|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrčki 2013
6.1.2014 10:22:17   
tintin
Hoj, hoj...
nošenje v bobi - tako male se nosi v položaju lunce al pa pokonci z nogicami notri v bobi - ne kot v kenguruju. Je pa za tako male boba taboljš...jaz imam doma še mini monkey sling pa mi ne potegne :(

spanje - pri nas je nočno super. spi od cca pol desete - devetih zjutraj z dvema hranjenjema, obema proti jutru. mislim da se prvič prebudi okoli 4h. Čez dan pa ne bi izgubljala besed...kak dan spi ene 2x po kako urco, kak dan pa samo podremava in ni vse skup nič :) ampak to je življenje:)

tašča
- tu sem brez komentarjev o svoji, bi rekla le to, da vse ki imate prvega otroka...postavite se zase in za otroka, postavite trdne meje...gre se za vas in vašo družino.

smejanje - naša se krasno nasmeji:) največ meni, možu, otrokoma.

sprehodi - sem odkrila, da imamo ful fajn dežno palerino za voziček, tako da sva bili tudi v soboto po dežju zunaj. No včeraj je pa malo preveč lilo. Sicer greva pa vsak dan...vsaj 1x.


obiski - razen starih staršev jih nimamo še. sploh pa ne obiskov z otroci...žal je obdobje zime in bolezni in otroci sploh vrtčevski so itak skoz smrkavi in krasni prenašalci bolezni...že svojadva sem komaj "na distanci" držala čez praznike, ker sta bila prehlajena...tako da bomo začel obiske sprejemat po 3m starosti. Že tako se ji neki smrklji vozijo zadaj po grlu...boljš prevetiva kot kurativa. Sem pa pri svojih striktna glede umivanja rok, preoblačenja...tale "zimski" čas je suffer res, če imaš dojenčka. pri našem pomladančku je bilo vse lažje, no taprvi je pa tudi novemberček..tako da imamo izkušnje :)

lp vsem, šibam še kaj naredit preden se mala zbudi!



(odgovor članu reza1)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Novembrčki 2013
6.1.2014 16:22:57   
mala zirafa
Vidim da ste kar aktivne tule gor, kar je super.

Špelcamarelca, res je, rodila sem 7.11., jutri smo 2 meseca stari .user posted image Kako hitro časbeži..in 14. imava 2. posvet., alergija je še vedno ,pa ne samo tisti mozoljčki , ki so posledica hormonov, ampak imamo tipične izpuščaje na prav določenih mestih.

Naj pojamram da sem včeraj imela spet vročino zaradi jošk ker si nisem črpala, ker to pomeni še dodatno tvorbo mleka in za kazen so se mi zamašile žleze.Pa to je grozno,leva dojka je bla trda kot kamen, bezgavka za jajce velika, brez heca, da ne govorim o bolečinah.Dobesedno so mi šle solze, ko sem si spet črpala oz.stiskala in to na roke ker sem kabel pri tašči pozabla.
Vsaj dojiva se normalno, brez zvijanja končno , je veliko boljše.Ampak vseno mi ostanejo prsi ful polne.Ne vem kako bi naredila, da bi se mi tvorilo tolko mleka kolikor ga on rabi?Poskušam si sprazni le za toliko da si olajšam pritisk, pa so spet hitro polne.

Še nekaj me zanima zelo in sicer velikost prsi po prenehanju dojenja.Moje so sedaj velike xl velikost šp.modrčka majčke.Pred zanositvijo sem imela 80c, sedaj mi je c pretesna velikost.Zanima pa me zato ker imam zeloo drago jakno oz. dve in mi gresta komaj čez prsa.Usnjena sploh ne, ker je telirana, pa še motoristična jeuser posted image .
A mislite da se mi bodo zmanjšale potem?Dojit mislim nekje do 6. meseca, ker imam res neprestano neke težave okoli tega.

Drugače pa ima mali že ritem spanja in hranjenja.ponoči se mi različno zbuja, ampak zanimivo da vedno ob istih urah.
Zdaj pa letim, dolžnost kliče.


