|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
21.10.2013 12:08:22   
anit6
Tudi mi pričakujemo novembra user posted image user posted image user posted image

28.11 je za enkrat datum....glede na to, da se otročiček še ni obrnu, mi G skoz govori o carskem reku user posted image

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
21.10.2013 21:49:45   
tupi
Še mene ponovno na seznamček. Ne pričakujem je 5. 11. in upam, da bo ta mesec lepše obarvan.

anit6 ti si pa verjetno malo zgrešila temo. user posted image

(odgovor članu anit6)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
22.10.2013 10:20:44   
Sisley
No da se še jaz pofočkam user posted image

NE pričakujem je 1.11. Kako bi blo lepo če je zdaj po 4 letnem trudu res ne bi bilo.. sploh ker vrjetno drugače z novembrom štartamo z IUI.. No čakamo še vabilo..

Glede na to da je oktober čist modro obarvan, bi blo lepo da se november obarva rozaaaaa user posted image Pa še sploh ker je bilo govora, da je jesenska sperma boljša.. Upam da je res kaj na temu user posted image

_____________________________

Čakamo na naš +

(odgovor članu tupi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
22.10.2013 15:28:23   
vlazag
Super, da se nas je tok nakapljalo v to temo :)

Kaj pa kej počnete drugače, ko se ne trudite za pluske user posted image ? Ste vse v službi? Imate že kakšnega malčka doma?

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sisley)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
23.10.2013 18:58:21   
zari
ojlauser posted image

Vlazag kaj počnem, hhhmmm... zuni pečemo kostanjeuser posted image , mmmmm to bojo dobri, sedaj pa moram it me tamala kliče da so že pečeniuser posted image . Kaj pa ti počneš?

No pri nas bodo po mojem prišli ti ovulacijski dnevi, me tok špika odspodi kot pred menstruacijo, smo pa poskusli tud ta cikel z maco in jeuser posted image res groznega okusa, to moramo pridno user posted image in upam da bomo kaj naslončkaliuser posted image .

Sisley po štirih letih resnično upam da bo november zmagovalni, če ne začetek pa vsaj konec z IUI, tud pri nas bo tako, če ne bo po naravni poti, v kar dvomim bo mogoče z eskimčkom v novembru, tako da....


(odgovor članu vlazag)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
23.10.2013 19:09:50   
pikapolonica 85

IZVIRNO SPOROČILO: Sisley

No da se še jaz pofočkam user posted image

NE pričakujem je 1.11. Kako bi blo lepo če je zdaj po 4 letnem trudu res ne bi bilo.. sploh ker vrjetno drugače z novembrom štartamo z IUI.. No čakamo še vabilo..

Glede na to da je oktober čist modro obarvan, bi blo lepo da se november obarva rozaaaaa user posted image Pa še sploh ker je bilo govora, da je jesenska sperma boljša.. Upam da je res kaj na temu user posted image

vabilo za IUI???Prvič slišim. kam pa hodita-lj ali mb? IUI se vsaj v mb začne z M, brez kakršnega koli vabila, najprej je posvet, potem pa se ti odločiš kateri mesec začneš

(odgovor članu Sisley)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
23.10.2013 19:41:20   
Sisley
Vlazag, a vidva se že dolgo trudita?

Pikapolonica, ja vabilo.. sem ga že dobila. Sva pa v LJ. Ubistvu je to vabilo, ko ti konzilij odobri.. Je prišla prav pošta in gor piše vabilo za postopek IUI.. Zdj je uradno, da z novembrom začneva ko in ČE pride user posted image .. SEVEDA JE NE BO!! user posted image Ker ji že cel čas dopovedujem, da je res cajt da gre za 9 mesecev na dopust! user posted image

_____________________________

Čakamo na naš +

(odgovor članu pikapolonica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
23.10.2013 19:54:29   
pikapolonica 85

IZVIRNO SPOROČILO: Sisley

Vlazag, a vidva se že dolgo trudita?

