|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dr. Sašo Drobnič
5.12.2014 17:19:25   
anjam
Bogaa. Kolk casa si cakala? Ja, jst se tut pripravljam, da bo celic manj, ceprov mam ful foliklov. Je dolg trajalo? Danes stop injekcija. In pa jutri cel dan zivcnosti.. Blagor ti, da si konec.. A sama izbiras, kolk ti jih bodo vstavili? Midva sva se zmenils, da enega.

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: dr. Sašo Drobnič
5.12.2014 17:23:01   
Maja1990
ni85, še vedno ni menstre... javim takoj ko pride in začnem s hormončki. :D Drugače pa je 6 lepih celic čisto dovolj, rabiš samo eno lepo, da se lepo oplodi, pa je... Drugače pa najprej počakaj, da ti javijo koliko se jih je oplodilo in koliko se jih dobro razvija, preden se odločiš koliko jih vstavit, ker lahko da ti jih potem shranijo (zmrznjenčke) in ne boš več rabila naslednjič na punkcijo, ampak samo na transfer. :D Nosečnost z dvojčki je čudovita stvar, ampak tudi zelo, zelo tvegana.

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: dr. Sašo Drobnič
5.12.2014 17:31:28   
ni85
Ob devetih sva moralq bit tam. Pa mi je sestra dala enl tableto, moj je sou takoj oddelat svoje :) potem pa sem cakala cca pou ure. Ena je bila samo pred mano. Si pa notri cca pol ure pa potem se pol ure pocivas. In to si sama ker fant ne sme zraven. Ko si na vrsti te poklicejo, dajo ti inekcijo v noznico je kar neprijetna potem pa zacnejo. Na koncu dobis vlozek in te pospremijo v drugo sobo da se spocijes. Mene je ful bolel. Tud k sm pocivala sm misća da me nikol ne bo nehal bolet. Ko odlezis pa gres spet do sestre ti pove koliko je blo celic kako oz kdaj zacnes s tableti-estima in potem gres. Spala sem do zdaj in me ni nic bolelo zdle me je pa spet zacel. Dva bi mela zato da bi se vsaj en prjeu :) vec sans...haha sam itak bova nardila tko k nama bojo rekl da je bols. Sej sest jih ni mal sam ni jih pa velik. Sestra je rekla da je super in da so lepe. Upam da se bojo lepo oplodile.

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: dr. Sašo Drobnič
5.12.2014 17:52:55   
Maja1990
Super, jaz pa komaj čakam, da grem čez to... sem zelo optimistična, samo kaj ko zgleda moja maternica še ni za akcijo. :D Držim pesti, da se vseh 6 oplodi in lepo razvija - da bosta imela zaloge! :) Sporoči, ko izveš kaj več in seveda ko boš imela transfer. A z estimo začneš takoj ali po ET?

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: dr. Sašo Drobnič
5.12.2014 17:56:27   
ni85
Z estimo zacnem jutri zjutraj. Trikrat na dan po dve. V torek zvecer kao zadnjic vzamem potem pa v sredo povejo kako naprej. Ja drzim pesti za vaju :) pa za naju da se oplodijo in bo vse ok.

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: dr. Sašo Drobnič
6.12.2014 10:21:47   
ni85
Anjam, maja1990 kako ste? anjam kako je blo s stopko? Je vse ok?jz sploh ne pridem h sebi po tej punkciji. Sam lezim lhk. Ponoc sm ze misla da me bo moj mogu pelat tok me je bolel. Premaknt se ne smem pa je ok. Dons je za malenkost bols. Mam se mal krvavitve. K sm si dala estimo sem mela krvav prst. Pa krce take mam po trebuhu. Baje je to normalno. Upam :) javite se kaj da vidm kako ste :)

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: dr. Sašo Drobnič
6.12.2014 12:43:03   
anjam
Stopka je bla ok. Dons sm mal bolj napihnjena, tak pekoc obcutek. Me je pa tako strah punkcije jutri, da sem cist fertik :\ ni85, imas kaksen nasvet, kako to prezivet? Pa je res tako hudo? Jaz se bojim, kako bom sploh do parkirisca prisla pes :\ grozno u glavnem, samo da to mine. Upam, da si bolje..

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: dr. Sašo Drobnič
6.12.2014 13:24:14   
Maja1990
Punce moje, ne boste vrjele - jutri zacnem s hormoni, koncno! :) Se je danes ornk ulila in me bo na pol raztrgalo od krcev, ampak se mi zdi da je tok se nism bla vesela... hehe

ni85 - a tok je blo hudo? Zdaj pa ze mene malo skrbi kako bom prezivela... ce si Ljubljane oz okolice in te bo zelo bolelo, pridi k meni po Ketonal ali pa Analgin v rito. :) Drugace je vse ok ce je prisotna samo bolecina, ne sme bit pa slabosti, bruhanja, vrocine...

anjam, vso sreco jutri in upam na cim manj bolecin pri tebi!