(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Novembrčki 2013
6.1.2014 17:39:13   
tintin
itak da se bodo zmanjšale na original velikost...jaz imam med dojenjem vedno 85d, sicer pa nosim 75c. na koncu dojenja bodo kot ožete čajne vrečke:)))

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Novembrčki 2013
6.1.2014 18:12:01   
*zvezdica zaspanka*
na koncu dojenja bodo kot ožete čajne vrečke:)))


hahaha, dobra user posted image

tintin, kako daš pa malčka v lunco v bobo? ker v navodilih kaže samo pokonci z nogicami v bobi in ob telesu. ampak sem sedaj brala, da dokler otrok sam ne drži glavice, tudi to ni priporočljivo (čeprav naj bi boba bila že od rojstva naprej) user posted image se je katera o tem že pogovarjala s pediatrom v posvetovalnici? razmišljam, da bi vprašala na naslednji posvetovalnici, ker je toliko različnih informacij, da potem že res ne veš več, kaj je dobro za otroka in kaj ne.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Novembrčki 2013
6.1.2014 19:51:42   
marelcaspelca
Meni je fizioterapevtka rekla, da to ni najbolj priporočljivo, dokler ne sedijo sami. Ampak moje razmišljanje je, da dvakrat na teden po eno uro ni problem. Ker meni da samo nekam skočim sestavljat tisti voziček iz avta se res ne da. Tako pa si doma zavežem bobo in jo not utaknem ko se pripeljeva, pa že lahko šibava. Recino danes na VSD v Medvodak, ki nima klančine :(

V bobo pa malčka v lunco utakneš tako kot za dojenje... sam je treba bit previden zaradi zadušitve.

Meni je tudi veliko stvari premajhnih zgoraj... :( Upam, da mi bo čez pol leta kaj prav :)

(odgovor članu *zvezdica zaspanka*)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Novembrčki 2013
7.1.2014 22:44:18   
mala zirafa
Ste me malo potolažile, hvala.
Imamo pa zelo obilna temenca.Se mi zdi da lasje sploh ne rastejo tam.Nekaj sem brala na forumu da baje šampon od mustele še najbolj pomaga.Jaz sem ga mazala z mandljevim in otroškim oljem pa jih je drug dan dobil še več.Upam samo da ne bo odlgo trajalo.Hčerka jih je imela le za vzorec in sem zdaj ful presenečena ker v taki obliki jih nisem pričakovala.
Kako se vi s tem spopadate?

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Novembrčki 2013
8.1.2014 7:23:27   
*zvezdica zaspanka*
mi se borimo ze z drugo rundo temenc user posted image najprej jih je imela le po vrhu glave in sem jih uspela odstraniti z olivnim oljem (najprej namazala, cez pol ure pa izcesala). glavo 2x na teden umivamo z mustelo, pa nvm ali pomaga ali ne. hec je, da nama je patronazna pokazala, da mustelo namazes in umijes - ni pomagalo, ker so temenca vseeno prisla (s tem samponom naj ne bi, pa se drag je); potem sem prebrala navodila - namazes, pustis 2 min penico na glavi in nato umijes, pa so potem hitro izginili se zadnji fleki, ki jih nisem uspela takoj izcesat. no, ker se zaradi rane nismo kopali 14 dni, pa so se vrnile user posted image tokrat ji je kar nekaj in gre zeloooo pocasi. vceraj smo se zaceli spet kopati, tako da upam, da bo tudi tokrat sampon prispeval svoje user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Novembrčki 2013
8.1.2014 9:08:43   
marelcaspelca
Ammm, punce, dajte mi povedat glede spanja na boku....
Ali vaše štručke še spijo na boku?

