|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: da bo mož zadovoljen
20.8.2013 15:34:02   
ronja
Uf, lili, a to čisto resno tako misliš? Saj mogoče res kdaj tako gledamo, ampak kar tako večinoma? Mislim, a ni fajn pogledat družine, ki se lepo razume? a ni bolj fajn slišat, da se imata dva rada kot pa kreganja? A ni bolj fajn slišat otroškega smeha kot pa joka? Ne vem, a nismo ljudje veseli, ko vidimo, kako nekomu nekaj lepo gre?
po drugi strani se spomnim par primerov, kjer bi ti dala prav... Ampak da je tako v večini??? Enkrat smo s sodelavkami šle na neko izobraževanje, ki ga je vodila ena resnično zelo lepa in zelo inteligentna in odprta ženska. Ko sem lubiju razlagala o njem, sva jo poimenovala kar "lepa in pametna" in so punce res našle en kup nekih neumnosti, kaj jih je motilo pri njej, da nisem bila več ziher, a je to res to, kar jih moti, ker jih te stvari pri drugih nikoli niso motile... Meni se je zdela res super. Svojo lepoto in pamet bi takoj zamenjala z njo. Ampak ne pa svojega življenja. Kaj pa vem, kaj ma ona za ene težave, pa jaz mam svoje otroke, pa kreativnosti tudi ne bi kar tako zamenjala... Kaj pa vem - kako lastnost bi si človek takoj želel od koga drugega, celo življenje je pa nekaj drugega. Kaj bom potem ljubosumna nanjo, če pa ne bi zamenjala? Ne vem zakaj se ne bi poizkušala od nej naučit tega, kar ona zelo dobro zna, milijonkrat boljše kot jaz... A ne bi bilo to neumno?

Ko gledava z lubijem druge otroke, kako se pridno sami igrajo na plaži in sva jim fauš, se tudi vprašava, kaj delava narobe, da najini pa ves čas rinejo v nekaj - ali v naju ali pa v težave (tamali tauha). Potem gremo pa domov, pa pridno hodijo, ostale pa nosijo ali ko najini vse jejo, pa si rečeva, ok, pač en trade off:D. Nobody''s perfect.

meni se zdi gledat fajne mame bolj luštno in predvsem se lahko več naučim od njih, od njih lahko dobim ideje, kaj počet z malimi, kako si kaj organizirat, kaj je luštno, da nam je še boljše:). Da nočem dedca za šankom tako že vem;).

< Sporočilo je popravil ronja -- 20.8.2013 15:35:42 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: da bo mož zadovoljen
20.8.2013 16:56:40   
patrino
Jaz pa sem mislila na to, da veliko raje pogledamo tiste ne fajne kot pa fajne....oz. če že najdemo kakšno fajno (govorim predvsem za ženskeuser posted image ) tako dolgo iščemo, da najdemo tisti en feler, ki ga tista fajna sigurno ima......

Ha, ha, ja men se tudi tako zdiuser posted image

Mislim, a ni fajn pogledat družine, ki se lepo razume? a ni bolj fajn slišat, da se imata dva rada kot pa kreganja? A ni bolj fajn slišat otroškega smeha kot pa joka? Ne vem, a nismo ljudje veseli, ko vidimo, kako nekomu nekaj lepo gre?
...in na koncu ALELUJA in tista črnska duhovna...- user posted image
Hja- teoretično je to vse res ampak sem tako poštena da čisto lahko priznam, da nisem tako poduhovljena- posebej kadar sem utrujena , zasekirana in potrebna počitka v tri štuke- sori ampak taka je reala primeniuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: da bo mož zadovoljen
20.8.2013 18:56:46   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

meni se zdi gledat fajne mame bolj luštno in predvsem se lahko več naučim od njih, od njih lahko dobim ideje, kaj počet z malimi, kako si kaj organizirat, kaj je luštno, da nam je še boljše:). Da nočem dedca za šankom tako že vem;).


jaz tudi nočem samo dedca za šankom.....zato pa grem za šank z njimuser posted image .....in dete obožuje tiste visoke barske stolčke......na dopustu pač naša familija (fajna ali ne fajna, odvisno od zunanjega opazovalca in njegovega zornega kota) preživi kak trenutek tudi za šankom.......foter s flašo piva, jaz z gin tonikom, dete pa z jagodnim sokom.......pa še od kelnarja vedno kaj zanimivega zveš.......