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: dr. Sašo Drobnič
6.12.2014 13:41:22   
ni85
Maja1990 super, koncno je prisla tecka :) tko je men je bla sama punkcija ful neprijetna. Mene je bolel res. Sam k sm pa z dvemi govorila so rekle da niso nc cutile, spet ena so pa morali priti dati narkozo. To je po moje odvisn od posameznice men je blo ful npreijetno. Ni tko nevzdrzno samo potem ko je konec se vse razboli. Mene je leva stran med punkcijo ful bolj bolela kot na desni. Vceraj me popoldan ze ni nc bolelo potem peoti veceru je pa zelo zacelo bolet. Krvavim nc ne oz cist pikico. Samo med dajanjem estime sem imela krvav prst. Pa tezko se premikam je ceu podvig da se iz levega boka premagnem na hrbt ali pa na desni bok. Ustanem zelo tezko. Sam se mi zdi da je malo bolje in da bo jutri ze velik bols. Vsaka po svoje to dozivi. Ena k smo skp pocivale je rekla da ni cist nc cutla. Mene je vsak zbod zmrazil. Mogoce zato ker sm bla v krcu ker me je bilo tako strah da so se mi kr noge tresle k sm bla na stolu. Aja pa z obema rokama si mors prtiskat na popek in bolj si prtiskas manj boli. Sej bo ce sm jz prwzvela bote tud ve :) punkcija je bul tko neprijetna pa tko pol se bolecina pojav k je ze konec.

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: dr. Sašo Drobnič
6.12.2014 14:41:12   
Maja1990
Ja, saj to je logično - vsaka drugače doživlja to in vsaka drugače prenaša bolečine... Jaz vem, da ko se mi enkrat razboli nekaj, potem noben tablet več ne prime, zato tudi vedno prvi dan M (ko se ta pravi krči začnejo), takoj nekaj vzamem in je potem vredu. Pomojem bom prosila nekaj proti bolečinam tam, potem bom pa čez nekaj ur še doma vzela, da ne bo imelo možnosti se razbolet...

Aja... ni85, a so te že kaj klicali koliko se jih je oplodilo in kdaj je transfer? Ker baje to kar po telefonu sporočijo a ne? Za zmrznjenčke pa vem da po pošti dobiš...

< Sporočilo je popravil Maja1990 -- 6.12.2014 14:42:17 >

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: dr. Sašo Drobnič
6.12.2014 15:02:35   
ni85
Men so sam rekli da je sest lepih celic. In d se vidmo u sredo ob 11 in takrt mi bojo povedal kok se jih je oplodil in vse ostalo. To takrt na transferju zves. Ce je pa kej narobe pa poklicejo po telefonu in mors prej pridit. Tko da upam da ne bojo kej klical...

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: dr. Sašo Drobnič
6.12.2014 15:10:14   
Maja1990
Aha, sm misnla da pokličejo tut tko - da ti povejo kolk se jih je oplodilo... Drugače ne rabijo nič klicat, ker bo vse vredu a ne? :D

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: dr. Sašo Drobnič
6.12.2014 15:18:21   
ni85
Ne, na transferju vse zves. Je rekla sestra da se usedes z embriologom in use povej kok se jih je oplodil, kok bi jih blo za zmrznt, kok predlaga da se jih vstavi... Buh ne daj da naju kdo poklice, se mi zmesa... Skos posiljam pozitivne misli tja v lj :) da so se oplodil pa se lepo delijo al kr kol ze morjo :) komi cakam sredo. Sam upam da me bo cist nehal bolet do takrt kr nevem kako bo ce me bo se bolel...

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: dr. Sašo Drobnič
6.12.2014 18:52:18   
anjam
Ni85, sigurno se bodo, bos imela se pingvincke :) a so bli folikli prazni? Kdo ti je pa delal punkcijo? Ker baje je tut od zdravnika odvisno

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: dr. Sašo Drobnič
6.12.2014 19:00:32   
ni85
Nevem kok foliklu so ven pobral. Nism vprasala. Sam pol k sem h sestri sla da je razlozila kako naprej je pisal da sem pridelala sest celic. To je vse kar vem nevem kako gre to. Dr zorn mi je delala je fuuul prjazen in super je tko. Me je ful miril pa dve sestri sta zraven sta tud ful super. Nevem pa ce ti kr vse folikle posrka kot jih imas. Saj men se ni zdelo tko. Ker itak cutis vsazga posebaj. Drzim pesti jutriiiii :)))) javi kako bo ok?

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: dr. Sašo Drobnič
6.12.2014 19:02:14   
anjam
Boom, drzite pesti, da prezivim.. :)

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: dr. Sašo Drobnič
6.12.2014 20:57:36   
ni85
Ob kteri uri pa mas? Bom drzala pesti!!!! Vse bo ok bos vidla :) ne delamo zastojn to. Drzim pesti in javi ko si ko bos lahko.

