|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
19.3.2013 13:07:54   
oreh
S*, hvala, jaz sem ok, sploh ne vem kam je zletela polovica nosečnostiuser posted image .

Lepo vas je brati, ko ste spet tako optimistično naspidirane pred novim postopkom, saj drugega itak ne preostane. Za vsako držim pesti, da bo optimizem držal ves postopek in potem še 9 mesecevuser posted image user posted image user posted image .

Sem že pri parih brala, da Reš daje neke injekcije in aspirin. A katera ve, s kakim namenom je to v postopku spremenil, to me pa res zanima.

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
19.3.2013 13:30:02   
pišanec
Tara.81, kako te razumem. če se spominš, sem imela podoben 'izpad' prejšnji mesec, ko sem izvedela, da je kolegica noseča. za 'nagrado' smo bili takoj za tem skupaj na dopustu, in med tem, ko je ona božala trebušček in govorila samo o tem, sem jaz čakala, ali bo ICSI uspel. in ni, še na dopustu sem dobila user posted image  in res ni bilo fajn. ampak, tudi take preizkušnje so dobre, nagrada nas pa zagotovo čaka user posted image

Jaz sem danes 4.dan po transferju zamrznjenčka. ker je bil spontani postopek, ni nobenih znakov. Morda jih pa ni, ker se nič ni prijelo. No ja, božava pikico, ostajva pozitivna, konec naslednjega tdna bo pa znan odgovor.
Da pa tole čakanje ubija, pa ne rabim izgubljati besed...

držim pesti vsem...
p

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
19.3.2013 16:05:43   
denial
Ojla dekleta!!
res nagaja tale RR sm že parkrat probala kaj napisat pa ni šlo. Jst sm danes 4.dan po transferju tako kot piščanec ampak sm bla jst v stimuliranem postopku torej z svežim zarodkom. Počutila sm se kr ok ampak danes me je začelo nekaj čez trebuh vezat kot bi imela kožo premajhno hihi.Pa če mal hitrej stopim je tak neprijeten občutek no.Prsi napete tko kot ponavadi na začetku,trebuh pa tudi.Piščanec pri tebi znakov res ni za pričakovati saj te niso nafilali z stimulacijo zato nič negativnega razmišljanja samo pozitiveeeeee!!!!!Aljonka dobrodošlaaaa noo več kot nas je bolj bo veselo(vsaj do testa no hahaha).Aja pa delat sm šla mam službo čist u izi tko da nebom spet magistrirala iz znakov po et doma...pozdravček!

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
20.3.2013 9:04:28   
Aljonka
Pišanec ker grem jaz tud v kratkem po zamrznjenčke sem veliko prebrala na to temo in vsi se strinjajo, da tisti, ki preživijo odmrzovanje so veliki borci tako da kar pozitivno jaz sem sigurna da bo plusek.

denial tud zate držim pesti je pa po moje dobro da greš delat, ker če si doma misliš samo na to in na nič drugega. Jaz sem bila v vsakem postopku doma pa se mi je vedno mešalo.

srečno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu denial)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
20.3.2013 10:45:31   
primorka.976
Živijo punce,
na hitro sem nas malček "zložila" skupaj. Če sem kakšno pozabila se opravičujem. Pa urejanje seznama z veseljem prepustim kakšni, ki to bolj obvlada user posted image user posted image user posted image

Zaenkrat, bolj na hitro urejeno, pa naj bo tako:


MAREC 2013

Pišanec – dr.Reš - test 29.3.
denial – dr.Reš, test 29.3.
PinkySassy – 16.3. punkcija
soncek_25 – 14.3. Elnova, ???
Pumpkinka – prevzem zdravil 15.3.
jona klara – GK LJ – dr.Tomaževič, 25.3 prevzem zdravil
S* - dr.Reš, 2 ICSI (konec meseca)
primorka.976 – dr.Reš, 2 ICSI (konec meseca)


APRIL 2013



mamica deklicam – 25.4. GK LJ,
Dekca – GK LJ, april
tamala86 – DR. REŠ, april
Aleda - april
tara.81 – dr.Reš, 12.3.-pregled => postopek – april
aljonka – prevzem zamrznjenčkov
tiana – zamrznjenček ?