(odgovor članu *zvezdica zaspanka*)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Novembrčki 2013
8.1.2014 10:03:28   
siskica
Nasa kak kaj, vcasih ko jo dam na bok, tak tudi ostane ampak vecinoma se sama presuce na hrbet. Sem jo zalagala zadaj da se nebi pa ni pomagalo.
Kak ste kaj z mlekom? Jaz se ze od novega leta trudim pa ga je zmeraj manj, nasa bi vec. Sem ze probavala vse jedla polento, dosti pijem, pijem caj za dojece mame, ze pivo sem pila pa nic. In sem pred tremi dnevi ji zadnji obrok zvecer dala am, saj ni slo vec tak naprej, in zdaj mi spi od 23 do 6,7.cez dan se se zmeraj trudima dojit vendar ji je ze iz obeh dojk dovolj za slabe dve urci potem pa spet lakota

(odgovor članu marelcaspelca)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Novembrčki 2013
8.1.2014 10:10:26   
mala zirafa
Bom poskusila z mustelo pp navodilih, hvala.Se mi zddi dajih ima danes malček manj.Pa zakaj sploh pride do njih?

Glede spanja na boku sva se tudi midva včeraj isto spraševala, ker se mali kar sam zasuče na hrbet.Je že toliko močan, da mu tisti zvitek brisače za hrbtom ne pomaga.
Vseeno ga dam na bok, pa potem če se sam obrne, se.Me pa mal oskrbi ker se mu občasno mleko dviga gor, da se ne bi zadušil.No saj imamo baby fon pa slišim čisto vse, tko da ni panike.
Nekje sem brala, da ko se otrok že sam obrne, naj bi spal tako kot mu paše.Najboljše da vprašaš P ali pa celo na netu kje piše.

A ste ble kaj na razprodajah?Jaz ne hodim nikamor, da ne bi staknila česa.

(odgovor članu marelcaspelca)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Novembrčki 2013
8.1.2014 10:14:13   
mala zirafa
Pa še to, tiste ki imate bobo, koliko ste zadovoljne z njo?Namreč o njej sem prvič slišala preko vas in se mi ni sanjalo kaj to je.Se vidi da je minilo že neki časa od prvega porodauser posted image .
Mi pa stvar zgleda kar uporabna.Zanima me če imate ruto ali kengurujčka?In kaj se bolje obnese?A vas tista ruta ne greje preveč Kako pa zgleda če jo imaš čez bundo?

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Novembrčki 2013
8.1.2014 12:06:38   
*zvezdica zaspanka*
ji je ze iz obeh dojk dovolj za slabe dve urci potem pa spet lakota


mislim, da imaš čisto dovolj mleka ;) če tako dobro spi, če se dobro počuti, če so pleničke polulane in pokakane ... moja včasih je iz obeh, pa čez pol ure hoče spet user posted image pa imam zagotovo dovolj mleka. dojenje ni samo hranjenje, temveč mnogo več - tudi cartanje in varno zavetje. poleg tega dojenčki jedo velikokrat po malo, ker so njihovi trebuščki precej majhni in togi. v določenih tednih mogoče res lahko opaziš "pomanjkanje", predvsem zaradi poskoka v rasti otroka, ampak traja le par dni in takrat se je pač treba potem dojiti več (saj veš - večje povpraševanje, večja ponudba). plus da sem nekje brala, da ko po začetnih težavah dojenje steče, tudi prsi postanejo mehke (po mnenju na mon forumu se menda takrat veliko mamic ustraši, da nimajo dovolj mleka in prenehajo z dojenjem, vendar pa temu še zdaleč ni tako).