< Sporočilo je popravil liliana -- 20.8.2013 18:57:57 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: da bo mož zadovoljen
21.8.2013 8:19:16   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

meni se zdi gledat fajne mame bolj luštno in predvsem se lahko več naučim od njih, od njih lahko dobim ideje, kaj počet z malimi, kako si kaj organizirat, kaj je luštno, da nam je še boljše:). Da nočem dedca za šankom tako že vem;).


jaz tudi nočem samo dedca za šankom.....zato pa grem za šank z njimuser posted image .....in dete obožuje tiste visoke barske stolčke......na dopustu pač naša familija (fajna ali ne fajna, odvisno od zunanjega opazovalca in njegovega zornega kota) preživi kak trenutek tudi za šankom.......foter s flašo piva, jaz z gin tonikom, dete pa z jagodnim sokom.......pa še od kelnarja vedno kaj zanimivega zveš.......






Ti si pa za ožentuser posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: da bo mož zadovoljen
21.8.2013 9:08:37   
Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Saj nič ne rečem samo Kalbo- ti si moral biti tudi sila produktiven pri otrocih in drugih družinskih zadevah, da si lahko to tako ves čas opazovaluser posted image

Drugače pa ja- tudi jaz sem že kdaj pa kdaj videla takšne pare. In ponavadi imajo te ženske tudi sila simpatične dedce, one pa so kot neke limone. Na trenutke me je zagrabla tista hudobnica- foušija. Še posebej takrat, ko s tremi mulčki na plaži včasih nimam časa niti natikačev nataknit ko bezljam sem in tja, med tem časom ko je moj sto na uro zaposlen s kakšno tehnično zadevo ala motor pri čolnu in podobno...Namesto, da bi si nataknila natikače, mi ponavadi očke zbežijo tja, kjer možakar podobno kot jaz skače za mladički , ženska vegetira pod senčnikom in bere...Seveda, da ne bom preveč enostranska, opazim tudi obratne primere, kjer je po sili razmer ženska hiperaktivna , možek pa objema Ožujsko pri šanku. No, takrat imam mojega, ki se vsaj v večini primerov spomni, da sva otročke nardila oba- zelo radauser posted image


Verjeten pogled ženske, ki ji je doqrčilo vegetiranje pod senčnikom in branje:"Presneti de`c zamagani, kaj bi zdaj dala, še knjigo bi spustila iz rok in pomerkala moje tri tečne pamže, samo če bi `mela deda malo bolj jajcastega, če bi bil malo bolj človek od akcije, malo bolj drzen in bi si recimo omislil neki čolnček ali kaj podobnega, pa da bi ga znal sam porihtat in nas malo popeljal na odprto morje od koder bi lahko... kaj vse počela???? Hmmmmmm..."

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: da bo mož zadovoljen
21.8.2013 9:42:17   
ronja
jaz tudi nočem samo dedca za šankom.....zato pa grem za šank z njimuser posted image .....in dete obožuje tiste visoke barske stolčke...

Ja, saj potem nimate nobenih problemov, ne s sabo, ne z drugimi (no, razen ženitnih ponudb zadnje časeuser posted image (kalbo in daddy, ampak to verjetno ne ogroža tvoje družine;) in je vse super:). Zakaj bi bilo narobe, če ste radi skup v baru? S puncama bi bilo tudi nama čisto zabavno kdaj it, s tamalim pa ni glih sproščujoče bit na enem mestu, ker on niuser posted image . Prav pogosto se nama pa ne bi dalo, ker se nama že prej ni, ko še nisva mela otrok. Vsak ima svoja mala zadovoljstva in nobeno ni narobe, če drugim ne škodi:). Pa malo odvisno od tega, kje počitnikuješ. Tam, kjer smo mi, nama je bolj všeč družba na plaži kot za šankom, se precej loči;). V barih na plaži na primorskem, kjer sva do zdaj bila ali pa na enem drugemu otoku, pa recimo ni te razlike.

