|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: da bo mož zadovoljen
22.8.2013 14:30:27   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: petea

hja, moški pač premalo sodelujete na RR forumu in 'izlivate' svoje misli, da bi se dalo diskutirati o njih user posted image



Saj je več kot dovolj tem že na splošno, o katerih se da diskutirat, ne glede na udeležbo po spolu user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: da bo mož zadovoljen
22.8.2013 14:32:10   
ronja
haha, daddy, pa da se vsi ves čas jezijo name, hvala lepa! Mam rajši delo, kjer so vsaj zadovoljni z mano. Pa dvomim, da bi bila dober politik, med drugim bi me znala naivnost malo nest;)

Sicer pa se mi zdi daddyjev scenarij kar možen - ženske smo bolj jezikave (verbalne, kakor hočete;) in se navadno znamo boljše izrazit. Tudi otroka lahko z besedami vsak zabije, če hoče, pa to ne pomeni, da otrok nima nikoli prav... Hočem rečt, da če ne zna povedat, še ne pomeni, da ne požre - lahko samo ne zna povedat. Navadno lažje povemo, kadar se ne kregamo in se počutimo varne in ko čutiš, da drugega res zanima, kako se počutiš. Včasih tudi ne opazimo, kdaj drugi nekaj požre, ker se nam ne zdi to nič takega, tistemu pa veliko pomeni - zato se res splača pogovarjat:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: da bo mož zadovoljen
22.8.2013 14:32:47   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ti mojih postov sploh ne bereš dobro (to sam praviš),



Drži. Nekajkrat sem seveda jih ( saj nekako sem pa moral prit do zaključka da so mi dolgocajtni, a ne ).


Uuuups tole je pa udarec za ženski ego. Večina jih ne mara bit dolgočasnih- pogojno sitne, prepirljive, zatežene, vzkipljive...dolgočasne pač neuser posted image



A si vsa v modricah, patrino? user posted image


user posted image  Hvala za to.

Ampak me je v tej temi presenetila. Vem, da je enkrat nekomu na RR pisala, da naj se zresni in naj na resni temi ne daje svojih kao šemastih vložkov... (Aja, meni je to napisala. Seveda. user posted image  ) ...zdaj to sama tukaj počne.

Vsaj tu ni dolgočasna, ne tako zelo, kot drugje.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: da bo mož zadovoljen
22.8.2013 14:34:32   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

zato se res splača pogovarjat:).


Evo, srž vsakega odnosa. Pa tako enostavno naj bi bilo, ali ne user posted image ?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: da bo mož zadovoljen
22.8.2013 14:35:58   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

haha, daddy, pa da se vsi ves čas jezijo name, hvala lepa! Mam rajši delo, kjer so vsaj zadovoljni z mano. Pa dvomim, da bi bila dober politik, med drugim bi me znala naivnost malo nest;)



Prav, prav. Zaenkrat torej nič s trojno poroko user posted image ....

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: da bo mož zadovoljen
22.8.2013 14:42:43   
patrino
Lulu, kaj imaš povedati avtorici teme-mislim v zvezi z njenimi težavami?
Drugače pa sem z omenjenim komentarjem odgovorila le na vrženo žogo nekoga drugega. Ti se ponavadi čisto iz dolgega časa začneš obmetavati s kokicami, pa čeprav jih nihče niti ne omenja. Podobno počneš sedajle. Dolgočasnost je pa tako relativna stvar. Nekako imam občutek, da se ti ponavadi v vseh resnih temah dolgočasiš, potem pa mahedraš s takimi in drugačnimi vložki. Škoda.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: da bo mož zadovoljen
22.8.2013 14:46:53   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Lulu, kaj imaš povedati avtorici teme-mislim v zvezi z njenimi težavami?
Drugače pa sem z omenjenim komentarjem odgovorila le na vrženo žogo nekoga drugega. Ti se ponavadi čisto iz dolgega časa začneš obmetavati s kokicami, pa čeprav jih nihče niti ne omenja. Podobno počneš sedajle. Dolgočasnost je pa tako relativna stvar. Nekako imam občutek, da se ti ponavadi v vseh resnih temah dolgočasiš, potem pa mahedraš s takimi in drugačnimi vložki. Škoda.


