|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tašča
28.5.2013 14:20:00   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: ANA70

Sploh ne vem koga najn upoštevm kaj naj naredim. Že s tem ko mi je rekel, da se ne misli z mano poročit. mi je veliko povedal.  Meni j bi poroka pomenila neko varnost, lahko bi vsakomur rekla, to je moj mož tu je moj dom.Zdaj pa vidim, da on tega ne želi, da mu je vseeno kako se počtim. Ne vem kaj bom storila, ker brez njega si ne predstavlljam življenja. Pa ne za to ker bi bila odvisna, ampak za to, ker imava toliko skupnega, če nim taščinih težav, uživava en z drugim.

Popravek: ti uživaš z njim, ampak on te še vedno postavlja na drugo mesto - za svojo mamo.
In poročila bi se rada z nekom, ki ni niti toliko moški, da bi ti stopil v bran in te zaščitil pred izpadi svoje mame. Kakšna varnost pa je to? user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu ANA70)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Tašča
28.5.2013 18:22:57   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: ANA70

Sploh ne vem koga najn upoštevm kaj naj naredim. Že s tem ko mi je rekel, da se ne misli z mano poročit. mi je veliko povedal.  Meni j bi poroka pomenila neko varnost, lahko bi vsakomur rekla, to je moj mož tu je moj dom.Zdaj pa vidim, da on tega ne želi, da mu je vseeno kako se počtim. Ne vem kaj bom storila, ker brez njega si ne predstavlljam življenja. Pa ne za to ker bi bila odvisna, ampak za to, ker imava toliko skupnega, če nim taščinih težav, uživava en z drugim.




Si pa trmasta user posted image  To je dobro, ampak daj usmeri to trmo v odnos s taščo. Bo več koristi...
In ja, jaz sem po tem postu še bolj prepričana, da si odvisna od njega. Tebi ves smisel tvojega življenja izgine, če te on neha ljubit, ali se s tabo ne poroči. Halo??? Tudi jaz se strinjam, da ne bo narobe, če greš na kak obisk k terapevtu. jaz sem bila, marsikdo je bil... ne brani se tega.
In tudi jaz imam z marsikom kaj skupnega, zato se še ne rabim z njim poročiti. Imaš čisto popačeno predstavo zakaj z nekom biti. in sem 100%, da bi ta vajina veza prej ali slej zaškripala in razpadla. Ko ga ne bo domov ob uri, boš dvomila ali te ima rad ali je s katero drugo,... in podobne.
In ne sili z glavo v zid zato, da boš nekomu enkrat rekla, to je moj mož, tu je moj dom... ti je pomebno, da meni to rečeš, če me na ulici srečaš? Kaj me pa briga? Sploh ni pomembno... meni ne. Lahko imaš tri može user posted image
Dom si ustvariš in s tem partnerjem pri tašči ga tebi nikoli ne bo uspelo. Žal.
Pardon, če sem bila preveč groba, ampak meni že ni vseeno za tebe, pa čeprav si le na forumu, ti pa bi življenje dala za nekoga, ki pa mu je vseeno za tebe. Ni ok...

In ne rabiš nobenega tukaj upoštevati, čisto sama se boš odločila. lahko narediš kaj 15-tega, nekaj, kar nobena od nas ni predlagala... naredi v glavnem nekaj, da boš srečna.

(odgovor članu ANA70)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Tašča
28.5.2013 19:34:08   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
.. in sem 100%, da bi ta vajina veza prej ali slej zaškripala in razpadla. Ko ga ne bo domov ob uri, boš dvomila ali te ima rad ali je s katero drugo,... in podobne.