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
20.3.2013 11:20:19   
Radenska_
Ojla :)

Mene tud lahko na seznamček, 25.3. - UZ in PCT test, Dr. Reš

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
20.3.2013 12:50:47   
tara.81
hej vsem!

eno vprašanje bi imela...A je res kaj na tem, da se po postopkih ni pametno ukvarjati s športom? Ker sem imela hiperco pri tem postopku, mi je kolegica svetovala, da naj raje samo hitro hodim kot pa tečem al pa kaj drugega počnem. A veste, če je res kaj na tem. Zdaj malček brskam po netu in nisem uspela še nič najti.

Drugače je pa danes razpoloženje nekoliko boljše. Sem prijateljico zjutraj poklicala in ji čestitala. Ko sva govorile, me je zlomilo. Sem poskušala zadrževat solze,...je bilo težko. Mislil, da ni slišala, sam ko mi je govorila o beti in kako je delala test in kako je njen sprejel novico...user posted image . Danes je 21. dan in O test še vedno negativen, včeraj sem sicer imela neki tistega ta pravega izcedka, tako da upam, da bo vseeno kaj. BT se mi še tudi ni dvignila...držat pesti punce! user posted image

Pa še neki...delam v vrtcu, v prvi starostni skupini in sem razmišljala kaj bi pripravili za mamice za materinski dan...kaj se vam zdi odtis rokice v das maso (mogoče še pobarvamo, če bo dovolj časa) in še ena čestitka z verzom. Morala lih ni na višku, sam vseeno moram neki potuhtat, ne? user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
20.3.2013 13:54:57   
denial
ojla!!!
IIIIII primorka lep seznamček si naredila ti gre kar dobro od rok upajmo, da bo kej pluskov za dopisat konec meseca!!!!!Danes znakci kot da počasi izginjajo eden za drugim,trebuh sicer napet pa ne tako kot včeraj,prsi napete ampak ne več tako boleče.No razlagam si lahko da je stopka do danes popolnoma izzvenela in čakam da se bodo kakšni znakci vrnili ker če ne bo tako kot v vseh postopkih doslej -----!!!!!! Tara.81 kar se športanja po postopku tiče nimam pojma,poslušaj svoje telo začni u izi pa boš vidla,
Aljonka jst če bi imela zamrznječke bi verjela v nijh saj to pomeni, da je to tisti zarodek, ki je preživel do 6.dne,preživel zamrzovanje potem odmarzovanje tako, da to so mali ramboti,verjemte.Lepo se mejte grem delat.Če se pa kakšna spomni kakšnih znakcov od petega dne naj pa napiše bom vesela.Byyyy

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
21.3.2013 19:37:05   
željica
Pozdravljene vse tudi z moje strani!

Tudi jaz bi se vam rada pridružila.
Sva štartala s 1.postopkom ICSI 25.2., 13.3. sem imela transfer, 2 zarodka, 2 smo zamrznili. Danes pa me je presenetila user posted image ! Oziroma ni se cist rdeča, rjavi madeži ampak čutim da bo pricurljala. user posted image
Ali mi lahko katera pove kako zdaj za 2.postopek pri dr. Rešu? Se začne takoj pri prvi tečki po transferju ali se počaka en mesec?
Najraj bi poklicala dr. Reša pa ga vprašala. Sem zelo žalostna, jezna, razočarana! Vem, da ni še vsega konec, sem zelo optimistična, a vseeno boli.
Pa tudi to, ja, da je vsaka 2. okoli mene noseča, mi gre kar na jok!

Če ima katera podobno izkušnjo, bi bila vesela kakšne informacije!

Hvala in držim pesti, da kmalu vse zagledamo pluske! user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

(odgovor članu denial)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
22.3.2013 8:59:21   
Aljonka
primorka super za seznamčekuser posted image

tara.81 kar se športa tiče res ne vem jaz ponavadi ko sem v postopku si še dihat ne upam pa so kljub temu neuspešni.

denial kako kaj počutje? držim pestke!