jaz naše že nekaj časa ne dajem več na bok, ker se enostavno takoj prevrne nazaj na hrbet ... pa tudi bolj zadovoljno tako takoj zaspi. ko sva bili na operaciji, naju je obiskala tudi fizioterapevtka (ful se mi je dopadlo, ker si je vzela čas in mi pokazala pravilni handling ter prijazno odgovorila, karkoli sem jo vprašala). vprašala sem jo tudi glede spanja na boku/hrbtu - rekla je, da naj bi dojenček spal na boku toliko časa, dokler se sam ne zna obračati na bok in da pade na hrbet ravno zato, ker se ne zna obračati in pade na težjo stran. logično ... ampak našo je že nemogoče dati na bok, tudi če jo podprem z nvm čim, tisto odbrca stran in se prekotali na hrbet. da je na boku, pa da menjaš bok je menda fino zaradi prekrvavljenosti (ker mi se znamo obrnit, če nam roka recimo zaspi, otrok pa ne). pediatri pa pravijo, da je otrok lahko na hrbtu, moraš ga pa obračati v posteljici, saj ponavadi obrača glavo v smer, od koder ga vzameš iz posteljice (obračati, da mu mišica ne zatrdi) ... no, mi delamo sedaj tako user posted image mala se v glavnem čisto dobro razvija, tako da že delamo v redu user posted image

meni je boba zelo všeč - preprosta, dobro jo lahko zavežeš, zaenkrat se mala dobro počuti v njej ... ampak sem se pa odločila, da še nekaj časa počakam s prenašanjem v bobi - toliko, da bo zmožna bolj držati glavico.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Novembrčki 2013
8.1.2014 12:25:39   
siskica
Ja sej jo pristavljam cimveckrat....sam imama nastavek in je tudi nastavek prazen..sem si probala spumpat parkrat da bi imela za zraven ker mormo dosti v bolnico hodit, malo zaradi tamale, pa se partnerja imam na berglah zaradi nesrece in je imel op. In ko sem hotela spumat je bilo v steklenicki samo 40ml..no sej probavale boma dokler boma lahko, mi ni da bi mogla kupovat ce lahko zastonj pr mami dobi =P

(odgovor članu *zvezdica zaspanka*)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Novembrčki 2013
8.1.2014 12:35:26   
marelcaspelca
Ok, ste me pomirile... user posted image
Mi2 sva jo učerej zvečer prvič dala spat na hrbet, ker se je itq v petih minutah sama dala na hrbet.... Se mi je pa učeraj čez dan prvič obrnila iz hrbta na bok sama in potem na boku spala dalje.... No, sem hotela slišati, kako je pri Vas... user posted image

Jaz ko sem šla v ponedeljek z bobo ven (Jaz imam "boba wrap") torej elastični trak... Sem dala bundo (moževo) čez... tako da je bila tamala napravljena samo v body in hlačke, jaz v mikico in potem sva imeli čez eno bundo....

Kar se pa mleka tiče... meni se mala doji čez dan na eno, max dve uri... pa imam mleka za izvoz.... Med tem ko jo dojim na eni strani, imam iz druge strani tuš... mi ne kaplja, ampak imam 3-4 curke, ki tamalo čist pošpricajo, če si ne pokrijem z brisačo.... Ponoči pa itq, imam mlekarne trde kot kamen... pa mi pomojem vse popije, učasih iz obeh strani.... včasih mi pa zaspi umes, ko menjam strani user posted image

Mala žirafa, če bi rada videla/sprobala bobo, lahko prideš k meni in si jo navežeš, če si kje iz Ljubljane oz. okolice. Da prej sprobaš če ti odgovarja... Je pa drugače super zadeva, samo za redno uporabo bom tudi jaz počakala še vsaj en mesec.

(odgovor članu *zvezdica zaspanka*)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Novembrčki 2013
8.1.2014 20:53:11   
mala zirafa
Hvala Marelcašpelca.Če bi živela bliže bi prišla rade volje sprobat bobo, tako pa naju ločuje 120km .Smo z obale.Gledala pa sem tiste nahrbtnike za v hribe.Dobijo se tudi brez ogrodja.Ampak so verjetno mišljeni za aktivno bivanje zunaj, kot pa samo prenašanje na kratke razdalje.Mogoče ga je malo smešno videt v mestuuser posted image .
Zanima me če se mustelo dobi v BC?Danes sem mu po kopanju kar nežno z roko praskala temenca dol, pa je še kar šlo.


