|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
28.10.2013 12:43:40   
mala jagodka
*masaja* koliko časa pa ti že zamuja m? Držim pesti, da nam popoldne sporočiš veselo novico user posted image

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu *masaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
28.10.2013 12:56:47   
*masaja*
Ne vem točno, ker sem bila prelena, da bi si zapisala.. ampak če imam prav v spominu je bila zadnja M 28.9., tako da bi jo morala dobiti v soboto. Cikluse imam drugače redne pa tudi pred M me običajno ne črviči toliko časa. Upam, da ni vse psiha..

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
28.10.2013 13:38:57   
Anonimen
čakamo masaja!!! user posted image user posted image user posted image


auser posted image

(odgovor članu *masaja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
28.10.2013 16:02:15   
*masaja*
Tudi CB je pokazal negativno..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
28.10.2013 16:19:50   
Anonimen
user posted image ampak če praviš, da bi M morala priti v soboto, si definitivno prekmalu delala test...
ŠE je upanje!! user posted image user posted image

auser posted image

(odgovor članu *masaja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
28.10.2013 18:51:53   
mala jagodka
*masaja* objem, ampak dokler je ni ostaja upanje, tako da ni še nič izgubljeno.

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
29.10.2013 8:05:23   
ela23
Ta mesecc sem že napisala, da ne pričakujem črtic, ker sem izvedela, da grem na laparo. No, očitno je operacija odlično dela mojim jajčnikom, ker sva natančno 14 dni po operaciji zagledala user posted image . user posted image user posted image user posted image

Končno tudi jaz lahko rečem, da lahko moje ime obarvate rozasto. user posted image

Srečno vsem ostalim, ki še čakate na plus. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
29.10.2013 8:22:47   
mala jagodka
Ela23, čestitke user posted image user posted image user posted image

Jst pa sem danes iz golega firbca nardila test, ker mi zamuja en dan in zmedena user posted image po 5 min se je izrisila zelo rahla črtica, pa ne vem a naj se veselim ali ne, ker s temi nežnimi črticami mam slabe izkušnje....čez 2-3 dni ponovim, če prej ne kaj preseneti....kaj ve mislite?

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu ela23)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
29.10.2013 8:36:47   
*masaja*
Ela23 user posted image jaz še vedno nimam M, tako da imam mogoče še malo upanja. V četrtek ponovno delam test, če je ne dobim do takrat. Aja, če sem prav spomnem, bi jo drugače morala dobiti v soboto 26.10., zato mi je še toliko bolj čudno vse skupaj.
Mala jagodka, držim pesti mogoče se pa odbeli črtica user posted image

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
29.10.2013 8:44:52   
Katte
Čestitam, ela23!
mala jagodka, tebi bom čestitala, ko bo črtica močnejša. Držim pesti!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu *masaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
29.10.2013 11:36:37   
witto
Pozdravljene bodoče nosečke. pred nekaj dnevi sem pisala na rubriko "zamujanje menstruacije" pa ni bilo nobenega nasveta, tako da obračam na vas, če bi mi lahko katera svetovala. Ne me kregat, ampak malo sem že iz prakseuser posted image . Torej, user posted image sem imela 1.10. to je bil 25 dan ciklusa, ovulacija je sledila 16.10. z partnerjem svauser posted image user posted image vsak drugi dan, da ja ne bi kaj zamudiliuser posted image . Iz firbca sem delala cb 8 dan po ovulaciji, in mi je pokazalo rahel plus. No, danes sem pa delala baby chek in mi je pokazalo tudi drugo črtico, ampak ta črtica druga je bolj tako..... resda je bolj bleda pa tudi bolj odebeljena. In zdaj ne vem ali je to to, ali ne..... danes je tudi 29 dan ciklusa, pa ne vem ali sem ga mogoce prehitro naredila. user posted image po mojem izracunu bi mogla dobit jutri, ali pojutrišnjem. počutje je user posted image slabosti so ful prisotne, joške boleče, napihnjena sem na fullllll. Sej vem da so to tudi lahko vsi znaki za user posted image . Kaj menite?