Pikapolonica, ja vabilo.. sem ga že dobila. Sva pa v LJ. Ubistvu je to vabilo, ko ti konzilij odobri.. Je prišla prav pošta in gor piše vabilo za postopek IUI.. Zdj je uradno, da z novembrom začneva ko in ČE pride user posted image .. SEVEDA JE NE BO!! user posted image Ker ji že cel čas dopovedujem, da je res cajt da gre za 9 mesecev na dopust! user posted image

vidim, da se mb in lj res razlikujeta. mislim, da je ta naša teta user posted image res neolikana in nevljudna, ker ne popusti in ne popusti kljub velikoooooo prošenj, pa vse imamo isto, tako da si ni težko zapomniti

(odgovor članu Sisley)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
23.10.2013 19:56:38   
aspera
Midva se trudiva že skoraj dve leti in ni nič, pa sem že sama sebe čisto prepričala, da nama naravno verjetno ne bo uspelo. Tako da svaka vam čast, da ste ene še po štirih letih tako optimistične user posted image . Midva sedaj čakava na ICSI.

(odgovor članu Sisley)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
23.10.2013 21:42:25   
vlazag
mi že mamo doma dve leti staro pikico... sedaj navijam za vse, da bo novembra plusek :)
sami bomo povečali družino, ko se nam uredijo stvari-sem trenutno brez službe in je finančno malo na tesno. tako, da upam, da se čimprej zaposlim in potem začnemo delat na novi pikici. si jo zelo želimo... zato me je zanimalo kako ste ostale s službo? glede na to, da je v tej naši državi vse na kanti...

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
24.10.2013 8:35:48   
Sisley
Pikapolonica, ja res je, vsak mesec je nevljudna, z bolečinami vred! user posted image

Aspera, veš kako je pri meni s to pozitivnostjo. Recimo dva dni nazaj me je čisto "sesulo", ko sem preštela kolk nosečk poznam... In ne tako, čist bežno, ampak prav poznam.. 14!! In potem sem bla tisti dan malo sesuta.. sj veš v smislu, kaj sem jz komu naredila slabega, pa kako sem si to zaslužila... Zakaj jz nimam te sreče.... Polno ZAKAJEV! In nič, potem se primem v roke in si dopovem, da s takim razmišljanjem si ne delam v usluge, da niti ta pikica se nebi želela "zasidrat" pri meni če me vid da sm taka zagrnjena tečnoba user posted image Upam, da se nam bo vsem enkrat nasmehnila sreča in bo konec teh zakaj..zakaj.. Tudi dve leti je veliko veš ko si nečesa takooo zelo želiš. Želja je želja, pa naj bo to 5 mesecev ali 4 leta. Težko je ko nekaj želiš in ne dobiš.. Ampak sj tudi kot otroci smo bili taki, da smo vedno kaj želeli.. In konec koncev, enkrat nam je uspelo da smo jih nahecali za tiste lego kocke ali barbike.. In tudi v tej borbi nam bo uspelo, želje in prošnje delajo čudeže! user posted image

Vlazag, pri nama je tko, da imava kredit za stanovanje, ki sva ga preurejala... Jaz sem brez službe ( je niti ne iščem, zdaj ko greva v postopke... ker je malo smotano na razgovoru rečt, ja recimo 5x v mesecu bom sigurno manjkala k mam zdravstvene stvari, se mi zdi da to dvoje zdaj nebi šlo skupaj.) sem pa odločena da če po dveh poskusih IUI-ja ne uspe, da grem v akcijo služba. Sem že predolgo doma, zaradi tega, ker vsak mesec mislimo da bo kaj.. Vrjetno tega kdo niti ne bo razumel, ampak meni se zdi težko mogoče da takoj na začetku službe jemljem fraj ali bolniške.. Mislim da ne bo ravno dober vtis. Ko pa poveš zakaj se zdraviš, pa že itak odpadeš iz izbora.
No sm hotla rečt, da midva imava na mesec cca 1100 eur stroškov samo z položnicami itd. Je pa res da ima moj podjetje in je treba polno tega dat državi.. Zaslužek pa okoli 1500.. se pravi nekje 400 eur čistega za čez mesec kar je. Ampak nekako sfolgamo user posted image Pa radi se mamo pa je vse lažjeeeee user posted image


_____________________________

Čakamo na naš +

(odgovor članu vlazag)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
24.10.2013 10:33:44   
mickybap
V suboto imam punkcijo user posted image user posted image user posted image user posted image superr folikuli so 12x3 20,18,20....