meni se bolj dozdeva da se bo skoz bala da se mu kaj ne zgodi (nesreča, bolezen..) kot pa da jo vara. od človeka ki si ne predstavlja življenja brez tega drugega, se najprej pojavi bojazen, da/če mu bo on odvzet. na žalost je to tudi odvisnot; če si življenja brez njega ne predstavljaš, je njegov neobstoj zate resen problem. kaj boš pa potem, ko ga ne bo?
mislim da je zgornje vprašanje povezano s poroko - da ne bi slučajno na cesti ostala. sama. je mogoče to tvoj najhujši strah in bojazen? ne imeti kam it?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Tašča
28.5.2013 20:03:58   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

meni se bolj dozdeva da se bo skoz bala da se mu kaj ne zgodi (nesreča, bolezen..) kot pa da jo vara. od človeka ki si ne predstavlja življenja brez tega drugega, se najprej pojavi bojazen, da/če mu bo on odvzet. na žalost je to tudi odvisnot; če si življenja brez njega ne predstavljaš, je njegov neobstoj zate resen problem. kaj boš pa potem, ko ga ne bo?


Ja, to v bistvu sem mislila. Dala samo en brezvezen primer, ki jo lahko spravi v depresivno stanje. Strah, da ostane sama, da bo zapuščena...
Ni dobra taka veza, če je tega strahu kaj prisotnega. Kakršnikoli strah... tudi pred taščo

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Tašča
28.5.2013 21:53:41   
patrino
ampak zate bo morda najbolje, če se zatečeš v varno hišo. Tam so marsičesa navajeni in ti bodo znali pomagati.

Težka situacija, vendar varna hiša? Ta je po mojem mnenju namenjena ogroženim ženskam- prednostno materam in otrokom, ki nimajo miru tudi če se umaknejo ali resnično nimajo kam , čeprav si to zelo želijo, so v večji meri krepko fizično zlorabljani ( in ne " le " psihično- kar seveda ne pomeni , da je to dopustno). Tu pa jaz vidim drugo situacijo. Tu je avtorica prišla k hiši prostovoljno in nekako nima posebnega interesa, da bi odšla, dokler ne gre z njo njen partner. Praktično bi lahko odšla že jutri, saj ji, kot je tule razvidno, teh pravic nihče ne krati. Kakor koli obrneš, je ona prišla že na " postlano" , kar ji tašča, ki je verjetno tole hišo spravla gor, veselo očita in ji kaže, da je nezaželjena. Tu je seveda grdo, vendar je še grše, da je partner tako mlahav in antiakcijski. Pogovor s taščo se mi po tolikih konfliktih ne zdi smiselen, ker je ženska videti petkrat večji gams kot avtorica, ki nič ne muksne temveč je ob taščinem zmerjanju tiho kot miška, po drugi strani pa tožari in jadikuje partnerju.l Pravzaprav je v bistvu res nekako on tisti, ki bi mogoče lahko situacijo nekoliko omilil, pa se mu očitno ne da, se mu ne zdi vredno , mogoče pa je v svoji cagavosti ( tako kot je cagav pri poroki), tudi čisto brez interesa, da bi stvar umiril. Avtorici ne bi prav nič pomagala varna hiša oz. je ne potrebuje. Ona potrebuje nekakšno " prebujenje" oz. razsvetljenje od nekoga ( lahko je to tudi strokovnjak), ki ji bo dopovedal, da dokler bo tako odvisna , od tega, da se bo vedno postavljal na njeno stran oz reševal probleme namesto nje, do takrat bo bolj ali manj v istem zosu. Tudi če se v končni fazi odseli, bo za čas posla snela podobnega tipa,če si ne bo poštimala po glavi, da je za svojo srečo, za svoje dobro ime, za spoštljiv odnos, do katerega ima pravico- odgovorna sama.

Se strinjam z uporabnico Lulu. Nekako takole je tudi meni padlo na pamet


< Sporočilo je popravil patrino -- 28.5.2013 21:55:42 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Tašča
28.5.2013 23:02:47   
Vijoličarka
Ja, patrino, razumem tvoje pomisleke. Izhajam bolj iz tega, da imamo opravka z osebo, ki je šibka in se je popolnoma naslonila na sedanjega partnerja in ne zna reštiti situacije. Menda se na terapevta na napotnico precej dolgo čaka, za zasebnega terapevta pa, sumim, da nima denarja.