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
30.10.2013 6:19:31   
Anonimen
witto mislim, da je sploh tist test "8 dni po ovulaciji" bil vsekakor prehiter, ta drugi, včerajšnji bi pa znal bit ta pravi user posted image ampak očitno hormon še ni dost narastu, da bi ti pokazal močno črtico... pravijo, da se vrednost hormona podvaja na 48-72 ur, tko da če jutri delaš test, bi po moje mogla bit 100%.
verjamem da bo plusek user posted image user posted image
pa javi nam kako in kaj!! user posted image

anonimna user posted image

(odgovor članu witto)
  Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
30.10.2013 7:55:11   
Night
witto, nekaterim pokaže tudi 7 dni po ovulaciji, tako da možno vsekakor je. Če je druga črtica bleda, ampak debela, potem mislim, da je test pozitiven user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
30.10.2013 9:19:42   
Anonimen
witto, nekaterim pokaže tudi 7 dni po ovulaciji, tako da možno vsekakor je. Če je druga črtica bleda, ampak debela, potem mislim, da je test pozitiven


a res? no, tega pa nisem vedla... ker naj bi se hcg začel dvigovati šele po vgnezditvi, kar pa se po navadi zgodi en teden po ovulaciji...

no ja, možno je marsikaj, navijam, da je tisto, kar si želiš user posted image

auser posted image

(odgovor članu Night)
  Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
30.10.2013 9:29:25   
mala jagodka
Jutro vsem.

Witto, držim pesti, da bo izrazit plusek user posted image

Pri meni je stnje enako, tetke ni, bom pa za vikend ponavljala test, da vidim, če bo plusek izrazit.

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
30.10.2013 10:43:31   
witto
Pozdravljene punce. Hvala vam za odgovore, no, danes sem ponovila baby chek, in se je pokazalouser posted image ampak zelo zelo narahlo. Tako da spet ne vem na cem sem. Glede na to,da sva se z mozem za prvega matrala skoraj 4 leta, se mi zdi nemogoče, da bi nam uspelo takoj v prvem krogu. user posted image se ni, me pa nenormalno joške bolijo, spodaj me kar nekaj spika in zbada, nevem, ne bom prevec upala, bo kar bo.

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
30.10.2013 15:14:18   
aspera
witto, mislim, da ti lahko kar čestitamo, če ti je že dvakrat pokazalo rahli črtici user posted image user posted image user posted image .

A pri prvem vama je po štirih letih potem naravno uspelo zanosit al kako?

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
30.10.2013 15:50:48   
Radenska_
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
 user posted image

06. 10 anaina
.

07. 10 tinncyka
.

09. 10 monsy
.

10. 10 tupi
.

11. 10 CECA1
.

12. 10 sabine
.

15. 10 honey*
.

15. 10 AmyLee
.

15. 10 pikapoka*
.

15. 10 anonimenuser posted image
.

16. 10 pika555 user posted image
.

18. 10 lila25
.

22. 10 sončenk
.

26. 10 ela23user posted image
.

26. 10 mamica deklicam
.

27. 10 tara.81
.

28. 10 mala jagodka
.

31. 10 savanah
.



SKUPAJ NAS JE :19
 user posted image NOSEČK:3
user posted image user posted image NAVIJAČICE user posted image user posted image
Katteuser posted image , Neala, user posted image ,Čukica, user posted image , Agnes27, user posted image , mamica deklicam,Žabinčica,
  sitka mala, niinii, tinncyka, zari, LittleSun, mala jagodka, monsy



< Sporočilo je popravil Radenska_ -- 30.10.2013 15:51:27 >


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
30.10.2013 16:40:46   
*masaja*
Jaz še vedno nimam M, testa še nisem delala, čeprav bi ga najraje, ampak bom počakala do jutri. počutje ostaja isto, mogoče me malo manj špika spodaj, ampak toliko bolj so napete prsi.. mah sploh ne vem kaj je sedaj to..

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
30.10.2013 22:58:59   
witto
Dober večer punce, no da vam javim danasnji razplet. zjutraj sem delala torej baby chek, in je pokazalouser posted image . Ker so me prsti srbeli,sem za ziher naredila se cb, in tudi ta je pokazal raheluser posted image , ampak se je videl, naj povem da je danes bil moj 30 dan ciklusa. ZDaj pa pridem domov in pogledam ponovno cb, in je bil ta plusek odebeljen.......... se pravi zelo viden. Grem na wc in glej ga zlomka user posted image je prislauser posted image . tako da ja, nic ne bo. Ampak ni mi jasno, zakaj sta bila oba pozitivna? katera ima izkusnjo?

