|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prvi med enakimi!!!
11.3.2013 16:21:57   
Flavia_

IZVIRNO SPOROČILO: littlestar5
Kako lahko imajo nekateri preko že 1000 dreves? Je to pridobljeno v skladu s pravili, namreč že od 10 ure zjutraj sem pridna in sem jih zbrala nekaj čez 200.


Vse je pridobljeno v skladu s pravili - so bile druge uporabnice bolj pridne pri zbiranju drevesc. user posted image Točke si lahko pridobite tudi na druge načine. Še enkrat si preberite pravila tekmovanja:

http://www.ringaraja.net/prvi-med-enakimi/

Hvala za sodelovanje user posted image

lp, flavia

_____________________________

Be the change you want to see in the World ...

(odgovor članu littlestar5)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Prvi med enakimi!!!
11.3.2013 16:44:57   
LuLu
"...med ustvarjalci petih portalov Ringaraja že nekaj časa kroži sila zahtevno vprašanje: kateri med portali ima najboljše člane? Torej najboljše med najboljšimi. Vsak seveda goreče zagovarja svojo skupnost ...
... Ker je problem pereč in nam ponoči ne pusti spati, smo odločeni, da zadevi enkrat za vselej pridemo do dna...."

A vi to resno? user posted image
Vsi smo mi najboljši, slovenski, bosanski, makedonski,... čisto mimo igra. Pardon, ampak ne morem razmišljat v smeri, da je ta RR najboljši, če je edini, ki ga poznam in v njem sodelujem...
In na koncu kaj? Če izgubimo ... imate slabe člane /smo slabi mi? Ajoj... ideja igre mi ni všeč. user posted image

(odgovor članu Flavia_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Prvi med enakimi!!!
11.3.2013 17:00:15   
uškinamama
Posamezniki, zbrana RR drevesa (skupna razvrstitev)
1. Ines_L 184
2. janju 147
3. Lala* 99
4. rakica82 97
5. penelopa1 63
14. uškinamama 117

Flavia, mi lahko razložite, na mestu , po dreveščkih pa bi morala biti na tretjem (117 dreves)

Zanimivo mi je koliko novih radovednih uporabnic je danes user posted image


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Prvi med enakimi!!!
11.3.2013 17:03:22   
littlestar5
Vseeno se mi zdi nemogoče. Glede na to, kako stran počasi odpira sem v 1 minuti kliknala 3 drevesa. Torej, če na minuto kliknem 3, je to na uro 180 dreves. Torej bi morala skoz klikati drevesa 8 ur, da bi prišla do 1440 dreves. In ne vem, če kdo res tako noro klika in išče drevesa. user posted image Res mi je čudno...

(odgovor članu Flavia_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Prvi med enakimi!!!
11.3.2013 17:23:27   
Flavia_
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
Posamezniki, zbrana RR drevesa (skupna razvrstitev)
1. Ines_L 184
2. janju 147
3. Lala* 99
4. rakica82 97
5. penelopa1 63
14. uškinamama 117

Flavia, mi lahko razložite, na mestu , po dreveščkih pa bi morala biti na tretjem (117 dreves)

Zanimivo mi je koliko novih radovednih uporabnic je danes user posted image


Meni kaže, da ste na 4.mestu user posted image




< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 11.3.2013 17:24:24 >


_____________________________

Be the change you want to see in the World ...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Prvi med enakimi!!!
11.3.2013 17:47:15   
uškinamama
Seznam je kopiran , tako, da to vidim jaz na ekranu. Kako je to mogoče?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Flavia_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   pravila tekmovanja
11.3.2013 20:04:21   
Flavia_
Prosim, če si še enkrat preberete pravila tekmovanja in točkovanja:

http://www.ringaraja.net/prvi-med-enakimi/pravilnik-tekmovanja

Če ste že kvalificira za eno nagrado (trenutno 4. po uporabi portala), potem avtomatično niste na seznamu za katerokoli drugo dnevno nagrado (hierarhija pa je skupne točke > točke uporaba > drevesca). Zato tudi uporabnica, ki je zbrala več kot 1000 dreves ni prva na seznamu dreves ...

_____________________________

Be the change you want to see in the World ...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: pravila tekmovanja
15.3.2013 14:35:54   
littlestar5
Še zmeraj menim, da nekateri niso pravično prišli do takšnega števila točk. Če se da na facebooku like nabijat, verjamem, da se kdo tudi tukaj znajde. Imam primer, kjer sem se danes borila na lestvici med 5 pri zbiranju dreves. Sem prišla na 4. mesto. Istočasno je oseba za mano počasi zibrala drevesa in prišla pred mano. Gledam rezultate, bila je kakih 20 dreves pred mano. Jaz sem še kar zbirala, ona verjetno tudi in se je razlika občutno višala, tako, da je bilo že čez 100 razlike, kljub temu, da sem še naprej zbirala drevesa. Ne vem kako, v roku 5 minut se težko tako velilko poviša rezultat.
To je samo moje mnenje. Ne pritožujem se, ker ne bi nič dobila (dobim čokoladico), samo se mi zdi, da nekateri, kljub vsemu trudu ne bodo dobili ničesar.
Danes zbrala preko 1000 dreves, a mi ne bo nič koristilo.
Se tudi komu od vas zdi, da tukaj nekaj ni vredu?

(odgovor članu Flavia_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: pravila tekmovanja
24.3.2013 10:34:12   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: littlestar5


Se tudi komu od vas zdi, da tukaj nekaj ni vredu?


Pri takih pravilih nagradne igre, kjer so pravila nagradne igre tako zakomplicirana, da jih po prvem branju človek ne razume, da človeku ni vse jasno niti po tretjem in četrtem branju (da bi človek rabil praktično Čeferina, da bi mu ta razložil, kaj je organizator nagradne igre z nekim členom v resnici mislil)....pri takih nagradnih igrah vedno nekaj ni vredu......ker se že v osnovi stvar namerno zakomplicira, da bi jo razumelo čim manj ljudi.......

In jaz se s takimi nagradnimi igrami kjer mi po prvem branju ni takoj jasno, kaj organizator misli nikoli ne sodelujem.....ker je vse en navaden blef......recimo, zbirate to, da dobite ono, potem ono zbirate še tako dolgo, da dobite tretje in če pri tem dobite toliko in toliko točk, ne morete dobiti tretjega, ker ste dobili že to, vseeno pa lahko dobite nekaj četrtega, vendar pa morate še........in podoben bla bla......

(odgovor članu littlestar5)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...