Glede varne hiše. Ker imam izkušnje tako s fizičnim, kot psihičnim nasiljem, lahko povem, da je psihično v mnogočem hujše, sploh v tej kombinaciji. Najprej ima ona nekoga, ki ji grozi, da ji bo na vrat poslal policijo, socialne delavce, jo spravil ob službo, ugled, potem pa še nekoga, ki ji, zaradi lastnega udobja in ker mu tako najbolj paše, vbija v glavo, da naj se navadi, da tako pač je ter hkrati fila z romantiko, ker je lačna ljubezni, kot sahara vode in jo čisto fascinira vsak nadomestek.  Kombinacija nekoga, ki zlorablja in drugega, ki žrtvi prigovarja, da je treba to potrpeti, je zelo huda. Človek popolnoma izgubi samozavest, izgubi sposobnost boja, kar naenkrat ne vidi več izhoda, vse je črno, ni sposoben več realno razmišljati. Počasi začenja verjeti, da je ničvreden, da zanj ni več rešitve.

Vsekakor bi bilo zanjo najbolje, da gre v tisto skromno sobico in se spravi k sebi. Pa se vrti v krogu in hrepeni po neki čudežni rešitvi, ki je ni in je ne more biti. Če je varna hiša preveč radikalna ideja, pa vsaj telefon za ženske v stiski, skupina za samopomoč, nekaj takega mogoče: http://www.drustvo-sos.si/index.php?page_id=4    v to skupino sprejmejo tudi ženske, ki so bile v preteklosti zlorabljene, kar je Ana bila in tudi zato se težko znajde v tej situaciji.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Tašča
29.5.2013 9:14:39   
ronja
Če Želiš predvsem živeti v miru, potem je cena za to najemnina sobice, manj udobja in nobene romantike in seksa.

No, ja, seks pa res ni tako težko dobit, saj ni samo eden, ki bi bil tega sposoben;).

Ana, pravljice o dveh polovičkah jabolk, ki jih je bog razmetal in se morajo najt, ne obstajajo. V resnici bi lahko živeli z večimi različnimi ljudmi in se čisto dobro razumeli in uživali pri seksu in vse... Pač si enega zberemo, ki ga spoznamo pravi čas, ko smo pripravljeni na resnejšo zvezo (ali pa še nismo, pa je pač luštno in romanca preide v resno zvezo) in se mamo potem fino. NI pa samo en pravi in edini, to so pravljice! Z vsakim od fantov sem imela veliko skupnega in tudi z vsakim bi lahko živela verjetno čisto ok. NIsmo meli diametralno nasprotnih osnovnih življenjskih predpostavk. Pa vseeno z njima nisem več in mi ni nič žal. Je bilo luštno, zdaj je pa sploh:).

Lahko imaš tri može
Lulu, probaj to na rr napisat, pod anonimno, an spolnost... Me prav zanima, kolikim bo to vseeno, koliko te bo pa razcufalouser posted image . Samo hec, ana, v resnici nima koga kaj brigat, se strinjam:).

če si življenja brez njega ne predstavljaš, je njegov neobstoj zate resen problem. kaj boš pa potem, ko ga ne bo?

No, roko na srce, za vse, ki imamo rade svoje partnerje, bi bil njihov neobstoj resen problem. Itak, da si nobena res ne predstavlja, da ga ne bi bilo! Vendar to ni čisto isto kot to, da nisi skup. Sama si ne morem oz. nočem predstavljat, da bi se lubiju kaj zgodilo, to bi bilo res grozno in vsekakor resen problem. Če bi me mel pa dost, si pa nekak lahko predstavljam (in verjetno še marsikdo tukajuser posted image ) in se mi to ne zdi taka tragedija, da bi si življenje jemala. Bi se zmenila, da bi bilo za otroke najboljše, to si nekak lahko predstavljam...

