|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ingver, med in limona
25.9.2013 19:24:56   
enea
na spletu sem dobila že miljon receptov,..user posted image
mene zanima, če je katera probala to sama naredit in kako je bilo učinkovito,.. user posted image
mene očitno nekaj lovi, boli me požiralnik, včeraj sem si iztisnila eno limono, dve žlici medu in malo ingverja v prahu, malo bolje je po temu, ampak danes sem kupila še svežo koreniko ingverja in bi poskusila še s tem,..user posted image
dajmo sedaj na plano z VAŠIMI recepti,..user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ingver, med in limona
25.9.2013 21:19:22   
Najaa
Jaz sem ravno danes delala to mešanico in sicer 2 večji korenini ingverja, cca pol litra medu, mal soka limone in cimet za aromo.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ingver, med in limona
25.9.2013 22:20:45   
enea
a ingver si ribala ali sekljala,... ali se korenino kaj olupi prej,opere,.. ja saj vem neumna vprašanja,.. ingver v prahu redno uporabljam v kuhinji, korenino sem pa danes prvič kupila,... in še ali ta med potem poješ samo med ali tudi koščke od ingverja,..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ingver, med in limona
26.9.2013 11:39:39   
Najaa
Ingver sem olupila in vrgla v sekljalnik pol pa zmešala z medom. Mi ga kar pojemo skupaj z medom par žličk na dan. Je mal pekoč občutek, ampak ni sile. Če otrok noče pojest, mu lahko zmešaš v kakšno pijačo ali čaj, recimo moja je danes spila s cedevito. user posted image

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ingver, med in limona
26.9.2013 11:49:03   
mamica deklicam
tole je pa dobra ideja za zimo.

poleg tega naša tamajhna noče nobenega sirupa piti, upam da jo bom naštimala, da bo tole jemala, da ne bomo rabili k zdravniku hodit.

hvala punceuser posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ingver, med in limona
26.9.2013 15:29:32   
enea
ingver se ne priporoča otrokom do 3 let,..

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ingver, med in limona
26.9.2013 15:47:05   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: enea

ingver se ne priporoča otrokom do 3 let,..


hvala, potem pa rajši še malo počakam. Mlajša bo februarja 3 leta.
Bomo pa med in limono prakticirali user posted image user posted image

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
26.9.2013 17:55:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ingver, med in limona
26.9.2013 20:07:07   
enea
najaa hvala, ravnokar sem naredila, v manjši količini ampak sem,.. tudi probala sem in je super,.. upam da prepričam tudi moje babe in moža,...user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ingver, med in limona
26.9.2013 20:28:13   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam


IZVIRNO SPOROČILO: enea

ingver se ne priporoča otrokom do 3 let,..


hvala, potem pa rajši še malo počakam. Mlajša bo februarja 3 leta.
Bomo pa med in limono prakticirali user posted image user posted image


Jaz sem brala, da se ne priporoča do dveh let.

enea ni za kaj, zdaj pa le pit, da bomo pokal od zdravja vso zimo. user posted image user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ingver, med in limona
26.9.2013 21:00:05   
enea

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jaz sem brala, da se ne priporoča do dveh let.





ja Najaa imaš prav, sedaj sem šla še enkrat iskat tisto stran kjer sem to brala,..
se opravičujem mamica deklicam za zavajanje,.. ampak res nisem hotela,... še enkrat se iskreno opravičujem,...user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ingver, med in limona
26.9.2013 21:07:50   
mamica deklicam
sem videla od obeh post. V vsakem primeru moram zvarek najprej narediti, nato bomo pa videli, kdo ga bo pri nas sploh pil, sigurno samo mami seveda user posted image user posted image

upam, da bom najmlajšo pripravila, da ga bo user posted image

< Sporočilo je popravil mamica deklicam -- 26.9.2013 21:08:47 >

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ingver, med in limona
27.9.2013 18:56:20   
Najaa
Moji dve samega ne pijeta, jima zmešam v čaj. Pol pa gre. user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ingver, med in limona
6.11.2017 15:30:12   
Iwaa
Sama si tud pripravljam takšno mešanico in tudi, če kdo zboli je to obvezen napitek :) Z mlačno vodo, med in ingver

V kolikor pa nimam svežega ingverja pa se potem poslužujem bio variante, ki jo kupim tukaj https://www.malinca.si/ingver-v-prahu-iz-ekoloske-pridelave-25g.html

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?