željica kako je kaj pri tebi? rjav izcedek lahko pomeni, da se je samo eden poslovil dokler se ne ulije je vedno upanje!

želim vam veliko smeha in sonca!

(odgovor članu željica)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
22.3.2013 9:09:56   
željica
Aljonka, se je na žalost ulila pa se boli kot pri user posted image . user posted image
Sem se ze slisala z dr. Resem. 12.dan grem na UZ, ker so naslednji zamrznjencki. To pomeni nic spikanja.
Kako ste pa ostale, ki ste imele postopek ta mesec? Kaj znakov? Upam, da bo cim vec pluskov!

_____________________________

Upanje umre zadnje!

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
22.3.2013 9:38:02   
soncek_25
Heeeej :)
Evo, novičke...danes sem imela UZ, foliklčki zrastli, jutri stopka, v ponedeljek punkcijauser posted image user posted image

Me je kar mičken strahuser posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa zato cilj toliko lepši!

(odgovor članu željica)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
22.3.2013 11:45:08   
denial
Pozdravljene!!!
Željicaaaa fulll mi je žal res mi je to čudno , da se je tako hitro ulila ampak glavo gor maš zamrznjenčke meni še ni uspelo priti do njih.Korajžno naprej bo z eskimi uspelo boš videla.Ajonkica znakci pri meni so tako tako čez dan jih ni pol pa zvečer se mi spet mal trebušček napihne,prsi polne ampak bolijo pa ne več tko daaaaaa....nevem če bo kaj iz tega,kako je pri tebi??
Piščanec kje siiiii,kam si poniknila???
Držim pesti za vse nas,pozdravčeeek!!!!

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
22.3.2013 11:53:14   
željica
Soncek_25, super novice!
Naj te na punkciji in pred njo ne bo nic strah, pojdi sproscena, spocita.
Srecno!

_____________________________

Upanje umre zadnje!

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
22.3.2013 12:20:13   
Aljonka
željica user posted image a greš lahko takoj po zamrznjenčke? jaz grem tud v aprilu prvič po njih in fulll vrjamem v njih tako, da kar pogumno!

soncek_25 nič bat ker bomo v pon. z mislimi s teboj in bomo navijale za čim več lepih, zdravih foliklov!

denial ma ti znaki so itak zmerej mal drugačni, nikol se pa ne ve kaj prinašajo in želim si da bi tebi prinesli en velik debel plususer posted image

(odgovor članu željica)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
22.3.2013 12:22:48   
željica
Denial hvala za spidbudne besede.
Tebi pa zelim, da ti po zamrznjencke ne bo potrebno it. :user posted image
Drzim pesti za vse, jaz pa moram cakat do 1.4., da vidim kaj bo rekel Reš kako naprej.

Držite se!

_____________________________

Upanje umre zadnje!

(odgovor članu željica)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
22.3.2013 12:26:18   
željica
Aljonka, Reš mi je rekel naj pridem 12. dan ciklusa na UZ.
Kdaj si pa ti imela prvi transfer?

_____________________________

Upanje umre zadnje!

(odgovor članu željica)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
22.3.2013 13:09:13   
soncek_25
punce hvala za lepe želje user posted image  Sporočim v ponedeljek kako je bilo user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa zato cilj toliko lepši!

(odgovor članu željica)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
22.3.2013 14:44:13   
daisy B
Pozdravljene sotrpinke. Tudi jaz sem v ICSI postopku, v ponedeljek sem začela s Suprefact sprejem, zdaj pa čakam M, da začnem še z Merionalom. Sem v samoplačniškem postopku pri dr. Reševi, ker sem že vseh 6 postopkov pokurila (5x Lj, 1x MB, nikoli +).
Vsem želim veliko sreče pa čimveč spomladanskih user posted image user posted image .