padrino, vsak ima kdaj trenutek slabosti, ko se mu vse skup "fržmaga", govorila sem na splošno - na splošno, torej v večini primerov, ne tistih 5x na leto, ko maš res vsega in vseh poln kufer, na splošno, večino časa pa je bolj luštno videt, kako se imajo ljudje radi in jim gre dobro, a ni tako? Sicer bi se vsi želeli preselit v soske, kjer je razgrajanje in nasilje, pa se nihče noče.
Ne vem, no, ko sem mela krizo v službi, ker sem imela občutek, da se nikamor ne premaknem, sem pogledala in vprašala sodelavke, kaj one delajo, da jim gre boljše. In pri enih sem videla kaj in to uporabila, pri drugih sem videla, da se mi samo zdi, da jim gre lažje, pa se v bistvu enako matrajo. pa sem več odnesla od tega, kar sem lahko spremenila kot od tega, da je pač vsem težko in nimam kaj. Ok, te malo pomiri, da ni nekaj s tabo narobe, ampak pač ene stvari niso glih lahke, ampak vseeno je pa fajn videt perspektivo: če se naučim to in to, bo pa lažje.
Ali pa včasih vidiš bljižnice, ki jih ljudje uberejo in čeprav kakšne ne bi uporabil, ker se ti ne zdi čisto ok, si nekak pomirjen, da če bo pa res hudo, pa še vedno lahko to narediš in ne boš tako izmozgan/a. In ko se sam/a odločaš, je lažje in nimaš občutka izkoriščanosti, da se vrnemo na temo;). Skratka, fajn je videt, kako drugim laufa. Saj to, da ostalim otroci spijo žnj ur na dan, ne pomeni, da moram bit jaz nesrečna, če meni ne. Pač moji niso taki, majo pa druge dobre lastnosti, ki jih drugi nimajo. Ne štekam čisto te vaše logike... Kaj bi me bolelo, če gre nekomu dobro? Ok, si rečeš, pa zakaj glih najini otroci ne spijo? Hočeš najt vzroke, itak. Ko jih najdeš, si pa pomirjen.

Če si recimo mala mravljica kupi hudega testeninarja, ki si ga sama trenutno ne morem privoščit, pa mi je ful všeč, a ni to fajn? A ni zame boljše, ko se lahko z njo veselim, da ona uživa z njeno mašinco? Meni se zdi to ful fajn, zastonj veselje, nič ne rabiš plačat, nič ne rabiš dobit, pa se lahko veseliš in še nekdo drug je vesel, ko se veseliš z njim, ker veeslje je fajn množituser posted image . Ne vem, a ni veselje vsaj malo nalezljivo? A čisto res vpliva na druge tako, da jim ni všeč, če se ma kdo fajn? To res prvič slišim...
Razumem, da so ljudje včasih fauš bogatašem, ki jim ni bilo treba za bogastvo delat, ker so ga recimo podedovali ali da so jezni na tiste, ki so ga pokradli. Ampak res ne štekam, da bi bil to splošni princip. Pa tudi z bogataši ne bi nikoli zamenjala - pa da potem skoz cvikaš, kdaj ti bojo otroka ukradli, hvala lepa. Sva se ravno včeraj s taščo pogovarjali o tem, pa se je kar strinjala, sicer je rekla, da en mal več bi bilo že fino, ampak sva se strinjali, da nam je super, čeprav smo objektivno gledano na slabšem kot večina.

Res me prav zanima ta fenomen, ki ga opisujete, ker sem bila vedno prepričana, da je to pač neka redka oblika, ki se pojavi, kadar je človek pod hudim stresom in zelo nesrečen in ima res vsega poln kufer (in nekak upam, da večina ljudi ne živi tako ves čas). Da se pač včasih pojavi in odženeš kot muho, čisto avtomatično, ne da bi se ti bilo treba strašno trudit za to. Včasih se zaciklaš in je težje ven, ampak da bi bil to splošni princip, da bi res večino časa rajši gledali, kako drugim ne gre fajn, to mi je pa čista zf...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: da bo mož zadovoljen
21.8.2013 9:47:16   
ronja
haha, bakfark, dobra, ful! Čisto mogoče:). Midva šibava oba za pamži (we're outgunneduser posted image ) in si oba želiva čolniček na motoruser posted image . Nekoč...user posted image Do takrat pa lahko občudujem kake krasne čolničke in jadrnice/optimiste imajo drugi in kako dobro znajo z njimi ravnat in se kaj naučim od njih še preden jo imava. In se mi spet splača:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: da bo mož zadovoljen
21.8.2013 13:25:17   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: liliana