user posted image
Kokiceeee! Kaj pa drugega user posted image

To pogreša Peggy, (pa ne samo ona) user posted image  

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: da bo mož zadovoljen
22.8.2013 14:51:54   
patrino
...No in še praktičen prikaz tistega o čemer sem teoretično govorila že zgoraj.user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: da bo mož zadovoljen
22.8.2013 15:12:49   
ronja
Prav, prav. Zaenkrat torej nič s trojno poroko

Bom pa glasovala za, če bo kdaj na referendumu, ok?user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: da bo mož zadovoljen
22.8.2013 15:17:23   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Prav, prav. Zaenkrat torej nič s trojno poroko

Bom pa glasovala za, če bo kdaj na referendumu, ok?user posted image


To mi deli user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: da bo mož zadovoljen
22.8.2013 15:26:55   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

...No in še praktičen prikaz tistega o čemer sem teoretično govorila že zgoraj.user posted image


kva si dosadna.. kot jaz user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: da bo mož zadovoljen
22.8.2013 15:27:31   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

...No in še praktičen prikaz tistega o čemer sem teoretično govorila že zgoraj.user posted image


Glej, ni ti najbolj jasno, da nas je tukaj ooooogromnoooo in vsaka po svoje vidi ta forum. Ti le naprej tako resno skrbi za resnost foruma, jaz bom pa skrbela za kokice in vložke.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: da bo mož zadovoljen
22.8.2013 15:41:54   
patrino
Glej, ni ti najbolj jasno, da nas je tukaj ooooogromnoooo in vsaka po svoje vidi ta forum. Ti le naprej tako resno skrbi za resnost foruma, jaz bom pa skrbela za kokice in vložke.

Glej, to mi je čisto jasno Lulu, samo tebi nikakor ni, da vsem nisi zabavnauser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   [Brisano sporočilo]
22.8.2013 15:48:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu patrino)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: da bo mož zadovoljen
22.8.2013 15:49:29   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Glej, ni ti najbolj jasno, da nas je tukaj ooooogromnoooo in vsaka po svoje vidi ta forum. Ti le naprej tako resno skrbi za resnost foruma, jaz bom pa skrbela za kokice in vložke.

Glej, to mi je čisto jasno Lulu, samo tebi nikakor ni, da vsem nisi zabavnauser posted image


user posted image  dobra si! hvala za idejo. Do zdaj mi ni kapnilo, da bi delala na tem, da bi bila vsem (VSEM!) zabavna.
Praviš, da bo težko... verjetno res.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: da bo mož zadovoljen
22.8.2013 15:54:25   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Glej, ni ti najbolj jasno, da nas je tukaj ooooogromnoooo in vsaka po svoje vidi ta forum. Ti le naprej tako resno skrbi za resnost foruma, jaz bom pa skrbela za kokice in vložke.

Glej, to mi je čisto jasno Lulu, samo tebi nikakor ni, da vsem nisi zabavnauser posted image



Meni je. kokic mi je pa zmanjkalo, ti šment.


Jeeej, vidiš patrino user posted image

(zdaj verjetno sledi odgovor v stilu "ena ni nobena", "izjema potrjuje pravilo" ,... user posted image  )

Ankica* verjamem, da se nisi s kokicami založila pri odpiranju RR. Redko se to zgodi zadnje čase. Grem še jaz iskati ali imam kaj za mikrovalovko. Čutim, da je pravi čas user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: da bo mož zadovoljen
22.8.2013 16:25:49   
patrino
Meni je. kokic mi je pa zmanjkalo, ti šment.

