Beatricija: kaj že moram sanjat a "Marijo# hehehe.Verižica še vedno kaže še ta tretjega(punčko),ampak dvomim v to.Saj veš kako stvari stojijo pri nas.

Športnica tebi pa želim ekspres porod in da kmalu stisneš k sebi zakladek

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
5.5.2013 17:28:10   
tara.81

IZVIRNO SPOROČILO: vijola1

No mene občutek ni varov glede puregona. Pridelala sm šest celic ampak nobena se ni oplodila. Tko da nej bi zdej clomid jedla ta mesec pol pa mogoce če naj bo junija uzev, če se seveda časovno izide. Upam da dobim tokrat menopur in da bo ISCI postopek bel uspešen. Bomo vidl.



vijola1 a lahko jemlješ clomid med postopki? Jaz sem včeraj pisala Rešu, pa še kar nobenega odgovora. In kateri dan in koliko ga boš vzela?

(odgovor članu vijola1)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
5.5.2013 17:49:34   
vijola1
Men je reku da ga bi jedla ker sm vrjetn še pod vplivom puregona zato jemljem še prometrium. Clomid nej bi pa tretji dan m začela jemat po pol tablete pa pet dni če se ne motm. Deseti dan pa uz pol pa če bo kej bo pa stopka. Ja vrjetn mi je zato reku za klomid da ne čakam do junija oz avgusta. Pa tud k se nbena celica ni oplodila. Čeprov dvomim v uspeh. Kukr sm ga jz zastopla ma clomid bel blage učinke in vrjetn ni tok močan da ne bi mogla potem zacet z novim postopkom.

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
6.5.2013 7:51:59   
primorka.976
Jutro punce, ne vem če se me še spominjate...jaz sem tista ki je čakala menstruacijo cela 2 meseca in jo ni bilo od nikjer. No vam povem, da ČUDEŽI se dogajajo, ker sem noseča user posted image

V petek 26.4. ko sem pakirala za na dopust sem se prav zaletela v FS teste in sem rekla ja kaj ga pa naredim itak sem jih že tolko brez veze pa bom še enega. In je pokazala user posted image , sem milila da me bo kap. Naj povem da se z neplodnostjo ukvarjam že 6 let, 2 ss, en kup klomifena, seks točno na 36 ur po stopki, ovulacijski testi, bioenergetik, IVF, ICSI.....ma ni da nisem provala in 7.3. ko sem bila pri REšu je rekel da je en mali folikelček in zelo slab endometrij in da je zelo zelo malo možnosti, da bom kdaj zanosila po naravni poti. Ko sem se končno sprijaznila in odločila da letos še provam it na ICSI in če ne rata končam s tem projektom, ker me je psihično že čisto uničilo evo ti mene user posted image user posted image user posted image

Rešu pa svaka čast.... sem ga poklicala takoj v petek popoldne in me ja naročil takoj v ponedeljek na pregled, čeprav v bistvu sploh nisem "njegova" pacientka in sem zanosila naravno med dvemi postopki. In v ponedeljek je bil full prijazen in prve besede so bile...to je pa lepa zdrava nosečnost.

Punce jaz sem še zdaj v šoku, noseča 8 tednov in se mi sploh sanjalo ni. Če bi se to dogajalo kakšni drugi bi rekla ma kakšna "mona" da ni testa delala, ampak možnost da bi bila noseča sem povsem izključila.

Tako, da čudeži se dogajajo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vijola1)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
6.5.2013 9:02:25   
oreh
Primorkauser posted image user posted image user posted image , takšne zgodbe so pa najlepše! Srečno do konca!

S* žal mi je, vesela pa sem, da kmalu gresta po tapravega borca, ki bo ostal pri vajuuser posted image .

Držim pesti za vse ostale!