(odgovor članu marelcaspelca)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Novembrčki 2013
8.1.2014 21:53:47   
*zvezdica zaspanka*
Zanima me če se mustelo dobi v BC?


jaz sem jo kupila v lekarni. za bc pa nvm.

< Sporočilo je popravil *zvezdica zaspanka* -- 8.1.2014 21:54:20 >

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Novembrčki 2013
9.1.2014 11:50:06   
reza1

IZVIRNO SPOROČILO: tintin

na koncu dojenja bodo kot ožete čajne vrečke:)))


tintin, ne mi s takimi, ker se še s stanjem spodaj nisem sprijaznila user posted image user posted image user posted image jutri me čaka prvi pregled po porodu in sm cela prestrašena. Ker me še vedno na čase ob čudnih "gibih" zaboli spodaj user posted image jao...po kolkem času pravite da bo stanje spodaj "normalno"? user posted image

temenca iz obrvi sem nekako rešila-vsaj za silo- namazala sem na debelo z bepanthenom za dojenčke, pa po ene pol ure kar z nohtom narahlo odluščila dol kar je odstopilo, ostalo pa potem z vato zbrisala. Po lasišču sem pa mazala z olivnim oljem, pa se mi zdi, da jih ima zdaj še več user posted image bom danes še enkrat ponovila to, pa probala umit lase s šamponom, pa da vidimo, če bo do jutri kakšna mini sprememba.

Mala še vedno spi na boku, se pa včasih med spanjem prevrne na hrbet in jo tako tudi pustim. Me je pa opozorila patronaćna, da ji popravim glavico, ker jo zlo nazaj skoz zvrača med spanjem.

Glede pomanjkanja mleka je pa tudi mene že zaskrbelo, ker se zvečer nikakor ne more pomiriti po dojenju in dosti joka, pa vmes neha za minutko, pa spet joka, pa jo previjem, pa še kr joka in ko sem ji probala dodat mleko po flaši spije od 20-40ml. In sem bla seveda čist panična, da mam premal mleka. Tko da sm si potem namesto da bi jo podojila probala ščrpat, da vsaj vidim koliko ga imam in sm načrpala 100ml. Tako da predvidevam da imam mleka dovolj. Mogoče bi jo morala samo bolj pogosto dojiti, na 2 uri user posted image ampka potem imam pa občutek, da se mala ne naspi dovolj. Najino dojenje itak traja od 40-60 minut, pa potem seveda ne zaspi takoj in je potem 2 uri takoj naokrog, ko spet sledi dojenje. Ah, še vedno ne vem, kaj je boljše. A ve svoje malčke čez dan zbujate za dojenje, al pustite da se sami zbudijo?

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Novembrčki 2013
9.1.2014 16:53:12   
mala zirafa
Reza 1, kaj pa če jo tarejo krči?Če imaš dovolj mleka, po mojem je sita.Vsaj jaz si mislim, da če je otrok lačen bo sesal.
Danes je malo bolje s temenci. sem ji hvčeraj lepo ročno odstranila.bom ponovila postopek danes.

rabila bi naasvet za darilne bone od BC.kaj bi ve kupile, če bi imele že vsega doma?Umetnega mleka zaenkrat ne rabim, oblek imam na pretek od svakinje, dobesedno skoraj nove, ostalo opremo pa tudi.Imam 100 evrov v bonih in v našem kraju je trgovina bolj švoh založena.Razen plenice mi drugo ne pride na pamet.Pa še te kupujem v DM-u baby love, ker je na pampers alergičen.
Rabila bom par cucljev za načrpano mleko malo večjo flaško, mogoče malo kozmetike pa par kašic milupa.Kaj bi ve kupile?