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
22.3.2013 14:45:09   
pišanec
Hojla, evo mene,
Na sluzbeni poti, pa je manj casa.
Tara.81 - dr. Res in dr. Pusenjak zagovarjata normalno zivljenje. Ce se zarodek ne bo prijel, tudi lezanje ne pomaga. Vecina zensk vsaj prvi mesec ne ve, da so nosece in pocnejo marsikajz, pa je vse ok. Jaz normalno funkcioniram.
Željica - dr. Res za prve zamrznjencke dela spontani postopek. To je ok, ce imas svoje ovulacije, 12.dan UZ in stopka, ko je folikel dovolj velik, potem pa transfer - jaz sem ga imela 5 dan, ker so 5 dan zamrznili zarodek.
Denial - meni ni nic, nobenih znakov, prav nicesar. Res si zelim, da uspe, ampak se pocutim zelo normalno in nenoseco. Vse bo jasno konec naslednjega tedna. Drzite pesti.

P

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
22.3.2013 16:12:34   
tara.81
ooo...pa mi je le odprlo. Sem vam hotla že prej parkrat pisat, sam se RR ni strinjala z mano user posted image user posted image

Punce, punce!!! črtica na O testu ni več domišljijska, ni še enaka kontrolni, je malo bolj svetla ma očitno O bo v teh dneh...jeeeeeeeeeeeeejj!!! user posted image user posted image tako da nekje čez slabe 3 tedne pride user posted image . Bova tudi pridna v teh dneh in bova veselo user posted image user posted image , sam kmalu mi bo dragi utekel na službeno pot, tako da mogoče bova O lih zgrešila, potrudila se bova pa le! user posted image user posted image

V sredo sem naredila pol nekaj trebušnjakov in mi ni najbolj pasalo. Me je cel popoldan pol poboleval spodaj v trebuhu, po teku nisem imela teh težav, po določenih vajah, mi pa ni bilo prijetno. Ja, vem da Reš in Pušenjak pravita, da je potrebno normalno živet, v MB pa pravijo, da je potreben počitek. Bom res poslušala svoje telo in naredila pač po občutku.

oreh...sem videla, da si že zadnjič spraševala glede Reša in aspirine in injekcije. Ta injekcija je mislim, da isto kot stopka podpora bHCG, aspirino pa naj bi dajali zaradi hiperce. Je tudi Pušenjak svetoval puncam na forumu pri tej težavi.

Držim pesti punce, da bojo tej spomladanski dnevi za vse nas pozitivni!! Lep vikend vsem!

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
22.3.2013 16:25:45   
iris1978

IZVIRNO SPOROČILO: tara.81

hej vsem!

eno vprašanje bi imela...A je res kaj na tem, da se po postopkih ni pametno ukvarjati s športom? Ker sem imela hiperco pri tem postopku, mi je kolegica svetovala, da naj raje samo hitro hodim kot pa tečem al pa kaj drugega počnem. A veste, če je res kaj na tem. Zdaj malček brskam po netu in nisem uspela še nič najti.

Drugače je pa danes razpoloženje nekoliko boljše. Sem prijateljico zjutraj poklicala in ji čestitala. Ko sva govorile, me je zlomilo. Sem poskušala zadrževat solze,...je bilo težko. Mislil, da ni slišala, sam ko mi je govorila o beti in kako je delala test in kako je njen sprejel novico...user posted image . Danes je 21. dan in O test še vedno negativen, včeraj sem sicer imela neki tistega ta pravega izcedka, tako da upam, da bo vseeno kaj. BT se mi še tudi ni dvignila...držat pesti punce! user posted image

Pa še neki...delam v vrtcu, v prvi starostni skupini in sem razmišljala kaj bi pripravili za mamice za materinski dan...kaj se vam zdi odtis rokice v das maso (mogoče še pobarvamo, če bo dovolj časa) in še ena čestitka z verzom. Morala lih ni na višku, sam vseeno moram neki potuhtat, ne? user posted image

Tara81: med in po stimuliranem postopku ni dobro pretiravanje, saj so zaradi stimulacije jajčniki zelo povečani in lahko pride do zasuka jajčnika. Tako je meni medicinska sestra obrazložila. Mirovanje je potrebno še vsaj mesec dni po punkciji, da se jajčniki vrnejo v prvotno stanje.