Ti si pa za ožentuser posted image



Itak, itak, itak user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: da bo mož zadovoljen
21.8.2013 15:20:11   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

meni se zdi gledat fajne mame bolj luštno in predvsem se lahko več naučim od njih, od njih lahko dobim ideje, kaj počet z malimi, kako si kaj organizirat, kaj je luštno, da nam je še boljše:). Da nočem dedca za šankom tako že vem;).


jaz tudi nočem samo dedca za šankom.....zato pa grem za šank z njimuser posted image .....in dete obožuje tiste visoke barske stolčke......na dopustu pač naša familija (fajna ali ne fajna, odvisno od zunanjega opazovalca in njegovega zornega kota) preživi kak trenutek tudi za šankom.......foter s flašo piva, jaz z gin tonikom, dete pa z jagodnim sokom.......pa še od kelnarja vedno kaj zanimivega zveš.......






Ti si pa za ožentuser posted image


Vendar ima moj liberalni pogled na uživanje alkohola tudi meje......recimo decembra znam tudi jaz po.pi.di.ti na moža, ko pride na teden enkrat dobre volje domov......user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: da bo mož zadovoljen
21.8.2013 15:25:42   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Ja, saj potem nimate nobenih problemov, ne s sabo, ne z drugimi (no, razen ženitnih ponudb zadnje časeuser posted image (kalbo in daddy, ampak to verjetno ne ogroža tvoje družine;) in je vse super:). Zakaj bi bilo narobe, če ste radi skup v baru? S puncama bi bilo tudi nama čisto zabavno kdaj it, s tamalim pa ni glih sproščujoče bit na enem mestu, ker on niuser posted image . Prav pogosto se nama pa ne bi dalo, ker se nama že prej ni, ko še nisva mela otrok. Vsak ima svoja mala zadovoljstva in nobeno ni narobe, če drugim ne škodi:). Pa malo odvisno od tega, kje počitnikuješ. Tam, kjer smo mi, nama je bolj všeč družba na plaži kot za šankom, se precej loči;). V barih na plaži na primorskem, kjer sva do zdaj bila ali pa na enem drugemu otoku, pa recimo ni te razlike.




Med drugim me omejuje tudi slovenska zakonodaja........user posted image

Drugače pa ni nič narobe, če kaj žlahtnega po grlu spustimo.....še posebno na dopustu.......ker mi se bolj tako sproščamo na dopustu, lenarimo in kakšnega več popijemo.....nismo mi grozno fizično aktivni pri 35 stopinjah......user posted image


< Sporočilo je popravil liliana -- 21.8.2013 15:27:06 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: da bo mož zadovoljen
21.8.2013 19:28:48   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

meni se zdi gledat fajne mame bolj luštno in predvsem se lahko več naučim od njih, od njih lahko dobim ideje, kaj počet z malimi, kako si kaj organizirat, kaj je luštno, da nam je še boljše:). Da nočem dedca za šankom tako že vem;).


jaz tudi nočem samo dedca za šankom.....zato pa grem za šank z njimuser posted image .....in dete obožuje tiste visoke barske stolčke......na dopustu pač naša familija (fajna ali ne fajna, odvisno od zunanjega opazovalca in njegovega zornega kota) preživi kak trenutek tudi za šankom.......foter s flašo piva, jaz z gin tonikom, dete pa z jagodnim sokom.......pa še od kelnarja vedno kaj zanimivega zveš.......