Ana, dom imaš lahko tudi v najetem stanovanjcu. Nima veze, na koga je nekaj napisano in kako se ti pišeš. Gre za počutje. Smo različni in mogoče bi tebi tisti list in obred dal to potrdilo, lahko pa da bi se čez čas enako počutila... Boljše bit sam kot v slabi družbi, pravijo. Pa tudi ni rečeno, da boš sama ostala. Poznam še pa još primerov, ki so se poznali krepko po 40em, 50 ali celo 70 letu. Ni treba vsega požret zato, ker ti je na enem področju ok.
NIč ni narobe, da bi tam ostala, če bi se lahko ti spremenila, da te taščino vedenje ne bi več morilo (nakateri ljudje so bolj flegma, se ne sekirajo in takih potem tudi taki ne napadajo toliko, ker nima smisla) ali če bi jo bila sposobna sama zaustavit - vendar v tem trenutku je to precej težko, ker moraš bit za oboje zelo močna in sigurna vase...

Vijoličarka, dobro si to napisala!

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Tašča
29.5.2013 9:46:21   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
če si življenja brez njega ne predstavljaš, je njegov neobstoj zate resen problem. kaj boš pa potem, ko ga ne bo?

No, roko na srce, za vse, ki imamo rade svoje partnerje, bi bil njihov neobstoj resen problem. Itak, da si nobena res ne predstavlja, da ga ne bi bilo! Vendar to ni čisto isto kot to, da nisi skup. Sama si ne morem oz. nočem predstavljat, da bi se lubiju kaj zgodilo, to bi bilo res grozno in vsekakor resen problem. Če bi me mel pa dost, si pa nekak lahko predstavljam (in verjetno še marsikdo tukajuser posted image ) in se mi to ne zdi taka tragedija, da bi si življenje jemala. Bi se zmenila, da bi bilo za otroke najboljše, to si nekak lahko predstavljam...


sej (se strinjam), to je razlika, ne? nisi v situaciji, da bi ne mogla živet brez svojega lubija pod kakršnikolimi pogoji - no matter what. v nekih mejaš že "matters". torej, imaš pragmatične kriterije. hotela sem točno to poudarit, da so ene meje; ni zdej: brez njega ni nič, reala ne obstaja. to je že idolizacija (on Bog).

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Tašča
29.5.2013 12:31:42   
ronja
on Bog

Potem bi šele mele resen problem - ker ne bi obstajaluser posted image . Skratka: on ni bog, hvalaboguuser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Tašča
29.5.2013 12:59:24   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
on Bog

Potem bi šele mele resen problem - ker ne bi obstajaluser posted image .


ne bodi cocky; a te moram res spomnit da nimaš nobenih dokazov za to? user posted image kaj smo zašle v filozofske vode user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Tašča
29.5.2013 13:12:31   
ronja
Ma, veš, jaz mam rada dokaze, da on (lubi) obstaja in če bi bil kot bog, pa ne bi bilo nobenih dokazov, da ne obstaja, ampak tudi nobenega, da obstaja... bi mela resen problemuser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Tašča
29.5.2013 16:05:21   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Ma, veš, jaz mam rada dokaze, da on (lubi) obstaja in če bi bil kot bog, pa ne bi bilo nobenih dokazov, da ne obstaja, ampak tudi nobenega, da obstaja... bi mela resen problemuser posted image


seveda, hočeš ga tretrirat kot ljubimca in zato rabi bit z inflatable cucumber included, got it user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Tašča
29.5.2013 16:28:02   
ronja
lubija vsekakor hočem tretirat kot ljubimca, kako pa naj bi ga?
Bog pa - očitno ima smisel za humor, ker me kar nekak tolerira;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Tašča
30.5.2013 9:53:08   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: ANA70
.. Ne vem kaj bom storila, ker brez njega si ne predstavlljam življenja. ..