(odgovor članu Sisley)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
24.10.2013 14:47:54   
Katte
vlazag, jaz sem tukaj tudi bolj v podporo, ceprav upam na plusek. V oktobru sem ze uporabila en testek, ki je bil seveda negativen. Naslednjic poskusim spet v novembru. Doma imam namrec 7 mesecev starega navihancka. Ker ga se dojim, se nimam ciklusa. Zanj smo se trudili dve leti, uspelo je pa, ko sem izvedela, da imam izredno malo moznosti, da bom kdaj imela svojega otroka. Zato sva zacela delati na ponovni zanositvi takoj in upava se na en cudez.
Naj bo november roza! Posebej za stare borke!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu mickybap)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
24.10.2013 15:20:10   
aspera
Sisley, vem kako je s to slabo voljo in tisoč 'zakaji', ker imam tudi jaz dostikrat take negativne momente. Pa v podzavesti me kar jezi, da moram vse to dajati skozi. Problem je v mojem partnerju in povsem jasno mi je, da ni sam nič kriv in vem da mu je težko zaradi tega, ampak tudi meni je, sploh ker sem jaz zdrava. Tako da ja, večinoma sem tudi jaz optimistična, imam pa trenutke, ko me zlomi in bi kar vse skupaj pustila.

Drugače je pa čisto super, da ste optimistične, hvala bogu, da ste. Jaz sem bolj ciljala na to, da po dveh letih truda ne upam več na naravno zanositev in sem se že nekako sprijaznila, da greva na umetno. V bistvu se mi zdi že čisto nemogoče, da bi jaz naravno zanosila, pa čeprav nekaj možnosti imava za to. Tako da sploh ne delam več testov in ne upam vsak mesec, da se user posted image ne bo prikazala, ker sem itak vedno znova potem razočarana.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
24.10.2013 15:21:37   
aspera
vlazag, midva imava oba službi in finančno sva preskrbljena. Nič nama ni slabega, samo user posted image nama še manjka user posted image .

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
24.10.2013 16:23:04   
Katte
A ja. Pri nama je tako, da sem jaz za stalno zaposlena - dovolj plačana in stabilna služba, moj pa je brez službe. Imamo dovolj, da lepo živimo, malo nam uspe še prišparati. Smo pa v najemu, ker si (še) ne moremo privoščiti nakup svojega, niti s kreditom.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
24.10.2013 17:26:01   
jona klara
jaz sem izgubila službao zaradi postopkov umetne opl.in to v zdravstvu, ksatero sem imela za nedoločen čas

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
24.10.2013 18:01:22   
Katte
Kam gre ta naša država...

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
24.10.2013 18:47:45   
monsy
no da se še jaz pofočkam user posted image
po skoraj 4 letih neuspeha, tudi jaz nisem najbolj optimistična glede naravne zanositve. Čeprav se vsako tolko dobim, kako gledam na koledar kdaj je O,...in pol sem že tam ko namigujem mojemu na user posted image ,...seveda pol do zadnjega spet upam da M ne bo, in to iz meseca v mesec, pa čeprav sem že obupala (kot zgleda nisem še povsem user posted image ) pa niti sama tega nevem!
Od klomifena, histero&laparo in do iv-fja,...nevem kaj vse bom še mogla dat skozi,....a sem pripravljena na VSE!!! Niti punkcija ni bila dovolj boleča da bi me odvrnila od tega user posted image Po 1.neuspešnem IVF-ju v septembru,...me u decembru čaka 2.postopek,....upam da zadnji!!
Čeprav še vedno upam da od vseh hormonov še od zadnjega postopka uspe še u novembru,..ahhh

Drugače sva pa z mojim oba zaposlena,...moj ma za stalno, jaz sem pa po pogodbi u zdravstvu.


< Sporočilo je popravil monsy -- 24.10.2013 18:51:21 >

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
24.10.2013 18:50:45   
Gnezdo
Jaz vas prav občudujem tiste, ki se toliko časa trudite, da zanosite. Midva s partnerjem sicer delava na četrtem user posted image in nisva imela nikoli probleme zanosit. Sem pa vsakokrat prebirala zgodbe tistih, ki so se dolgo trudile, da so prišle do male pikice. Vedno sem vas imela v mislih tiste, ki ste se pogosto javljale na seznamih user posted image ne pričakujemo...
Prvi pri nama ni bil načrtovan (počen kondom), drugo pikico sva načrtovala in zanosila že v prvem ciklu. Tretjo pa po odstranitvi mirene in je trajalo štiri mesece, meni se je zdelo celo večnost, ampak sem potem pogledala še z drugega zornega kota in se spomnila na vse tiste, ki čakajo 1 leto+.