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
6.5.2013 9:32:01   
aksuram
Primorka cestitke user posted image

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
6.5.2013 12:31:50   
tara.81
primorka.976 SUPER...čestitke iz srca. Zdaj pa mirno in lepo nosečnost do konca, lahek porod in eno veselo in zdravo štručko ti želim! user posted image user posted image


(odgovor članu aksuram)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
6.5.2013 19:57:09   
Aleda
user posted image to je pa res lepo prebrat Primorka, bravoooouser posted image user posted image user posted image Lepo nosečnost ti želim in enga fajn navihanga otročičkauser posted image

Antigona- Kako si kaj? Jaz bi najraj prevrtela čas naprej do testauser posted image , ampak sej bo hitro en teden naokoli, če me prej ne preseneti user posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
6.5.2013 20:33:38   
jona klara
S*- JOJ pupa moja kako9 mi je žal zate, pa sej ne morn verjeti, kako porazna pomlad, pa tak ko se trudiva, joj potolaži se in hvala bogu, da že greš po pingota, ti ti naj da nov zalet.Meni bi bilo full lažje, če bi imela še to možnost.Kako pa si sedaj>' KAKO PA JE BILO A KRVAVITEV ALI TEST MINUS?RES DRŽIM PESTI ŽE ZA VNAPREJ PA SE SLIŠIVA ŠE NA ZS

betricija- a že akcija, kako si

primorka-user posted image user posted image user posted image user posted image uživaj, lepo presenečenje

pubnce a katera ve koliko stane v ljubljani plačniško če greš v spontan postopek?

še kasneje napišem kako pa mi oz pri nas

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
6.5.2013 21:06:12   
pumpkinka
Živjo punce!

Se spet malo javljam, danes sem imela punkcijo, pridelala 8 celic, v soboto pa transfer.

primorka čestitke

lep deževen pozdrav svem

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
6.5.2013 21:52:55   
antigona123
primorka čestitam user posted image user posted image user posted image

pumpkinka user posted image za celice, naj se lepo oplodijo

aleda joj jaz bi tud najraje prevrtela čas naprej user posted image . Bomo vidli kaj bo vikend prinesel, upam, da nebo user posted image . V soboto imava 11 obletnico poroke, bilo bi lepo, če bi zagledali user posted image

(odgovor članu pumpkinka)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
6.5.2013 23:03:46   
jona klara
športnica- hvala.kaj si že na koncu, kratek porod ti želim, da čimprej stišneš pikeca k sebi.Vidiš nkako hitro se lahko na bolje obrne in prideš do sreče.Kaj tebi je delal vse tomaževoč ali dal samo napotnico, kdaj se pa odločijo za imsi, koliko stane?

ŠPICA- KAJ ŽE 3 TJEGA NAČRTUJETE

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu antigona123)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
7.5.2013 8:38:58   
betricija
Primorka čestitke!!! user posted image user posted image

pumpkinka bravo za 8 celic. naj se jih čimveč oplodi

antigona, naj bo v soboto plusek in čestitke za 11 obletnico.

jona klara...vidim, da si pozitivno nastrojena in že razmišljaš o novem postopku. bravo, vendar res, ne leti iz postopka v postopek. za ljubljano ne vem koliko je samoplačniški, pa mislim, da v ljubljani sploh ni možno samoplačniško, če imaš še kakšen zastonj postopek na napotnico. vem pa, da sem jaz 3leta nazaj pri rešu za icsi postopek dala 1010 € brez zdravil, za ivf pa je bilo 800€. v ljubljani je bilo takrat okoli 1800€ v mariboru pa okoli 2200€. vendar ne vem, če je v lj in mb tudi zdravilo zraven. mene so zdravila takrat prišla okol 500€...vsekakor je reš še vedno najcenejši, da bi pa zaradi plačljivega postopka v ljubljani ali mb kaj prej prišla na vrsto pa ne verjamem...jaz ti predlagam, da še en postopek opraviš ali v mb ali pri rešu, menjaj kliniko, predvsem pa počakaj sedaj vsaj nekaj mesecev no.pa srečno v naprej...

no jaz...čakam user posted image sem mislila, da bo že včeraj prišla, pa bo ali danes ali pa jutri...tudi prav user posted image . samo da začnemo. mi pa sedaj zamuja 2 dni. itak po dephereline injekcajah rado zamuja a ne??koliko je vam zamuajala, če ste bile v ljubljani na suprafactu?

aja koliko časa v povprečju ste se špikale, tiste ki ste imele 2 dan začetek z injekcijami?