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
23.3.2013 8:38:22   
Aljonka
željica ja sem imela 2010 4-ti isci v katerem sem tud prvič pridelala zamrznjenčke, sedaj sem pa imela dooolgo pauzo (smo zidal v lastni režiji) zdej sva pa vseljena in imava 2 veliki otroški sobi tako da zdej pa sigurno bo!

daisy B brez skrbi bomo navijale sicer pa bo to leto polno user posted image user posted image

pišanec user posted image user posted image user posted image držimo pestke!

(odgovor članu iris1978)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
23.3.2013 8:57:20   
tara.81

IZVIRNO SPOROČILO: iris1978


IZVIRNO SPOROČILO: tara.81

hej vsem!

eno vprašanje bi imela...A je res kaj na tem, da se po postopkih ni pametno ukvarjati s športom? Ker sem imela hiperco pri tem postopku, mi je kolegica svetovala, da naj raje samo hitro hodim kot pa tečem al pa kaj drugega počnem. A veste, če je res kaj na tem. Zdaj malček brskam po netu in nisem uspela še nič najti.

Drugače je pa danes razpoloženje nekoliko boljše. Sem prijateljico zjutraj poklicala in ji čestitala. Ko sva govorile, me je zlomilo. Sem poskušala zadrževat solze,...je bilo težko. Mislil, da ni slišala, sam ko mi je govorila o beti in kako je delala test in kako je njen sprejel novico...user posted image . Danes je 21. dan in O test še vedno negativen, včeraj sem sicer imela neki tistega ta pravega izcedka, tako da upam, da bo vseeno kaj. BT se mi še tudi ni dvignila...držat pesti punce! user posted image

Pa še neki...delam v vrtcu, v prvi starostni skupini in sem razmišljala kaj bi pripravili za mamice za materinski dan...kaj se vam zdi odtis rokice v das maso (mogoče še pobarvamo, če bo dovolj časa) in še ena čestitka z verzom. Morala lih ni na višku, sam vseeno moram neki potuhtat, ne? user posted image

Tara81: med in po stimuliranem postopku ni dobro pretiravanje, saj so zaradi stimulacije jajčniki zelo povečani in lahko pride do zasuka jajčnika. Tako je meni medicinska sestra obrazložila. Mirovanje je potrebno še vsaj mesec dni po punkciji, da se jajčniki vrnejo v prvotno stanje.


Ja, meni se je prava hiperca začela po transferju, ki je bil 15., tako da je te dni lih dober mesec od tega. Bom res še malček počakala, ker nočem nič reskirat al začnem gibat en teden prej al pol mi res ne pomeni nič. Če bi naredila neumno in bi se mi res kaj zgodilo, si tega res ne bi nikoli oprostila.

Danes je pa tako lepo zuni. Sva bile zdaj s kužiko eno uro na sprehodu in kar iščem kak izgovor, da bi spet šla malček na zrak. Mogoče prepričam mojega, da gremo kam, tko lih malček bolj v izi. user posted image

kaj boste pa vi kaj počele danes? Ko pomislim, da nas čaka spet mraz in slabo vreme, me kar žalost zagrabi. Se mi zdi, da je človek prav drug, ko je tako lepo zuni, ko sije sonček, ko se narava prebuja...ok ok...sem že preveč zabluzila. user posted image user posted image


(odgovor članu iris1978)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
23.3.2013 12:29:17   
pišanec
Tara.81 - tajo je najboljše, ti poznaš svoje telo in se po posluhu odločaj, kaj ti paše.
Jaz imam ze od včeraj zvečer krče in občutek, kot da bo prišla user posted image in sem čisto znervirana, saj je šele 8. dan po ET.
Eh, vse manj upanja imam...

V Ljubljani sicer ni več sonca, midva pa greva vseeno malo na zrak pa eno ribo kupit, da bova pozno popoldan še želodčke malo razvajala.
Lep vikend vsem...
P

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?