(odgovor članu reza1)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Novembrčki 2013
9.1.2014 18:06:14   
marelcaspelca
Heh, jaz osebno grem v soboto v BC, kupit gremo:
-dvoje pralne kolapne pleničke
-dvoje pralne pleničke (flip), ker sem ugotovila, da jih je 5 premalo
Če bi pa imela še bonov bi pa uzela zaščito za posteljo, da otrok dol ne pade.... To bomo rabili trenutno na najini postelji, kasneje pa na otroški, ko bo imela tako posteljo. Ampak ker nimamo bonov in nam ni nujno tam kupit, bomo to kupili v Pikapolonici, ker mi je tam vizualno bolj ušeč user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Novembrčki 2013
9.1.2014 18:17:05   
tintin
plenice bambo nature so fajn v bc - imajo tud testne vzorce...pa za malo kasneje kake igrače (poganjalec, lego kocke), pa kake žitne kašice (holle...) ampak tud kasneje...saj mislim da bc boni niso časovno omejeni?

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Novembrčki 2013
9.1.2014 18:20:56   
tintin
reza: probaj jo popoldan oz. proti večeru pogosteje dojit...tako delam jaz oz. sem vedno delala in potem kar dobro spi čez noč (tok, tok). Sicer pa jaz dojim ene 10-15 min skupaj, potem je mir kaki dve uri, tudi dve in pol če greva ven...če sva doma pa pogosteje pristavljam:) Sicer pa tud moja zvečer...moram zihr ene 2-3x nazaj k njej in spet joške na plano, da končno zaspi...to ni lakota, to je potreba po sesanju in uspavanje .)

srečno na pregledu:) mene spodaj boli samo sramna kost, ko prenašam voziček po stopnicah (4 stopnice iz bloka).

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Novembrčki 2013
9.1.2014 18:50:15   
*zvezdica zaspanka*
jaz bom najverjetneje BC bone prihranila in kasneje porabila za nakup otr. sedeza ali kaksen podoben potreben kos otr. opreme; drugace zaenkrat tudi imamo vse, za kaksne sprotne zadeve grem pa drugam.


(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Novembrčki 2013
10.1.2014 14:36:20   
mala zirafa
Verjetno bom bone zaenkrat porabila za frutke in podobno.
Danes mi je zakuhal na 37.2 je ful tečen nič razpoložen, dojiva se na 3 ure.Je ta vročina normalna?klicala sem v zd, pa mi je rekla da če bo še, naj grem jutri na urgenco.moram it, se joče.

(odgovor članu *zvezdica zaspanka*)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Novembrčki 2013
10.1.2014 14:41:29   
marelcaspelca
Meni je patronažna rekla, da to pri dojenčkih ni vročina. Da naj jo v tem primeru samo slečem(oziroma manj oblečem) in počakam. Da ko imajo tako mali vročino, je to konkretna vročina, nad 38.5

Tako mi je bilo razloženo, kaj je res, pa ne vem :)

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Novembrčki 2013
10.1.2014 17:21:00   
*zvezdica zaspanka*
jap, meni tudi, da je temperatura do 37.5 še ok (sploh popoldan/zvečer, ker od jutra do večera raste), če je otrok drugače v redu volje, pa sploh ni panike. plus po dojenju je vedno temperatura višja, zato naj bi se dojenčku temperatura merila 2 uri po hranjenju. lahko pa da se res kaj kuha in bo narasla - je ravno pravi čas in vreme za tele gripce in prehlade user posted image

nam se je pa rutina podrla user posted image zvečer gre spat nekje do 21h in mi je zadnjih 14 dni spala že skoraj do 5h zjutraj, potem sva se nahranili in spali do pol 9h ... milina v glavnem ... zadnji dve noči se ponovno zbuja ob pol 2h, pa potem spet ob pol 6h, spiva pa do 9h zato user posted image nvm, prejšnji urnik mi je bil bolj všeč, spet sem bolj utrujena, upam da se kmalu vrneva nazaj na staro pot. čez dan se sicer še vedno dojiva, ko hoče, včasih večkrat, včasih manjkrat, včasih samo po 5 min (zadnje čase zna že zelo hitro spraznit zalogo), včasih pa se cartava tudi več kot pol ure.

(odgovor članu marelcaspelca)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?