Drugače sem imela pa vse tri, ko še sploh nisem bila zaposlena (mož je imel solidno plača) tako da sem dobivala samo starševki dodatek, ker sem bila študentka.
Zdaj sva oba zaposlena s solidnim dohodkom in bi prvič v življenju res šla na porodniški dopust (čeprav šele pri četrtem otrokuuser posted image ), ker ga prej nikoli nisem imela, ker sem hodila na predavanja, delala preko študentskega servisa, pisala diplomo, magisterij itd, tako da bi se zdaj res posvetila mojim malčkom user posted image .

Mireno mi je G odstranil konec septembra in sem najprej počakala na prvo user posted image zdaj pa bomo videli kdaj bo, sicer še ne pričakujem, da bo v prvo drugo ali tretje (sicer želim) zato sem se pa tokrat tudi odločila, da bom s testi počakala kolikor se da in ga bom naredila, le če bom prepričana da sem user posted image in tako to potrdila s testom. Imava pa še en pomislek in sicer iskala sem boljšo službo in so me zdaj povabili na razgovor za neko delo, sicer še ne vem ali me bodo zaposlili, samo malo bo čudno izpadlo, če bom že takoj nosečauser posted image . Sicer sva se pa z mojim user posted image dogovorila, da če je usojen še en user posted image bo pa tako.user posted image

Držim pesti, da bo november čim bolj roza, če pa že manj pa naj bo predvsem za stare borke oziroma tiste, ki se trudijo dalj časa!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
25.10.2013 19:26:03   
witch
N A V I J A M! user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Gnezdo)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
26.10.2013 21:39:10   
vlazag
Jona klara kar se ti je zgodilo je res žalostno :(. Kje v zdravstvu si pa delala? sama namreč iščem delo v zdravstvu in seveda ne dobim zaposlitve, stricev iz ozadja pa žal nimam :(. Sicer sem res diplomirala šele pred kratkim (prvega malčka sva imela med študijem). Sicer se sedaj z moževo plačo lepo preživimo, ampak nikol ne veš kaj pride v tej naši državi, ki je v slabem stanju....

in komaj čakam dan, ko se bova odločila še za eno štručko :) si jo namreč zelo želim. Tudi nama je uspelo prvič zanosit v prvo (sva bila kar malo šokirana- nisva pričakovala, da se bo primlo tako hitro). Imam pa vse, ki se trudijo vedno v mislih in občudujem to, koliko vztrajnosti ti da želja po novem bitju. Tako da vsem želim čimprej pluske in navijam.... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
28.10.2013 8:10:00   
jona klara
hvala vsem za spodbudne besede, mi je jar pomagalo, ko sem od vas brala, kako je z ljudmi ki čutijo isto kot jaz, ko vedo kako je ko se moraš za otroka matrati, da kdaj mogoče sploh bo,,,,je pa čudno, da ima ona srce, ko ima 3 svoje, da tako razmišlja in slabo privošči, nikoli ne veš kdaj te usoda najde v svojo past! v glavnem vse dobro vam želim in čimprejšnji plusek

MD- škoda za menstro, sem žalostna zate., naj se tičimprej posreči sreča

vlazag- v zd. domu

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu vlazag)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
28.10.2013 12:21:06   
mamica deklicam
punce, jas se glede moje M, ki je prišla za vikend, niti ne skiram preveč. Sem začela piti Ašičem čaj za ženske, ker sem imela čisto zmešane cikle, pa dolge krvavitve. >Tako, da imam trenutno to namen spraviti v red. Ko bo plusek, pač bo. user posted image

Sem pa tudi sama med tistimi "srečnicami" brez službe že leto in pol. Pa pridemo nekako čez mesec kljub kreditu in vsem položnicam. Malo pomaga, ker imam jaz kar soleden otroški dodatek, ki ga tiste z otroci nimate. A sva vseeno odločena, da bova imela še enega. Ko sem bila vabljena v Lj na konzilij, se je moj uprl. A po naravni poti očitno nima problemov user posted image

Se pa za to pikico sedaj matrava že dve leti, tako da sem tudi v kategoriji starih bork.

Na spisek pa ta mesec ne bom šla, ker nimam pojma, kdaj jo naj pričakujem in glede na najdaljši cikel spadam že k decemberkamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
28.10.2013 14:54:55   
aspera
^^A potem ti ga ni uspelo prepričati, da bi šel na konzilij? Sta potem prekinila vse skupaj?

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?