komaj čakam, ful sem vesela, da sva se odločila, tolk pozitivno nastrojena nisem bila niti ko sem z našo miško zanosila. kar sanjam, da bo res uspelo. hmm upajmo da bo user posted image . sva se pa včeraj z mojim vračala iz službe po tamalo v vrtec in se pogovarjava kako bova hodila v službo sedaj ko bom jaz morala ob 4h že vstat in it na UZ, pa da se ne vozim domov, bi šla kar v službo in me moj vpraša, kako je bilo nazadnje ko sva začela s postopki, pa jaz njemu, da sva pri mojih starših prespala, ki so doma čisto blizu ordinacije in moj pravi, kam sva pa tamalo dala, a takrat ni bila v vrtcu...ddddd...je še nisva imela...je samo tiho vozil naprej heheuser posted image

srečno vsem, ki čakate na testke

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
7.5.2013 9:21:26   
limonca*
tara, nikar sedaj ne jemlji klomifena. Glej, tvoji jajčniki so še vedno stimulirani in povečani od postopka, tako, da ovulacija skoraj verjetno bo. Moraš razumet, da je treba med postopki najmanj 3 meseca pavze, da se telo spočije od vseh hormonov. Pa če boš malo pobrskala boš našla ogromno punc, ki so zanosile med postopki, ker je bilo telo še vedno pod vplivom hormonov.

(odgovor članu vijola1)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
7.5.2013 9:26:21   
špica84
Jona ne ni v planu nič.Povedala sm samo kaj verižica pravi

Primorka o ja jaz verjamem v čudeže,enga držim ravno v naročju user posted image

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
7.5.2013 11:10:49   
pišanec
Živjo punce,

se malo javljam po krajšem predahu.
primorka.976 user posted image user posted image user posted image

tara81 user posted image
 
Midva imava pregled 20.5 pri dr. Reš Muravec in takrat naj bi začela svoj drugi ICSI postopek. Upam, da bo poletje veliko bolj uspešno od tele porazne zime in pomladi...

Držim pesti vsem
p

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
7.5.2013 12:16:17   
tara.81

IZVIRNO SPOROČILO: limonca*

tara, nikar sedaj ne jemlji klomifena. Glej, tvoji jajčniki so še vedno stimulirani in povečani od postopka, tako, da ovulacija skoraj verjetno bo. Moraš razumet, da je treba med postopki najmanj 3 meseca pavze, da se telo spočije od vseh hormonov. Pa če boš malo pobrskala boš našla ogromno punc, ki so zanosile med postopki, ker je bilo telo še vedno pod vplivom hormonov.



Ne, pol ga nisem vzela. Sem se odločila, da se res nočem še dodatno pacat, da hočem, da pride samo, ko pride. Če pride user posted image do 10. al do kdaj že Reš sprejema punce, bo ok, če ne bova počakala do avgusta. Pač dva mesca gor al dol res ne naredi velike razlike. In res je zdravje prvo, pol bo prišlo še ostalo. Hvala!!

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
8.5.2013 13:29:56   
tamala86
primorka976 - čestitam!!!!!!!!!!!!!!!!Sem mislila, da se v maju srečava pri Rešu...ampak sem zelo vesela, da ti ni treba več čez vse to. Želim ti lepih 9 mesecev nosečnosti!

Midva začneva naslednji teden s 4. IVF postopkom...upam, da zadnjim. Sicer sem pa pisala že v temo april - maj. A bomo kar tam nadeljevale?
Uglavnm...vsem veliko sreče in lepih novičk!

LP

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
9.5.2013 8:46:59   
soncek_25
Primorka ČESTITAM!!!!!user posted image user posted image user posted image

a mogoče katera ve, do kdaj v maju v Ljubljani sprejemajo na dolgi postopek...obstaja nek datum, ki velja kot zadnji v maju, da pokličeš na prvi dan M, če dobiš kasneje, potem lahko začneš s postopkom šele avgusta. Jaz bo jo mogla že zdavnaj dobit, pa je ni in ni....itak, kadar hočeš, je ni!!!!

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa zato cilj toliko lepši!

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
9.5.2013 13:29:20   
dekca
soncek_25, po moje je šla tvoja skupaj z mojo na dopust. Mi je danes sestra rekla, naj jo počakam, da se prikaže, ali pa se grem lov na svojo zdravnico in vprašam za mnenje.