... čutiš kot da dejansko umira del tebe.

(odgovor članu ANA70)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Tašča
30.5.2013 19:11:35   
BellaB
Ce nadaljujem misel predhodnika...

Si ne predstavljas, ampak ko dejansko pride do tega, se pocutis, kot da si na vrhu ene gore, brez nekoga ki bi ti kril hrbet in se ti zdi, da bo vsak moment zapihal en sunek vetra in te odnesu. Na zacetku je cudno, potem se navadis. In nekako ne zelis spremenit tega feelinga.... ko si sam sebi dovolj velika opora, da gres dalje.

Ko ti je reku da se ne misli porocit s tabo, je v bistvu zelel povedat, da mu je s tabo fajn, ampak nic vec kot to, zate ni pripravljen spreminjat svojih navad in sprejemat zrtev. Tko da... mislim da je povedu vse. Sprijazni se... al se ga bos oklepala al sla proc, je pa tvoja odlocitev. Ko se ena vrata zacnejo zapirat, se odprejo ena druga. Ni edini moski na svetu. Tud ce te dopolnjuje in imata veliko skupnega. Mogoce pa le ni vse res, da je idealen.

Probi razcistit sama s sabo tko, da se umaknes nekam, kakor so ti ze drugi svetovali in premislis kako vidis zvezo naprej.



< Sporočilo je popravil BellaB -- 30.5.2013 19:12:19 >

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Tašča
30.5.2013 19:58:02   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ANA70

Sinoči sva se spet pogovarjala in povedala sem mu, da vem, da mu ni lahko ker ima tako mamo.



Ne samo, ker ima tako mamo.....ampak mu ni lahko, ker je razpet med mamo in tabo.....in tako njegova mati, kot tudi ti, od njega zahtevata, da izbere.....in če realno pogledaš, to ni fer ne od ene in ne od druge.....da zahtevata od njega, da se mora odpovedati eni, da ima lahko drugo....obe nimata razčiščenih zadev v svojih glavah in krivita za svoje probleme ena drugo......

Strah me je živeti v hiši kjer lahko na vsakem koraku pričakujem napad od nekoga, ki me sploh ne pozna, vendar me žali že od samega začetka. Vem, da je neumno, vendar sem svojemu partnerju predlagala, da se poročiva, ker poroka bi meni dala neko varnost, občutek, da pripadam sem, da je tu moj dom. Mislim, da me takrat tudi te žalitve ne bi tako prizadele, ker bi si lahko rekla:ej, tu je tvoj dom, tu je tvoj mož, ki te ima rad.


Torej, če bi bila poročena, te ne bi prizadele žalitve tašče kot te prizadenejo zdaj.....? Kako....? Zakaj.....? Ker bi imela zasigurano streho nad glavo.....? In bi te zgolj poroka tako spremenila, da bi flegma in z nasmehom na obrazu hodila mimo grozeče tašče.......

Vendar je njegov odgovor bil, da zaenkrat še ne, da me ima rad,da sem nekaj najlepšega kar se mu je zgodilo, vendar na ta korak še ni pripravljen.


In ti si sedaj globoko prizadeta in užaljena.....ker se noče poročiti, ko si ga ti tako prijazno zasnubila.......da boš varna, da te grde besede tašče in njeno psihično maltretiranje več ne bodo prizadele, ker si s poroko dobila "dom" in on je sedaj tisti grdi pacek, ki ne pristane na tvoje izsiljevanje in igranje žrtve.......

(odgovor članu ANA70)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Tašča
30.5.2013 20:01:47   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ANA70

Berem in prebiram vse kar ste napisali. Sinoči sem ga hotela zapustiti,nisem vedela več kam naj grem. Rada ga imam, res rada, zato ne vem kako bi brez njega preživela. Kar se tiče samozavesti, imate prav, venDAR NAJ VAM POVEM, DA MI JE TA ČLOVEK DAL TISTO KAR SEM POTREBOVALA. Sploh si ne znam predstavljati življenja brez njega, ker mi res daje vse tisto kar potrebujem.