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: dr. Sašo Drobnič
7.12.2014 13:25:32   
ni85
Anjm si ze doma? Kako je blo? Se kar dezim pesti, javi se ko bos lahko. Jaz sem danes ze veliko bolje. Me se kar boli v trebuhu ampak je manj kot prejsnje dnk. Se kar samo pocivam :) malo me boli ko grem na vodo ampak saj bo pocasi ok. Maja1990 kako si? Dons mas prvo inekcijo ane? :) juhuuu samo da se koncno dogaja :)

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: dr. Sašo Drobnič
7.12.2014 13:58:45   
anjam
Do zdaj sem spala.. Prezivela. Na momente je bilo grozno res. Najhujs pa cakanje in strah. Bil je Drobnic, ful fajn. Vse tiste, ki so sle ze veckrat so rekle, da je nezen. Malo se mi je vrtelo potem takoj pa desni jajcnik me je bolel. Ampak po pol ure sem bla ok. Pridelala sem 22 celic :) upam, da dobrih. Transfer je v petek, 5ti dan kar naj bi blo bols kot pa 3ti.. Mam pa zdj cist minimalne bolecine. Edino kar je, da krvavim.. Ni85, me veseli, da si bols

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: dr. Sašo Drobnič
7.12.2014 14:20:35   
ni85
Juhuuu zakon!!!! :) pridna 22celic!! Odlicno :)) po moje je res odvisno kdo ti dela. Sem jaz tud za drobnica slisala da je ful nezn in dobr. Odvisno od ginekologa po moje. Sam da je mimo pa da je vse ok :) zakon :) zdej mas v petek? :) men so tud rekl da je pet dni najbolj ja. Glavno da se oplodijo in zdrzijo teh pet dni :) super bos mela lahko ful pingvincku :) juhuu zdej pa mene mal skrbi k jih je sam sest blo. Ooo naj bo ze sreda hitro :)

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: dr. Sašo Drobnič
7.12.2014 14:43:08   
anjam
Jaa, 22.. Je bla tut punkcija zarad tega dolga. Niso pa nic rekli o kvaliteti... Mislim, da sem jih imela jst najvec, 6 nas je blo. Ful je bla guzva.. Ni85, ti se krvavis? Ker jst sm takoj po punkciji kar precej.. Tudi 6 je super stevilka, sploh ce bo 5ti dan. Mislim, da je tudi uspesnost vecja, ce je kasnej transfer. Pa dobila sem se eno injekcijo pa nimam pojma zakaj, ker sem bila itak cist zmedena potem.. ??

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: dr. Sašo Drobnič
7.12.2014 14:52:48   
ni85
Glavno je da saj ena zdrzi do petega dneva :) super 12 je res zakon :) to je res ful velik. Nevem zakaj si dobila inekcijo jaz je nisem. Krvavela nism skor nic. Mal sm mela na vlozku sam res cist mal, pa k sm na wc sla k sm se obrisaća je blo mal krvav. Dons k sm si estimo dala nism mela vec nc krvav. Men se zdi da mi dr. Zorn bol na mocn delu punkcijo ker me trebuh ful boli, no dons je bolj sam tko mam filing da mi je ful na mocn delu da me vse boli. Je pa normaln da krvavis mi je tud sestra rekla da je to normaln. Zdaj pa kar pocivaj nc delat in se mal sprosti pa cakaj na petek :) jz pa na sredo :)

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: dr. Sašo Drobnič
7.12.2014 14:54:45   
Maja1990
Waw anjam, kar 22! :) Upam da jih bo cim vec lepih in da se bodo oplodile! Drugace je transfer 5. dan boljsi zato, ker lahko v laboratoriju po 5ih dneh deljenja res vidijo da se zarodek dobro razvija (in ti vstavijo morulo namesto blastocisto recimo). 3.dan vstavljajo ce je recimo samo ena celica ali pa se slabo razvija/se slabo razvijajo in jih zelijo cim prej dat nazaj v optimalno okolje - maternico. :)

Jaz sem sla zjutraj po hormone, pikala se bom pa zvecer. Mam pa Menopur in ne Puregon kot sta imele ve (ce se prav spomnem). Jaz moram mesati zdravila - a ve ste imele 'svincnik' za aplikacijo? :) Komaj cakam petek da vidim koliko foliklov bom pridelala...

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: dr. Sašo Drobnič
7.12.2014 17:39:22   
ni85
Ja jaz sem mela puregon in pa svincnik. To si nebi znala mesat hehe dobr da si ti iz teh vod da to znas :) super da se zacnes spikat, jaz sem se tudi zvecer. Zelim ti da se cimvec foliklov oz celic potem nardi. :)

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: dr. Sašo Drobnič
8.12.2014 16:20:59   
anjam
Maja, pa imas kratki protokol? Jaz sem danes ze cist ok. Lahko hodim, samo bolj na pocas :) tut krvavim ne vec.. Zivcno cakam na petek :) a veste kdaj je krvni test? 14 dni po punkciji ali po transferju? Lp

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?