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
9.5.2013 13:48:41   
betricija
kaj je punce...ste vse na dopustu ali pa nobena nima problemov, kar bi bilo super za vse nas ki smo v borbi??pišuka je zatišje tukaj.

no, moje user posted image še ni. test je itak negativen. sem morala danes it po novo dozo depheriline...sicer se nekaj nakazuje da bo prišla, samo če je samo na papirju en trakec rozega izcedka bilo, še ni za it a ne?? pišuka, včasih me je v jajčnikih zabolelo, sem šla na wc in je pritekla, sedaj pa ene tri dni pacanja in kar ne ve a bi pritekla ven al ne..jaz se pa bojim, da bom na koncu že prepozna...grrr...upam, da jo do jutri dobim.
pa naj mi katera družbo dela v maju no

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
9.5.2013 19:48:23   
Aleda
Ola!
Pumpkinka- naj te pričaka čim več lepih zarodkov in lepo jih grejuser posted image
Antigona- čestitke za obletnico! A ti boš že v soboboto delala test? Jest sm ga mislna v pon.,bomo vidla... morm še test kupit. Pa drgač kako si, a te kaj špika, ti že kaj smrdiuser posted image , kakšni znaki-takšni al drugačni? Pri meni nič, nobenih znakov, tak da ne vemuser posted image
Vse ki čakate na postopek pa želim da čim prej mine. Ves čas nekaj čakamo, da se začne postopek, da bo punkcija, transfer, plusekuser posted image to je najbolj smotano.
Ja gremo zdej na maj, če ne se bo to aprilsko vreme kar nadaljevalo.

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
9.5.2013 21:19:45   
antigona123
ne nobenih znakcev ni user posted image , tu i tam me mal zašpikajo jajniki. Sem pa po transferu ratala napihnjena, zdaj zgledam kot, da sem 4m noseča, po nobenem transferu nisem bila toliko napihnjena, res je pa, da nič ne pazim in jem packarije, ki mi tako pašejo v tem času piknikov user posted image . V soboto bom pa delala test, ker mava obletnico, vem, da je zgodaj, upam pa na rahlo črtico user posted image

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
10.5.2013 18:09:03   
jona klara
betricija- držim mpesti že sedaj, naj se ti čimprej začne in pozitivno konča.Naj se tvoje upanje obrestuje, jaz ko sem šla prvič po malem miškotu v ivf sem bila isto kot ti, vesela komaj čakala, optiumistična, sproščena itak sem mislila, da če je v prvo uspelo bo v drugo tudi takoj.....pa še sedaj ne morem verjeti, da še pol v treh poskusih ni nič in vedno nekaj slabega....sedaj ko še imam samo enega nma zzzs se tresnično sprašujem, če spoloh še bo kdaj, ker me je šef dal odpoved pa sem bila za nedoločen čes in edina zašposlena v ordinaciji, ker bi se sicer morala za vedno odspovedati, umetni in otrokom....nimam besed, jaz sem vse stavila na kocko, samo, da še pridde en otrok, pa upam da bo da ni bilo zaman, sicer oa z človekom, ki ti ne dovoli, da delaš na otroku, te pre in po postopku psihira in da prepoved le tega itak ne moreš delati.Kaj bi še le bilo ko bo moj žabek bolan ko gre v vtrec tako, da bolje da se je tako končalo in s e bom v miru posvetila umetni, le priokus da si brezposeln ni enostaven...

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
19.5.2013 15:46:31   
maj4
Tudi jaz čakam na postopek in vam bom delala družbo. Konec maja gremo 4. v akcijo. Prvič pričakujem vse to v miru in me nič ne šičipa v trebuhu... V bistvu se veselim. In zdi se mi pomembno, da poštimamo v galvi in srcu in se v vse to podamo sproščeno. Kar bo pa bo. Mogoče je meni lažje, ker imam doma že enega sončka. Držim pesti za vse nas! Naj nam maj prinese veliko kvalitetnih zarodkov! Saj je vendar čas, ko vse cveti in ni hudiča, da se tudi pri nas ne bi kaj prijelo user posted image a ne?

Imam vprašanje za vas: dogaja se mi zadnje čase, da pride user posted image šele po parih dnevih packanja. Kdaj se torej začnem špikati, ko se prične pacanje ali ob pravi menstruaciji? Hvala vsem v naprej.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 30 [31] 32   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 30 [31] 32   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?