Ti si pa za ožentuser posted image


Vendar ima moj liberalni pogled na uživanje alkohola tudi meje......recimo decembra znam tudi jaz po.pi.di.ti na moža, ko pride na teden enkrat dobre volje domov......user posted image


Hja, seveda te razjezi, da te takrat ni vzel zraven, da bi še ti postala dobre volje ...  user posted image  user posted image  user posted image

< Sporočilo je popravil petea -- 21.8.2013 19:29:12 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: da bo mož zadovoljen
21.8.2013 21:04:10   
liliana
Seveda......user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: da bo mož zadovoljen
21.8.2013 21:08:24   
ronja
Med drugim me omejuje tudi slovenska zakonodaja...

jah, klinc, kar se mene tiče, bi ti dovolila poroko z vsemi tremiuser posted image .

nismo mi grozno fizično aktivni pri 35 stopinjah...

hehe, akj čem, če sta pa 2/3 otrok podedovali moje gene in jima je to optimalna temperatura, mali pa sicer švica, samo ga to nič ne ovira pri tem, da ne bi letal okoli...

Skratka za zdravo razmerje se ga morata oba skup nacukat, če prav razumemuser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: da bo mož zadovoljen
21.8.2013 21:21:16   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Med drugim me omejuje tudi slovenska zakonodaja...

jah, klinc, kar se mene tiče, bi ti dovolila poroko z vsemi tremiuser posted image .




Ti si itak fenomen....user posted image

hehe, akj čem, če sta pa 2/3 otrok podedovali moje gene in jima je to optimalna temperatura, mali pa sicer švica, samo ga to nič ne ovira pri tem, da ne bi letal okoli...


To, da otrok leta ni še taka grozna fizična aktivnost.....itak si na morju običajno v vodi in se da zdržati.......mislila sem na te novodobne dopuste, ko moraš vsaj 6 ur na dan prekolesariti na dopustu ali pa plezati in piti vodo z rezino limone......

Skratka za zdravo razmerje se ga morata oba skup nacukat, če prav razumemuser posted image


Ti kot totalni abstinent tega ne razumešuser posted image .......in greš v skrajnost.....ker če kdo spije kak kozarček, se ga še ne nacuka.......tudi, če kdo prizna, da mu paše piti alkohol še ne pomeni, da je alkoholik in takoj zrel za Rugljevo terapijo......

Je pa definitivno večji užitek piti alkohol s partnerjem, ki te ne gleda grdo izza kozarca vode z rezino limone........user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: da bo mož zadovoljen
21.8.2013 21:34:58   
ronja
To, da otrok leta ni še taka grozna fizična aktivnost.....itak si na morju običajno v vodi in se da zdržati.......mislila sem na te novodobne dopuste, ko moraš vsaj 6 ur na dan prekolesariti na dopustu ali pa plezati in piti vodo z rezino limone...

aha, to misliš! no, za take dopuste tudi tam ni pravi krajuser posted image . Malega ven vlačit sicer kar postane aktivnost, ker ves čas tauha in je prav nadležen, ker nima nobenega strahu!

Ma, jaz nimam nič proti zmrnemu pitju, dokler ljudje ne vozijo pod vplivom alkohola. Samo pač meni ne paše pit alkota in nimam nobenih problemov bit z ljudmi, ki pijejo in navadno nihče ne vidi razlike, sem dost blesava že brez tegauser posted image . Ne vem pa zakaj bi gledala grdo lubija, če bi mu pasalo pivo (recimo bivšemu je in me to ni nikoli motilo, ker ni bil alkoholik, pa tudi lubi spije kdaj kako pivo, samo ma pač rajši limonado - razumi, če hočeš:D)? Če on meni ne teži, če mam rajši limonado, zakaj bi jaz njemu za pivo? Ne bi pa mela deca, ki bi cele dneve šank podpiral, to pa definitivno ne. Mi gre pa ful na živce, če mi ljudje težijo, da moram pit alko. Če jaz vam ne, da ga, vi meni ne, da ga ne, fer deal:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: da bo mož zadovoljen
21.8.2013 22:26:03   
petea
morda pa je to bistvo problema avtorice teme - njen mož ve, da ga nekaj moti, pa do sedaj še ni ugotovil, da gre za to, da žena z njim ne gre na kak kozarček rujnega ... user posted image

bi beseda ob kozarčku stekla, pa bi verjetno tudi razčistila kakšne dolgotrajne zamere ...