Anica lepo zate. Vendar to nikakor ne pomeni, da mora biti všeč tudi meni.
Tule na tem forumu sem dokaj kratek čas, tako da si o marsikomu še nisem mogla ustvariti mnenja. O določenih pa kar dobro in hitro.
Forum je odprt za vse. Vem, da se na njem znajde pisana paleta ljudi. Vsak v svojem prepričanju in s svojimi problemi. In sredi različnih debat, se vedno znajdejo eni in isti posamezniki- trenutno zmagovito vodi Lulu (ki čisto izven konteksta in zaradi lastnega nerazumevanja in dolgočasja), ki temo zasmetijo oz. zasmetijo temo avtorjem, ki so jo odprli zaradi svojih resnih težav. To se mi zdi nespoštljivo posebej do njih. Tako da, Lulu, lahko si sama sebi in nekaterim drugim res šaljiva in zabavna- meni nisi in zagotovo nisi tistim, ki odprejo temo, ker se poskušajo izvleči iz različnih problemov.
Že parkrat sem se zaradi tega speljala iz teme, ker mi je to resnično grdo. Sem se pa ( zaradi ene teme , ki je na drugem koncu in v kateri se folk sprašuje zakaj je RR tako bogo obiskan) nekako vprašala, če sem res edina, ki se ji tako smrajenje tem in nespoštljivost do avtorjev tem, zdi na moč grdo in je verjetno marsikoga minilo spremljati forum tudi zaradi takega početja .

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   [Brisano sporočilo]
22.8.2013 16:29:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu patrino)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   [Brisano sporočilo]
22.8.2013 16:31:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu patrino)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: da bo mož zadovoljen
22.8.2013 16:38:59   
patrino
Seveda ne. In velja tudi obratno, če tebi nekaj ni všeč, še ne pomeni, da drugim ne sme biti. Ali kar je tebi všeč, da mora biti tudi vsem drugim. Velika masa zelo različnih ljudi, zato bo vedno nekaj, kar je nekomu všeč in kar drugemu ni, smetenje pa je vedno bilo in vedno bo, večina tem hitro zaide v druge vode. Je le javen forum in ne moderiran pogovor.


V bistvu to všeč ali ne všeč ni tako važno tule gor. Bistvo je to, da recimo Lulu s svojimi stalnimi bolnimi kokicami (domišljija na višku)spelje temo, ki jo je nekdo odprl z namenom da sliši mnenje uporabnikov foruma, nekam stran. Dobesedno ustavi temo. Se ti zdi to resnično fer? Hecno in zabavno? Meni ne. In ker vem, da nisem edina in ker to Lulu neverjetno vztrajno in rada počne, nekateri peciklamo iz tem dol. In nekateri verjetno tudi iz foruma. Lulu v bistvu večino časa ne pove svojega mnenja o temi- ne skuša pomagati avtorju teme- ona kot buldožer temo povozi. In ob tem ima vedno iste privržence. Da ni res? Posrfajte malo po temah...
Jaz grem pa iz tele tem stran, ker je bistvo splavalo po vodi. Spet.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   [Brisano sporočilo]
22.8.2013 16:43:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu patrino)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: da bo mož zadovoljen
22.8.2013 16:47:13   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: patrino



Ej, ampak res noooo... daj sprosti se malo. Madona si zategnjena in še iščeš milijon razlogov za to.

