|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
26.8.2013 22:15:10   
Anonimen
Dober večer, kako ste?

Pri meni nič novega, še vedno belina, v jajčnikih me skoraj nič več ne špika, tako da kar čakamo še. Testa nisem delala in ga tudi še ne bom vsaj do petka če ne bo nič sprememb. Tako da bom videla, mogoče se bo vse skupaj zavleklo v september. Bi bilo pa fajn ko bi vedela pri čem sem, čeprav če je res toliko dolg cikel dvomim da bi ratalo, ker je potem takem tudi ovulacija bila kasneje, in dvomim da sva trofnla ravn tiste dneveuser posted image Sumim da je bial ovulacija prejšnji vikend, zaradi sluzi in če je res potem se bo kmalu kaj pokazalo.

Anonimnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 526
   [Brisano sporočilo]
27.8.2013 9:39:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
27.8.2013 12:31:59   
CECA 1
OJLA PUNCE!!!! se opravočujem da nisem nič javla kak pa kaj.......bila sem brez neta......jaz na žalost dobila user posted image ...........pa sem zdaj tudi pauzirala z 2.iui ampak septembra v nov boj lp vsem skupaj in čim več pluskov!!!!user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
27.8.2013 15:08:00   
Anonimen
hei
Samo tok da se javim ... M ni, bolečin razn v ledvičnem predelu ni, maternični vrat še vedno visok in mehak, bradavice še vedno boleče, testa pa nisem šla kupit, ŠE ... jutri mogoče. Če sm user posted image je itak vseeno kdaj ga delam, kak dan gor al pa dol user posted image

(odgovor članu CECA 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
27.8.2013 15:33:54   
Anonimen
sonček, tudi jaz se počutim podobno.
danes je moj 28. dan cikla, m še ni. prejšnje dva dni me je kar močno zvijalo kot pri m (sem šla že parkrat vsa sigurna na wc, da je user posted image prišla), danes pa kot da bi odrezal - nobenih bolečin več. prsi so občutljive, bradavičke niti ne.. če je šejutri ne bo, potem naredim test - imam že enega doma na zalogi in se mu zadnje dva dni uspešno upiram user posted image mogoče me pa jutri premami user posted image
upam, da je to vse skupaj en ugoden znak in ne samo zatišje pred viharjem..user posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
27.8.2013 15:45:26   
Anonimen
men do zdej ni zamujala, je ponavadi prišla dan prej, kot pa zamujala. Je pa danes 29. dan ciklusa, tko da mam še cajt za test.
Me pa še glava neki boli, že od nedelje skos po malem.
Bomo vidli, pustimo se presenetit user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
27.8.2013 16:04:27   
mala jagodka
Živjo user posted image

Nisem še ponovno delala testa, M ni, mam namen ponovit čez kak dan al dva še clear blue digitalni za zagotovilo, če je res.
Prsa me nič ne bolijo, sam utrujenost, zaspanost, špikanje in občutek da bo vsak čas prišla pa traja to nekje od sobote že. user posted image

Anonimna user posted image in Sončenk, vaju pa mal sumim, da bosta kaj nalulale...držim pestke za vse

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
28.8.2013 9:22:57   
mamica deklicam
ali je katera delala že test?

navijam, da bo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
28.8.2013 9:37:49   
Anonimen
ne še, sm dons dragega poslala ponj, pa upam da se bo spomnu mi ga prinest user posted image
Jst spremljam svoj maternični vrat in je še vedn visoko in mehak ... baje kolkr sm uspela najdt na netu je to dobr znak. user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
28.8.2013 9:50:03   
mala jagodka
Jst pa imam smolo, sem delala digitalnega, pa je pokvarjen, izrisalo ni nič, ko pa sm odprla-razstavla ga, pa je na obeh lističih ful vidna druga črtica, ampak na enem ni kontrolne, pa so v lekarni rekli, da ne deluje zaradi kontrolne in da sm zagotovo nosečka....jutri ponovim še enega user posted image

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
28.8.2013 10:02:26   
Anonimen
Mala jagodka, pa tako drag test, jej jejuser posted image user posted image bi mogla rečt naj vrnejo denar, hahauser posted image Jaz tudi mislim da si nosečkauser posted image

Upam da še katera na nalula user posted image v teh parih avgustovskih dnehuser posted image

Pri meni nič novega, se kar držim nazaj, sem rekla da najprej delam test v petek ampak mogoče bom še kak dan kasneje, danes je že 35 dan po zadnji user posted image . Znakov ni nobenih ne o prihajoči menstruaciji in tudi ne nosečniških znakov. Sem pa prišla do te točke da ni ne optimizma in ne pesimizma, nekako sem vmes in čakam kaj bo brez kakršnih koli pričakovanj, bravo jazuser posted image user posted image


(odgovor članu mala jagodka)
  Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
28.8.2013 10:04:59   
_sunshine_
Zgoraj je moj odgovor, sem se pozabila podpisati.