Zakaj si ga pa želela zapustiti....? Ker se noče poročiti s tabo.....? Čeprav ga imaš rada, čeprav se dopolnjujeta, čeprav si ga iskala celo življenje, ker je popolni.....?

(odgovor članu ANA70)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Tašča
30.5.2013 20:03:02   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ANA70

Po vsen prebranim sem še bolj zmedena. Res ne vem kaj lahko še naredi.
moje počutje?  POČUTIM E KOT Da mu nič ne pomenimželim si končati to živld, kern se počutim obubno. Rada bi umrlam nin pozab8ilaa na vse.



Izsiljuješ ga, če tudi njemu to pripoveduješ.......

(odgovor članu ANA70)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Tašča
30.5.2013 21:53:37   
mateyka
liljana, nehi rugla špilat user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Tašča
31.5.2013 6:42:55   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

liljana, nehi rugla špilat user posted image user posted image


No zdaj se pa tudi jaz strinjam z mateyko.

_____________________________



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Tašča
31.5.2013 7:25:51   
Tippi
Zdaj je začela še pisati po zidovih, mi smeti metati v kuhinjo...
Naj povem, da je zdrava za svoja leta,veliko bere, gleda tv, zato mislim, da je z njenim umom vse v redu.


Imaš problem. In to velik. Nisem brala vseh komentarjev, ampak glede na tvoje zadnje poste, bi rekla, prosim pokliči nekoga, na katerega se lahko zaneseš, mu zaupaš in mu povej kakšne skrbi imaš. Sploh to, da ti ni več do življenja. Si v stiski in potrebuješ pomoč. če nimaš nikogar, kateremu bi se lahko zaupala, pokliči socialno službo, ipd. S partnerjem se očitno ne bosta mogla nič zmenit, zato išči rešitev naprej, izven te družine. In verjemi, če je trenutno vse videti tako brezupno, ne odnehaj! Vse stvari, pa naj bodo še tako travmatične, so rešljive! Pljuni v roke in začni delat na tem, da si boš ustvarila lepše življenje!

Glede na citirano pa, če se tako obnaša, že ni z njenim umom vse ok.

Pa srečno!

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Tašča
31.5.2013 16:13:09   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

liljana, nehi rugla špilat user posted image user posted image


V bistvu ste tudi predhodnice špilale pshoterapevta avtorici teme......

Tako da ne provociraj.....user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Tašča
31.5.2013 17:19:09   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

liljana, nehi rugla špilat user posted image user posted image


V bistvu ste tudi predhodnice špilale pshoterapevta avtorici teme......

Tako da ne provociraj.....user posted image


Mislim, da je hotela povedat, da je tvoj pristop bolj ruglovski. No vsaj jaz sem jo tako razumela. Glede na avtoričine zadnje poste jo tvoji komentarji lahko kar ornk sesujejo, čeprav verjamem, da so bili dobronamerni.

_____________________________



(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Tašča
31.5.2013 17:58:13   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

liljana, nehi rugla špilat user posted image user posted image


V bistvu ste tudi predhodnice špilale pshoterapevta avtorici teme......

Tako da ne provociraj.....user posted image


RR je ena velika ordinacija, vsi smo mi pacienti in doktorji user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Tašča
31.5.2013 18:24:43   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
liljana, nehi rugla špilat user posted image user posted image


V bistvu ste tudi predhodnice špilale pshoterapevta avtorici teme......

Tako da ne provociraj.....user posted image


Mislim, da je hotela povedat, da je tvoj pristop bolj ruglovski. No vsaj jaz sem jo tako razumela. Glede na avtoričine zadnje poste jo tvoji komentarji lahko kar ornk sesujejo, čeprav verjamem, da so bili dobronamerni.


še dobro, da mam tebe in me lahko liliana celo razume. user posted image user posted image

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?