(odgovor članu *masaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
31.10.2013 9:59:37   
mala jagodka
Jutro....moja je tud danes prišla user posted image user posted image

Tud jst sm včeri delala baby check in je pokazalo dve črtici. Meni se je to zgodilo že dvakrat, pozitivni testi, nato pa tečka. Bom pa šla malo na kontrolo k ginekologu, ker to neki ni v redu, vsaj meni se zdi. Pa tako sm bla prepričana, da ta mesec je, pridno sva slončkala cel mesec in glej kako me vse skupaj heca, dokler ne pride tečka.
Mene v modro, kdaj naj jo pričakujem ne vem, mogoče konev+c novembra ali pa celo začetek decembra user posted image

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
31.10.2013 10:41:49   
mamica deklicam
witto in mala jagodka user posted image user posted image user posted image

jaz mislim, da se vama je zgodilo tisto, kar se v 75% primerih, ko me ženske sploh ne vemo, da smo noseče a ker se oplojeno jajčece ne vgnezdi dobro ali pa je kaj narobe, se nadaljuje z menstruacijo. Včasih če ne delamo testov in čakamo več dni, samo M zamuja in niti ne vemo, da smo bile noseče. Vem, da vaju nisem potolažila a na žalost se tudi to zgodi. mati narava sama poskrbi, da se ne rodi bolan otrok.

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
31.10.2013 14:52:12   
Anonimen
witto in mala jagodka žal mi je user posted image

samo en nasvet - če se je že kateri od vaju to zgodilo, bi priporočala obisk pri G... lahko, da imate pozno ovulacijo in zaradi tega kratko lutealno fazo (to je značilno predvsem za tiste, ki imajo cikel krajši od 24 dni), kar pomeni, da progesteron začne prekmalu upadat, posledično pa se zarodek sploh ne ugnezdi, oziroma se prešibko ugnezdi... Stvar ni nič groznega, dobiš progesteron (Dabroston) od 16. dneva cikla dalje, pa ga ješ recimo do 28. dneva cikla, potem narediš test, če je + ga ješ naprej, če je - ga nehaš in čakaš M.

Jaz pa ŠE nisem podlegla testu... šla sem gledat in sem vidla, da sem pri prejšnjih dveh nosečnostih delala test šele po 28. dneh (cikle imam dolge drugače 25-26 dni), tko da upam, da bom zdej tut zdržala do takrat, če me prej ne preseneti tečka. nebi bila rada razočarana user posted image

auser posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
31.10.2013 14:55:25   
witto
Mamica deklicam,popolnoma se strinjam z tvojim postom. Tudi po moje je bilo tako. Ko sva se z partnerjem odločila še za enega otročka, sem si ves čas sama sebi dopovedovala, da se ne bom obremenjevala, in si jemala k srcu, ker itak in itak redko komu uspe takoj v prvo,potiho sem pa le upala, da bo tudi nam, pa tudi če ne, ne bo nič hudega. Pa me je vseeno sinoči tauser posted image kar šokirala, ker sta bila dva,ne eden ampak dva testa pozitivna, in to mi daje le eno razlago: Test ne pokaze user posted image kar tako,pokaze le v primeru ce se pripravljauser posted image , v mojem primeru se je pripravljala, ampak se je tudi končalo. Očitno se nastopil moj trenutek, ampak sigurno bouser posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: II pričakujemo OKTOBRA 2013
31.10.2013 15:40:20   
snika

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

witto in mala jagodka žal mi je user posted image

samo en nasvet - če se je že kateri od vaju to zgodilo, bi priporočala obisk pri G... lahko, da imate pozno ovulacijo in zaradi tega kratko lutealno fazo (to je značilno predvsem za tiste, ki imajo cikel krajši od 24 dni), kar pomeni, da progesteron začne prekmalu upadat, posledično pa se zarodek sploh ne ugnezdi, oziroma se prešibko ugnezdi... Stvar ni nič groznega, dobiš progesteron (Dabroston) od 16. dneva cikla dalje, pa ga ješ recimo do 28. dneva cikla, potem narediš test, če je + ga ješ naprej, če je - ga nehaš in čakaš M.

auser posted image



Ja če ti G sploh kaj da, mi2 se trudiva že leto in pol pa sem bila pr G, ji povedala za rjave izcedke ki jih imam vedno po O, ciklus na 23 dni...kar pomeni da je res res kratha luterarna faza pa mi je odgovorila nazaj ja sj 1 leto pa še ni veliko vidva kr vstrajejta...in mam filing d skoz nosim samo vložke...


_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?