Anonimnauser posted image

Jah pa zgleda tut anonimna nisem več, buča jstuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil _sunshine_ -- 28.8.2013 10:06:19 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
28.8.2013 11:50:21   
miiška
O čestitke mala jagodka!!!user posted image user posted image user posted image Čim lepšo nosečnost ti želim :)

(odgovor članu _sunshine_)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
28.8.2013 12:26:14   
Anonimen
čestitke mala jagodka

(odgovor članu miiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
28.8.2013 12:28:26   
mala jagodka
Miiška, še kar dvomim v to, ziher bom še ponovila kak test, v ponedeljek pa sem naročena na krvnega.... user posted image

Bomo vidli kako bo...sej verjamem, da se vam zdim grozna, ko dvomim, ko delam teste tolk, ampak če sem res nosečka je to moja 4. nosečnost in prvi trije so angelčki, zato toliko dvomim v vse to.... user posted image

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu miiška)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
28.8.2013 14:04:38   
Anonimen
čestitam mala jagodka user posted image user posted image gotovo se bo vse lepo izteklo!!

aaaaaa..moje m tudi še ni! danes bi vsekakor že morala biti tu... verjetno bi bil že čas, da naredim testek, pa si kar ne upam user posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu mala jagodka)
  Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
28.8.2013 14:26:40   
Anonimen
Jst sm modra

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
28.8.2013 15:30:39   
curly
Še vedno navijam za vse vas!
Javljam, da sem 15.8. postala mamica čudovitemu in zelo pridnemu fantku!
Upam, da čim prej tudi vas doleti ta sreča!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
28.8.2013 15:38:41   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: curly

Še vedno navijam za vse vas!
Javljam, da sem 15.8. postala mamica čudovitemu in zelo pridnemu fantku!
Upam, da čim prej tudi vas doleti ta sreča!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
te poznam kar z nekaj tem in ti privoščim iz srca

p.s. do dneva, ko se začne plaziti, čimbolj izkoristi, ko se bo začel plaziti, bo konec s prostim časomuser posted image user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
28.8.2013 15:41:20   
curly
Hvala, mamica..
Tudi jaz se te spomnim! user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
28.8.2013 15:45:25   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: curly

Hvala, mamica..
Tudi jaz se te spomnim! user posted image


samo da mi še kar čakamo na tretjegauser posted image user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
28.8.2013 17:59:31   
Katte
Cestitam, curly! Uzivajte maksimalno.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
28.8.2013 18:59:09   
Anonimen
čestitam curly!

mene tudi v modro - še prejle sem se hvalila, kako se fajn in optimistično počutim, sedaj pa se je kar iz nenada, brez znakov in bolečin ulila M - kar nekaj user posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu Katte)
  Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
28.8.2013 19:25:21   
oreh
Še jaz, še jaz... rodila se je najina prečudovita punčka, ki nam zdaj že pošteno krajša noči in razveseljuje dneve.

Punce, če je meni, curly in podobnim uspelo, ki smo veljale po medicinskih standardih že za odpis, vem in upam, da ti najlepši trenutki od pluska naprej čimprej doletijo prav vsako izmed vas.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
28.8.2013 19:32:35   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: oreh

Še jaz, še jaz... rodila se je najina prečudovita punčka, ki nam zdaj že pošteno krajša noči in razveseljuje dneve.

Punce, če je meni, curly in podobnim uspelo, ki smo veljale po medicinskih standardih že za odpis, vem in upam, da ti najlepši trenutki od pluska naprej čimprej doletijo prav vsako izmed vas.


user posted image user posted image user posted image user posted image

danes so pa same lepe novice. Moj pravi, da so punce zakonuser posted image user posted image

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?