tako bi bila oba zadovolj(e)na user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   [Brisano sporočilo]
22.8.2013 0:21:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petea)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: da bo mož zadovoljen
22.8.2013 7:58:26   
petea
Ankica,
glede na to, kdaj si še 'strašila po RR' prav gotovo ...

user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: da bo mož zadovoljen
22.8.2013 8:31:27   
mateyka
star čebelji pregovor pravi da skupno petje ob kozarcu rujnega poglobi odnos. user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: da bo mož zadovoljen
22.8.2013 13:14:30   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: petea

morda pa je to bistvo problema avtorice teme - njen mož ve, da ga nekaj moti, pa do sedaj še ni ugotovil, da gre za to, da žena z njim ne gre na kak kozarček rujnega ... user posted image



Meni se zdi verjetneje, da enostavno pač ni tako spreten retorik kot njegova partnerka in ker se tega zaveda, niti noče v kake poglobljene debate o teh težavah, ker že vnaprej ve, da bo besedno pušnil proti njej ...... sej ne želim projicirat, ampak dejansko poznam tak par, kjer ženšče vsepovsod na vsa usta razlaga, kako boga da je in kaj vse da mora vedno samo ona požirat, v resnici je pa vse prej kot tako. V tej temi bi bilo dejansko lažje karkoli reči, če bi imeli vpogled v obe plati zgodbe.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: da bo mož zadovoljen
22.8.2013 13:15:22   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Med drugim me omejuje tudi slovenska zakonodaja...

jah, klinc, kar se mene tiče, bi ti dovolila poroko z vsemi tremiuser posted image .




Ronjo za šefico zakonodaje, pod nujno user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: da bo mož zadovoljen
22.8.2013 13:50:05   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: petea

morda pa je to bistvo problema avtorice teme - njen mož ve, da ga nekaj moti, pa do sedaj še ni ugotovil, da gre za to, da žena z njim ne gre na kak kozarček rujnega ... user posted image



Meni se zdi verjetneje, da enostavno pač ni tako spreten retorik kot njegova partnerka in ker se tega zaveda, niti noče v kake poglobljene debate o teh težavah, ker že vnaprej ve, da bo besedno pušnil proti njej ...... sej ne želim projicirat, ampak dejansko poznam tak par, kjer ženšče vsepovsod na vsa usta razlaga, kako boga da je in kaj vse da mora vedno samo ona požirat, v resnici je pa vse prej kot tako. V tej temi bi bilo dejansko lažje karkoli reči, če bi imeli vpogled v obe plati zgodbe.



daddy,
morda pa bo mož bolj zgovoren in spreten govorec, če se malo podpre s kakšnim kozarčkom

in morda bo žena lažje poslušala 'ob drugačnem pogledu na svet'


morda  user posted image



hja, moški pač premalo sodelujete na RR forumu in 'izlivate' svoje misli, da bi se dalo diskutirati o njih user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: da bo mož zadovoljen
22.8.2013 14:28:21   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: petea

daddy,
morda pa bo mož bolj zgovoren in spreten govorec, če se malo podpre s kakšnim kozarčkom



Ma ne bi ravno podprl spodbujanja alkoholizma v tem primeru user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: da bo mož zadovoljen
22.8.2013 14:29:15   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: petea

in morda bo žena lažje poslušala 'ob drugačnem pogledu na svet'



Tole pa spoh težko verjamem user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: da bo mož zadovoljen
22.8.2013 14:29:52   
patrino
Meni se zdi verjetneje, da enostavno pač ni tako spreten retorik kot njegova partnerka in ker se tega zaveda, niti noče v kake poglobljene debate o teh težavah, ker že vnaprej ve, da bo besedno pušnil proti njej ...... sej ne želim projicirat, ampak dejansko poznam tak par, kjer ženšče vsepovsod na vsa usta razlaga, kako boga da je in kaj vse da mora vedno samo ona požirat, v resnici je pa vse prej kot tako. V tej temi bi bilo dejansko lažje karkoli reči, če bi imeli vpogled v obe plati zgodbe.


Tole pa podpišem.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?