Raje res malo poišči razloge, da si še zabavna in  ugotovi zakaj pravijo, da je smeh pol zdravja. In ne, ni se ti treba smejat mojim šalam, ampak spet ne rabiš biti tak partibrejker. Svoje šale piši, jih bom z veseljem prebrala.
In če res tako slediš mojemu pisanju... bodi vsaj fer. Ogromno resnih odgovor sem dala (pri 6000 objavah ??), ampak tebi pade v oči le moje zahebavanje.
In ja... čeprav ima neka avtorica doma probleme s partnerjem ali s kolegico ali s sodelavcem (pri teh temah se lahko zgodi kak moj vložek, pri temah o zdravju, otrocih, financah, ipd ne dajem teh vložkov) še vedno ni razloga, da bi avtorica svojo situacijo jemala tako smrtno resno (kot ti) in na zadevo ne pogledala malo humorno in bolj sproščeno zaživela.
No, in ravno tukaj je mogoče razlika med nama... ti vidiš "resne težave" avtorjev na teh forumih, jaz vidim "situacijo". Še enkrat povdarjam... otroci, zdravje, finance, izguba službe,... niso tukaj zraven.

No, to zgoraj je pa že bil resen komentar, moraš priznati...
(...eh, ravnokar sem ga verjetno pokvarila user posted image  )

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: da bo mož zadovoljen
22.8.2013 16:53:44   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
V bistvu to všeč ali ne všeč ni tako važno tule gor. Bistvo je to, da recimo Lulu s svojimi stalnimi bolnimi kokicami (domišljija na višku)spelje temo, ki jo je nekdo odprl z namenom da sliši mnenje uporabnikov foruma, nekam stran. Dobesedno ustavi temo. Se ti zdi to resnično fer? Hecno in zabavno? Meni ne. In ker vem, da nisem edina in ker to Lulu neverjetno vztrajno in rada počne, nekateri peciklamo iz tem dol. In nekateri verjetno tudi iz foruma. Lulu v bistvu večino časa ne pove svojega mnenja o temi- ne skuša pomagati avtorju teme- ona kot buldožer temo povozi. In ob tem ima vedno iste privržence. Da ni res? Posrfajte malo po temah...
Jaz grem pa iz tele tem stran, ker je bistvo splavalo po vodi. Spet.


In zdaj sem jaz vsega kriva? 
Grem na drugo temo dati pravilen odgovor na vprašanje avtorice. Končno po dolgem času bom spet skušala pomagati avtorju teme.

Privrženci user posted image  

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: da bo mož zadovoljen
22.8.2013 17:18:24   
patrino
In ja... čeprav ima neka avtorica doma probleme s partnerjem ali s kolegico ali s sodelavcem (pri teh temah se lahko zgodi kak moj vložek, pri temah o zdravju, otrocih, financah, ipd ne dajem teh vložkov) še vedno ni razloga, da bi avtorica svojo situacijo jemala tako smrtno resno (kot ti) in na zadevo ne pogledala malo humorno in bolj sproščeno zaživela.
No, in ravno tukaj je mogoče razlika med nama... ti vidiš "resne težave" avtorjev na teh forumih, jaz vidim "situacijo". Še enkrat poudarjam... otroci, zdravje, finance, izguba službe,... niso tukaj zraven.

Lulu, a se ti kdaj prebereš? A problemi s partnerji, kolegicami ali sodelavci niso resni problemi? Si avtorji le teh zaslužijo, da se na njihovih temah norčuješ? Glej, ni treba sedaj igrati žrtev iz sebe in mene žaliti, da sem zategnjena in brez smisla za humor. Meni na temi, kjer je ženska (ali moški)užaloščena, prizadeta in potrebna pomoči,ker ima težave s partnerjem ne da duša da bi pisala bedne vložke o kokicah in druge neokusne šale. Imaš dosti drugih tem , kjer to čisto paše zraven, lahko pa tudi prav takšno s tem namenom odpreš. Še dobro da forum ni realno življenje in da se lahko na forumu obrneš stran in greš drugam. Med tiste bolj "nehumorne in zategnjene" pa vendar zanimive ljudi , ki jim ob tujih resnih problemih ne paše jest kokic.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: da bo mož zadovoljen
22.8.2013 17:23:32   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
In zdaj sem jaz vsega kriva? 
 
Da. user posted image  


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?